2:4
4:4
3:7
- : -
branky (asistence): 04:37 Jindřich Hrdý (Lukáš Malý), 06:46 Ondřej Havelka, 21:38 Jindřich Hrdý (Lukáš Malý), 25:55 Michal Měřička (Ondřej Havelka), 32:00 Ondřej Havelka (Václav Hejplík), 37:59 Jindřich Hrdý, 40:35 Ondřej Havelka (Michal Měřička), 55:15 Jindřich Hrdý (Lukáš Malý), 59:43 Lukáš Malý (Michal Měřička)
branky (asistence): 01:42 Martin Šimek (Lukáš Miščík), 14:09 Lukáš Miščík (Jan Dobisík), 15:36 David Šimek (Lukáš Kuncman), 18:57 Jakub Křivanec (Martin Šimek), 23:46 Adam Růžek (David Šimek), 29:21 Martin Šimek (Lukáš Miščík), 30:01 Vojtěch Bagin (Daniel Cabejšek), 35:39 Lukáš Miščík (Martin Rossi), 46:54 Jakub Křivanec (Martin Poláček), 48:10 Martin Šimek (Jakub Křivanec), 50:42 Adam Růžek (Patrik Kieler), 52:06 Daniel Cabejšek (Martin Poláček), 54:16 Daniel Cabejšek (Martin Poláček), 56:22 Martin Šimek (Lukáš Miščík), 56:51 Daniel Cabejšek (Vojtěch Bagin)

FBC Štíři Č. Budějovice - FBŠ Bohemians 9:15
5. Jindřich Hrdý, 7. Ondřej Havelka, 22. Jindřich Hrdý, 26. Michal Měřička, 33. Ondřej Havelka, 38. Jindřich Hrdý, 41. Ondřej Havelka, 56. Jindřich Hrdý, 60. Lukáš Malý - 2. Martin Šimek, 15. Lukáš Miščík, 16. David Šimek, 19. Jakub Křivanec, 24. Adam Růžek, 30. Martin Šimek, 31. Vojtěch Bagin, 36. Lukáš Miščík, 47. Jakub Křivanec, 49. Martin Šimek, 51. Adam Růžek, 53. Daniel Cabejšek, 55. Daniel Cabejšek, 57. Martin Šimek, 57. Daniel Cabejšek; rozhodčí: Michal Šafář - Zbyněk Pěnička; vyloučení: 2:2; využití: 2:1; diváků: 268; zásahy brankářů: Jakub Kunst 18 - Jan Hejný 12, Marek Paleček 16; po třetinách: 2:4, 4:4, 3:7;
60:00
2/2 Pokud jsme Bohemku chvílemi donutili hrát na 100 %, tak může být spokojeni. Moc děkuji fanouškům, ale i hostujícím za povzbuzování. Věřím, že se nenudili. Byla to pro nás velká škola."
60:00
Komentář trenéra FbŠ Bohemians Praha Michala Jedličky: "Pro diváky výborný zápas. Domácí s námi dvě třetiny drželi krok a místy předváděli i hezký florbal. Do zápasu vstoupili s obrovským nasazením. Ve třetí třetině jsme odskočili a možná i potrestali velkou snahu domácích vyhrát. Děkuji divákům a klukům přeji ať se jim daří
60:00
1/2 Komentář trenéra domácích Jířího Kratochvíla: "Jsme rád, že jsme splnili můj cíl, který byl jít do třetí třetiny za nerozhodnutého stavu. Na začátku třetí třetiny jsme snížili na 7:8 a v koutku duše doufali, že bychom mohli Bohemku překvapit. Už nám rychle docházely síly a devátý gól nás položil.
60:00
59:43
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Lukáš Malý, asistoval Michal Měřička (9:15).
58:44
Vyloučen hráč Martin Šimek družstva FBŠ Bohemians na 2 minuty za blokování hokejky.
58:07
Takový výsledek si domácí rozhodně nezaslouží. Po bojovném výkonu však odejdou s debaklem. O něm rozhodla zejména poslední desetiminutovka, ve které Jihočeši působí opravdu odevzdaně.
56:51
Branku družstva FBŠ Bohemians vstřelil Daniel Cabejšek, asistoval Vojtěch Bagin (8:15).
56:22
Branku družstva FBŠ Bohemians vstřelil Martin Šimek, asistoval Lukáš Miščík (8:14).
55:15
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Jindřich Hrdý, asistoval Lukáš Malý (8:13).
55:00
Domácí fanoušci však svůj tým neustále podporují. Pochválit musíme i příznivce Bohemians, který zamířili na jih Čech.
54:30
Tragická desetiminutovka v podání Štírů, naopak hosté zabrali a pouze svůj náskok navyšují
54:16
Branku družstva FBŠ Bohemians vstřelil Daniel Cabejšek, asistoval Martin Poláček (7:13).
54:16
A další rozborka v podání Bohemians, nyní zakončoval Cabejšek.
52:20
Trošku exhibice se z konce utkání stává v podání Bohemians Praha. Ti nyní dvakrát profesorsky rozebrali domácí obranu a vždy zakončili do prázdné branky. Ve stejném duchu pokračují i dalších minutách třetí třetiny
52:06
50:42
Branku družstva FBŠ Bohemians vstřelil Adam Růžek, asistoval Patrik Kieler (7:11).
50:42
Růžek posílá střelu do protipohybu Kunsta, ten byl bezmocný
50:00
Žáček střílel nad nohu Palečka, ten se nestihl přesunout, ale Růžek střelu stihl zablokovat
49:47
Domácí mají ještě dostatek času. Bohemka však vypadá odhodlaně a dnešní utkání by si měla zkontrolovat. Domácí už oddechují a jsou značně unaveni
48:10
Timeout FBC Štíři Č. Budějovice
48:10
Branku družstva FBŠ Bohemians vstřelil Martin Šimek, asistoval Jakub Křivanec (7:10).
48:10
Šimek vymetl pravou šibenici Kunstovy branky
46:54
Branku družstva FBŠ Bohemians vstřelil Jakub Křivanec, asistoval Martin Poláček (7:9).
46:54
Hosté opět trestají chybu domácích. Křivanec z první překonává Kunsta
46:45
Pražané opět dostávají České Budějovice pod tlak, ti se snaží jejich střely blokovat
46:21
Hrdý si v dobré šanci obhazoval Höffera, mohl jít sám, rozhodčí pískají vysokou hůl domácí útoočníka
45:00
Kudláček musel klečmo zachraňovat Kunsta, který byl zcela mimo branku. Naštěstí pro domácí vše dobře dopadlo a skóre se nemění
44:52
Hned šestkrát se Štíři ve své historii utkáli s extraligovým soupeřem. Vždy odešli jako poraženi, přesto souboje především s pražským SSK Future se fanouškům vryly do paměti. Hned dvakrát totiž dokázali Jihočeši utkání dovézt až do prodloužení. Podobný scénář nás možná čeká i dnes
42:20
Svintek v dobré šanci. Míček mu však sjel z čepele
40:50
A nyní si mohli svou spolupráci oplatit. Havelka našel Měřičku, ten se do branky netrefuje
40:35
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Ondřej Havelka, asistoval Michal Měřička (7:8).
40:35
Rovnou ze střídačky a hned branka. Ondřej Havelka vyběhl do protiútoku společně s Měřičkou a právě trestaný Havelka střelou překonává Palečka
40:00
40:00
Prostřední perioda nabídla opět svižný florbal, který 230 diváků musel bavit. Domácí doplácejí na herní výpadky, během kterých Bohemians vždy odskočit na rozdíl více branek. Domácím to bere hodně sil vždy dotahovat. Střely ve druhé třetině 16 - 10
40:00
38:50
Kuncman netrefuje prázdnou branku
38:26
Trestné střílení družstva FBŠ Bohemians neproměnil Daniel Cabejšek.
38:26
Vyloučen hráč Ondřej Havelka družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
38:26
A trestné střílení i na druhé straně
38:26
Cabejšek svůj nájezd sice proměnil, rozhodčí však signalizují, že se míček vrátil. Hosté budou hrát přesilovku
37:59
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Jindřich Hrdý z trestného střílení (6:8).
37:59
Hrdý byl faulován a následně proměňuje i trestné střílení
37:20
Podobná situace jako na při poslední brance domácích. Havelka s Hejplíkem rozehrávali na velkém brankovišti, Havelka však počkal a nahrával ještě pod sebe na Měřičku, jeho střelu Palaček výborným zákrokem kryje
35:39
Branku družstva FBŠ Bohemians vstřelil Lukáš Miščík, asistoval Martin Rossi (5:8).
35:20
Junior Svintek se dral do útoku napříč celou pěticí Bohemky, nakonec však branku přestřelil
34:00
Kieler se výborně natlačil do brankoviště domácích, následně přihrál na volného Davida Šimka, ten opět netrefuje prázdnou branku
33:50
a opět ten Havelka. Nyní měl dvě přiložitosti ke střela, vždy trefil dobře bránícího Kuncmana
32:32
Tenhle florbal musí bavit. Ihned po další brance se do útoku hnal Malý, trefuje tyčku
32:00
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Ondřej Havelka, asistoval Václav Hejplík (5:7).
32:00
Ze standardní situace se také Štíři prosazují. Na hranici velkého brankoviště si Havelka výborně počkal a trefil přesně místo mezi zdí a brankářem.
31:00
Havelka ve výborné šanci přestřeluje
30:01
Branku družstva FBŠ Bohemians vstřelil Vojtěch Bagin, asistoval Daniel Cabejšek (4:7).
29:10
A nové síly na hřiště ihned obírají Bohemians o míček, Staněk je faulován na polovině hřiště
28:57
Kudláček vyhazuje, domácí musí střídat, nyní byli dlouho pod tlakem
28:46
Drobné mince zatím Jihočeši nepotřebovali. Kolotoč v podání Pražanů se zatím nekonal
28:28
Štíři do druhé třetiny zlepšili disciplínu směrem do defenzivy a přináší jim to ovoce, hosté si nahrávají až na své polovině
27:00
Štíry další branky nakoply. Nyní jsou aktivnějším týmem a tlačí se za vyrovnáním
26:10
Malý zkoušel překvapit Hejného z úhlu, ten byl připraven
25:55
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Michal Měřička, asistoval Ondřej Havelka (4:5).
25:55
Chybu v rozehrávce hostů trestá duo Havelka Měřička, Havelka si počkal až si jeho kolega naběhne před prázdnou branku a v klidu zakončí
25:20
Měřička se na středu hřiště obtočil a střelou z otočky jen těsně minul Hejného branku
25:00
Hoffer dvakrát oběhl celé hřiště nakonec zakotvil za brankou Štírů, kde si narazil se Šimkem, jeho střela končí mimo branku
24:43
Rekordní návštěva v Českých Budějovicích. Na dnešní utkání zamířilo 230 diváků!
23:46
Branku družstva FBŠ Bohemians vstřelil Adam Růžek, asistoval David Šimek (3:5).
23:21
Bohemians si nedokáží vytvořit stálý tlak jako na konci první třetiny. I díky tomu domácí snížili
23:00
David Šimek mířil do prázdné branky, bohužel pro hosty přestřeluje
21:38
21:38
A první přesilovka v podáních domácích využita. Malý střílel na Hejného, Hrdý míček ze vzduchu tečoval za Hejného
20:51
Vyloučen hráč Daniel Cabejšek družstva FBŠ Bohemians na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
20:51
Domácí si zahrají první přesilovou hru
20:20
Domácí ihned po buly míří do útoku. Měřičkova střela končí za mantinelem
20:00
20:00
První třetina nabídla opravdu rychlý florbal. Domácí vydrželi deset minut, poté však Bohemka přebrala otěže zápasu a zaslouženě vede o dvě branky. Střely v první třetině - 9:11
20:00
18:57
Branku družstva FBŠ Bohemians vstřelil Jakub Křivanec, asistoval Martin Šimek (2:4).
18:57
Bohemians dostávají domácí pod tlak
18:57
Hosté opět z pozice obránce stříleli. Domácí obrana dokázala míček lehce tečovat a ten končí za Kunstem
16:00
Kuncman vyzkoušel pozornost domácího Kunsta, ten byl připraven
15:36
Branku družstva FBŠ Bohemians vstřelil David Šimek, asistoval Lukáš Kuncman (2:3).
15:36
Kudláček při rozehrávce trefuje prvního Bohemáka, ten si míček zpracoval a příležitost využil.
15:30
14:09
Branku družstva FBŠ Bohemians vstřelil Lukáš Miščík, asistoval Jan Dobisík (2:2).
14:09
Střelou k tyči se prosazují hosté. Kunst byl nyní opravdu bez šance
13:30
Hosté chtějí překvapit domácí precizními přihrávky, ty však nemají razanci a Štíři je v pohodě zachytávají
11:55
Hejný chytá
11:50
Cabejšek s Baginem si nyní v útoku nerozuměli a těžit z toho můžou domácí protiútokem
11:20
Junior Svintek se hnal na Hejného, předběhl oba obránce hostů, branku však přestřelil
11:00
Hosté se tlačí za vyrovnáním. Nyní musel Kunst zasáhnout maskou
10:00
Nervózní na obou stranách. Tak by se dalo označit prvních deset minut dnešního pohárového utkání. Domácí jsou lehce na koni. Přeci jenom vedou o jednu branku
08:05
A domácí odskočit na rozdíl dvou branek. Měřička z úhlu trefuje tyčku
08:00
Na českobudějovické poměry má hra obrovské tempo. Domácí zatím rychlostně i fyzicky stíhají
06:46
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Ondřej Havelka bez asistence (2:1).
06:46
Dvě střely a dvě branky Jihočechů. Domácí se dostávají do jednobrankového vedení díky Havelkovi. Ten se obtočil kolem branky a zkusil poslat na brankoviště. Hejný si míček srazil za svá záda.
06:00
Bohemians se snaží střílet z delší vzdálenosti. Domácí zatím všechny střely blokují
04:37
04:37
Hrdý zůstal naprosto osamocený před Hejným. Hostující na něj trochu zapomněla. Českobudějovický útočník na podruhé překonal hostujícího brankáře
04:33
Hejplík výborně zastavil rodící se šanci hostů. Hejný však zasahovat nemusel
04:04
Do Českých Budějovic dorazil i fanklub Bohemky. Děkujeme!
03:43
Plno střel zatím zablokovali domácí obránci
03:15
Domácí se snaží hrozit z rychlých protiútoků. Nepřesnost ve finální fázi je však stojí brankové příležitosti
01:42
01:42
A hosté se dostávají do vedení. Rozehrávky v rohu se ujal Miščík, který našel volného Davida Šimka a ten neměl problém překonat Kunsta
01:30
Kunst měl nyní první hodně nejistý zákrok. Krbec vyzkoušel jeho pozornost
01:15
Štíři se snaží držet míček. Hosté napadají jejich rozehrávku. Oba brankáři nemuseli zasahovat
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Šafář a Zbyněk Pěnička.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Bohemians: brankář: Jan Hejný; hráči v poli: Martin Poláček, Vojtěch Bagin, Daniel Cabejšek, Jakub Křivanec, Aleš Höffer
00:00
Line-up domácích FBC Štíři Č. Budějovice: brankář: Jakub Kunst; hráči v poli: Václav Staněk, Václav Hejplík, Ondřej Havelka, Lukáš Froněk, Michal Měřička