0:6
- : -
Zlín Lions
Zlín Lions
branky (asistence): 04:50 Jaroslav Vaněk (Václav Večeřa), 17:38 Jaroslav Vaněk (Václav Večeřa)
branky (asistence): 02:02 Dominik Vyoral, 10:37 Matěj Kostka (Lukáš Petřík), 14:02 Tomáš Olbert (Pavel Jurčík), 25:21 Martin Krchňáček (Tomáš Sovják), 28:17 Lukáš Petřík (Marek Zapletal), 42:26 Adam Pančocha (Michal Nagy), 48:59 Michal Nagy (Lukáš Petřík), 50:45 Tomáš Olbert (Lukáš Petřík), 52:23 Tomáš Olbert (Lukáš Petřík), 55:38 Tomáš Olbert, 58:35 Matěj Kostka

Zlín Lions - Panthers Otrokovice 2:11
5. Jaroslav Vaněk, 18. Jaroslav Vaněk - 3. Dominik Vyoral, 11. Matěj Kostka, 15. Tomáš Olbert, 26. Martin Krchňáček, 29. Lukáš Petřík, 43. Adam Pančocha, 49. Michal Nagy, 51. Tomáš Olbert, 53. Tomáš Olbert, 56. Tomáš Olbert, 59. Matěj Kostka; rozhodčí: Matěj Vráblík - Jan Šprinc; vyloučení: 3:2; využití: 0:1; diváků: 510; zásahy brankářů: Jan Krkoška ? - Kevin Majrich ?, Radovan Michajlovič ?; po třetinách: 2:3, 0:2, 0:6;
60:01
Prohlášení trenéra domácích Zbyňka Macury: Utkání jsem se lehce obával, zejména z hlediska přemotivovanosti obou stran a v druhé třetině to místy víc než jiskřilo. Přes rozdíl pěti soutěží jsme podali dobrý výkon, který mírně zkresluje závěrečná třetina, kdy se nejvíc projevil fyzický fond obou stran. I s ohledem na mé dřívější působení v Otrokovicích Panterům přeju cestu až na trůn.
60:00
Prohlášení trenéra hostů Karla Ševčíka: Blahopřeji soupeřům k výbornému výkonu, hráli zcela jistě na hranici svých možností, i přes prohru určitě potěšili svoje fanoušky. Z naší strany jsme museli zvládnout počáteční emoce některých hráčů, poté jsme odvedli náš standardní výkon a poté jsme dovedli utkání do vítězného konce.
60:00
Panteři potvrdili roli favorita a zaslouženě postupují do dalšího kola. Nicméně Lioni ukázali svoji sílu a další rok se mohou opět pokusit minimálně se s jejich dnešním sokem znovu střetnout, ne-li se pokusit ho i vyřadit. Věříme, že to bude znovu před takovou kulisou, jako dnes, protože návštěva 510ti lidí byla opravdu neskutečná.
60:00
Nejlepšími hráči byli vyhlášeni Tomáš Olbert za Pantery a Jan Krkoška za Lions.
60:00
59:42
Vyloučen hráč Matěj Kostka družstva Panthers Otrokovice na 2 minuty za blokování hokejky.
59:24
To je pro Liony opravdu pech, nejdřív Valčík v šanci trefil golmana soupeře (čímž nechci snižovat tenhle parádní zákrok), poté nedokázala dvojice Koňařík-Baroň využít ani špatné rozehrávky.
58:35
Branku družstva Panthers Otrokovice vstřelil Matěj Kostka bez asistence (2:11).
58:35
Kostka nádherně pod břevno a na kontě vstřelených gólů Panterů vidíme dvě stejná čísla.
57:25
Skvělý zákrok Krkošky po střele Hrdiny.
56:42
Sovják vyslán do samostaného úniku, i přes dobré zakončení se radovat nemohl.
55:38
Branku družstva Panthers Otrokovice vstřelil Tomáš Olbert bez asistence (2:10).
55:38
Vondřejc se teď musí stydět, namazal Olbertovi na další jeho dnešní gól.
54:43
Po Vondřejcově nahrváce v pádu se mohl z hatricku radovat jediný dnešní střelec Lions Jarda Vaněk, krásně ho ale vychytal Michajlovič.
53:58
Lions se marně pokoušeli odstavit Sovjáka, když se jim to konečně podařilo, míček se k němu vrátil a efektní otočkou si míček nechal ve svém držení.
52:23
Branku družstva Panthers Otrokovice vstřelil Tomáš Olbert, asistoval Lukáš Petřík (2:9).
52:23
Exkluzuivní nahrávka dnešního nahravače Lukáše Petříka, který znovu našel Tomáše Olberta a je to o sedm gólů.
51:44
Některé akce zkoušejí Panteři až exhibičně, třeba teď když Martin Nagy ještě hledal Pančochu, který netrefil ideálně.
51:07
Nový na hřišti Koníček nadvakrát úspěšně zabránil pokusům Koňaříka.
48:59
Branku družstva Panthers Otrokovice vstřelil Michal Nagy, asistoval Lukáš Petřík (2:7).
48:58
Petřík nejdřív trefil jen tyč, následná dorážka už ale vyústila v další radost týmu, který se už pozítří postaví Mladé Boleslavi.
48:41
Sovják teď dokázal dlouho podržet balon ve vlastním oslabení.
47:43
Krchňáčka míček neposlouchal, a tak žádná šance v oslabení nepřišla.
47:10
Vyloučen hráč Marek Zapletal družstva Panthers Otrokovice na 2 minuty za blokování hokejky.
47:10
Poprvé v zápase vyloučení na straně Panterů.
46:34
Večeřa pěknou střelou protáhl Michajloviče.
42:26
Branku družstva Panthers Otrokovice vstřelil Adam Pančocha, asistoval Michal Nagy (2:6).
42:26
Lions přestali hrát, když dostal Krkoška přes prsty, další dorážka tím pádem skončila v síti.
41:33
Michal Nagy teď pěknou kličkou prošel až před golmana, Krkoška ramenem vyrazil.
40:45
Krchňáčkův pokus těsně vedle.
40:00
40:00
Po dvou třetinách jsou hosté hodně blízko postupu, když však Lioni nebudou zbytečně faulovat, můžou zápas klidně ještě zdramatizovat.
40:00
39:34
Červenka to teď dobře zkoušel na Vaňka, ten ale byl ke střele zády, a ta tak nebyla přesná.
38:28
Večeřa se teď rozhodl projít samostatně, podařilo se mu získat alespoň faul.
35:46
Petřík byl nakonec tím, od koho se míček odrazil za mantinel, hádám ale, že mu to příliš nevadí.
34:35
Hosté se pokoušejí o další góly v síti Lions, jejich časté dorážky před Krkoškou zatím šesté gól nepřinesly.
33:30
Panteři mají míček více, což jim samozřejmě ke stavu zápasu vyhovuje.
30:06
Střídání brankáře. Nový brankář Radovan Michajlovič družstva Panthers Otrokovice
29:53
Po pokusu Sovjáka zkoušel dorážet Krchňáček.
29:25
Nebezpečný teď byl pokus Studeného.
28:59
Zápas se dost přiostřuje a snad nepůjde o zdraví.
28:17
Branku družstva Panthers Otrokovice vstřelil Lukáš Petřík, asistoval Marek Zapletal (2:5).
28:17
Teď jsme viděli gól rozdílem třídy, Ženožička nejdřív zapomněl míček mezi svýma nohama, následně se balonku ujal Petřík, zavezl k mantinelu a vymetl šibenici.
27:04
Kostka je možná ještě otřesený z předchozího souboje, jeho pokus líznul strop.
25:53
Vyloučen hráč Jaroslav Vaněk družstva Zlín Lions na 2 minuty za hrubost.
25:53
Očekávané se stává skutečností když tu máme první provokaci a zároveň vyloučení, Vaněk po souboji Koňaříka s Nagym zbytečně strčil do forvarda Panterů a jde si dvě minuty posedět.
25:21
Branku družstva Panthers Otrokovice vstřelil Martin Krchňáček, asistoval Tomáš Sovják (2:4).
25:21
Teď už se však útočník extraligového celku může radovat z gólu.
24:34
Z ničeho nic obrovská šance Panterů, Kostky nenápadnou střelou protáhl Krkošku a před domácím brankářem se zjevil Krchňáček, který přestřelil.
23:40
Tichý se protáhl kolem Kostky, na Majricha ale nevyzrál.
21:55
Domácí se teď dost naběhají, ale i přesto nezabránili úspěšným kombinacím svých extraligových rivalů.
20:57
Lioni se evidentně snaží s výsledkem něco udělat a hra je dost rychlá.
20:00
20:00
Máme za sebou úvodní třetinu tohoto zápasu, Panteři zatím potvrzují roli favorita, ale Zlínští Lioni se nevzdávají a prohrávají pouze o gól.
20:00
18:57
Majrich teď vůbec nevěděl, kde byl míček, i přesto ale nohou zabránil jistému gólu.
17:38
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Jaroslav Vaněk, asistoval Václav Večeřa (2:3).
17:38
Vaněk se dostal k odraženému míčku a střelou pod horní tyč snižuje.
16:34
Horník nechtěně tečoval přesilovkový pokus a nebýt masky Krkošky, je to o tři góly.
16:05
Vyloučen hráč Martin Krkoška družstva Zlín Lions na 2 minuty za hrubost.
16:05
Naprosto jasný faul a Krkoška jde podruhé na trestnou.
15:01
Horník zkoušel rychle rozehrát na Rotha, jeho pokus ale neměl gólové parametry.
14:51
Majrich nadvakrát dobře vychytal Lions.
14:02
Branku družstva Panthers Otrokovice vstřelil Tomáš Olbert, asistoval Pavel Jurčík (1:3).
14:02
Skvěle to teď provedly Otrokovice a je to 3:1, Kostkovu střelu ještě Krkoška vyrazil, Jurčík ale zklepl na Olberta a ten zvyšuje.
12:16
Po Vaňkově sprintu to křižně Studený zkoušel na Krkošku, ten to ale nečekal.
11:04
Hra už se nám mírně přiostřuje.
10:37
Branku družstva Panthers Otrokovice vstřelil Matěj Kostka, asistoval Lukáš Petřík (1:2).
09:49
Vyloučen hráč Martin Krkoška družstva Zlín Lions na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
09:10
Už před půl minutou jsme viděli faul, Panteři jsou však stále u míčku a jsou v šesti.
07:49
Po zmatcích ohledně polohy míčku zakončoval Petřík, Krkoška byl však úspěšnější.
07:02
Jedna z hlavní postav dnešního matche Vaněk se teď protáhnul kolem dvou soupeřů, přes Michala Nagyho už ale neprošel, protože ho fauloval.
05:54
Po chybě Večeři byl v šanci Jurčík, nestihl však zakončit tak, jak by chtěl.
04:50
04:50
Opět z otočky, tentorkát však do protější klece a je srovnáno.
04:39
Při souboji Valčíka s Petříkem jsme mohli vidět, že je to boj skutečně o každý centimetr.
03:48
První zákrok jsme viděli i od golmana Otrokovic, kterým je ale místo očekávaného Michajloviče Majrich.
03:16
Sovják se vyhnul dvěma domácím a nahrál Zapletalovi, ten však nemířil přesně.
02:02
Branku družstva Panthers Otrokovice vstřelil Dominik Vyoral bez asistence (0:1).
02:02
Po otočce Vyorala se poprvé mění stav.
01:22
Sovják měl první šanci zápasu, trefil však pouze divačku na balkoně nad bránou.
00:05
Lions zažívají okamžitý úspěch, když vyhrávají úvodní buly.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Matěj Vráblík a Jan Šprinc.
00:00
00:00
Line-up hostů Panthers Otrokovice: brankář: Kevin Majrich; hráči v poli: Michal Nagy, Lukáš Petřík, Pavel Jurčík, Ondřej Čevela, Tomáš Olbert
00:00
Line-up domácích Zlín Lions: brankář: Jan Krkoška; hráči v poli: Václav Večeřa, Michal Roth, Kamil Baran, Antonín Tichý, Filip Horník
00:00
Dobrý podvečer ze Zlína, kde nás dnes čeká utkání ne zrovna malých rozměrů. Budeme svědky velkého souboje šelem, konkrétně se střetávají domácí Lions a hostující Panthers z nedalekých, a hlavně extraligových Otrokovic!
00:00
Lioni jsou poslední zástupce regionálních soutěží v této fázi poháru. V jejich sestavě můžeme najít spoustu bývalých hráčů soupeře, což je další důvod, proč bude tenhle zápas skutečně pikantní. Buďte si tedy jistí, že žádný z hráčů nevypustí ani jeden souboj, vidíme plnou halu a velký florbalový svátek v regionálním městě na jihu Moravy.