2:1
1:3
0:2
- : -
branky (asistence): 12:11 Adam Šmíd, 18:30 Jan Savický (Adam Šmíd), 24:39 Adam Šmíd (Jan Savický)
branky (asistence): 04:00 Jan Lang (Lukáš Voves), 25:55 Lukáš Veber (Šimon Špaček), 28:04 Jan Lang (Antonín Semerád), 31:43 Ivan Pergler (Ondřej Hurt), 50:26 Jan Lang (Antonín Semerád), 53:31 Antonín Semerád (Marek Veselý)

Sokol Pardubice - ACEMA Sparta Praha 3:6
13. Adam Šmíd, 19. Jan Savický, 25. Adam Šmíd - 5. Jan Lang, 26. Lukáš Veber, 29. Jan Lang, 32. Ivan Pergler, 51. Jan Lang, 54. Antonín Semerád; rozhodčí: Lukáš Ležák - Martin Ležák; vyloučení: 0:3; využití: 0:0; diváků: 163; zásahy brankářů: Petr Musil 17 - Jan Eckhardt 27; po třetinách: 2:1, 1:3, 0:2;
60:00
Komentář trenéra hostů Martina Kratochvíla: Dnes to od nás určitě nebyla tak pohledná hra, kterou jsme předvedli s Mladou Boleslaví nebo Vítkovicemi. Nicméně naše hra byla jednoduchá z jasnými pokyny a cílem přivést do Prahy 3 body. To se povedlo, my děkujeme hráčům, soupeři a divákům.
60:00
Střely ve 3. třetině: domácí - 11, hosté - 5.
60:00
Komentář trenéra domácích Ladislava Štancla: I přes zlepšenou hru bohužel prohra. Z herního hlediska jsme nepodali špatný výkon, byl tam pohyb i aktivita. Doplatili jsem na nedůslednost a nedůraz v obranné práci. Soupeř byl efektivnější v útočné fázi a obětavější v té obranné, proto bere dnes tři body.
60:00
Nejlepší hráči utkání: domácí - Jan Savický, hosté - Lang Jan.
60:00
59:23
Ani standartní situace přímo před bránou hostů nepřinesla Pardubicím štěstí.
54:56
Pardubice stále tlačí na soupeřovu branku, ale chybí jim štěstí.
54:16
Horák střílí vysoko nad branku domácích.
53:31
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Antonín Semerád, asistoval Marek Veselý (3:6).
51:54
Hosté rozehrávají za soupeřovou brankou.
50:37
Chramosta se snažil rychle odpovědět na gól svých protihráčů, ale jeho střela letěla vysoko nad branku.
50:26
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Jan Lang, asistoval Antonín Semerád (3:5).
48:38
Žáčkova střela strefuje přímo Eckhartdovu helmu.
47:35
Lang se snažil ještě dorážet míček, ale Musil ho už pevně držel mezi nohami.
46:46
Pergler vystřelil na Musila, ale ten střelu vyrazil svým tělem.
45:30
Hra se prolíná ze strany na stranu a hráči začínají přitvrzovat.
43:21
Veselého prudká střela letěla moc vysoko a končí za mantinely.
42:12
Petr z otočky vystřelil na bránu, ale míček skončil pouze zvenku v boční síti.
41:53
Hosté rozehrávají před bránou domácích.
40:00
40:00
Střely ve 2. třetině: domácí - 10, hosté - 11.
40:00
38:53
Vyloučen hráč Marek Veselý družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
38:53
Pardubice si ke konci druhé třetiny zahrají již třetí přesilovku. Podaří se jim ji už proměnit?
37:00
Dnešnímu utkání přihlíží 163 diváků.
36:13
Štarman se natáhl jak dlouhý tak široký za soupeřovou bránou.
35:29
Domácí rozehrávají za bránou hostí.
33:48
Pardubice mají plno šancí, avšak míček jim do svatyně soupeře ne a ne spadnout.
32:44
Prudkou střelu poslal na Eckhartda Štarman, avšak šla znovu po zemi a tak ji gólman vychytal.
31:43
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Ivan Pergler, asistoval Ondřej Hurt (3:4).
31:43
V samostatném výběhu pohotově zakončil Ivan Pergler.
31:32
Po podražení rozehrávají Pardubice na své útočné straně standartní situaci.
29:15
Eckhartd měl teď kliku. Na poslední chvíli chytil balonek, zatímco se již Petr chystal zakončit.
28:04
28:04
Kulhavý si nepohlídal záda a před bránou mu míček vyrazil Lang a zakončil do Musilovi kasy.
27:02
Nebezpečná střela šla nyní od hokejky Perglera, ale udeřil přímo do Musila a ten míček vychytal.
25:55
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Lukáš Veber, asistoval Šimon Špaček (3:2).
25:20
Výskok domácích před bránou hostí, hosté rozehrávají.
24:39
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Adam Šmíd, asistoval Jan Savický (3:1).
24:08
Knutelského přesnou střelu Musil ve výskoku vyráží.
23:15
Hosté hrají v plném počtu.
22:32
I další střela se Žáčkovi nepovedla. Poslal ji po zemi a tak Eckhartd neměl problém ji chytit.
22:09
Savický nahrál Žáčkovi přímo před bránu, ale jeho střelu gólman vyráží.
21:09
Vyloučen hráč Daniel Šterbák družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za bránění ve hře.
21:09
Hosté vstoupili do druhé třetině pěkně tvrdě a tak jsou potrestáni dalším vyloučením.
20:15
Tvrdý zásah ramenem do hlavy dostal hned domácí Slabý. Hra se zastavuje a Slabému chvíli trvá než se zvedne ze země. Nakonec se sám zvedá a hodlá pokračovat ve hře.
20:01
Buly vyhrávají hosté.
20:00
20:00
Střely v 1. třetině: domácí - 9, hosté - 7.
20:00
19:08
Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:30
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Jan Savický, asistoval Adam Šmíd (2:1).
17:08
Pěknou střelu do rohu brány předvedl Petržela, ale Eckhartd ji vychytává.
16:56
Tým hostí v plném počtu.
14:54
Trestné střílení družstva Sokol Pardubice neproměnil Jan Savický.
14:54
Vyloučen hráč Lukáš Voves družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
14:54
Savický nájezd neproměňuje.
14:54
Po faulu Vovese za sekání jdou Pardubice trestné střílení. Trestné střílení provede Jan Savický.
14:25
Špačkova střela letěla pouze mimo bránu.
12:57
Rozhodčí píská vysokou hokejku a Sparta rozehrává ve své obranné polovině.
12:11
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Adam Šmíd bez asistence (1:1).
11:58
Štěrbak nyní předvedl svou prudkou střelu, ale Pinček ji blokuje.
09:48
Slabého střelu vyráží Eckhartd svými nohami a Sparta si může oddechnout.
08:35
Kulhavý po faulu odletěl skoro až za mantinel. Pardubice rozehrávají standartní situaci ve své útočné polovině.
07:37
Slabý poslal prudkou střelu před soupeřovu bránu, ale před bránou byl takový chaos, že Pardubice nezvládli zakončit.
07:08
Šmíd měl velkou šanci zakončit, ale bránu Sparty přestřelil.
06:00
Musil Šterbákovu vyrazil svou helmou.
05:08
Voves se již chystal střílet, ale míček mu z čepele sklouznul.
04:00
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Jan Lang, asistoval Lukáš Voves (0:1).
03:21
Patrik Petr se s jistotou drží na míčku a na hřišti předvádí dlouhou individuální akci. Spoluhráči marně čekají na nahrávku.
02:36
Hosté po faulu rozehrávají standartní situaci před bránou domácích.
01:45
Žáček nahazuje vpřed na Černého, ale ten posílá míček do obrany, aby hru uklidnil.
00:54
Hurtovu nebezpečnou střelu Musil chvatně vyráží.
00:15
Vachuda v rychlém běhu mířil k soupeřově bráně, ale míček mu přelítl za mantinel.
00:01
Úvodní buly vyhrává tým hostů.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Ležák a Martin Ležák.
00:00
00:00
Line-up hostů ACEMA Sparta Praha: brankář: Jan Eckhardt; hráči v poli: Martin Vachuda, Marek Veselý, Lukáš Voves, Antonín Semerád, Jan Lang
00:00
Line-up domácích Sokol Pardubice: brankář: Petr Musil; hráči v poli: Lukáš Slabý, Jan Kulhavý, Petr Černý, David Žáček, Martin Štarman