2:0
1:1
0:2
0:0
branky (asistence): 07:24 Veronika Vývodová (Andrea Dernerová), 11:32 Monika Dundelová (Kristýna Pospíšilová), 38:25 Andrea Dernerová (Jitka Drápalová)
branky (asistence): 30:16 Ivana Lamková (Anežka Slaná), 49:58 Petra Šusterová, 57:28 Ivana Lamková (Eva Krauskopfová), rozhodující nájezd Eva Krauskopfová

K1 Florbal Židenice - Panthers Praha 3:4pn
8. Veronika Vývodová, 12. Monika Dundelová, 39. Andrea Dernerová - 31. Ivana Lamková, 50. Petra Šusterová, 58. Ivana Lamková, Eva Krauskopfová; rozhodčí: Pavel Hála - Vladimír Hála; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 122; zásahy brankářů: Nikola Příleská 22 - Kristýna Horňáková 32; po třetinách: 2:0, 1:1, 0:2, 0:0;

Ukončeny trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva K1 Florbal Židenice hráč Jitka Drápalová , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha hráč Kristýna Lochmannová , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva K1 Florbal Židenice hráč Kamila Pravcová , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha hráč Eva Krauskopfová a vstřelil rozdílový gól (3:4).

Nájezd na branku provedl z družstva K1 Florbal Židenice hráč Andrea Dernerová , ale gól nevstřelil.
65:00
Zahájení trestná střílení.
65:00
65:00
Komentář trenéra hostů (Jenšík Lukáš): Dnes upracované utkání. Bohužel nám nevyšel úvod 1.třetiny. Pro nás důležité 2 body. Rozhodla třetí třetina a naše vůle a odhodlání po vítězství. Děkujeme soupeřům divákům a pořadatelům. P.S. Pozdravujeme Jeníka do Prahy.
65:00
Komentář trenéra domácích (Jiří Starý): Dnes to byl poměrně vyrovnaný zápas, ale na naší straně byl přece jen větší počet šancí. Ty ovšem zůstali neproměněny a výsledek podle toho vypadá. Od druhé třetiny soupeř začal napadat okamžitě při naší rozehrávce a to nám občas dělalo problémy. Přesto jsme se dostávali do šancí, ale bohužel jsme je nevyužívali. Dnes jsme chtěli získat tři body, bohužel máme jen jeden a to je málo. Soupeři gratuluji.
64:32
Timeout K1 Florbal Židenice
64:32
Tým Židenic si bere oddechový čas a bude se snažit něco vymyslet ze standartní situace, kterou mají na polovině hřiště.
63:45
Hráčky Židenic jsou pod tlakem, brání postupný útok Panthers.
62:50
Hráčky Židenic jsou více aktivní v posledních chvílích. Vytvářejí si více šancí než Panthers.
62:10
Šance jsou na obou stranách. Týmy nechtějí nájezdy.
60:41
Oba týmy hrají prodloužení velice aktivně a snaží se získat vítězství již teď a nenechávat to na nájezdy.
60:00
60:00
Střely na branku K1 Florbal Židenice 8:11 Panthers Praha.
60:00
59:43
Oba týmy měli obrovskou šanci, ale ani jeden tým neproměnil.
58:20
Timeout Panthers Praha
58:20
Hráčky Panthers si vzaly oddechový čas, aby získaly vítězství na svoji stranu.
57:28
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Ivana Lamková, asistoval Eva Krauskopfová (3:3).
57:28
Po nepřehledné situaci před brankou domácího družstva dopravila balónek do branky Ivana Lamková, čímž srovnala stav utkání na 3:3.
56:28
Hráčky Panthers ví, že musí vstřelit ještě jeden gól, aby v zápase uspěly, proto jsou teď více aktivní a snaží se vymyslet jak prostřelit výbornou Nikolu Příleskou.
55:50
Hráčky Židenic tlačí Panthers před jejich brankou, ke střele zatím nedošlo.
54:17
Hra se opět vyrovnala, týmy se střídají v držení balónku.
52:40
Hráčka Panthers Eliška Kučerová se po tlaku na polovině soupeře dostala ke střele, branku ale minula.
51:52
Zápas je ve třetí třetině klidnější než v předchozích třetinách. Oba týmy se snaží hrát důrazně a nedělat chyby.
51:02
Hráčky Panthers se po vstřeleném gólu psychicky zvedly a jsou nyní více aktivní.
49:58
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Petra Šusterová bez asistence (3:2).
49:58
Hráčka Panthers Petra Šusterová snižuje stav utkání na 2:3 po krásné střele z kraje hřiště.
48:52
Hráčky domácího celku kontrolují zápas a nepouští hráčky Panthers do akcí.
47:29
Hráčka domácího celku Martina Indrová vyslala dobrou střelu z poloviny hřiště, avšak Kristýna Horňáková její pokus dobře viděla a bez problému zachytila.
46:10
Nikola Příleská drží svůj tým ve vedení, zatím likviduje všechny pokusy hostujícího týmu.
45:24
Hráčky domácího celku se dostaly ke dvěma střelám rychle po sobě, obě střely Kristýna Horňáková vykryla.
45:06
Florbal je opět vyrovnaný na obě strany.
43:53
Po krásné akci Panthers se ke střele dostala Nela Škopánová, ale branku přestřelila.
43:04
Hráčky Panthers drží balónek ve své moci snaží se dostat ke střele.
41:45
Hráčky Židenic jsou pod tlakem a musí bránit mnoho šancí ze strany Panthers.
40:54
Nebezpeční pokus hráčky Panthers Kristýny Lochmannové z malé vzdálenosti vyrazila helmou Nikola Příleská.
40:01
Úvodní vhazování do třetí třetiny vyhrála hráčka opět Židenic.
40:00
40:00
Střely na branku K1 Florbal Židenice 14:8 Panthers Praha.
40:00
Hráčky týmu Panthers Praha pozdravují Elišku Škvorovou!!
40:00
39:00
Právě začala poslední minuta druhé třetiny.
38:25
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Andrea Dernerová, asistoval Jitka Drápalová (3:1).
38:25
Třetí branku domácího celku vstřelila hráčka Andrea Dernerová z prostoru těsně před brankou, když dostala nahrávku z rohu hřiště od Jitky Drápalové.
38:01
Hráčky Židenic si vytvořily mnoho šancí na polovině soupeře, zatím bohužel bezúspěšně.
36:15
Hráčka hostujícího týmu Kristýna Lochmannová po individuální akci vyslala ze střední vzdálenosti střelu na branku, kterou ale Nikola Příleská bez jakýchkoliv problému zachytila.
35:00
Dnešnímu utkání přihlíží 122 diváků!
34:30
Hráčky Židenic ve druhé třetině vyslaly mnoho střel, ale všechny zatím úspěšně zneškodnila Kristýnka Horňáková.
32:06
Další pokus týmu Panthers zneškodnila Nikola Příleská.
31:31
Hráčka hostujícího celku zůstala po souboji ležet na zemi, nyní je ošetřovaná zdravotníkem. Z hrací plochy ji musely odnést spoluhráčky.
30:45
Hráčky Židenic přestaly důsledně bránit a musí proto čelit více šancím ze strany Panthers.
30:16
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Ivana Lamková, asistoval Anežka Slaná (2:1).
29:54
Oba celky produkují mnoho šancí, ale ani jeden tým zatím šance neproměnil.
28:24
Hráčka Židenic Veronika Praxová, tečovala střelu těsně před brankou, její teč za svoje záda nepustila Kristýna Horňáková.
27:19
Hráčky Panthers se dostali do větší šance, kdy vyslaly nebezpečnou střelu se kterou si golmanka domácího celku poradila a poradila si i s nebezpečnější dorážkou.
26:33
Florbal je ve druhé třetině divácky více atraktivní. Oba celky jsou více a aktivní a produkují více střel.
25:44
Hráčky domácího celku se usadily na polovině soupeře, kde si vytvářejí šance.
24:16
Hráčka Židenic Regina Obrovská se dostala do samostatného úniku, který ale nebyl úspěšný. Golmanka hostujícího celku Kristýna Horňáková její střelu zachytila.
23:14
Hráčka Panthers Veronika Bedleková vystřelila z velké dálky, ale její pokus nepustila za svoje záda Nikola Příleská.
22:31
Situace se obrátila , hráčky Panthers jsou pod tlakem a musí se bránit.
21:14
V úvodních minutách druhé třetiny si vytvářejí šance hráčky Panthers, ale zatím je nevyužily.
20:01
Úvodní vhazovaní vyhrály hračky Židenic.
20:00
20:00
Střely na branku K1 Florbal Židenice 12:6 Panthers Praha.
20:00
19:15
Hráčky Panthers se na konci první třetiny snaží vymyslet, jak dostat balónek za Nikolu Příleskou, ale golmanka Židenic stále drží čisté konto.
19:00
Probíhá poslední minuta první třetiny.
17:52
Míček je neustále na polovině Panthers, kde hráčky Židenic kombinují.
16:20
Hráčky Židenic, jsou v posledních minutách hry více u balónku, kontrolují hru a snaží si vytvořit nějakou šanci.
15:10
Hráčky Židenic si v přesilové hře vytvořily více šancí, ale žádná neskončila brankou.
13:23
Vyloučen hráč Eva Krauskopfová družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
13:23
Hráčky Židenic si zahrají přesilovku, když faulovala hráčka hostujícího celku Eva Krauskopfová.
12:55
Hráčky domácího celku kontrolují hru a nepouštějí hráčky Panthers do větších šancí díky své důslednosti v obraně.
11:32
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Monika Dundelová, asistoval Kristýna Pospíšilová (2:0).
11:32
Hráčky Židenic se dostávají do dvou brankového rozdílu, když svoji střelu z velké dálky umístila do branky Monika Dundelová.
09:21
Hráčka týmu Židenice se dostala do obrovské šance, kdy stála před samotnou brankářkou, ale bránu přestřelila.
07:48
Panthers se opět dostaly do tlaku, ale další pokus zlikvidovala Nikola Příleská.
07:24
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Veronika Vývodová, asistoval Andrea Dernerová (1:0).
06:45
Hráčky Židenic měli velkou šanci, ale střela skončila v boční síťce.
05:47
Panthers se dostaly do šance po tlaku na půlce Židenic, ale střela byla zblokovaná hráčkou Židenic.
03:42
Panthers ze standartní situace vystřelily, ale golmanka Židenic Příleská byla připravena.
03:00
Hráčka Panthers Veronika Bedleková postupovala sama na půlku soupeře, kde byla faulována.
02:21
Židenice měli první větší šanci, ze které padl gól, který ale nebyl rozhodčím uznán.
02:02
Hráčky Židenic se usadily do útočného pásma, kde se snaží kombinovat, zatím bezúspěšně.
00:40
Hráčky Židenic se dostaly do útočného pásma, kde ztratily míček za brankou.
00:01
Utkání právě začalo. Úvodní vhazování vyhrála hráčka týmu Židenic.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Hála a Vladimír Hála.
00:00
00:00
Line-up hostů Panthers Praha: brankář: Kristýna Horňáková; hráči v poli: Eliška Kučerová, Eva Krauskopfová, Nela Škopánová, Adriana Tomaščinová, Veronika Bedleková
00:00
Line-up domácích K1 Florbal Židenice: brankář: Nikola Příleská; hráči v poli: Jitka Drápalová, Andrea Dernerová, Kristýna Pospíšilová, Žaneta Veletová, Veronika Vývodová