2:1
0:7
1:3
- : -
branky (asistence): 05:15 Tereza Urbánková (Magdalena Klímová), 14:24 Adéla Jůzová (Petra Beránková), 52:30 Nela Jiráková (Dominika Tůmová)
branky (asistence): 09:47 Katarína Klapitová (Denisa Ferenčíková), 22:40 Veronika Enenkelová (Petra Mandátová), 25:05 Denisa Ratajová (Kamila Paloncyová), 25:58 Romana Kiecková (Veronika Enenkelová), 26:43 Kamila Paloncyová (Anna Niemcová), 32:51 Denisa Ratajová (Denisa Ferenčíková), 35:21 Adéla Pantělejevová (Veronika Enenkelová), 39:33 Zuzana Halfarová (Nikola Černá), 43:11 Denisa Ferenčíková (Katarína Klapitová), 44:52 Zuzana Halfarová (Denisa Ratajová), 50:08 Tereza Urbánková (vlastní branka)

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - 1. SC TEMPISH Vítkovice 3:11
6. Tereza Urbánková, 15. Adéla Jůzová, 53. Nela Jiráková - 10. Katarína Klapitová, 23. Veronika Enenkelová, 26. Denisa Ratajová, 26. Romana Kiecková, 27. Kamila Paloncyová, 33. Denisa Ratajová, 36. Adéla Pantělejevová, 40. Zuzana Halfarová, 44. Denisa Ferenčíková, 45. Zuzana Halfarová, 51. Tereza Urbánková; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Martin Reichelt; vyloučení: 2:2; využití: 0:2; diváků: 185; zásahy brankářů: Kristýna Provázková 19, Hana Ranochová 13 - Lenka Kubíčková 23; po třetinách: 2:1, 0:7, 1:3;
60:00
Komentář k utkání domácí trenérky Michaely Marešové:" Podařil se nám vstup do zápasu, nicméně ve druhé třetině se nám po rychle inkasovaných brankách hra sesypala, jak domeček z karet a do zápasu se nám už přes určité náznaky nepodařilo vrátit. Budeme si muset vše s klidnou hlavou zanalyzovat, ale je jasné, že v kvalitě hry s míčkem v pohybu zatím zaostáváme."
60:00
Střely na branku celkem: Chodov - 26; Vítkovice - 43.
60:00
Komentář k utkání za tým hostí - Tamara Hašová: "V první třetině jsme byli ještě v náhradním autobusem za metro. Zápas rozhodla pasáž ve 2. třetině ve které jsme dali 3 góly, pak už nám tam padalo všechno, proti čemuž se špatně hraje. Děkujeme soupeři za zápas a jdeme regenerovat na příští týden."
60:00
Střely na branku ve 3. třetině: Chodov - 6; Vítkovice - 15.
60:00
59:00
Poslední minuta utkání.
58:40
Vyloučen hráč Denisa Ratajová družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za vysoká hokejka.
56:33
Vítkovice na balonku pohodlně kráčí k vítězství.
55:00
5 minut do konce utkání....už se pouze dohrává z obou stran.
52:30
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Nela Jiráková, asistoval Dominika Tůmová (3:11).
52:30
Nela Jiráková pěknou střelou z půlky překonává Kubíčkovou - 3:11!
52:20
Přečíslení domácích, Pilíková střílí do šibenice, ale Kubíčková vyráží.
52:02
Plášková střílí příklepem, Kociánová její ránu blokuje.
50:08
Vlastní branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Tereza Urbánková (2:11).
50:08
Střela Ferenčíkové mířila do tyčky, ale Urbánková korunuje Chodovský zmar a sráží si míček do vlastní sítě - 2:11!
49:45
Chodovská přesilovka a pár náznaků rádoby šancí, ale bohužel bez úspěchu.
48:31
Vyloučen hráč Anna Niemcová družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
48:00
Co k tomu dodat, stále vidíme na hřišti zmar domácích a snahu hostů stále střílet branky a hrát kvalitní florbal.
46:35
Kdepak....dneska jsou Chodovské lvice pouze sparing partnerem na Vítkovické střelnici....
44:52
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Zuzana Halfarová, asistoval Denisa Ratajová (2:10).
44:52
Ratajová poslala přesnou dlouhou nahrávku na Halfarovou, ta proběhla mezi domácími obránkyněmi a sama před Ranochovou s přehledem uklidila balonek po zemi do branky - 2:10!
43:11
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Denisa Ferenčíková, asistoval Katarína Klapitová (2:9).
43:11
Ferenčíková přesnou střelou přidává další branku hostí a to už pro domácí zavání velkým debaklem...2:9!
41:07
Zajímavá standardní situace pro hosty, bez většího ohrožení domácí svatyně.
40:00
40:00
Střely na branku ve 2. třetině: Chodov - 9; Vítkovice - 15.
40:00
39:33
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Zuzana Halfarová, asistoval Nikola Černá (2:8).
39:33
Černá s Halfarovou v přečíslení 2 na 1, druhá jmenovaná zakončuje a navyšuje skóre - 2:8!
39:00
Poslední minuta druhé periody.
37:30
Zápas nadále s přehledem ovládájí hostující Vítkovice.
35:21
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Adéla Pantělejevová, asistoval Veronika Enenkelová (2:7).
35:21
Střídání brankáře. Nový brankář Hana Ranochová družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV
35:21
Pantělejevová doráží opět míček do odkryté branky - 2:7!
35:10
Vyloučen hráč Gabriela Tožičková družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
35:10
Tožičková vrazila hostující útočnici na mantinel a odpyká si trest.
32:51
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Denisa Ratajová, asistoval Denisa Ferenčíková (2:6).
32:51
Ferenčíková vystřelila ze středu, její střelu sice Provázková vyrazila, ale poté osamocená Ratajová na dvakrát doráží balonek do branky a zvyšuje - 2:6!
31:15
Nyní to změnila Plášková, která běžela na Kubíčkovou zprava, ale její ránu hostující golmanka vyrazila.
30:48
Je za námi hluchá pasáž hry, ani jeden z týmů se nedostává do šancí.
27:45
Domácím lvicím ani timeout nepomohl a Vítkovice dále drží otěže utkání ve svých rukách.
26:43
Timeout FAT PIPE FLORBAL CHODOV
26:43
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Kamila Paloncyová, asistoval Anna Niemcová (2:5).
26:43
Paloncyová šokuje domácí fanoušky a zvyšuje již na 2:5!
25:58
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Romana Kiecková, asistoval Veronika Enenkelová (2:4).
25:58
Enenkelová vystihla domácí rozehrávku a běžela sama na Provázkovou, těsně ještě nahrála na Kieckovou, ta posílá po zemi míček do sítě - 2:4!
25:05
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Denisa Ratajová, asistoval Kamila Paloncyová (2:3).
25:05
Paloncyová našla křížnou nahrávkou Ratajovou, která posílá míček do odkryté domácí branky - 2:3!
24:50
Chodovské hráčky zatím dokonale brání střely hostí.
24:35
Vyloučen hráč Jana Lacková družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za vysoká hokejka.
24:35
Lacková trefila protihráčku vysokou holí a půjde si odpočinout na 2 minuty!
22:40
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Veronika Enenkelová, asistoval Petra Mandátová (2:2).
22:40
Enenkelová střelou z výběhu prostřelila Provázkovou, ta vůbec nic neviděla - 2:2!
22:19
Druhá třetina začala vlažně, Vítkovice zatím více na balonku.
20:00
20:00
Střely na branku v 1. třetině: Chodov - 11; Vítkovice - 13.
20:00
19:00
Poslední minuta první třetiny.
18:47
Vávrová pěknou kličkou obehrála hostující hráčku, její střela byla ale následně zblokována.
18:16
Nyní celkem dost nepřesností, balonek často poskakuje z hokejky na hokejku.
16:41
Pantělejevová prověřila domácí golmanku střelou po zemi, ale neuspěla.
14:24
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Adéla Jůzová, asistoval Petra Beránková (2:1).
14:24
Beránková našla Jůzovou, která přes hostující obránkyni posílá střelou k tyči domácí opět do vedení - 2:1!
11:47
Niemcová v dobré pozici na středu, Provázková její pokus vyráží.
11:05
Dobrý pokus z hole Šponiarové, domácí golmanka vyráží na břevno!
09:47
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Katarína Klapitová, asistoval Denisa Ferenčíková (1:1).
09:47
Klapitová se štěstím srovnává důrazem na brankovišti - 1:1!
09:29
Ferenčíková vystihla rozehrávku domácích, poté ale pálí pouze do Provázkové.
08:30
Vávrová hledala Řepkovou před brankou, ta ale její přihrávku promáchla.
07:08
Halfarová zkusila trefit míček ze vzduchu, ale nepodařilo se jí to a střela z toho nebyla.
05:15
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Tereza Urbánková, asistoval Magdalena Klímová (1:0).
05:15
Krásná souhra domácích hráček končí křížnou nahrávkou Klímové na osamocenou Urbánkovou, která s přehledem posílá balonek do odkryté klece - 1:0!
04:59
Chodov nyní na balonku, hra se nám trochu zklidnila.
03:16
Plášková zkusila backhand, mířila do boční síťky.
02:15
Vzápětí na druhé straně pěkná akce domácích, končí střelou do tyčky z hole Vrátné.
01:55
První střela na branku z hotel Ratajové, Provázková s jistotou chytá.
01:30
Začátek zápasu v rychlém tempu, oba týmy se zatím klasicky oťukávají.
00:01
Úvodní buly pro Vítkovice.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Kostinek a Martin Reichelt.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC TEMPISH Vítkovice: brankář: Lenka Kubíčková; hráči v poli: Anna Niemcová, Michaela Šponiarová, Ivana Šupáková, Kamila Paloncyová, Adéla Pantělejevová
00:00
Line-up domácích FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Kristýna Provázková; hráči v poli: Johana Vrbová, Tereza Pilíková, Eliška Vrátná, Jana Vávrová, Martina Řepková