1:4
0:6
- : -
branky (asistence): 20:59 Eva Krauskopfová (Veronika Bedleková)
branky (asistence): 04:39 Nikola Hermannová (Lucia Košturiaková), 05:48 Lucie Pilíková, 10:29 Lucie Pilíková (Barbora Sádková), 12:06 Adéla Polívková (Jitka Procházková), 17:20 Lucie Pilíková (Vanda Šnajberková), 31:09 Martina Čapková (Lucia Košturiaková), 31:32 Jitka Procházková (Dominika Kubišová), 32:39 Dagmar Surá (Martina Čapková), 35:57 Jitka Procházková (Martina Čapková), 42:24 Martina Čapková (Dagmar Surá), 54:29 Dominika Kubišová (Jitka Procházková), 57:49 Martina Čapková (Eliška Machková), 57:53 Barbora Zabavská (Jitka Procházková), 59:36 Martina Čapková (Dagmar Surá), 59:54 Jitka Procházková

Panthers Praha - Herbadent FK Jižní Město 1:15
21. Eva Krauskopfová - 5. Nikola Hermannová, 6. Lucie Pilíková, 11. Lucie Pilíková, 13. Adéla Polívková, 18. Lucie Pilíková, 32. Martina Čapková, 32. Jitka Procházková, 33. Dagmar Surá, 36. Jitka Procházková, 43. Martina Čapková, 55. Dominika Kubišová, 58. Martina Čapková, 58. Barbora Zabavská, 60. Martina Čapková, 60. Jitka Procházková; rozhodčí: Michal Měsíček - Martin Trnka; vyloučení: 3:2; využití: 0:1; diváků: 55; zásahy brankářů: Kristýna Horňáková 35 - Jana Christianová 27; po třetinách: 0:5, 1:4, 0:6;
60:00
Komentář trenéra domácích Lukáše Jenšíka: "Díky za zkušenost. Bohužel na tým Herbadentu jsme neměli. Mrzí nás že jsme vypustili závěr utkáni. Díky soupeřům a divákům."
60:00
Střely na branku po třetí třetině: Panthers 9, Herbadent 14
60:00
Ocenění MIXIT pro nejlepší hráčky dnešního utkání si za domácí tým Panthers Praha odnáší hráčka číslo 92, Andrea Nováková a za hostující tým Herbadent FK Jižní Město hráčka číslo 25, Martina Čapková. Oběma jmenovaným gratulujeme.
60:00
Komentář trenéra hostí Markéty Šteglové: "V zápase nám nešlo to, co jsme si řekly, přesto nasazení bylo z naší strany dobré. Jsme rády, že v některých pasážích byla hra podle našich představ a jsme rády, že soupeř hrál celý zápas na plno i za nepříznivého stavu skóre."
60:00
59:54
Branku družstva Herbadent FK Jižní Město vstřelil Jitka Procházková bez asistence (1:15).
59:36
Branku družstva Herbadent FK Jižní Město vstřelil Martina Čapková, asistoval Dagmar Surá (1:14).
59:10
Škvorová má za posledních 20 vteřin hned několik zákroků
58:19
Na hřišti je vidět vyčerpání hráček Panthers
57:53
Branku družstva Herbadent FK Jižní Město vstřelil Barbora Zabavská, asistoval Jitka Procházková (1:13).
57:49
Branku družstva Herbadent FK Jižní Město vstřelil Martina Čapková, asistoval Eliška Machková (1:12).
56:47
Škvorová ztrácí balón na polovině hřiště
56:00
DNEŠNÍ UTKÁNÍ SLEDUJE 55 DIVÁKŮ. DĚKUJEME !!!!!
54:29
Branku družstva Herbadent FK Jižní Město vstřelil Dominika Kubišová, asistoval Jitka Procházková (1:11).
48:54
Vyloučen hráč Lucie Kalinová družstva Panthers Praha na 2 minuty za blokování hokejky.
42:07
Vyloučen hráč Nikola Hermannová družstva Herbadent FK Jižní Město na 2 minuty za špatné střídání.
35:57
Branku družstva Herbadent FK Jižní Město vstřelil Jitka Procházková, asistoval Martina Čapková (1:9).
35:50
Kalinová střílí na pravý roh branky, ale brankářka zkušeně chytá střelu
33:41
Bedleková potřetí v této třetině v úniku, obránkyně hostí ale už ví, co dokáže a včas dostupují
32:39
Branku družstva Herbadent FK Jižní Město vstřelil Dagmar Surá, asistoval Martina Čapková (1:8).
32:22
Vyloučen hráč Eliška Škvorová družstva Panthers Praha na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
32:22
První střídání Škvorové končí menším prohřeškem nadzvedávání hole, za které si odnáší 2 trestné minuty na památku
31:32
Branku družstva Herbadent FK Jižní Město vstřelil Jitka Procházková, asistoval Dominika Kubišová (1:7).
31:09
Branku družstva Herbadent FK Jižní Město vstřelil Martina Čapková, asistoval Lucia Košturiaková (1:6).
31:09
Panthers, přestože hrají v plném počtu, hrají obranou kombinaci a Herbadent využívá každého zaváhání
30:00
Domácí se dnes k zakončení moc nedostávají
28:20
Vyloučen hráč Eva Krauskopfová družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
27:00
Lochmanová a Škopánová si vyměňují nahrávky, ale nakonec trefují brankářku
24:36
Bedleková s Krauskopfovou znovu ohrožují branku Christiánové
23:50
Bedleková běží sama na bránu, tlačena pohledy všech diváků i spoluhráček nakonec trefuje tyčku
21:12
Čapková zkoušela krosem před bránu, obrana Panthers chytá
20:59
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Eva Krauskopfová, asistoval Veronika Bedleková (1:5).
20:59
Surá vypouští nebezpečnou střelu na bránu, brankářka Panthers ale střelu odráží a hra se rychle otáčí na druhou stranu, toho využívá Krauskopfová a je z toho gól
19:00
Panthers statečně brání skóre i v poslední minutě první třetiny.
17:20
Branku družstva Herbadent FK Jižní Město vstřelil Lucie Pilíková, asistoval Vanda Šnajberková (0:5).
17:20
Herbadent využívá rozehrávky ze středu velkého brankoviště Panthers
15:14
Fabianová dostává rady od fanoušků v hledišti při osamoceném průniku na branku Herbadentu
13:55
Panthers bojují na půlce Herbadentu, ale hra se rychle přenáší zpět na jejich polovinu
12:50
Krauskopfová ohrožuje branku Herbadentu nebezpečnou střelou z rohu velkého brankoviště
12:06
Branku družstva Herbadent FK Jižní Město vstřelil Adéla Polívková, asistoval Jitka Procházková (0:4).
10:50
Panthers nezvládají nátlak Herbadentu v kombinacích
10:29
Branku družstva Herbadent FK Jižní Město vstřelil Lucie Pilíková, asistoval Barbora Sádková (0:3).
08:58
Panthers nedokážou využít přečíslení
07:18
Vyloučen hráč Barbora Sádková družstva Herbadent FK Jižní Město na 2 minuty za sekání.
07:15
Lamková bojuje před bránou hostí, je ale faulovaná
05:48
Branku družstva Herbadent FK Jižní Město vstřelil Lucie Pilíková bez asistence (0:2).
05:40
Panterky mají další šance, bohužel bez využití
04:39
Branku družstva Herbadent FK Jižní Město vstřelil Nikola Hermannová, asistoval Lucia Košturiaková (0:1).
02:30
Hráčky Herbadentu posílají první střely na bránu, které Horňáková chytá.
01:32
Panterky měly hned na začátek první přečíslení, které ale nedokázaly dovést do konce.
00:01
Úvodní buly vyhrává hostující celek a zápas může začít
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Měsíček a Martin Trnka.
00:00
00:00
Line-up hostů Herbadent FK Jižní Město: brankář: Jana Christianová; hráči v poli: Eliška Machková, Barbora Sádková, Vanda Šnajberková, Lucie Pilíková, Dominika Steinbachová
00:00
Line-up domácích Panthers Praha: brankář: Kristýna Horňáková; hráči v poli: Petra Šusterová, Nela Škopánová, Petra Fabiánová, Kristýna Lochmannová, Lucie Kalinová