1:3
2:2
2:1
- : -
branky (asistence): 14:30 Tomáš Fiala (Lukáš Fiala), 23:07 Marek Chocholoušek, 23:21 Petr Pastor (Jiří Giptner), 40:35 Marek Chocholoušek (Tomáš Fiala), 44:25 Petr Pastor (Jiří Giptner)
branky (asistence): 07:36 Michal Klápa (Tomáš Nushart), 12:36 Tomáš Nushart (Alois Burian), 15:34 Dušan Přívara (Jan Louvar), 27:38 Petr Lacko (Radek Šťovíček), 36:27 Marek Soukup, 42:08 Tomáš Nushart (Marek Soukup)

Florbal Chomutov - Kanonýři Kladno 5:6
15. Tomáš Fiala, 24. Marek Chocholoušek, 24. Petr Pastor, 41. Marek Chocholoušek, 45. Petr Pastor - 8. Michal Klápa, 13. Tomáš Nushart, 16. Dušan Přívara, 28. Petr Lacko, 37. Marek Soukup, 43. Tomáš Nushart; rozhodčí: Jiří Jelínek - Robert Kusek; vyloučení: 3:2; využití: 0:1; diváků: 169; zásahy brankářů: Jan Vlček 40 - Tomáš Cmíral 26; po třetinách: 1:3, 2:2, 2:1;
60:00
59:59
Domácí hráči dnešní utkání nevyhrají, ale nemají se za co stydět. Předvedli úžasný a bojovný výkon.
59:59
Nejlepšími hráči utkání jsou vyhlášeni: hráč č. 88 Jiří Giptner (Florbal Chomutov) a hráč č. 97 Burian Alois (Kanonýři Kladno).
59:59
Střely na branky po třetí třetině: Chomutov 13 - Kladno 15
59:59
Komentář hostujícího trenéra Jana Zahálky: Klasický pohárový zápas. Tým Chomutova se prezentoval velmi dobrou fyzickou náročnou hrou. My jsme si utkání zkomplikovali neproměněnými šancemi.
59:59
Komentář domácího trenéra Martina Bociana: V první řadě mě mrzí zranění hráče Kladna, věřím, že bude snad brzy v pořádku. Zápas samotný pro nás byl velkou porcí zkušeností, stál nás hodně sil, ale myslím, že jsme ho zvládli se ctí. Díky týmu, že hrál za každého stavu a proti kvalitnímu soupeři bojoval do poslední vteřiny.
59:35
Domácí hráči se snaží získat míček a rychle přejít do útoku.
58:47
Timeout Florbal Chomutov
58:26
Vyloučen hráč Michal Šnábl družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za hrubost.
58:01
Hrají se poslední dvě minuty zápasu.
57:15
Dnešní utkání sleduje krásných 169 diváků.
53:50
Po menších problémech s časomírou se opět hraje.
52:40
Domácí hráči během přesilové hry nevymysleli žádnou zajímavou akci.
52:36
Hosté hrají v plném počtu.
51:01
Domácí mají příležitost k vyrovnání. Zatím jsou na míčku hráči Kladna, kteří s přehledem získávají potřebné vteřiny.
50:36
Vyloučen hráč Dušan Přívara družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za hrubost.
49:33
Domácí hráči jsou na míčku a snaží se založit útok, ale nepřesnou přihrávkou přišli o míček.
48:17
Burian teď vyzkoušet střelou z dálky pozornost brankaře Vlčka.
46:13
Konečně se začínají probouzet domácí fanoušky. kteří by měli vyburcovat své svěřence k vyrovnávající brance.
44:25
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Petr Pastor, asistoval Jiří Giptner (5:6).
42:08
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Tomáš Nushart, asistoval Marek Soukup (4:6).
40:51
Vyloučen hráč Michal Šnábl družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání.
40:35
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Marek Chocholoušek, asistoval Tomáš Fiala (4:5).
39:30
Výborný zákrok Vlčka, když před ním zakončoval osamocený Kanonýr.
39:01
Hraje se poslední minuta druhé třetiny. Kladno si přihrává, ale do zakončení se nežene.
38:14
Vyloučen hráč Jakub Štěrba družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
37:30
Kladno se snaží z tlaku vytěžit co nejvíce a dále buší do chomutovské obrany.
36:27
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Marek Soukup bez asistence (3:5).
36:15
Riebauer se šikovně vykličkoval z rohu, nakonec ho ale zastavil obranný zákrok Bejčka.
34:59
Kladno se usadilo v útočném pásmu a ostřeluje domácí branku. Domácí však stíhají bránit.
33:15
Kanonýři mají nyní více ze hry. Poslali na Vlčka hned několik střel, ten však chomutovskou branku hájí bez další inkasované branky. Chomutov se snaží útočit šikovnými výhozy gólmana.
30:03
Hra se přelévá ze strany na stranu. Vidíme pohledný a rychlý florbal.
27:38
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Petr Lacko, asistoval Radek Šťovíček (3:4).
27:31
Tak teď domácí brankař Jan Vlček předvedl fantastický zákrok, když tygřím skokem zachytil letící míček do prázdné branky.
25:37
Ke slovu se dostávají i hráči Kladna, kteří teď kombinují na své útočné půlce hřiště.
24:10
Tak to je krásný začátek druhé třetiny ze strany domácích hráčů.
23:21
23:07
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Marek Chocholoušek bez asistence (2:3).
21:57
20:00
20:00
Střely na branku po první třetině: Chomutov 8 - Kladno 14
20:00
19:57
Vyloučen hráč Marek Soukup družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za nesportovní chování.
19:44
Brankař Vlček krásným zákrokem zneškodnil další střelu hráčů Kladna.
19:01
Hraje se poslední minuta první třetiny.
17:40
Domácí hráči se snaží rychle jít do útoku. Teď se o to snažila lajna Chocholoušek - L. Fiala - T. Fiala.
15:34
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Dušan Přívara, asistoval Jan Louvar (1:3).
14:30
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Tomáš Fiala, asistoval Lukáš Fiala (1:2).
12:36
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Tomáš Nushart, asistoval Alois Burian (0:2).
07:36
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Michal Klápa, asistoval Tomáš Nushart (0:1).
03:58
Hraje se z jedné strany hřiště na druhou. Pro fanoušky toto utkání musí být opravdu atraktivní.
01:42
Domácí hráči se snaží intenzivně ostřelovat svatyni hostujícího brankaře Cmírala.
00:50
Hned od úvodní minuty jde znát, že dnešní utkání se bude hrát ve velmi vysokém tempu.
00:01
Prvním týmem na míčku v dnešním utkání jsou hráči domácího týmu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Jelínek a Robert Kusek.
00:00
00:00
Line-up hostů Kanonýři Kladno: brankář: Tomáš Cmíral; hráči v poli: Marek Soukup, Ondřej Slivka, Jan Louvar, Antonín Pertlík, Dušan Přívara
00:00
Line-up domácích Florbal Chomutov: brankář: Jan Vlček; hráči v poli: Ondřej Šarša, Karel Klíma, Lukáš Fiala, Tomáš Fiala, Marek Chocholoušek