0:1
1:3
2:1
- : -
branky (asistence): 27:18 Tereza Pilíková (Martina Řepková), 56:07 Martina Řepková (Tereza Urbánková), 58:40 Gabriela Tožičková
branky (asistence): 15:44 Denisa Billá (Lucie Pilíková), 24:24 Jitka Procházková (Lucie Pilíková), 30:21 Dominika Kubišová (Dominika Steinbachová), 37:47 Lucia Košturiaková (Nikola Hermannová), 59:25 Dominika Kubišová (Viktória Bobotová)

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - Herbadent FK Jižní Město 3:5
28. Tereza Pilíková, 57. Martina Řepková, 59. Gabriela Tožičková - 16. Denisa Billá, 25. Jitka Procházková, 31. Dominika Kubišová, 38. Lucia Košturiaková, 60. Dominika Kubišová; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Martin Reichelt; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 190; zásahy brankářů: Hana Ranochová 26 - Karolína Červová 23; po třetinách: 0:1, 1:3, 2:1;
60:00
Komentář k utkání hostující trenérky Markéty Šteglové: "První dvě třetiny z naší strany byly určitě lepší než ta poslední, která se nám nikdy nedařila. Mrzí mě, že jsme tu poslední třetinu nedokázali hrát florbal a pustili jsme tím Chodov do hry. Chodov hrál výborně takticky, myslím že za tu třetí třetinu by si zasloužil i ten bod, nicméně my jsme rádi za vítězství. Děkujeme soupeři a těšíme se na další zápas."
60:00
Střely na branku ve 3. třetině: Chodov - 11; Herbadent - 5.
60:00
Komentář k utkání domácí trenérky Michaely Marešové: "Zápas z celkového pohledu hodnotím pozitivně, holky ho odmakaly i přes nepříznivý vývoj a potíže s rozehrávkou. Měly jsme své šance, ale naše produktivita pokulhávala za soupeřovou. Výkon holek byl především ve třetí třetině na hranici aktuálních možností, nechaly tam vše. Souhlasím s trenérkou hostů, zasloužily jsme si možná víc, ale měly bychom tak hrát déle, než třetinu."
60:00
Střely na branku celkem: Chodov - 26; Herbadent - 31.
60:00
59:57
Vyloučen hráč Denisa Billá družstva Herbadent FK Jižní Město na 2 minuty za hrubost.
59:25
Branku družstva Herbadent FK Jižní Město vstřelil Dominika Kubišová, asistoval Viktória Bobotová (3:5).
59:25
Kubišová zřejmě definitivně rozhoduje dnešní zápas - 3:5!
59:00
Právě probíhá poslední minuta třetí třetiny.
58:58
Domácí opět ve snaze vyrovnat stav se šesti hráčkami ve hře.
58:40
Timeout Herbadent FK Jižní Město
58:40
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Gabriela Tožičková bez asistence (3:4).
58:40
Tožičková korunuje svojí snahu přesným backhandovým pokusem a snižuje na rozdíl jediné branky - 3:4!
58:36
Tožičková ze vzduchu pěkně trefila míček, bohužel pouze mimo branku.
58:09
Domácí hráčky hrají power play.
57:44
Timeout FAT PIPE FLORBAL CHODOV
56:07
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Martina Řepková, asistoval Tereza Urbánková (2:4).
56:07
Řepková konečně prolomila smůlu domácí a konečně snižuje skóre - 2:4!
55:08
Chodov na balonku rozjíždí další útočnou snahu o snížení skóre.
54:28
Surá v úniku se snažila dostat balonek na Pilíkovou L., v cestě stála Ranochová.
53:43
Zápas se nám vyhrocuje, soubojů přibývá, tempo hry stoupá.
50:11
Domácím lvicím nelze upříst snaha ještě zápas zdramatizovat, zatím jim chybí potřebné štěstí.
48:55
Urbánková po čtvrté trefuje břevno hostující brány!
48:02
Pláškova se zkusila dostat do přečíslení, hostující Polívková ji ale včas zastavila.
46:50
Čapková s Kubišovou zaměstnaly Ranochovou, ta zatím drží šance svého týmu stále nad vodou.
45:01
Syslová posílá další pěknou ránu z půlky - bohužel opět pouze do břevna!
43:24
Vojáčková z dobré pozice na středu hřiště trefuje další břevno hostující branky!
42:40
Chodov nastoupil do třetí třetiny aktivněji, domácí hráčky chtějí ještě s nepříznivým stavem něco udělat.
40:00
40:00
Střely na branku ve 2. třetině: Chodov - 8; Herbadent - 11.
40:00
39:00
Máme tu poslední minutu druhé třetiny.
37:47
Branku družstva Herbadent FK Jižní Město vstřelil Lucia Košturiaková, asistoval Nikola Hermannová (1:4).
37:47
Košturiaková šťastně tečuje střelu Hermannové do branky - 1:4!
36:40
Urbánková v luxusní pozici trefuje pouze připravenou Červovou.
35:21
Suchá pěknou ránou trefuje pouze břevno hostující branky!
34:07
Nadále sledujeme divácky atraktivní utkání, dnešní zápas musí opravdu bavit.
32:02
Steinbachová s Kubišovou několikrát prověřily pozornost Ranochové, bez úspěchu.
30:21
Branku družstva Herbadent FK Jižní Město vstřelil Dominika Kubišová, asistoval Dominika Steinbachová (1:3).
30:21
Kubišová se dostala ze souboje u mantinelu a pěknou střelou z výběhu opět dává Herbadentu dvoubrankový náskok - 1:3!
28:59
Sádková hezky vystřelila, její rána ale našla cestu jen do boční síťky.
27:18
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Tereza Pilíková, asistoval Martina Řepková (1:2).
27:18
Pilíková Tereza pěkně obešla 2 hráčky hostů, poté krásnou střelou do horní poloviny branky snižuje stav - 1:2!
26:17
Herbadent je zatím lepším týmem na hřišti.
24:24
Branku družstva Herbadent FK Jižní Město vstřelil Jitka Procházková, asistoval Lucie Pilíková (0:2).
24:24
Pilíková Lucie krásně našla Procházkovou, druhá jmenovaná s přehledem uklízí balonek do odkryté branky - 0:2!
21:57
Na druhé straně v úniku Lacková, Červová její blafák zachytila.
21:34
Kubišová v první šanci druhé části hry, domácí obrana jí zablokovala.
20:00
20:00
Střely na branku v 1. třetině: Chodov - 7; Herbadent - 15.
20:00
19:00
Poslední minuta první třetiny.
18:01
Jůzová pěkně vypálila, Červová chytá.
16:45
Bobotová poslala nepříjemný projektil na Ranochovou, ta balonek chytila s přehledem.
15:44
Branku družstva Herbadent FK Jižní Město vstřelil Denisa Billá, asistoval Lucie Pilíková (0:1).
15:44
Billá trefuje backhandem balonek ze vzduchu a ten se štěstím zapadá do branky - 0:1!
14:53
Chodov v plném počtu, během přesilovky jsme neviděli výraznější ohrožení Ranochové.
12:53
Vyloučen hráč Karolína Suchá družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
12:12
Ranochová teď několika dobrými zákroky podržela domácí tým.
10:37
Syslová nyní v dobré pozici, ale svojí ránou trefuje těsně mimo.
09:34
Surá zakončuje krásnou souhru Herbadentu, Ranochová se ovšem blýskla ještě lepším zákrokem a míček vytěsnila mimo branku.
08:51
Na druhé straně Řepková v úniku, Červová také pozorná.
08:06
Pilíková Lucie pěkně vystihla rozehrávku Chodova a běžela sama na Ranochovou, backhandem trefuje pouze domácí golmanku.
06:28
Čapková v dobré pozici před brankou poslala pěkný pokus, Ranochová s přehledem její ránu kryje.
05:02
Máme tu první přerušení hry, často se nestává aby se hrálo 5 minut v kuse.
04:39
Suchá poprvé vyzkoušela pozornost Červové, také bez úspěchu.
03:36
Chvátalová doráží střelu Billé, domácí golmanka zatím drží svůj tým.
01:53
Surá v první šanci zápasu, Ranochová její pokus kryje.
00:01
První buly pro domácí Pláškovou.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Kostinek a Martin Reichelt.
00:00
00:00
Line-up hostů Herbadent FK Jižní Město: brankář: Karolína Červová; hráči v poli: Eliška Machková, Barbora Sádková, Tereza Chvátalová, Denisa Billá, Lucie Pilíková
00:00
Line-up domácích FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Hana Ranochová; hráči v poli: Gabriela Tožičková, Tereza Syslová, Magdaléna Plášková, Magdalena Klímová, Tereza Urbánková