3:1
0:2
3:4
- : -
branky (asistence): 00:39 Ivan Pergler, 06:56 Ivan Pergler (Jan Krejča), 08:11 Marek Veselý (Marek Zouzal), 46:05 Lukáš Voves, 48:41 Marek Veselý (Marek Zouzal), 56:12 Marek Veselý (Lukáš Voves)
branky (asistence): 16:53 Patrik Němec (Daniel Krejčíř), 32:23 Martin Ulman, 33:54 Jakub Lukáč (Jiří Besta), 45:00 Rostislav Gattnar (Jiří Besta), 56:05 Martin Ulman (Patrik Němec), 56:29 Jiří Besta (Daniel Krejčíř), 58:15 Daniel Krejčíř (Patrik Němec)

ACEMA Sparta Praha - 1. SC TEMPISH Vítkovice 6:7
1. Ivan Pergler, 7. Ivan Pergler, 9. Marek Veselý, 47. Lukáš Voves, 49. Marek Veselý, 57. Marek Veselý - 17. Patrik Němec, 33. Martin Ulman, 34. Jakub Lukáč, 46. Rostislav Gattnar, 57. Martin Ulman, 57. Jiří Besta, 59. Daniel Krejčíř; rozhodčí: Milan Baloun - Roman Šuvada; vyloučení: 2:2; využití: 2:1; diváků: 35; zásahy brankářů: Jan Eckhardt 26 - Petr Gurkovský 23; po třetinách: 3:1, 0:2, 3:4;
60:00
Střely ve třetí třetině 15:14. Střely celkem 29:33
60:00
Komentář asistenta trenéra Jiřího Gurkovského: "Polovinu první třetiny jsme byli na jiné hale, postupně jsme se dostávali více a více do hry. Utkání rozhodla poněkud bláznivá třetí třetina, nesmírně si vážíme všech bodů. Děkujeme soupeři za utkání."
60:00
vyjádření trenéra domácích Martina Kratochvíla: "První třetinu jsme byli lepším týmem, ve druhé nám záhadným způsobem chybí nasazení, ve třetí třetině jsme to měli zvládnout, ale nic se neděje, zvládneme to příště. Zápas byl určitě zajímavý a soupeř využil svých zkušeností, my mu děkujeme za zápas."
58:15
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Daniel Krejčíř, asistoval Patrik Němec (6:7).
57:54
Nepřesnost v rozehrávce mezi domácími obránci vedla k další střele na branku Eckhardta
56:30
Opět ihned po rozehrání Vítkovice zase skóre srovnávají
56:29
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jiří Besta, asistoval Daniel Krejčíř (6:6).
56:13
Hned po rozehrání Sparta opět šla do vedení gólem Veselého
56:12
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Marek Veselý, asistoval Lukáš Voves (6:5).
56:06
Postupným tlakem hosté vyrovnali skóre
56:05
Timeout ACEMA Sparta Praha
56:05
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Martin Ulman, asistoval Patrik Němec (5:5).
49:45
Místo míčku skončil v brance kvůli mokru v brankovišti hostující Gattnar, rozhodčí hru přerušili. Po úpravě hrací plochy hosté míček sportovně vrátili domácím, za což si vysloužili potlesk diváků
48:42
Hned první střela v přesilovce končí gólem domácích, stav 5:4
48:41
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Marek Veselý, asistoval Marek Zouzal (5:4).
48:23
Trestné střílení družstva ACEMA Sparta Praha neproměnil Marek Zouzal.
48:23
Vyloučen hráč Tomáš Pavliska družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za vysoká hokejka.
46:05
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Lukáš Voves bez asistence (4:4).
45:01
Těsně před koncem přesilovky Vítkovice početní převahu využili a zvýšili náskok
45:00
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Rostislav Gattnar, asistoval Jiří Besta (3:4).
44:35
Další skvělý zákrok domácího brankáře
44:00
Eckhardt bravurním zákrokem zastavil střelu hostí a nedovolil využití přesilové hry
43:08
Trestné střílení družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice neproměnil Rostislav Gattnar.
43:08
Vyloučen hráč Jiří Horák družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za vysoká hokejka.
39:12
V závěru třetiny se Sparta snaží otočit skóre na svojí stranu, ale střely jsou nepřesné
36:10
Vyloučen hráč Daniel Šterbák družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za hra bez hokejky.
35:59
hra u mantinelů se přiostřuje
34:46
Šomodi Petr využil opět nepozornosti sparťanské obrany, ale ve vyložené šanci těsně minul branku
33:55
Svojí zlepšenou hrou ve druhé třetině Vítkovice dokázali srovnat skóre na 3:3
33:54
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jakub Lukáč, asistoval Jiří Besta (3:3).
32:30
Hned po rozehrání šla Sparta do rychlého protiútoku, ale brankář byl pozorný
32:24
Vzrůstající tlak domácích zpomalil další gól Vítkovic
32:23
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Martin Ulman bez asistence (3:2).
30:59
Krejča zkusil vystřelit z dálky, ale zase přímo do brankáře
30:05
Hezká spolupráce Mutínského se Zouzalem sice ohrozila branku hostí, ke gólu však nevedla
29:05
Riley vyslal na brankáře hostí jedovatou střelu,i tu ovšem pozorný Gurkovský chytil.
28:06
Krejča nebezpečně vystřelil, ale brankáře nepřekonal
27:13
Domácí se dostali ke střele, ale brankář hostí byl pozorný a míček zastavil pod nohama
25:42
Vítkovice mají nyní viditelnou převahu v držení míčku, ale do útočných akcí se příliš nedostávají.
20:45
Začátek druhé třetiny začal ve stejném duchu v jakém končila první třetina, tj. útokem hostí
20:00
20:00
Střely v první třetině 7:10
20:00
19:16
Konec třetiny převzali kontrolu nad míčkem hosté a tlačí se před branku domácích
18:15
Tlapa krásně vystřelil na hostujícího brankáře, ale míček se odrazil od horní tyčky k boční a pak ven z branky.
16:54
Nepřesnosti v rozehrávce domácích hosté využili ke vstřelení prvního gólu.
16:53
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Patrik Němec, asistoval Daniel Krejčíř (3:1).
16:01
Na polovině Vítkovic domácí několika přihrávkami na jeden dotek předvedli pěknou útočnou akci, gól z ní však nepadl.
14:39
Střelou od půlící čáry hosté prověřili Eckhardtovu pozornost, ten instinktivně míček vyrazil
13:29
Po delší době se hosté usadili na polovině Sparty a několika střelami ohrozili brankáře Eckhardta
11:38
útok domácích v poslední chvíli zastavil hostující obránce
10:28
Hosté se dostali ke své druhé střele na branku domácích, ale rozhodčí již před tím hru přerušil.
09:30
Domácí hráče Vítkovic nepouští k žádné vážnější akci, naopak nepřestávají útočit
08:12
přesilovku domácí po několika vteřinách využívají a zvyšují vedení na 3:0
08:11
07:34
Vyloučen hráč Tomáš Pavliska družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za hrubost.
06:57
Po hezké předávačce před brankářem dává Ivan Pergler svůj druhý gól
06:56
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Ivan Pergler, asistoval Jan Krejča (2:0).
05:22
Zouzal krásně vystřelil na branku, ale brankář hostí ramenem zvládl na poslední vyrazit.
03:56
Oba týmy využívají nepřesností v rozehrávkách soupeře a hra se díky tomu přelévá z jedné strany na druhou.
02:30
Po souboji zůstal na zemi ležet domácí Ivan Pergler, ale naštěstí odešel z plochy sám a bude pokračovat ve hře.
01:59
Domácí mají mírnou převahu, obrana hostí je teď již pozorná
00:40
Hned z protiútoku domácí vstřelili první gól
00:39
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Ivan Pergler bez asistence (1:0).
00:22
Hosté začali pěkně zostra a hned první střela prověřila pozornost brankáře
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Milan Baloun a Roman Šuvada.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC TEMPISH Vítkovice: brankář: Petr Gurkovský; hráči v poli: Jakub Lukáč, Václav Jurdzin, Patrik Němec, Jiří Besta, Jakub Ondračka
00:00
Line-up domácích ACEMA Sparta Praha: brankář: Jan Eckhardt; hráči v poli: Martin Vachuda, Jan Krejča, Lukáš Voves, Jan Lang, Marek Veselý