2:0
0:3
1:0
0:0
branky (asistence): 02:23 Ivo Teichman (Martin Zozulák), 11:46 Dominik Bartoš (Michal Janeček), 53:30 Martin Zozulák
branky (asistence): 26:37 Robert Košir (Ondřej Svatoš), 30:12 Jan Krejča (Matěj Pruner), 31:05 Milan Bína (Michal Kareš), rozhodující nájezd Ondřej Svatoš

Sokol Pardubice - ACEMA Sparta Praha 3:4pn
3. Ivo Teichman, 12. Dominik Bartoš, 54. Martin Zozulák - 27. Robert Košir, 31. Jan Krejča, 32. Milan Bína, Ondřej Svatoš; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 556; zásahy brankářů: Jakub Levínský 21 - Martin Beneš 15; po třetinách: 2:0, 0:3, 1:0, 0:0;

Ukončeny trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha hráč Ondřej Svatoš a vstřelil rozhodující gól (3:4).

Nájezd na branku provedl z družstva Sokol Pardubice hráč Lukáš Gregor , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha hráč Lukáš Ujhelyi , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Sokol Pardubice hráč Ivo Teichman , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha hráč Jan Marvánek , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Sokol Pardubice hráč Martin Zozulák , ale gól nevstřelil.
65:00
Zahájení trestná střílení.
65:00
65:00
Komentář trenéra hostů Václava Culky st.: Vyrovnaný zápas skončil také vyrovnaným výsledkem. Vyhrát mohli oba týmy, nicméně i s juniorským zápasem si pěti bodů z Pardubic velice ceníme. Tři obdržené branky jsou dobrým vkladem do dalších zápasů. Děkujeme domácímu týmu za špičkovou organizaci a skvělé prostředí v domácí hale.
65:00
Komentář trenér domácích Milana Koubka: Dnes vyrovnaný zápas z obou dvou stran, který nakonec musela rozhodnout loterie v nájezdech ve kterých se štěstí přiklonilo na stranu Sparty. Dnes bych chtěl klukům poděkovat za super výkon a věřím, že když budeme takhle bojovat v neděli, že opět získáme další body. Divákům děkuji za fantastickou atmosféru.
65:00
Střely v prodloužení: domácí - 0, hosté - 2.
63:53
Časar se rychlostí blesku procpal před bránu Levínského a vystřelil. Levínský to ale chvatně zvládl.
62:51
Hosté rozehrávají v rohu za soupeřovou brankou.
61:48
Domácí rozehrávají po faulu Prunera na své obranné polovině.
60:39
Sparta se drží na míčku v obraně.
60:00
60:00
Střely ve 3. třetině: domácí - 4, hosté - 6.
60:00
59:57
Ke konci třetiny vykoupali Sparťané i Levínského. Ten však předvedl dva neuvěřitelné zákroky.
59:40
Zozulákovu prudkou střelu Beneš vychytává.
59:01
Hraje se poslední minuta třetí třetiny.
57:18
Hala duní. Gól co padne bude dnes nejspíše rozhodující.
54:29
Teichman se Zozulákem předvedli rychlý výběh na branku. Zozulákova teč nakonec mířila mimo branku.
53:34
Vyloučen hráč Matěj Pruner družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za hrubost.
53:34
Vyloučen hráč Martin Junek družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za hrubost.
53:30
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Martin Zozulák bez asistence (3:3).
51:40
Levínského svatyni nyní ohrozil Časar jeho prudkou střelou. Levínský ji však zvládl vychytat.
50:57
Sparta poslala míček na osamoceného Krejču v útoku. Přihrávka však byla nepřesná a on ji nezvládl zpracovat.
49:15
Koščovu střelu se Levínskému podařilo vyrazit.
48:28
Časar poslal přihrávku na Zemana přímo před bránu, ale Zemanova střela letěla jen za mantinely.
48:09
Domácí rozehrávají na své útočné polovině.
46:15
Hra se nyní přelévala rychlým tempem ze strany na stranu. Uklidnili ji až Pardubice, kteří se vymanili ze spárů hladových protihráčů a poslali ji do bezpečné obrany.
43:57
Němečkova střela míří znovu vysoko nad branku.
42:45
Hra je pozastavena kvůli zranění hostujícího hráče a bude se hrát buly v rohu za bránou hostí.
41:05
Němeček vysoce přestřeluje bránu. Míček je za mantinely.
40:00
40:00
Střely ve 2. třetině: domácí - 6, hosté - 8.
36:43
Ďopanova střela se odrazila přímo před brankou od Kareše a míček odletěl za mantinely.
35:18
Janeček našel volné místo mezi blokujícími protihráči a vystřelil na Beneše. Ten jeho střelu vychytal.
32:50
Chmelař měl velkou šanci zakončit přímo před brankou, ale sesypalo se na něj tolik hráčů, že rázem nevěděl, kde mu hlava stojí.
31:48
Dnešnímu utkání přihlíží 556 diváků.
31:05
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Milan Bína, asistoval Michal Kareš (2:3).
31:05
Pardubice polevili od rychlého začátku a rázem je ve vedení Sparta.
30:12
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Jan Krejča, asistoval Matěj Pruner (2:2).
28:23
Velká mela je teď před kasou Levínského, ale k zakončení nedochází.
26:37
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Robert Košir, asistoval Ondřej Svatoš (2:1).
26:33
I Oubrecht se dnes po souboji podíval na soupeřovu střídačku.
25:20
Pakostova střela letí vysoko nad branku.
25:06
Domácí v plném počtu.
24:16
Zozulák po souboji spadl tvrdě zády na zem. Rozhodčí to však jako přestupek od protihráčů nevidí.
22:59
Vyloučen hráč Dominik Bartoš družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za bránění ve hře.
22:15
Pardubice při přesilovce nic nevymysleli a hosté zase hrají v plném počtu.
21:45
Pruner po souboji u mantinel se na chvíli zahnízdil na soupeřově střídačce.
20:00
20:00
Střely v 1. třetině: domácí - 8, hosté - 8.
20:00
19:57
Prudkou střelu Pakosty Beneš vyráží.
19:39
Vyloučen hráč Jaroslav Jaroš družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za bránění ve hře.
19:25
Hraje se poslední minuta 1. třetiny a rozhodčí drží odložené vyloučení pro celek hostů.
18:41
Gregor měl šanci na dorážku do prázdného rohu branky, ale stejně jako protihráč Krejča promáchl.
17:40
Pro štěstí Pardubic Krejča jen promáchl před prázdnou bránou.
17:18
Pardubice byli zahnány pod tlak, ale po dobré kombinace se z toho vymotali.
15:44
Teichman číhal na dorážku u tyče brány soupeře, ale Zozulák mířil o kousek vedle.
14:16
Krejča dal do střely takovou razanci, až své hokejce přerazil vejpůl.
12:52
Škeříkovu střelu způli vyráží Beneš za mantinely.
11:46
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Dominik Bartoš, asistoval Michal Janeček (2:0).
11:46
Krásnou rychlou výměnu si předali Janeček a Bartoš. Bartošova dorážka byla rychlejší než jakákoliv šelma.
11:05
Zouzalovu nebezpečnou střelu Levínský zvládl vychytat.
09:40
Gregor poslal pěknou nahrávku na Zozuláka, ale Zozulákova střela skončila zvenku v boční straně sítě branky.
07:30
Janeček byl silou natlačen za mantinel a skončil na zemi za nim.
06:40
Gregor bránil tak usilovně, až mu odletěla hokejka.
05:56
Zouzal se dostal je střele, ale ta letí úplně mimo bránu.
04:05
Míček obletěl pěkným obloukem přes hřiště až k Levínského bráně, který ho ve stoje chytá.
03:13
Hosté rozehrávají standartní situaci za soupeřovou bránou.
02:23
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Ivo Teichman, asistoval Martin Zozulák (1:0).
02:05
Janeček nahazoval před bránu na Chmelaře na dorážku, ale tomu zakončit nepodaří.
01:35
Domácí rozehrávají za bránou hostí.
00:01
Úvodní buly vyhrávají domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Kamil Sojka a Tomáš Sojka.
00:00
00:00
Line-up hostů ACEMA Sparta Praha: brankář: Martin Beneš; hráči v poli: Ondřej Kadoch, Michal Zeman, Luka Časar, Milan Bína, Michal Kareš
00:00
Line-up domácích Sokol Pardubice: brankář: Jakub Levínský; hráči v poli: Marek Ďopan, Daniel Škeřík, Martin Zozulák, Ivo Teichman, Lukáš Gregor