3:0
- : -
FBC Start98
FBC Start98
branky (asistence): 24:06 Jan Horálek (Martin Koubek), 31:46 Ondřej Vošta (Jiří Šrámek), 43:45 Ondřej Plíhal (Eduard Piňos), 59:28 Jan Horálek (Ondřej Plíhal), 59:59 Ondřej Vošta (Václav Zavadil)
branky (asistence): 23:12 Ondřej Kučera (Adam Klimeš), 39:53 David Beneš

FBC Start98 - Florbal PEGRES Havířov 5:2
25. Jan Horálek, 32. Ondřej Vošta, 44. Ondřej Plíhal, 60. Jan Horálek, 60. Ondřej Vošta - 24. Ondřej Kučera, 40. David Beneš; rozhodčí: David Bezucha - Michal Bezucha; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 116; zásahy brankářů: Václav Zavadil 24 - Pavel Kotula 31; po třetinách: 0:0, 2:2, 3:0;
60:00
Vyjádření trenéra hostů Filiba Kubíčka: První třetinu jsme se hledali na hříšti. Od druhé třetiny jsme hráli dobrý florbal, myslím si že jsme byli rovnocenným soupeřem. Škoda závěru, že jsme nedali žádné branky, místo toho jsme inkasovali. Co mě mrzí z tohoto utkání, že domácí nepředvedl fair-play stránku. Díky divákům za aftmostféru a soupeři za hru.
60:00
Střely celkem: Start - 29, Havířov - 26
60:00
Střely ve 3 třetině: Start - 11, Havířov - 11
60:00
Vyjádření trenéra domácích Davida Derky: Diváci mohli vidět kvalitní výkon se spoustou šancí, které jsme nedokázali proměnit. Jsem rád, že jsme dokázali. tento těžký zápas dovést do vítězného konce. Díky divákům za super atmosféru a soupeřům přeji pohodovou cestu domů.
60:00
59:59
Branku družstva FBC Start98 vstřelil Ondřej Vošta, asistoval Václav Zavadil (5:2).
59:28
Branku družstva FBC Start98 vstřelil Jan Horálek, asistoval Ondřej Plíhal (4:2).
59:15
Hosté po timeoutu bez brankáře.
59:04
Timeout Florbal PEGRES Havířov
58:15
Hosté vysunuli presinka zbůsobují domácím problém.
57:19
Šrámek volil nahrávku do křídla místo střely ze středu a Kotula se opět předvedl.
56:22
Skončila přesilová hra. Domácí si v ní větší tlak bohužel nevytvořili.
54:50
Uvidíme první přesilovou hru. Kraus bude odpočívat za sekání
54:12
Vyloučen hráč Richard Kraus družstva Florbal PEGRES Havířov na 2 minuty za sekání.
54:04
Kučera míchal a míchal, až mu v dobré šanci míček sjel z čepele.
52:37
Hostující Krečmer zkoušel najít spoluhráče před brankou. Našel však domácího Zavadila.
51:27
Vošta opět v akci dostal se z obležení dvou protihráčů. Zakončení bylo nepřesné
49:31
Chudina trefil po skvělém uvolnění od Vošty pouze tyč hostující branky. Z protiútoku hosté nepřekonali Zavadila
47:59
Bezděčík v tísni nezakončil přesně
46:41
Tomáš Kiprov napadá rozehrávku. Vše je jednou poprvé.
45:24
Kotula drží akcie Havířova vysoko. Nebýt jeho už bychom dohrávali zápas pouze z povinnosti.
43:45
Branku družstva FBC Start98 vstřelil Ondřej Plíhal, asistoval Eduard Piňos (3:2).
43:45
Plíhal vymetl pavučinky v levém horním rohu hostuící branky. Asistence Piňos.
43:23
Piňos v opačné roli přiznává teč a rozehrávají hosté. Gentlemani ještě nevymřeli.
42:20
Nebezpečný break zkazili hosté nepřesnou přihrávkou.
42:10
Po Volfově střela zvoní za Kotulou tyč.
41:50
Po intervenci Piňose rozhodčí otočil out v náš prospěch. Spravedlnost existuje.
40:25
Zavadil předvedl neskutečný zákrok špičkou boty. Domácí obrana byla pravděpodobně v šatně.
40:00
40:00
Střely ve 2. třetině: Start - 9, Havířov - 12
40:00
39:53
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil David Beneš bez asistence (2:2).
39:53
Beneš střelou od mantinelu překonal Zavadila. Ty bližší tyče jsou velice nezbedné.
36:58
Eda Piňos byl vystřídán, bohužel na špatné straně, ale s faulem, máme tedy volný úder.
35:33
Vošta dnes patří k nejaktivnějším střelcům. Opět nebezpečně ze strany. Hostujícího brankáře nepřekonal.
33:08
Volf přehnal sílu při napadání a Havířov bude rozehrávat na půlce hřiště.
31:46
Branku družstva FBC Start98 vstřelil Ondřej Vošta, asistoval Jiří Šrámek (2:1).
31:46
Šrámek poslal dva hostující obránce do bufetu na párek a předložil balonek Voštovi před prázdnou branku. Vošta se šance nezalekl a skóruje.
29:54
Zavadila zachránila pravá tyčka po střele hostujícího Pláška. Stále to máme 1:1
28:46
Vošta bekhandem nepřekonal Kotulu, vzápětí zkoušel tečovat střelu Štylera, Šrámek, ale Kotula v poklidu vyráží.
27:08
Občas to dnes vypadá, že hráčí soutěží v tom kdo netrefí branku. Poslední soutěžící byl hostující Plášek
26:12
V druhé třetině vidíme trochu jiné hostující hráče z Havířova. Asi v šatně dostali trochu "fén".
24:06
Branku družstva FBC Start98 vstřelil Jan Horálek, asistoval Martin Koubek (1:1).
24:06
Martin Koubek našel křižnou přihrávkou Horálka, který konečně překonal Kotulu v hostuící brance.
23:12
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Ondřej Kučera, asistoval Adam Klimeš (0:1).
23:12
Při skrumáži před brankou dotlačili hosté balonek až za Zavadila
22:35
Vavro pořádně provětral Kotulu. Pěkná střela od mantinelu byla vyražena Kotulovím ramenem
22:13
Zeidler od mantinelu netrefuje zařízení, balonek atakuje rohový mantinel.
20:01
Začala nám druhá třetina. Všichni v hale doufají, že začnou padat branky, samozřejmě do hostující branky
20:00
20:00
Střely v 1. třetině: Start - 9, Havířov - 3
20:00
17:27
Štylerovu střelu od půlku Kotula rukou vyráží.
16:48
V sedmnácté minutě si Zavadil připisuje teprve druhý zákrok.
15:36
Vošta přes houštinu těl nanašel lépe postaveného Šrámka.
14:26
Hra se dostala do slepé uličky. Hráči se snaží kombinovat dokola, ale bez nejaké nebezpečný střely.
11:52
Zeidlerovu špatnou nahrávku stihl zahasit vracející se Koubek. Skóre se nemění.
10:08
Bitzánek poprvé vystřelil na Zavadila, ten byl pozorný a nebezpečnou střelu skryl v dlaních
08:23
Šrámek zkusil výběh z rohu. Místo pavučinky trefil Kotulovu helmu.
06:27
Plíhalolvi se nepodařila dorázka Pražakovi střely. Nutno podotknout, že ze vzduchu to není úplně jednoduché.
05:28
Horálek právě odmítl šanci na změnu skóre. Ze strany netrefil odkrytou branku.
04:41
Plíhal z bezsprostřední blízkosti nepřekonal Kotulu v hostující brance.
01:30
První nebezpečnou střelu si připisuje Ondra Vavro. Kotula chytá v klidu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Bezucha a Michal Bezucha.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal PEGRES Havířov: brankář: Pavel Kotula; hráči v poli: Jiří Krečmer, David Beneš, Kamil Peřka, Ondřej Kučera, Marián Kloza
00:00
Line-up domácích FBC Start98: brankář: Václav Zavadil; hráči v poli: Martin Koubek, Martin Zeidler, Jan Horálek, Ondřej Vavro, Tomáš Kiprov