0:2
1:1
5:2
- : -
branky (asistence): 36:44 Dominik Eichner, 43:11 Matěj Smeták (Dominik Klimscha), 43:30 Dominik Eichner (Filip Hrabal), 45:00 Wojciech Malajka, 45:40 Wojciech Malajka (Jiří Šebesta), 59:27 Filip Hrabal (Wojciech Malajka)
branky (asistence): 11:26 Václav Komačka (Lukáš Hájek), 18:53 Marek Bräuer (Radim Ivan), 38:04 Václav Komačka (David Matúš), 52:37 Václav Komačka, 57:20 Lukáš Hájek (Adam Delong)

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - 1. SC TEMPISH Vítkovice  6:5
37. Dominik Eichner, 44. Matěj Smeták, 44. Dominik Eichner, 46. Wojciech Malajka, 46. Wojciech Malajka, 60. Filip Hrabal - 12. Václav Komačka, 19. Marek Bräuer, 39. Václav Komačka, 53. Václav Komačka, 58. Lukáš Hájek; rozhodčí: Libor Gavlas - Lukáš Mikula; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; diváků: 395; zásahy brankářů: Jakub Klobučník 21 - Lukáš Souček 9; po třetinách: 0:2, 1:1, 5:2;
60:00
Komentář trenéra hostů Pavla Bruse: Kromě 2 minut a 29 sekund to dneska celkem šlo. Zápasy se hrají na body a o ty jsme přišly, ale vidím v naší hře posun. Dlouho očekávaná pauza je tady a my máme na čem pracovat. Ze situace ve které jsme můžeme pouze vytěžit. Těším se domů za pejskem.
60:00
Komentář trenéra domácích Jana Holovky: Obrovská gratulace hráčum za předvedený výkon. Rozjezd byl trošku pomalý ale finiš byl na jedničku. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00
Střely na branku ve třetí třetině: Ostrava - 7 , Vítkovice - 11
60:00
59:40
Domácí drží míček v rohu, ale bylo to nedovoleně.
59:27
Timeout 1. SC TEMPISH Vítkovice
59:27
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil Filip Hrabal, asistoval Wojciech Malajka (6:5).
58:15
Vítkovice i nadále tlačí na pilu a domácí musí pečlivě bránit.
57:20
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Lukáš Hájek, asistoval Adam Delong (5:5).
56:43
Míček až u Součka a další přesilovková kombinace Vítkovic může začít.
55:54
Domácí teď čekají hodně krušné chvilky.
55:45
Vyloučen hráč Filip Hrabal družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za sekání.
53:48
Hosté teď využívají výhodu odloženého vyloučení.
53:22
Domácí si teď lehce zahrávají s ohněm , když nechávají relativně jednoduše svému soupeři míček.
52:37
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Václav Komačka bez asistence (5:4).
51:45
Hodně povedenou vracečku teď na poslední chvíli vyslal Smeták na Klimschu, ale ten na ní nedosáhl.
50:42
Znovu Eichner proti Součkovi, tentokrát brankář hostí úspěšnější.
50:01
Hodně přízemní střelu vyslal Zbořil, ale neměla potřebnou rychlost.
49:12
Chlebda z hodně velké dálky ale nepřesně.
48:51
Ze hry teď mají rozhodně víc domácí hráči.
47:34
Vítkovice teď buší na pomyslná vrata ale Klobučník je připraven neotvírat.
46:55
Eichner v další velké šanci, vedle.
46:15
Delong napřáhl z dálky a těsně mijí branku.
45:40
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil Wojciech Malajka, asistoval Jiří Šebesta (5:3).
45:35
Smeták hodně šikovně sklepl na Trulíka, ale ten nedokázal míček usměrnit do sítě.
45:08
Hala je teď rozpumpovaná a fanoušci si žádají další brankový příděl do branky Součka.
45:00
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil Wojciech Malajka bez asistence (4:3).
44:29
Šikovné ruce teď ukázal Malajka, ale střela letěla moc vysoko.
44:16
Nádherná akce na jeden dotek v podání FBC, ale finální dotek už do branky nedoputoval.
43:30
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil Dominik Eichner, asistoval Filip Hrabal (3:3).
43:30
Domácí se teď neskutečným způsobem dostávají zpět do zápasu a začíná se nanovo.
43:11
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil Matěj Smeták, asistoval Dominik Klimscha (2:3).
42:38
Celou akci zakončil Jakubec, ale jen za mantinel.
41:50
Heczko z dálky, ale střílí mimo.
41:23
Hra je teď přerušena.
40:24
Nebezpečný protiútok od hráču Vítkovic nakonec skončil v rukou Klobučníka.
38:36
Míček opět na hokejkách Vítkovic a domácí zatím brání.
38:04
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Václav Komačka, asistoval David Matúš (1:3).
37:50
Další gólová šance a opět v režii Eichnera, ale Souček byl připraven.
36:44
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil Dominik Eichner bez asistence (1:2).
36:32
Šebestova střela vypadala dobře, ale finální destinaci si nakonec zřejmě rozmyslela.
35:11
Ivan se pokusil obrat Kuczeru, ale marně a ještě s faulem.
34:13
Gál mohl potrestat nedůslednou rozehrávku FBC, ale střílí mimo.
34:08
Firda hodně nepěkně dohrál Klobučníka a hraje je tedy přerušena.
32:50
Bräuer hodně jednoduše obešel Heczka, ale jeho zakončení skončilo dost vedle.
31:16
Domácí se teď nedohodli v rozehrávce a snadný úlovek tak dali svému soupeři.
29:41
Po delší době klidná pasáž a rozehrávku plánují Vítkovice.
28:55
Souček má ve svém brankovišti teď hodně práce, jelikož míček cestuje ze strany na stranu.
28:10
Eichnerova bomba skončila jen na břevně.
26:44
Síly na hřišti se teď na nějakou chvíli vyrovnali a Lipový mohl snížit skóre zápasu po pěkné akci.
26:17
Vyloučen hráč Filip Heczko družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za držení.
25:48
Pěkná kombinace v podání FBC, ale chybí tomu koncovka.
25:16
Vyloučen hráč Marek Bräuer družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
24:33
Klimscha v neskutečné šanci, ale mířil moc vysoko.
24:06
Hájek se snažil vystřelit, ale jeho došvih byl za hranicí pravidel.
22:45
Nepříjemný pád jednoho z rozhodčích , přerušil na chvíli zápas.
22:19
Hrabal podnikl útočný trip, který ale skončil rychleji než začal.
21:30
Sprškou střel teď zasypali domácí Součkovu branku. Ale ani jedna neproklouzla za jeho záda.
20:50
FBC si teď trošku komplikuje svůj přesilovkový tlak. Nakonec zakončil opět Heczko ale tentokrát, byla jeho střela zblokována.
20:21
Heczko tvrdě vypálil z poloviny. Souček ale pozorný.
19:43
Z přesilovkové kombinace domácí nic nevytěžili a odnesu si tak její část do druhé třetiny.
19:18
Vyloučen hráč Ondřej Firda družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za hrubost.
19:04
Smeták dostal hodně pěknou pobídku ale na míček nedosáhl.
18:53
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Marek Bräuer, asistoval Radim Ivan (0:2).
18:24
Smetákovi se povedlo zachytit míček, ale stejnou reakci měl i jeho protihráč, následuje tedy buly.
17:29
Eichner vybojoval míček pro svůj tým a z rohu hřiště budou hrát hráči FBC.
15:55
Zatím se stále hraje většinu času na jednu branku.
14:41
Hájek měl na hokejce druhý gól pro svůj tým, ale minul branku.
14:05
Hrabal se snažil obtočit kolem tyčky ale Souček byl připraven.
13:10
K míčku se teď po delší pasáži dostali i domácí, ale zatím se jim nedaří dostat za polovinu.
12:04
Vítkovice pokračují v náporu.
11:26
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Václav Komačka, asistoval Lukáš Hájek (0:1).
11:24
Osobní souboje jsou hodně vyhrocené a hráči si nedarují ani kousek hřiště.
10:36
Domácí hráči si teď před Součkem přehazovali míček jako horký brambor a tak z této akce nakonec nic nebylo.
09:26
Rozhodčí Mikula teď viděl dobře faul ze strany FBC a nápor Vítkovic tak může pokračovat.
07:42
Vítkovice teď měli menší tlak, ale nakonec se provinili faulem a do útoku se můžou hnát domácí.
06:49
Školácky se o míček nechal připravit Kuczera, ale Klobučník jeho hrubku pak napravil.
05:57
Šimíček na poslední chvíli nabil Malajkovi, ten trefuje jen Součka.
05:35
Na zemi zůstavá ležet obránce Zbořil, ale nic vážného to nebude, jelikož už míří na střídačku.
04:42
Matejčík měl možnost prověřit Klobučníka, ten s přehledem chytá jeho pokus.
04:07
Hodně důrazně teď Heczko poslal Komačku k zemi. Rozehrávat budou hosté.
03:28
Souček si sáhl na míček po náhozu ostravských beků.
02:23
Vítkovice si teď mohou s míčkem v klidu pohrát, jelikož domácí zaujali obranné postavení 2-2-1.
01:38
Pěkná práce s míčkem v podání útočníka Hrabala.
00:49
Matejčík vyvezl až za branku Klobučníka a získává tak faul pro svůj tým.
00:25
Heczko s Kuczerou teď mají míček na svých holích a plánují svou rozehrávku.
00:01
Úvodní buly ve prospěch hostujícího týmu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Libor Gavlas a Lukáš Mikula.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC TEMPISH Vítkovice : brankář: Lukáš Souček; hráči v poli: Petr Jankulár, Marek Matejčík, Adam Delong, Martin Nehera, Ondřej Firda
00:00
Line-up domácích FBC ČPP Bystroň Group Ostrava: brankář: Jakub Klobučník; hráči v poli: Šimon Kuczera, Patrik Šimíček, Dominik Klimscha, Filip Heczko, Matěj Smeták