3:1
2:1
2:4
- : -
branky (asistence): 16:55 Tomáš Brom (David Medek), 17:43 Zdeněk Habr (Jan Vojtíšek), 18:39 Zdeněk Habr (Roman Houbal), 23:30 Marek Fuchs (Roman Houbal), 25:13 Zdeněk Habr (Filip Kejík), 51:23 Zdeněk Habr (Roman Houbal), 53:45 Zdeněk Habr (Jan Vojtíšek)
branky (asistence): 16:02 David Beneš (Jiří Krečmer), 36:47 Pavel Bezděčík (Tomáš Třaska), 40:26 Tomáš Kozlík (Marián Kloza), 40:50 Adam Klimeš (Tomáš Vlach), 57:13 Hynek Plášek (David Beneš), 59:15 Erik Šochman (Hynek Plášek)

FBŠ Hummel Hattrick Brno - Florbal PEGRES Havířov 7:6
17. Tomáš Brom, 18. Zdeněk Habr, 19. Zdeněk Habr, 24. Marek Fuchs, 26. Zdeněk Habr, 52. Zdeněk Habr, 54. Zdeněk Habr - 17. David Beneš, 37. Pavel Bezděčík, 41. Tomáš Kozlík, 41. Adam Klimeš, 58. Hynek Plášek, 60. Erik Šochman; rozhodčí: Lukáš Svrček - Radim Waliczko; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; diváků: 80; zásahy brankářů: Filip Kejík 12 - Pavel Kotula 17; po třetinách: 3:1, 2:1, 2:4;
60:00
Komentář trenéra domácích Davida Neruda: Dnešní utkání mělo pro nás dvě části, a to prvních 40 minut, kde jsme utkání zcela kontrolovali a jen díky naší slabší koncovce rozdíl nebyl větší, a potom poslední třetinu, kterou jsme začali velice laxně a soupeř nás po zásluze potrestal. Naštěstí jsme se alespoň částečně zpátky nastartovali a utkání dovedli do vítězného konce.
60:00
Komentář trenéra hostí Filipa Kubíčka: Do stavu 5:1 tady hrálo pouze Brno. Branka na 5:2 nám vlila krev do žil. Třetí třetinu jsem hráli výborně. Škoda neproměněných šancí, ale to měl i soupeř. Děkujeme soupeři za hru a divákům za dobrou atmosféru.
60:00
59:15
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Erik Šochman, asistoval Hynek Plášek (7:6).
59:15
Krásná dorážka do vzdálenějšího rohu.
57:13
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Hynek Plášek, asistoval David Beneš (7:5).
57:13
Velice rychlá střela z půlky dává Havířova naději na srovnání.
56:33
Hosté hrají v plném počtu.
54:33
Vyloučen hráč Tomáš Vlach družstva Florbal PEGRES Havířov na 2 minuty za hra na zemi.
54:22
Domácí mají výhodu a nastupují do šesti!
53:45
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Zdeněk Habr, asistoval Jan Vojtíšek (7:4).
53:45
Další náběh Habra a další zkušené zakončení.
51:23
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Zdeněk Habr, asistoval Roman Houbal (6:4).
51:23
Krásná kombinace Hattricku! Zkušená první lajna opět ukázala, že už má nahráno a krásně se proťukala až do prázdné brány.
49:58
Hosté opět praktikují osobní obranu, proto se také Hattrick trochu trápí z rozehrávkou.
46:12
Lehká bekendová dorážka Houbala minula bránu.
45:29
Dnešnímu napínavému utkání přihlíží 80 diváků!
43:02
Krásnou kombinaci nedokázal zakončit Brom.
40:50
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Adam Klimeš, asistoval Tomáš Vlach (5:4).
40:50
Havířov nastoupil do 3. třetiny opravdu ukázkově, tentokrát gólem z dílny Adama Klimeše.
40:26
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Tomáš Kozlík, asistoval Marián Kloza (5:3).
39:21
Havířov se rozhodl pro celoplošnou osobní obranu.
39:00
Začala poslední minuta 2. třetiny.
36:47
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Pavel Bezděčík, asistoval Tomáš Třaska (5:2).
36:47
Po důkladné rozehrávce hostí se nádherně trefil Bezděčík do pravého horního rohu.
35:35
Vyloučen hráč David Medek družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání.
33:31
Akce Hattricku 2 na 1 skončila Gráblovou střelou do břevna.
32:46
Hra teď vypadá, jak kdyby měl Hattrick přesilovku, protože vyvíjí stálý tlak na útočné polovině.
31:24
Hattrick ubránil náhlý tlak ze strany hostí.
29:44
Probouzejí se fanoušci Havířova, kteří horlivě povzbuzují hráče hostí.
25:13
Timeout Florbal PEGRES Havířov
25:13
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Zdeněk Habr, asistoval Filip Kejík (5:1).
25:13
V Brně létají čepice! Po výhozu Kejíka se potřetí v zápase prosadil Zdeněk Habr!
23:30
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Marek Fuchs, asistoval Roman Houbal (4:1).
23:30
Těsně po vypršení přesilovky se Fuchs trefil krásnou střelou k tyči.
23:10
Další Fuchsova střela zblokována.
22:40
Havířov usilovně brání a snaží se nepustit Hattrick do předbrankového prostoru.
21:29
Vyloučen hráč Tomáš Třaska družstva Florbal PEGRES Havířov na 2 minuty za bránění ve hře.
20:01
Stav střel za první třetinu: 8:3.
20:00
20:00
18:39
18:39
Habr opět skóruje! Nyní si pro změnu vykličkoval gólmana a zakončil.
17:43
17:43
Po rychlé rozehrávce se Habr ocitl sám před bránou a nemýlil se.
16:55
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Tomáš Brom, asistoval David Medek (1:1).
16:55
Brom srovnává nekompromisní střelou k tyči.
16:02
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil David Beneš, asistoval Jiří Krečmer (0:1).
16:02
Beneš otevírá skóre utkání umístěnou střelou k tyči.
15:37
Po rozehrávce z rohu na útočné polovině Vojtíšek minul.
14:37
Bromovu střelu vyrazil Kotula.
13:29
Po chybné nahrávce Vojtíška Havířov opět nevyužil brejku 1 na 0.
06:49
Domácí hrají v plném počtu a tak můžou nadále čelit svému soupeři bez oslabení.
05:47
Vojtíšek se ocitl v brejku a následně zakončil bekendovou střelou, kterou vyrazil Kotula.
04:58
Havířov se klidnou rozehrávkou ve třech snaží prolomit oslabenou obranu domácích.
04:49
Vyloučen hráč David Medek družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za bránění ve hře.
03:38
Kapitán Roman Houbal zkušeně překazil vyvíjející útok hostí.
02:56
Po chybě v brněnské rozehrávce se Havířov ocitl v situaci 1 na 0. Filip Kejík si ale pohlídal střelu a vyrazil ji ramenem.
02:14
Grábl se pokusil o nahrávku do středu hřiště na Medka, ale jeho nahrávku pochytila obrana Havířova.
00:48
Máme tu první faul dnešního utkání, hosté budou rozehrávat od mantinelu na útočné polovině.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Svrček a Radim Waliczko.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal PEGRES Havířov: brankář: Pavel Kotula; hráči v poli: Marián Kloza, Tomáš Vlach, Jakub Holeš, Tomáš Kozlík, Ondřej Kučera
00:00
Line-up domácích FBŠ Hummel Hattrick Brno: brankář: Filip Kejík; hráči v poli: Jan Vojtíšek, Roman Houbal, Zdeněk Habr, Jaroslav Řeháček, Marek Fuchs