4:1
1:2
- : -
FbK Svitavy
branky (asistence): 02:50 Ondřej Kučera (Kamil Peřka), 10:38 Jiří Krečmer (Pavel Kožušník), 10:46 Kamil Peřka (Tomáš Vlach), 22:24 Jiří Krečmer (Pavel Kožušník), 22:52 Kamil Peřka (Vojtěch Mžyk), 25:07 Pavel Kožušník (Jiří Krečmer), 39:29 Ondřej Kučera (Vojtěch Mžyk), 45:43 Jiří Krečmer (Pavel Kožušník)
FbK Svitavy
branky (asistence): 01:54 Martin Žák (Lukáš Musil), 36:08 Jan Kolena (Vladislav Richter), 56:41 Lukáš Zach (David Říha), 57:30 David Říha (Tomáš Zach)

Florbal PEGRES Havířov - FbK Svitavy 8:4
3. Ondřej Kučera, 11. Jiří Krečmer, 11. Kamil Peřka, 23. Jiří Krečmer, 23. Kamil Peřka, 26. Pavel Kožušník, 40. Ondřej Kučera, 46. Jiří Krečmer - 2. Martin Žák, 37. Jan Kolena, 57. Lukáš Zach, 58. David Říha; rozhodčí: Libor Gavlas - Lukáš Mikula; vyloučení: 3 + Andrej Bílek 5:2; využití: 1:2; diváků: 165; zásahy brankářů: Jan Piško 12 - Filip Lamař 10, Jiří Skácelík 16; po třetinách: 3:1, 4:1, 1:2;
60:00
Komentář trenéra domácích: Hráli jsme pěkný florbal, mohli jsme využívat více šancí. Dobře jsme pressovali, avšak náš tlak přerušilo 5-ti minutové vyloučení. Děkujeme soupeři za zápas a divákům za podporu.
60:00
Počet střel za 1. třetinu: Domací-8 , Hosté-7
60:00
Komentář trenéra hostů: Hráli jsme moc komplikovaně a díky tomu nás soupeř přehrál. Děkujeme soupeřům za zápas a divákům za podporu.
60:00
57:30
Branku družstva FbK Svitavy vstřelil David Říha, asistoval Tomáš Zach (8:4).
57:30
Říchá dokázal projít havířovskou obranou a využívá šance.
56:41
Branku družstva FbK Svitavy vstřelil Lukáš Zach, asistoval David Říha (8:3).
56:41
Zach zpracovává příhrávku a proměňuje.
55:53
Skácelík chytá akci Mžyka, který dostává přihrávku od Šochmana.
53:07
Vyloučen hráč Andrej Bílek družstva Florbal PEGRES Havířov na 5 minut za hrubost.
53:07
Bylo nařízeno trestné střílení pro Svitavy. Nájezd vykonal hráč s číslem 23 Říha David, který nájezd neproměňuje.
53:01
Bílek střílí, ale trefuje brankáře.
52:01
Hra se překlání z jedné strany na druhou.
48:47
Peřka dostává dlouhou přihrávku vzduchem, střílí, ale bránu netrefuje.
47:55
Vyloučen hráč Hynek Plášek družstva Florbal PEGRES Havířov na 2 minuty za hrubost.
47:50
Žák blokuje cross od Bezděčíka a zabraňuje tak gólu.
45:43
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Jiří Krečmer, asistoval Pavel Kožušník (8:2).
45:43
Krečmer dostává přihrávku od Kožušníka zpracovává a střílí.
45:33
Bitzánek uklidňuje situaci po nezdařené přihrávce Krečmera.
42:14
Bezděčík promachuje cross od Pláška.
41:56
Skácelík provádí krásny zákrok.
40:01
Úvodní buly 3. třetiny vyhrává Havířov a stahuje balónek na svou půlku.
39:29
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Ondřej Kučera, asistoval Vojtěch Mžyk (7:2).
38:39
Míček se drží na svitavské půlce, což Havířovu vyhovuje.
36:08
Branku družstva FbK Svitavy vstřelil Jan Kolena, asistoval Vladislav Richter (6:2).
36:08
Kolena dostává přihrávku od Richtera a využívá šance v oslabení.
35:43
Vyloučen hráč Lukáš Zach družstva FbK Svitavy na 2 minuty za nedovolené vrážení.
34:35
Šochman úspěšně blokuje cross a dostává Havířov do protiakce.
32:59
Vyloučen hráč Jiří Krečmer družstva Florbal PEGRES Havířov na 2 minuty za držení.
32:53
Beneš blokuje cross Říhy.
32:15
Havířov úspěšně odolává svitavské přesilovce.
31:46
Vyloučen hráč Vojtěch Mžyk družstva Florbal PEGRES Havířov na 2 minuty za sekání.
31:46
Dnešní utkání sleduje 165 diváku. Děkujeme!
28:17
Jedlička se z poslední šance snaží přihrát na střed, ale Peřka blokuje.
27:30
Kolena byl napomenut rozhodčím za hrubost vůči Kožušníkovi.
26:25
Bezděčík posílá přihrávku Třaskovi, který ale netrefuje.
25:07
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Pavel Kožušník, asistoval Jiří Krečmer (6:1).
25:07
Po "motanici" u svitavské brány se Kožušníkovi daří vstřelit gól.
22:52
Timeout FbK Svitavy
22:52
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Kamil Peřka, asistoval Vojtěch Mžyk (5:1).
22:52
Střídání brankáře. Nový brankář Jiří Skácelík družstva FbK Svitavy
22:25
Krečmer s jistotou střílí a proměňuje.
22:24
20:01
Úvodní buly 2. třetiny vyhrávají Svitavy.
20:00
20:00
Počet střel za 1. třetinu: Domací-11 , Hosté-3
20:00
19:25
Plášek dostává cross, střílí, ale Lamář zasahuje.
18:25
Mžyk se pokouší o akci, ale jeho přihrávku blokuje obránce.
16:40
Svitavský obránce kazí přihrávku, balónek dostává Kožušník, přihrává na střed Klimešovi, který ale přestřeluje.
14:57
Kraus se pokouší dorazit balónek do Lamářovy brány, ale míjí ji.
14:01
Mžyk zkouší obehrát Lamáře avšak neúspěšně.
10:46
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Kamil Peřka, asistoval Tomáš Vlach (3:1).
10:46
Peřka vybojovává balónek a dává gól.
10:38
10:38
Krečmer dostává přihrávku a nemíjí.
10:21
Vyloučen hráč Vladislav Richter družstva FbK Svitavy na 2 minuty za hrubost.
09:30
Kloza s Mžykem bojují o balónek, avšak rozhodčí zasahuje a píska rozehrávku Svitavám.
07:05
Plášek vyhrává souboj přihrává míček, ale zasahuje pouze obránce, který je připraven zasáhnout.
05:27
Kloza bojuje v soupeřově rohu o balónek, kde už vyčekávájí spoluhráči na přihrávku, ale z tohoto souboje vychází lépe svitavský hráč.
02:50
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Ondřej Kučera, asistoval Kamil Peřka (1:1).
02:50
Po špatné rozehrávce brankáře Lamáře, přihrává Peřka Kučerovi na střed a Kučera proměňuje.
01:54
Branku družstva FbK Svitavy vstřelil Martin Žák, asistoval Lukáš Musil (0:1).
01:54
Svitavy využívají díru v haviřovské obraně a střílí gól.
01:27
Torpedo udržuje balónek na soupeřově půlce.
00:01
Úvodní buly zápasu vyhrávájí Svitavy.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Libor Gavlas a Lukáš Mikula.
00:00
00:00
Line-up hostů FbK Svitavy: brankář: Filip Lamař; hráči v poli: Jiří Jedlička, Vladislav Richter, David Říha, Lukáš Musil, Jan Kolena
00:00
Line-up domácích Florbal PEGRES Havířov: brankář: Jan Piško; hráči v poli: Pavel Kožušník, David Beneš, Daniel Bitzánek, Adam Klimeš, Jiří Krečmer