3:1
3:0
1:5
- : -
branky (asistence): 01:24 Marián Kloza (Vojtěch Mžyk), 03:35 Vojtěch Mžyk (Tomáš Vlach), 09:34 Ondřej Kučera (Tomáš Vlach), 24:00 Tomáš Kozlík (Pavel Kožušník), 26:02 Tomáš Kozlík (Pavel Kožušník), 38:40 Vojtěch Mžyk, 46:04 Adam Klimeš (Tomáš Kozlík)
branky (asistence): 19:05 Zbyněk Stuchlík (Jan Zavadil), 51:55 Petr Hartman, 52:26 Jakub Pecha (Tomáš Burian), 57:34 Ondřej Stuchlík (Jan Zavadil), 58:36 Jaromír Lisa (Ondřej Stuchlík), 59:22 Jaromír Lisa (Zbyněk Stuchlík)

Florbal PEGRES Havířov - TJ Sokol Královské Vinohrady 7:6
2. Marián Kloza, 4. Vojtěch Mžyk, 10. Ondřej Kučera, 25. Tomáš Kozlík, 27. Tomáš Kozlík, 39. Vojtěch Mžyk, 47. Adam Klimeš - 20. Zbyněk Stuchlík, 52. Petr Hartman, 53. Jakub Pecha, 58. Ondřej Stuchlík, 59. Jaromír Lisa, 60. Jaromír Lisa; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 3:5 + Zbyněk Stuchlík 10; využití: 2:1; diváků: 154; zásahy brankářů: Pavel Kotula 14 - Petr Weissgärber 22; po třetinách: 3:1, 3:0, 1:5;
60:00
Komentář trenéra hostů Martina Hovořáka: Dnes proti nám stálo naprosto všechno včetně naší nemohoucnosti v zakončení, ale je dobře, že víme o našich slabinách, na kterých pracujeme. Domácí nám vrátili porážku z našeho předchozího utkání. Víc k tomu nelze říct, na 1 třetinu nejde vyhrát. Děkujeme za zápas soupeři.
60:00
Komentář trenéra domácích Filipa Kubíčka: Do 50 minuty jsme hráli dobrý florbal a měli jsme hru pod kontrolou. Musím ale říct, že i soupeř měl brankové příležitosti a nás podržel brankář. Posledních 9 minut jsme zbytečně dělali chyby a soupeř toho výborně využil. Posledních 10 vteřin při nás stálo velké štěstí. Děkujeme soupeři za hru a divákům za návštěvu. Pevně věřím, že nás příjdou diváci povzbuzovat.
60:00
Počet střel ve 3. třetině: domácí - 8, hosté - 10 .
60:00
59:56
Míč lítá kolem Kotulovy brány, ale nijak neovlivnil skóre.
59:22
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Jaromír Lisa, asistoval Zbyněk Stuchlík (7:6).
58:36
Timeout Florbal PEGRES Havířov
58:36
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Jaromír Lisa, asistoval Ondřej Stuchlík (7:5).
58:25
Vinohrady odvolaly brankáře a hrajou v 6 .
58:02
Vyloučen hráč Pavel Kožušník družstva Florbal PEGRES Havířov na 2 minuty za držení.
57:34
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Ondřej Stuchlík, asistoval Jan Zavadil (7:4).
56:49
Kotula vyráží rukou prudkou střelu.
54:53
Kučera posílá nahrávku na Mžyka, který běží na bránu, ale netrefuje ji.
53:37
Havířov dělá zbytečné chyby a to je stojí také zbytečné góly.
52:26
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Jakub Pecha, asistoval Tomáš Burian (7:3).
51:55
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Petr Hartman bez asistence (7:2).
49:58
Kožušník příhrává nahrávku na Beneše, který z otočky střílí vedle brány.
48:51
Kotula se nenechal obehrát a předvedl výborný zákrok.
46:04
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Adam Klimeš, asistoval Tomáš Kozlík (7:1).
44:26
Třaska posílá přesnou nahrávku na střed, bohužel nebyla nikým zpracovaná.
43:57
Bezděčík střílí příklepem na bránu, ale jeho střela nebyla poté nikým doražená.
42:30
Mžyk střílí tahem, bohužel mimo bránu.
40:31
Vinohrady se pokusily o rychlý útok, ale havířovská obrana jim to nedovolila.
40:01
První buly ve 3. třetině vyhrávají Vinohrady a připravují se na útočnou akci,
40:00
40:00
Střely ve 2. třetině: domácí 12, hosté - 4 .
40:00
39:52
Vinohrady krouží kolem brány, ale Havířov blokuje všechny střely.
38:40
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Vojtěch Mžyk bez asistence (6:1).
38:40
Mžyk rychlým sprintem útíká soupeři a dává gól.
37:58
Havířovský celek se stáhnul na půlku a odolává útokům od Vinohrad.
36:07
Havířov presuje soupeře jak jen to jde a nepouští je ke klidné rozehrávce.
34:50
Holeš drží míček za bránou soupeře a snaží se vymyslet vhodnou příležitost ke střele.
33:54
Vyloučen hráč Petr Suchý družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za blokování hokejky.
33:28
Zavadil prochamuje šanci.
32:24
Havířovu se daří odolávat útočným akcím od Vinohrad.
30:20
Vinohrady se nevzdávají a napadají soupeře každou chvíli.
27:27
Vinohradům jejich timeout pomohl k uklidnění a zatím se jim daří velmi dobře.
26:02
Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady
26:02
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Tomáš Kozlík, asistoval Pavel Kožušník (5:1).
26:02
Kozlík perfektně trefuje vzdušnou nahrávku od Kožušníka a posílá Havířov do vedení.
25:22
Vyloučen hráč Jan Hanák družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za nedovolené vrážení.
24:42
Mžyk střílí z první, ale bránu míjí.
24:00
22:12
Vyloučen hráč Zbyněk Stuchlík družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 10 minut za nesportovní chování.
22:12
Vyloučen hráč Zbyněk Stuchlík družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za hrubost.
22:12
Vyloučen hráč Zbyněk Stuchlík družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za nesportovní chování.
20:01
První buly 2. třetiny vyhrávají Vinohrady.
20:00
Vyloučen hráč Andrej Bílek družstva Florbal PEGRES Havířov na 2 minuty za zdržování hry.
20:00
20:00
Střely v 1. třetině: domácí - 9, hosté - 6 .
20:00
19:55
Vyloučen hráč Vojtěch Mžyk družstva Florbal PEGRES Havířov na 2 minuty za sekání.
19:32
Vinohrady vytvářejí nebezpečné útočné akce na havířovskou bránu.
19:05
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Zbyněk Stuchlík, asistoval Jan Zavadil (3:1).
18:01
Havířovskému celku se nepodařilo využít přesilovky.
17:03
Bitzánek stříli prudkou střelu z půlky, ale vinohradský brankář střelu chytá.
16:00
Vyloučen hráč Jakub Záň družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za bránění ve hře.
14:02
Havířov přežil nebezpečnou situaci od Vinohrad.
12:37
Vinohrady krouží kolem domácí branky a snaží se najít vhodnou příležitost ke střele.
10:44
Kotula čistě chytá míček.
09:34
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Ondřej Kučera, asistoval Tomáš Vlach (3:0).
09:21
Mžyk se pokusil o střelu blízko brány, ale neúspěšně.
07:30
Beneš si přehodil hráče kolém mantinelu, bohužel mu spadla hokejka.
04:48
Žáň Jakub se pokouší o přehození Piška, ale neúspěšně.
03:35
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Vojtěch Mžyk, asistoval Tomáš Vlach (2:0).
03:35
Mžyk střílí umístěnou střelu do horního rohu brány.
01:24
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Marián Kloza, asistoval Vojtěch Mžyk (1:0).
01:24
Během krátké chvílé střílí Kloza přesnou střelu mezi nohy golmana a posouvá tak Havířov do vedení 1:0.
00:01
Úvodní buly vyšlo lépe hráčům Havířova, kteří jsou tak na míčku a připravují první útok.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Kamil Sojka a Tomáš Sojka.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Královské Vinohrady: brankář: Petr Weissgärber; hráči v poli: Ondřej Stuchlík, Radovan Vnuk, Jakub Záň, Zbyněk Stuchlík, Jan Zavadil
00:00
Line-up domácích Florbal PEGRES Havířov: brankář: Pavel Kotula; hráči v poli: Hynek Plášek, Pavel Bezděčík, Tomáš Třaska, Richard Kraus, Erik Šochman