5:0
2:0
1:3
- : -
branky (asistence): 03:24 Vojtěch Duda (Marek Šimíček), 07:17 Pavel Krchňáček (Martin Tuhý), 07:48 Jan Gajzur (Dominik Kovář), 13:29 Martin Tuhý (Pavel Krchňáček), 15:50 Adam Štěrba, 21:13 Robin Kollár (Vojtěch Duda), 21:31 Marek Šimíček (Robin Kollár), 51:58 Pavel Krchňáček (Martin Tuhý)
branky (asistence): 43:12 Jan Knězů (Milan Hendrych), 44:18 Libor Čech (Jan Koten), 50:13 Petr Kubíček (Jan Koten)

FBK Spartak Hluk - Spartak Pelhřimov 8:3
4. Vojtěch Duda, 8. Pavel Krchňáček, 8. Jan Gajzur, 14. Martin Tuhý, 16. Adam Štěrba, 22. Robin Kollár, 22. Marek Šimíček, 52. Pavel Krchňáček - 44. Jan Knězů, 45. Libor Čech, 51. Petr Kubíček; rozhodčí: Pavel Gajan - Jindřich Zich; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 104; zásahy brankářů: Richard Podškubka 21 - Jakub Kuchař 3, Zbyněk Venkrbec 30; po třetinách: 5:0, 2:0, 1:3;
60:00
Komentář vedoucího domácích (Vlachopulos D.): Utkání rozhodla naše velká produktivita v první třetině a začátkem třetiny druhé. Poté jsme již dokázali plnit taktické pokyny a nepouštět soupeře do gólových šancí. I přes zlepšený soupeřův výkon a snížení ve třetí třetině jsme již dokázali dovést do vítězného konce. Děkujeme soupeři za zápas.
60:00
Komentář vedoucího hostí (Knězů J.): Po slabém až trapném výkonu v první třetině jsme již nedokázali rozjeté domácí zastavit a tak zápas skončil jednoznačným výsledkem. Gratuluji soupeři k postupu.
60:00
Střely v závěrečné třetině Hluk 10 - Pelhřimov 8. Střely celkem Hluk 41 - Pelhřimov 24
60:00
57:03
Timeout FBK Spartak Hluk
52:01
Domácí se prosazují z rychlého kontru a osudu utkání je zřejmě rozhodnuto.
51:58
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Pavel Krchňáček, asistoval Martin Tuhý (8:3).
50:13
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Petr Kubíček, asistoval Jan Koten (7:3).
50:00
Domácí soustředěnou obranou drží svého soupeře mimo dostřel brány a s ubíhajícím časem míří za postupem do osmifinálové skupiny.
45:58
Vyloučen hráč Petr Kubíček družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
44:18
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Libor Čech, asistoval Jan Koten (7:2).
43:12
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Jan Knězů, asistoval Milan Hendrych (7:1).
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině Hluk 18 - Pelhřimov 10
40:00
36:00
Vyloučen hráč Tomáš Kocián družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
33:25
Dva hostující útočníci šli sami na gólmana ale gól vstřelit nedokázali. Dnes jim není vůbec přáno.
30:55
Tuhý trefuje břevno!
26:06
I přes oslabení hraje domácí tým ve veliké pohodě.
25:22
Vyloučen hráč Adam Štěrba družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za sekání.
24:17
Zdá se, že hosté mají na Kollára spadeno. Už několikrát ho nepříjemně faulovali.
21:31
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Marek Šimíček, asistoval Robin Kollár (7:0).
21:13
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Robin Kollár, asistoval Vojtěch Duda (6:0).
20:00
20:00
Střely v úvodní části Hluk 13 - Pelhřimov 6
20:00
18:59
Vyloučen hráč Pavel Rochovanský družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za držení.
15:55
Podškubka vytáhl krásný zákrok.
15:50
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Adam Štěrba bez asistence (5:0).
15:50
Střídání brankáře. Nový brankář Zbyněk Venkrbec družstva Spartak Pelhřimov
13:29
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Martin Tuhý, asistoval Pavel Krchňáček (4:0).
13:29
Avšak jeho další pokus je úspěšný! 4:0!
13:10
Tuhý z voleje přestřeluje.
12:32
Krásná souhra po ose Kollár-Duda-Šimíček bohužel bez gólu.
07:48
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Jan Gajzur, asistoval Dominik Kovář (3:0).
07:48
Gajzur zvyšuje na 3:0!
07:17
07:17
Krchňáček krásně vymetl šibenici! 2:0!
05:46
Kollár našel krásně Dudu před bránou ale tomu míček sjel z čepele.
03:24
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Vojtěch Duda, asistoval Marek Šimíček (1:0).
03:24
Šimíček z rohu nahodil před bránu a Duda se krásně trefuje!
01:00
Již od samého začátku se hraje ve vysokém tempu. Domácí měli několik slibných šancí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Gajan a Jindřich Zich.
00:00
00:00
Line-up hostů Spartak Pelhřimov: brankář: Jakub Kuchař; hráči v poli: Martin Blažek, Tomáš Dohnal, Tomáš Kocián, Jan Knězů, Milan Hendrych
00:00
Line-up domácích FBK Spartak Hluk: brankář: Richard Podškubka; hráči v poli: Pavel Rochovanský, Marek Šimíček, Adam Štěrba, Vojtěch Duda, Robin Kollár
00:00
Dobrý podvečer, vítáme Vás u utkání 5. kola Poháru České pojišťovny, ve kterém se proti sobě postaví družstva domácí FBK Spartak Hluk (hrající Divizi D) a hostující Spartak Pelhřimov (hrající 1. ligu).
00:00
Zatímco pro domácí se jedná o letošní osmé utkání v rámci pohárové soutěže, hosté svou pouť letošním ročníkem zahajují až nyní. Ve hře je postup do osmifinálové skupiny C, kde na vítěze čeká obhájce trofeje a letošní superfinalista Vítkovice, prvoligové Znojmo a čtveřici doplní vítěz utkání Gullivers Brno - Sokol Pardubice.