2:6
2:4
1:2
- : -
branky (asistence): 04:32 Petr Tlapa (František Jírek), 19:59 Daniel Riley (Matěj Kozdera), 26:49 Ivan Pergler (Daniel Šterbák), 28:51 Ondřej Hurt, 57:41 Jan Lang (Jan Linhart)
branky (asistence): 00:48 Matyáš Šindler (Dominik Kaloč), 01:30 Antonín Šiška (vlastní branka), 04:24 Igor Macháček (Denis Kubiczek), 07:11 Denis Kubiczek (Igor Macháček), 09:34 Igor Macháček, 19:05 Martin Martiniak (Vojtěch Krhovják), 31:36 Dominik Kaloč (Martin Martiniak), 32:40 David Žniva (Igor Macháček), 34:14 Dominik Kaloč (Matyáš Šindler), 39:55 Igor Macháček (Matyáš Šindler), 42:00 Lukáš Homola (Richard Klimek), 44:47 Igor Macháček (Matyáš Šindler)

ACEMA Sparta Praha - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 5:12
5. Petr Tlapa, 20. Daniel Riley, 27. Ivan Pergler, 29. Ondřej Hurt, 58. Jan Lang - 1. Matyáš Šindler, 2. Antonín Šiška, 5. Igor Macháček, 8. Denis Kubiczek, 10. Igor Macháček, 20. Martin Martiniak, 32. Dominik Kaloč, 33. David Žniva, 35. Dominik Kaloč, 40. Igor Macháček, 43. Lukáš Homola, 45. Igor Macháček; rozhodčí: Petr Herman - Jan Oriš; vyloučení: 4:3; využití: 1:2; diváků: 32; zásahy brankářů: Jan Eckhardt 21 - Ondřej Kolajta 19; po třetinách: 2:6, 2:4, 1:2;
60:00
Střely celkem: 24 - 33.
60:00
Nejlepší hráč za celek domácích: Petr Tlapa.
60:00
Komentář trenéra domácích M. Kratochvíla: Škoda, že přechod času na zimní nebyl tak o 5 hodin delší,nicméně si myslím, že dneska by nám to asi stejně nepomohlo. Soupeř byl všude první a my dneska vůbec nestíhali. Jestli takhle bojovala Ostrava za svého trenéra, tak doporučuji si Sváču u mančaftu ponechat. Děkujeme divákům a soupeřům přejeme příjemnou cestu domů.
60:00
Střely ve třetí třetině: 8 - 10.
60:00
Nejlepší hráč za celek hostů: Ondřej Kolajta.
60:00
Komentář trenéra hostů T. Svačinky: Proti včerejšku si kluci vzali do hlavy, že začnou hrát florbal a podle toho to také vypadalo. Konečně jsme začali proměňovat šance, ale také jsme si jich dost vytvořili. Jsem rád, že kluci hráli s chutí a dneska je to bavilo. Děkuji soupeři za zápas a přejeme jim lepší utkání, než to dnešní.
60:00
59:59
Poslední střela zápasu z hole Matěje Kozdery je zblokována.
58:46
Vyloučen hráč Martin Martiniak družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za vysoká hokejka.
58:46
Poslední šance Sparty na snížení a korigování výsledku.
57:56
Standardka Sparty, bohužel Veselý promáchnul.
57:41
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Jan Lang, asistoval Jan Linhart (5:12).
57:41
Linhart nahazoval na bránu a Lang šikovně tečoval za záda gólmana.
57:05
Hurt v úniku s Jirkem, volí střelu, gólman chytá.
56:20
Konečně Sparta brání krosové přihrávky Ostravy a vyráží i do protiútoku.
54:46
Další přesilová hra Ostravy a dvojce Macháček, Šindler na place.
54:30
Vyloučen hráč Ondřej Hurt družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení.
51:34
Nevyužité střely Sparty a následný protiútok Ostravy, naštěstí bez gólu.
50:36
Sparta kombinuje, střela Kozdery mimo.
49:19
Vyloučen hráč Daniel Flašar družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za bránění ve hře.
49:19
Využije Sparta nabídku na snížení v podobě přesilové hry?
48:04
Ostrava výborně blokuje střely sparťanských hráčů, následuje brejk Sojáka, Eckhart chytá.
47:09
Nevyužitá nabídka Hurta po chybě obrany Ostravy.
46:21
Sparta kupí chyby v rozehrávce a je z toho další šance Ostravy, kterou likviduje Eckhart.
44:50
Dvojce Macháček, Šindler se dnes postarala již o 10 kanadských bodů ostravských borců.
44:47
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil Igor Macháček, asistoval Matyáš Šindler (4:12).
44:30
Ostrava opět kombinuje krosovými přihrávkami a zvyšují náskok.
43:37
Vyloučen hráč Marek Veselý družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení.
43:37
Důraz Veselého končí vyloučením.
42:00
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil Lukáš Homola, asistoval Richard Klimek (4:11).
42:00
Po rozehrání standardní situace Ostrava zvyšuje na rozdíl již 7 gólů.
41:30
Nepřesná rozehrávka Ostravy, Hurtovi chybělo pár centimetrů k lepšímu zakončení.
40:40
První akce Sparty, Filip Tlapa na Perglera, střela zblokována.
39:51
Ostrava kombinuje po krosové přihrávce senzačně vyráží Eckhart. Na další krosovou akci již nestačil.
38:36
Vyloučen hráč Daniel Šterbák družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za hrubost.
38:27
Pěkná kombinace Sparty, Štěrbák na Perglera, ten neproměnil.
37:30
Lang vypíchnul míček Macháčkovi a prostrčil na Vovese, gólman pozorný.
34:19
Škoda, po velmi aktivních 12 minutách ve druhé třetině má Sparta 5 gólové manko a musí makat dál.
34:14
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil Dominik Kaloč, asistoval Matyáš Šindler (4:9).
34:00
Dva góly Ostravu opět nabudili, mají více ze hry a přidávají další gól.
33:25
Hráč Martiniak v brejku, Eckhart opět čaruje.
33:03
Ostrava je v dnešním utkání hodně efektivní.
32:40
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil David Žniva, asistoval Igor Macháček (4:8).
32:40
Neuvěřitelný zákrok Eckharta po přečíslení Ostravy a střele Macháčka, proti následné dorážce byl bez šance.
31:36
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil Dominik Kaloč, asistoval Martin Martiniak (4:7).
31:36
Po delší době Ostrava v brejku dva na jednoho, hráč Kaloč překonává Eckharta.
30:20
Pěkná střela Tondy Šišky míří nad bránu.
28:51
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Ondřej Hurt bez asistence (4:6).
28:51
Hurt vypichuje rozehrávku soupeře a zakončuje beckhendovou střelou za záda gólmana.
27:43
Pěkné střídání s akcemi na obou stranách.
26:49
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Ivan Pergler, asistoval Daniel Šterbák (3:6).
26:49
Krosová přihrávka Horáka na Štěrbáka, ten střílí mimo a odraženou střelu pohotově doráží Ivan Pergler.
25:30
Lang šel po křídle do protiútoku, místo střely volil přihrávku na střed na obsazeného Vovese.
25:20
Teď nám ukázal svůj důraz obránce Martin Vachuda.
24:02
Nepříjemná střela Klimka a důraz hráčů Ostravy, Eckhart však výborně zasáhl.
23:39
Horákova šance končí na gólmanovi Ostravy.
22:30
Sparta opravdu začala aktivněji, k větším šancím se ale zatím nedostává.
21:48
Šance Hurta, střela do gólmana.
20:17
Přestávka Sparty se odehrála ve velmi důrazných pokynech trenérů Kratochvíla a Kodalíka, tak jsem zvědavá na výkon svěřenců.
20:00
20:00
Střely v první třetině: 6 - 13
20:00
19:59
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Daniel Riley, asistoval Matěj Kozdera (2:6).
19:59
Těsně před koncem třetiny Sparta využívá přesilovky střelou Dana Rileyho.
19:39
Na hřišti se objevuje po zranění Matěj Kozdera a hned se uvádí pěknou střelou, kterou gólman vyráží maskou.
19:17
Vyloučen hráč Matyáš Šindler družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za bránění ve hře.
19:05
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil Martin Martiniak, asistoval Vojtěch Krhovják (1:6).
19:05
Nahození na bránu a po velmi důrazné dorážce končí míček za zády Eckharta.
18:20
Z protiútoku Sparty Linhart přihrává na Hurta, ten však těsně minul bránu.
18:00
Na konci přesilovky Sparta blokuje další střelu.
17:11
I v oslabení se Sparta dostala do šance, gólman Ostravy pozorně chytá.
16:37
Ostrava kombinuje v přesilové hře, po pěkné kombinaci zasahuje jistý Eckhart.
15:59
Vyloučen hráč Antonín Šiška družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za bránění ve hře.
14:54
Další nebezpečný protiútok Ostravy.
14:08
Voves obešel hráče na půlce, nahrál Vachudovi do dobré pozice, jeho střela zblokována.
13:12
Důraz domácího Štěrbáka v brankovišti zamezil další šanci.
11:44
Sparťané na útočné polovině, nic z toho nakonec nevytěžili.
09:34
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil Igor Macháček z trestného střílení (1:5).
09:34
Po faulu Jirka na pronikajícího hráče Ostravy bylo nařízeno trestné střílení.
09:15
Sparťané stále pod tlakem.
08:15
Další šance Ostravy, Eckhart drží svůj tým.
07:11
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil Denis Kubiczek, asistoval Igor Macháček (1:4).
07:10
Z následného protiútoku po pěkné kombinaci hosté zvyšují náskok.
06:57
Krosová přihrávka Hurta na Jirka, střela končí na mantinelu.
06:29
Gólman Sparty Eckhart výborně zasahuje a ukončuje šanci Ostravy.
05:50
Voves šikovně protáhnul na Langra, gól jsme bohužel neviděli.
05:20
Hraje se aktivně na obě strany.
04:32
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Petr Tlapa, asistoval František Jírek (1:3).
04:30
Konečně se prosazují i domácí.
04:24
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil Igor Macháček, asistoval Denis Kubiczek (0:3).
04:20
Obrana Sparty propadla a je z toho další šance Ostravy, která končí gólem.
02:36
Sparta se probojovala před branku hostí.
01:30
Vlastní branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Antonín Šiška (0:2).
01:13
Hráč Sparty Petr Tlapa nastřeluje tyčku.
00:48
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil Matyáš Šindler, asistoval Dominik Kaloč (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Herman a Jan Oriš.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ČPP Bystroň Group Ostrava: brankář: Ondřej Kolajta; hráči v poli: Radim Heiser, Dominik Kaloč, Daniel Flašar, Matyáš Šindler, Martin Martiniak
00:00
Line-up domácích ACEMA Sparta Praha: brankář: Jan Eckhardt; hráči v poli: Martin Vachuda, Lukáš Voves, Jan Lang, Marek Veselý, Šimon Špaček