2:1
1:2
4:1
- : -
branky (asistence): 02:26 Kryštof Krbec (David Šimek), 08:06 Martin Kisugite (David Šimek), 30:09 Martin Kisugite (David Šimek), 43:22 Vojtěch Bagin (Martin Poláček), 46:43 Jakub Šárka (Vojtěch Bagin), 53:56 Martin Poláček (Jakub Šárka), 59:02 Martin Poláček (Jakub Šárka)
branky (asistence): 11:46 Marek Ďopan (Přemek Pakosta), 22:26 Petr Němeček (Filip Krigovský), 26:02 Martin Zozulák, 59:17 Petr Němeček (Dominik Bartoš)

FbŠ Bohemians - Sokol Pardubice 7:4
3. Kryštof Krbec, 9. Martin Kisugite, 31. Martin Kisugite, 44. Vojtěch Bagin, 47. Jakub Šárka, 54. Martin Poláček, 60. Martin Poláček - 12. Marek Ďopan, 23. Petr Němeček, 27. Martin Zozulák, 60. Petr Němeček; rozhodčí: David Bezucha - Michal Bezucha; vyloučení: 3:2; využití: 1:2; diváků: 188; zásahy brankářů: Jan Hejný 13 - Jakub Levínský 24; po třetinách: 2:1, 1:2, 4:1;
60:00
Komentář trenéra domácích Michala Jedličky: Dvě třetiny vyrovnané utkání s troškou víc šancí na naší straně. Ve třetí třetině nám jsme měli měli štěstí a rozhodli jsme sérií slepených gólů.
60:00
Nejlepší hráči - za domácí hráč číslo 5 Martin Kisugite a za hosty hráč číslo 85 Petr Němeček.
60:00
Komentář trenéra hostů Milana Koubka: Souhlasím s tím, že to dnes bylo poměrně vyrovnané utkání. Nám dnes největší problém dělal přechod do soupeřovy obrany a neprosadili jsme se tolik, jak jsme si představovali. Soupeř si vytvořil o něco víc šancí a myslím, že dnes zaslouženě vyhrál.
60:00
Střely: 8:9
60:00
59:34
Trestné střílení družstva FbŠ Bohemians neproměnil Jakub Křivanec.
59:34
Vyloučen hráč Daniel Škeřík družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za hra v malém brankovišti.
59:17
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Petr Němeček, asistoval Dominik Bartoš (7:4).
59:02
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Martin Poláček, asistoval Jakub Šárka (7:3).
56:27
Pakosta zkouší, ale míček branku zahlédl jen z daleka.
56:05
Hosté se rozhodli pro power play.
56:03
Timeout Sokol Pardubice
55:15
Kuncman dorážel poskakující míček, ale úplně vedle.
54:37
Kindl nahrál na domácí půlce soupeřům, naštěstí se rychle vrátil Čihák, aby zachránil situaci.
53:56
53:34
Šimek v šanci před bránou, ale namířil střelu vedle.
51:07
Oubrecht sebral Šárkovi míček na hranici hry na zemi.
47:57
Krbec odsekl Přemku Pakostovi střelu rovnou z hole.
46:43
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Jakub Šárka, asistoval Vojtěch Bagin (5:3).
46:43
Šárka sám před brankářem nezaváhal!
44:16
Před hostující brankou proběhl souboj téměř šermířský.
43:22
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Vojtěch Bagin, asistoval Martin Poláček (4:3).
42:54
Janeček se napřáhl ke střele a Cabejšek mu míček vypíchl.
42:27
Kuncmanova střela vyražena!
41:30
"Ooo," zaznělo od zapisovatelského stolu jako dokonalé vyjádření toho, co se děje na hřišti.
40:00
40:00
Střely: 13:4
40:00
37:05
Tempo konce třetiny udává Bohemians, ale střely končí vesměs brankáři Pardubic v náručí.
36:22
Růžek chtěl překvapit brankáře střelou, ale trefil se přímo do něj.
34:36
Šimek promáchl KIsugiteho přihrávku.
33:27
Zozulák míří vedle.
32:27
Bagin vystihl nahrávku útočníků a vrhl se do útoku, ten mu ale obrana rychle překazila.
31:59
Vyloučen hráč David Šimek družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za nedovolené vrážení.
31:57
Golman naprosto nečekaně zalehává Šimkovu pohotovou střelu na odkrytou branku.
30:09
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Martin Kisugite, asistoval David Šimek (3:3).
30:09
Kisugite ze středu hřiště napálil míček hned pod břevno.
29:50
Vyloučen hráč Tomáš Dlesk družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za hrubost.
28:15
Kisugite zpracoval poskakující míček a z bekhendu jej zkusil poslat do brány, ale nestačilo to.
27:31
Martin Šimek střílí, ale golman má míček pod kontrolou.
26:02
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Martin Zozulák bez asistence (2:3).
25:42
Šimek se pokusil z oslabení dostat do útoku, ale pomohl si vysokou holí, a tak jeho pokus na polovině končí.
24:20
Vyloučen hráč Lukáš Kuncman družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za nedovolené vrážení.
22:26
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Petr Němeček, asistoval Filip Krigovský (2:2).
22:26
Z rychlé přihrávky Němeček míří do rohu.
21:27
Kuncman střílí z rozehrávky, golman vyráží jeho střelu a o sekundu později i Šimkovu dorážku.
19:37
Pakosta ještě využívá poslední vteřiny třetiny ke střele, ale míří špatně.
18:00
Junek chtěl postrašit brankáře, ale vysoko přestřeluje.
17:22
Domácí bojují na útočné polovině, ale míček nakonec končí mimo hřiště a rozehrávají hosté.
15:10
Kisugite pálí vedle.
13:09
Šimek sice golmana neprostřelil, ale ukázkově trefil míček, který mu poslal Kisugite přes celé hřiště.
11:46
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Marek Ďopan, asistoval Přemek Pakosta (2:1).
11:27
Vyloučen hráč Lukáš Kuncman družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za bránění ve hře.
11:07
Domácí opět před brankou, ostřelují brankáře, jak mohou, ale nic z toho.
09:07
Hejný zalehl Zozulákův pokus o střelu na bránu.
08:45
Teichmn trestuhodně promáchl šanci před ležícím Hejným.
08:19
Domácí rozehrávají na útočné polovině.
08:06
05:24
Junek přerušil Kisugitemu s Kuncmanem přihrávku na jejich půlce, ale ke střele ho Kisugite nepustil.
03:37
Šárka s Poláčkem před brankou, ale výsledný pokus končí za mantinelem.
02:26
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Kryštof Krbec, asistoval David Šimek (1:0).
01:09
První střela, rovnou z poloviny, byla z hole Aleše Höffera.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Bezucha a Michal Bezucha.
00:00
00:00
Line-up hostů Sokol Pardubice: brankář: Jakub Levínský; hráči v poli: Filip Krigovský, Václav Oubrecht, Tomáš Dlesk, Martin Junek, Petr Němeček
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians: brankář: Jan Hejný; hráči v poli: Pavel Čihák, Vojtěch Zezulka, Adam Růžek, Tomáš Kindl, Radek Mandík
00:00
Milí sportovní přátelé, vítejte u online přenosu zápasu 9. kola Tipsport Superligy mezi FbŠ Bohemians a Sokolem Pardubice. Oba týmy jsou již v plném počtu připraveny na hřišti.