6:2
0:2
- : -
FBK Jičín
branky (asistence): 01:23 Hai Ly Nguyenová (Eliška Nová), 04:38 Hana Poláková (Monika Slavíková), 07:38 Adéla Bočanová (Hai Ly Nguyenová), 08:06 Lucie Šindelářová (Karla Kalecká), 28:24 Adéla Bočanová (Eva Preisslerová), 30:19 Iveta Hyršlová (Monika Slavíková), 34:15 Adéla Bočanová (Karla Kalecká), 34:49 Veronika Rybičková (Hai Ly Nguyenová), 39:37 Adéla Bočanová (Eliška Nová), 39:47 Veronika Rybičková (Lucie Šindelářová)
FBK Jičín
branky (asistence): 20:37 Leona Müllerová (Lucie Florianová), 36:35 Nikola Domonkosová (Leona Müllerová), 44:03 Anna Drbohlavová (Tereza Mrázková), 55:14 Nikola Domonkosová (Leona Müllerová)

FbŠ E.P. Bohemians - FBK Jičín 10:4
2. Hai Ly Nguyenová, 5. Hana Poláková, 8. Adéla Bočanová, 9. Lucie Šindelářová, 29. Adéla Bočanová, 31. Iveta Hyršlová, 35. Adéla Bočanová, 35. Veronika Rybičková, 40. Adéla Bočanová, 40. Veronika Rybičková - 21. Leona Müllerová, 37. Nikola Domonkosová, 45. Anna Drbohlavová, 56. Nikola Domonkosová; rozhodčí: Martin Petřík - Tomáš Podlesný; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 90; zásahy brankářů: Uliana Veselova 23 - Adéla Kociánová 16, Veronika Samková 11; po třetinách: 4:0, 6:2, 0:2;
60:00
Střely ve třetí třetině: Bohemians 11 - Jičín 9.
60:00
Komentář trenéra domácích Pavla Krbce: "Do zápasu jsme vstoupili velmi koncentrovaně - tak, jak jsme chtěli. Naše hra odpovídala nějaké kvalitě do desáté minuty první třetiny, kdy jsme vedli 4:0. Potom šel náš výkon dolu, nicméně výsledek beru jako pozitivní. Přemýšlíme o tom, jak hráčky v takovémto zápase motivovat, aby vydržely hrát 60 minut naplno. Děkuji soupeři za férové utkání a divákům, kteří přišli, za podporu."
60:00
Komentář vedoucího hostů Martina Petrgála: "První dvě třetiny naše hráčky hrály hluboko pod svoje možnosti. Domácí předváděli pěkný, rychlý florbal, na který jsme absolutně nestačili. Poslední dějství už jsem naše holky poznával a naštěstí zkorigovaly stav na přijatelný rozdíl. Všichni jsme si uvědomili, že nás čeká ještě hodně práce, abychom lépe vzdorovali lepším týmům."
60:00
59:07
Preisslerová před odkrytou brankou netrefila míček.
58:14
Poláková v dobré šanci hledala ještě spoluhráčky a akce končí bez střely na branku.
56:30
Bohemka se snaží uklidnit hru postupnou rozehrávkou, ale obrana opět chybuje a u míčku je Jičín.
55:14
Branku družstva FBK Jičín vstřelil Nikola Domonkosová, asistoval Leona Müllerová (10:4).
55:14
Domonkosová vymetla pavučiny v brance Veselove.
54:47
Šmídová nedoběhla pobídku od Šindelářové.
52:05
Müllerová utekla po mantinelu a zahrozila u domácí branky.
50:20
Nguyen na středu obtěžována dvěma soupeřkami netrefila branku.
48:53
Chyby se z neznámého důvodu kupí na hokejkách domácích hráček. Hra je plná nepřesností a z nich plynou šance Jičína.
48:06
Mrázková vyslala nepříjemnou střelu, kterou Veselova jen se štěstím kryje.
44:03
Branku družstva FBK Jičín vstřelil Anna Drbohlavová, asistoval Tereza Mrázková (10:3).
44:03
Chyba v domácí rozehrávce způsobila přečíslení Jičína 2 na 1. Z těžké pozice trefila balonek ve vzduchu Drbohlavová a raduje se z branky.
43:43
Jičín příliš důrazný při napadání, rozehrává Bohemka.
43:10
Další šanci Jičína kryje domácí golmanka.
42:03
Kalecká nahodila na branku soupeře, ale obrana zvládla zpracovat a uklidnit situaci.
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině: Bohemians 15 - Jičín 11.
40:00
39:47
Branku družstva FbŠ E.P. Bohemians vstřelil Veronika Rybičková, asistoval Lucie Šindelářová (10:2).
39:37
Branku družstva FbŠ E.P. Bohemians vstřelil Adéla Bočanová, asistoval Eliška Nová (9:2).
39:17
Stejná dvojice v jičínském dresu opět v šanci, Domonkosová tentokrát netrefila branku Veselove.
36:35
36:35
Chybu v domácí rozehrávce potrestala Domonkosová, které před prázdnou branku předložila míček Müllerová.
34:49
Branku družstva FbŠ E.P. Bohemians vstřelil Veronika Rybičková, asistoval Hai Ly Nguyenová (8:1).
34:49
Rybičková především díky dobré cloně Šindelářové prostřelila znovu brankářku hostů.
34:15
Branku družstva FbŠ E.P. Bohemians vstřelil Adéla Bočanová, asistoval Karla Kalecká (7:1).
34:15
Kalecká našla krosem přes celé hřiště Bočanovou. Ta se od mantinelu dnes už podruhé nemýlila.
32:45
Jičínská obrana od poloviny hřiště pálí jednu střelu za druhou, ale Bohemka vše svědomitě blokuje.
30:19
Branku družstva FbŠ E.P. Bohemians vstřelil Iveta Hyršlová, asistoval Monika Slavíková (6:1).
30:19
Prosazuje se i domácí kapitánka, i když soudě podle jejího výrazu sama se svou střelou spokojená nebyla.
28:24
Branku družstva FbŠ E.P. Bohemians vstřelil Adéla Bočanová, asistoval Eva Preisslerová (5:1).
28:24
Bočanová od mantinelu prostřelila hostující brankářku na bližší tyčce.
26:04
Nadějné šance na obou stranách.
24:57
Slavíková baseballově trefila pobídku od svých spoluhráček a i přesto, že netrefila branku, sklidila od diváků zasloužený potlesk.
23:00
Slavíková při dorážce stála v malém brankovišti, takže její gól nemůže platit.
21:45
U dalšího míčku, který vybízel hostující útočnice k brejku, byla jako první domácí brankářka.
20:37
Branku družstva FBK Jičín vstřelil Leona Müllerová, asistoval Lucie Florianová (4:1).
20:37
První tlak druhé třetiny patřil sice Bohemce, z rychlého samostatného úniku ale Müllerová nadvakrát dokázala překonat do té doby bezchybnou Veselovou.
20:00
20:00
Střely v první třetině: Bohemians 11 - Jičín 7
20:00
19:37
Poslední útok první třetiny připravuje trpělivě Bohemka.
18:39
Obrana Jičína pálí od poloviny jen do blokující Šmídové.
17:18
Havlíková ukázala skrytý fotbalový talent.
17:03
Standardka Bohemky od mantinelu u střídačky Jičína končí střelou Preisslerové mimo hrací plochu.
15:57
Müllerová se dobře vytočila do středu, z bezprostřední blízkosti branky však trefila pouze hrudní Veselove.
13:29
Floriánová nastřelila tyč domácí branky.
12:00
Müllerová v rychlém protiútoku vystřelila jen do Kalecké.
09:04
Kořínková zbořila Novou u mantinelu, Bohemka ze standardky nedokázala ohrozit branku Jičína.
08:06
Branku družstva FbŠ E.P. Bohemians vstřelil Lucie Šindelářová, asistoval Karla Kalecká (4:0).
08:06
Nikým nehlídanou Šindelářovou našla před brankou pěkným pasem z obrany Kalecká.
07:38
Branku družstva FbŠ E.P. Bohemians vstřelil Adéla Bočanová, asistoval Hai Ly Nguyenová (3:0).
07:38
Nguyen vyvezla míček do středu hřiště a její následnou střelu dorazila za záda Kociánové Adéla Bočanová.
04:38
Branku družstva FbŠ E.P. Bohemians vstřelil Hana Poláková, asistoval Monika Slavíková (2:0).
04:38
Slavíková od mantinelu našla úplně volnou Polákovou. Ta přízemní střelou trefila nohu hostující brankářky, od které se míček odrazil do branky. Domácí hráčky jsou ve svých střeleckých pokusech zatím stoprocentní.
01:23
Branku družstva FbŠ E.P. Bohemians vstřelil Hai Ly Nguyenová, asistoval Eliška Nová (1:0).
01:23
Nguyen zavěsila od poloviny přesně do horního růžku branky hostujícího týmu.
00:01
Úvodní buly pro domácí. Jejich první útok ale končí v rohu hřiště.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Petřík a Tomáš Podlesný.
00:00
00:00
Line-up hostů FBK Jičín: brankář: Adéla Kociánová; hráči v poli: Lucie Florianová, Pavlína Mikolášková, Nikola Domonkosová, Gabriela Žůrková, Leona Müllerová
00:00
Line-up domácích FbŠ E.P. Bohemians: brankář: Uliana Veselova; hráči v poli: Iveta Hyršlová, Hana Poláková, Monika Slavíková, Nela Havlíková, Karla Kalecká