0:3
0:4
- : -
TJ Znojmo
branky (asistence): 06:51 Ondřej Melichar, 08:23 Vojtěch Haman (Tomáš Turinský), 08:46 Ondřej Dvořák (Michal Staněk), 12:38 Tomáš Turinský (Ondřej Melichar), 14:58 Petr Tlustoš (Ondřej Dvořák)
TJ Znojmo
branky (asistence): 28:06 Ondřej Zejda (Martin Pánek), 30:41 Martin Pánek (Tomáš Kucharič), 34:33 Jiří Salava (Martin Pánek), 42:06 Tomáš Kucharič (Martin Pánek), 44:35 Martin Pánek (Jiří Salava), 47:23 Martin Peš (Jan Novák), 49:25 Tomáš Kucharič (Martin Pánek)

Hippos Žďár n/S. - TJ Znojmo 5:7
7. Ondřej Melichar, 9. Vojtěch Haman, 9. Ondřej Dvořák, 13. Tomáš Turinský, 15. Petr Tlustoš - 29. Ondřej Zejda, 31. Martin Pánek, 35. Jiří Salava, 43. Tomáš Kucharič, 45. Martin Pánek, 48. Martin Peš, 50. Tomáš Kucharič; rozhodčí: Libor Štěcha - Jiří Kučera; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; diváků: 39; zásahy brankářů: Lukáš Kratochvíl 25 - Jan Hándl 4, Jan Kochan 9; po třetinách: 5:0, 0:3, 0:4;
60:00
Komentář trenéra týmu TJ Znojmo - Jana Šťastníka: První třetina byla totální propadák a ostuda, za kterou si zasloužíme jít leda tak pěšky za mikrobusem domů. Od druhé třetiny jsme naši hru stabilizovali na průměrnou úroveň a na unaveného soupeře to stačilo. Děkuji hráčům, že to v hlavě nezabalili a byli schopni začít nový zápas, i když to nebylo vůbec lehké. Díky soupeři za utkání.
60:00
Nejlepšími hráči utkání vyhlášeni domácí Lukáš Kratochvíl a hostující Martin Peš.
60:00
Počet střel ve třetí třetině:
  • Hippos Žďár nad Sázavou 3
  • Tj Znojmo 13
  • 60:00
    Komentář trenéra týmu Hippos Žďár nad Sázavou - Filipa Dvořáka: Díky pěti vstřeleným brankám bylo skóre utkání vyrovnané. Obraz hry tomu neodpovídal, soupeř byl lepší ve všech herních dovednostech. Od druhé třetiny nás jasně přehrával a díky tomu zaslouženě postoupil. Přejeme úspěch v dalších pohárových bojích a děkujeme divákům za podporu.
    60:00
    Celkový počet střel na branku: 18:32
    60:00
    59:59
    Poslední střela utkání nenašla cíl a máme tu konec utkání.
    59:21
    Dvořák O. minul z dobré pozice branku.
    58:41
    Domácí hrají power play. Neskutečný zákrok na hraně brankoviště převedl Petr Tlustoš a zabránil tím jasnému gólu.
    58:22
    Timeout Hippos Žďár n/S.
    58:22
    A máme tu timeout domácích. Uvidíme, co vymyslím na závěr třetiny.
    58:00
    Probíhají poslední dvě minuty utkání.
    56:08
    Znojmo drží balonek a snaží se šetřit čas.
    55:00
    Čas neúprosně utíká a domacím se nadaří hrát na balonku.
    53:30
    Kafka udělal dobrou kličku na půlce hřiště a předložil O. Dvořákovi, ten branku z úhlu minul.
    51:21
    Hraje se nahoru dolu, domácí se snaží s výsledkem něco udělat, ale hostě jsou v obraně pozorní.
    49:25
    Branku družstva TJ Znojmo vstřelil Tomáš Kucharič, asistoval Martin Pánek (5:7).
    49:25
    A hosté jdou do dvoubrankového vedení. Po chybě domácích se ocitnul Kucharič sám před bránou a nemýlil se.
    48:40
    Neskutečný zákrok Kratochvíla.
    47:23
    Branku družstva TJ Znojmo vstřelil Martin Peš, asistoval Jan Novák (5:6).
    47:23
    A Znojmo jde poprvé do vedení. Po nepřesné rozehrávce Petříčka Tlustoš nedokázal zpracovat míček a brejk 3:2 proměnil se štěstím Martin Peš.
    44:35
    Branku družstva TJ Znojmo vstřelil Martin Pánek, asistoval Jiří Salava (5:5).
    44:35
    A začíná se od nuly. Dvořák F. trochu prospal celou situaci a Pánek přídává svůj pátý kanadský bod (2+3) v tomto utkání.
    43:21
    Košík se dobře vytočil z rohu, ale těsně minul branku Kochana.
    42:06
    42:06
    A je tu snížení na rozdíl jedné branky.
    41:43
    Nyní Znojmo Hippos sevřelo a kombinují.
    41:02
    Třetí část hry nám začala a k vidění je pouze spoustu nepřesností z obou stran.
    40:00
    40:00
    Počet střel v druhé třetině:
  • Hippos Žďár nad Sázavou 4
  • 40:00
    39:44
    Druhá třetina se dohrává. Posladní šanci utkání měl Ondra Dvořák, ale neprostřelil hostujícího obránce.
    39:00
    A máme tu poslední minutu druhé třetiny.
    38:21
    Melichar ze středu hřiště vyslal nepříjemný projektil, golman Znojma opět chytá.
    37:58
    Hippos dobře kombinuje na útočné polovině a jsou z toho hned dvě střely na branku.
    36:33
    Střela Ondry Melichara končí v zámezí.
    35:23
    Domací pochopili, že takhle to nepůjde, a proto se vydali do útoku. Dobře hrající Staněk střílí z otočky. Kochan chytá.
    34:33
    Branku družstva TJ Znojmo vstřelil Jiří Salava, asistoval Martin Pánek (5:3).
    34:33
    Krátochvíla v brance překvapila střela z nulového úhlu a propadla mu nešťastně za jeho záda. Autorem branka Jiří Salava.
    33:31
    Turinského vychytal Kochan.
    30:41
    Branku družstva TJ Znojmo vstřelil Martin Pánek, asistoval Tomáš Kucharič (5:2).
    30:41
    A je tu další gól. Nahrávku Kuchariče z rohu hřiště poklidil do branky Pánek. Hippos to nebude mít lehké. Hosté přepnuli na vyšší otáčky.
    28:06
    Branku družstva TJ Znojmo vstřelil Ondřej Zejda, asistoval Martin Pánek (5:1).
    28:06
    A máme tady přeci jen snížení. Zejda se ocitnul mezi kruhy a prostřeluje přízemní střelou Kratochvíla.
    26:43
    Výborný dvojblok domácího Hamana a Staňka po střele ze standradní situace na půlce hřiště.
    25:48
    Salava se ocitnul osamocen před Kratochvílem, ale branku nedokázal trefit.
    24:10
    Toto utkání sleduje 39 diváků. Děkujeme
    22:45
    Hosté Hrochy sevřeli v pásmu a jsou z toho nepříjemné střely na Kratochvíla, zatím však bez úspěchu.
    22:02
    Pěkná střela Vojty Hamana. Brankář Znojma je však pozorný.
    21:40
    Hosté kombinují, ale opět jim míček utíká a je z toho brejk 2 na 1. Turinský minul balonek.
    20:18
    Utkání začíná zostra. Dva tvrdé souboje a je z toho rozehrávka pro domácí v útočném pásmu.
    19:45
    První třetina se pouze dohrává. Hráči už se vidí v šatně.
    19:00
    Velký závar před domácí brankou uklidňuje Kratochvíl. A máme tu poslední minutu utkání.
    17:44
    Střela Košíka z půlky hříště končí na zadním mantinelu.
    16:20
    Juříčkovu střelu ze standardní situace zastavil blok domácích.
    14:58
    Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Petr Tlustoš, asistoval Ondřej Dvořák (5:0).
    14:58
    Tlustoš tvrdou střelou na ledem využívá přesilovku a zvyšuje náskok domácích. Znojmo je značně zaskočené. Uvidíme, co s vývojem utkání udělají.
    14:10
    Hippos výborně kombinuje. Hosté nemůžou vyhodit z obranného pásma.
    13:48
    Vyloučen hráč Karel Virgl družstva TJ Znojmo na 2 minuty za nedovolené vrážení.
    13:40
    A v hale Na Bouchalkách uvidíme první přesilovku utkání. Hostující Karel Virgl si odsedí trest za nedovolené vrážení.
    12:38
    Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Tomáš Turinský, asistoval Ondřej Melichar (4:0).
    12:38
    Melichar na polovině hříště získal míček a vystřelil. Tomáš Turinský ovšem jeho střelu tečuje mimo dosah hostujícího brankáře. 4:0 !
    11:20
    Utkání je v celkem slušném tempu. Domací zatím mají více ze hry.
    08:46
    Timeout TJ Znojmo
    08:46
    Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Ondřej Dvořák, asistoval Michal Staněk (3:0).
    08:46
    Střídání brankáře. Nový brankář Jan Kochan družstva TJ Znojmo
    08:23
    Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Vojtěch Haman, asistoval Tomáš Turinský (2:0).
    08:23
    A máme tu další branku v síti hostů ze Znojma. Gólově se prosazuje Vojta Haman backhandem.
    06:51
    Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Ondřej Melichar bez asistence (1:0).
    06:51
    A máme tu první gól utkání. Pěkná střela Melichara končí u pravé tyče.
    06:20
    Domací pozorně brání, Čechal dobře zblokoval znojemskou střelu.
    04:50
    Střela Košíka končí na galerce.
    03:30
    Zatím vidíme utkání nahoru dolu. Znojmo se pokouší o kombinaci, ovšem ždárská palubovka jim příliš nevyhovuje.
    02:25
    Po krásné kombinaci Čechala, Dvořáka F. a Melichara zakončuje tvdou střelou Vojta Haman. Brankář Hándl však vytáhl pěkný zákrok.
    00:18
    Střela Kafky končí na boční konstrukci brány hostů.
    00:01
    První vhazování utkání vyhrávají domácí.
    00:00
    Rozhodčími dnešního utkání jsou Libor Štěcha a Jiří Kučera.
    00:00
    00:00
    Line-up hostů TJ Znojmo: brankář: Jan Hándl; hráči v poli: Filip Horák, Jan Novák, Alan Juříček, Karel Virgl, Martin Šindelář
    00:00
    Line-up domácích Hippos Žďár n/S.: brankář: Lukáš Kratochvíl; hráči v poli: Petr Čechal, Filip Dvořák, Vojtěch Haman, František Košík, Ondřej Melichar
    00:00
    Dobrý den, dámy a pánové, vítáme Vás u online přenosu ze zápasu 5. kola Poháru České pojišťovny.