4:1
2:0
2:2
- : -
branky (asistence): 03:54 Josef Žižka (Jiří Juhaňák), 07:44 Jiří Bauer (Jiří Koutný), 15:17 David Coufal (Václav Černoch), 19:30 Milan Tichý (Jiří Koutný), 32:43 Jiří Koutný (David Coufal), 39:36 Jiří Koutný (Václav Černoch), 41:57 Vít Hrubý (Martin Grlický), 59:04 Jiří Koutný
branky (asistence): 10:53 Pavel Jurčík (Lukáš Petřík), 41:24 Martin Krchňáček (Tomáš Sovják), 58:50 Martin Krchňáček (Tomáš Sovják)

itelligence Bulldogs Brno - Hu-Fa Panthers Otrokovice 8:3
4. Josef Žižka, 8. Jiří Bauer, 16. David Coufal, 20. Milan Tichý, 33. Jiří Koutný, 40. Jiří Koutný, 42. Vít Hrubý, 60. Jiří Koutný - 11. Pavel Jurčík, 42. Martin Krchňáček, 59. Martin Krchňáček; rozhodčí: Jakub Nábělek - Radek Štengl; vyloučení: 3:1; využití: 1:2; diváků: 752; zásahy brankářů: Filip Kuhn 14 - Radovan Michajlovič 21; po třetinách: 4:1, 2:0, 2:2;
60:00
Střely v celkovém poměru 29:17
60:00
Komentář trenéra hostí Karla Ševčíka: Zápas se nám moc nepovedl, v první časti jsme udělali velké množství individuálních chyb, které soupeř nekompromisně potrestal. Zápas jsme nechtěli vzdát, hráli jsme na dvě lajny, snažili jsme se hodně napadat, byli jsme hodně aktivní. Bohužel se nám nepodařilo dát kontaktní goly a opět jsme inkasovali. Soupeř byl dnes lepší na míčku a využil všechny své šance. Soupeři děkujeme za zápas.
60:00
Střely ve třetí třetině, Domácí: 13, Hosté: 6
60:00
Komentář trenéra domácích Jana Kadlece: Veliké poděkování a respekt všem, kteří připravili dnešní hodonínský večer. Taktéž díky, kteří na dnešní utkání přijeli z Brna či Otrokovic, protože atmosféra byla dnes perfektní. Herně jsme dominovali, vytvářeli jsme si dostatek nebezpečných situací a relativně slušně jsme zvládli i obranou fázi. Utkání jsme dnes rozhodli před jeho koncem.
60:00
59:05
Hosté po buly zaspali a inkasovali.
59:04
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Jiří Koutný bez asistence (8:3).
58:50
Branku družstva Hu-Fa Panthers Otrokovice vstřelil Martin Krchňáček, asistoval Tomáš Sovják (7:3).
58:49
Otrokovičtí po skvělém protiútoku proměňují svou šanci a snižují na 7:3.
58:20
Hráči si vzájemně nic nedarují.
57:40
Mendrek vyslal skvělou střelu na Michajloviče, ale ten opět svůj tým podržel.
57:00
Hosté budou po faulu rozehrávat na půlce soupeře
55:45
Hra je v režii Bulldogs.
54:23
Hra byla pozastavena a hosté rozehrávají z rohu.
53:41
Kuhn právě podržel svůj tým skvělým zákrokem.
53:05
Alkki vyslal střelu od půlky, ale minul.
52:45
Střela do tyčky hráč Jakub Mendrek družstva itelligence Bulldogs Brno .
52:30
Michajlovič opět vytáhl z rukávu skvělý zákrok.
51:45
Koníček vyslal skvělou přihrávku před bránu soupeře, ale jeho spoluhráč nedokázal díky skvělé práci Brněnské obrany zakončit.
51:15
O míček se bojuje za brankou Pantherů.
50:16
Domácí rozehrávají z rohu, ale Otrokovičtí ubránili.
49:30
Hra nabírá na tempu a v hale vládne skvělá atmosféra.
48:40
Bauer vyslal nebezpečnou střelu, ale bránu jen o kousek minul.
48:20
Panthers se snaží soupeře zatlačit, ale zatím se to moc nedaří.
47:00
Domácí po chybě v obraně akci ubránili a drží tak vysoké vedení.
46:40
Hosté se snaží hodně kombinovat.
45:00
Hosté rozehrávají z rohu, ale domácí ubránili.
43:20
Hraje se ve vysokém tempu.
42:50
Po protiútoku Michajlovič ubránil svoji svatyni a drží malou jiskru naděje.
41:58
Po protiútoku domácí opět vstřelili branku.
41:57
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Vít Hrubý, asistoval Martin Grlický (7:2).
41:25
Hosté si branku v přesilovce trpělivě připravili a snižují na 6:2
41:24
40:49
Vyloučen hráč Jiří Koutný družstva itelligence Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání.
39:37
Po přesné krosové přihrávce od Černocha, Koutný posílá přesnou střelu do branky soupeře a zvyšuje tak na 6:1.
39:36
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Jiří Koutný, asistoval Václav Černoch (6:1).
38:50
Boj o míček ve středním pásmu.
38:00
Alkki protáhl míček za bránou soupeře a nahrál před bránu, ale střela končí v boční síti.
36:40
Nebezpečná akce ze strany domácích, ale střela letí mimo branku.
36:00
Domácí drží míček.
35:00
Nebezpečnou střelu hostů, brankář Kuhn vychytal a podržel tak svůj tým.
34:22
Vyloučen hráč Jiří Bauer družstva itelligence Bulldogs Brno na 2 minuty za hrubost.
34:15
Boj o míček na brankovišti domácích.
32:44
Únik na branku, domácí zakončili vstřelenou brankou. Zásluhou Koutného.
32:43
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Jiří Koutný, asistoval David Coufal (5:1).
31:15
Jurčík trefil vysoko letící míček, ale bránu netrefil.
30:47
Koutný vystřelil z vykroužení, ale trefil pouze hráče hostů.
30:00
Hra je vyrovnaná na obou stranách
29:30
Hosté rozehrávají ze standardní situace na polovině domácích.
28:30
Obrana hostů úspěšně ubránila útok domácích.
27:15
Střela z hokejky Juhaňáka, ale minul.
26:00
Domácí rozebírají přesnými přihrávkami obranu hostů, ale chybí zakončení.
24:50
Hosté se snaží rozehrát postupný útok, ale domácí jsou v napadání aktivní a nepříjemní.
24:15
Hosté rozehrávají z rohu domácích.
23:20
Hosté začínají být aktivnější v napadání.
22:30
Boj o míček v rohu vyhráli domácí a postupně rozehrávají.
21:10
Žižka střílí od půlky, ale branku hostů minul.
20:25
Koníček ubránil útok domácích.
20:01
Úvodní buly vyhráli domácí.
20:00
20:00
Střely po první části, domácí - 9, hosté - 4.
20:00
19:30
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Milan Tichý, asistoval Jiří Koutný (4:1).
18:58
Vyloučen hráč Pavel Jurčík družstva Hu-Fa Panthers Otrokovice na 2 minuty za blokování hokejky.
18:58
Jurčík opět ztrácí, ale brankovou šanci brankář hostů zachránil.
18:00
Domácí si vyměňují jednu přesnou nahrávku za druhou.
17:05
Jurčík ztrácí míček ve středu pole.
16:00
Domácí zakládají útok.
15:17
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil David Coufal, asistoval Václav Černoch (3:1).
14:22
Hosté rozehrávají ze standardní situace.
13:50
Nebezpečná střela z hokejky Černocha, ale brankář hostů svůj tým podržel.
12:50
Domácí zakládají postupný útok.
11:30
Po faulu hostů mají míček v držení domácí.
10:53
Branku družstva Hu-Fa Panthers Otrokovice vstřelil Pavel Jurčík, asistoval Lukáš Petřík (2:1).
10:05
Vyloučen hráč David Sládeček družstva itelligence Bulldogs Brno na 2 minuty za hrubost.
08:40
Hosté rozehrávají na polovině hřiště.
07:44
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Jiří Bauer, asistoval Jiří Koutný (2:0).
07:09
Střela do tyčky hráč Lukáš Volek družstva Hu-Fa Panthers Otrokovice .
06:30
Akci domácích obrana Panthers ubránila.
05:34
Přerušení po faulu domácích, míček v držení Panthers.
03:54
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Josef Žižka, asistoval Jiří Juhaňák (1:0).
03:00
Nebezpečná střela z hokejky Miru Kladiva, ale brankář hostů branku uchránil.
01:20
Hosté rozehrávají na straně domácích.
00:58
Domácí drží míček a zakládají postupný útok.
00:01
Úvodní vhazování vyhráli hosté.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Nábělek a Radek Štengl.
00:00
00:00
Line-up hostů Hu-Fa Panthers Otrokovice: brankář: Radovan Michajlovič; hráči v poli: Matěj Kostka, Martin Szweda, Lukáš Volek, Lukáš Petřík, Marek Zapletal
00:00
Line-up domácích itelligence Bulldogs Brno: brankář: Filip Kuhn; hráči v poli: Jiří Bauer, Jiří Koutný, Milan Tichý, David Coufal, Václav Černoch
00:00
Vítáme Vás u textového online přenosu florbalové Tipsport Superligy mezi domácími itelligence Bulldogs Brno a hosty Hu-Fa Panthers Otrokovice. Dnešní utkání se netradičně odehraje v hodonínské sportovní hale TEZA.