1:4
1:2
1:3
- : -
branky (asistence): 06:00 Jakub Kofroň (Petr Kučera), 27:33 Jakub Kofroň (Radek Šindelář), 49:05 Radek Šindelář (Martin Pešava)
branky (asistence): 02:03 Pavel Gellner, 04:52 Miloš Procházka (Daniel Holeček), 06:57 Jan Pecha (Miloš Procházka), 19:53 Oldřich Pecha (Pavel Gellner), 24:03 Radovan Kubek, 31:41 Radovan Kubek (Pavel Gellner), 48:15 Kryštof Kůs (Pavel Gellner), 50:23 Radovan Kubek (Daniel Holeček), 57:30 Miloš Procházka (Petr Stejskal)

FBK Piráti Sokol Chrudim - TJ Centropen Dačice 3:9
7. Jakub Kofroň, 28. Jakub Kofroň, 50. Radek Šindelář - 3. Pavel Gellner, 5. Miloš Procházka, 7. Jan Pecha, 20. Oldřich Pecha, 25. Radovan Kubek, 32. Radovan Kubek, 49. Kryštof Kůs, 51. Radovan Kubek, 58. Miloš Procházka; rozhodčí: Tomáš Sommer - David Kytler; vyloučení: 3:0; využití: 0:1; diváků: 43; zásahy brankářů: Brandon Bulis 31, Adam Pacinda 1 - Michal Krejčí 19; po třetinách: 1:4, 1:2, 1:3;
60:00
Střely po konci utkání 22:41
60:00
Hodnocení trenéra hostů: Celý zapas jsme byli lepším týmem. Děkuji hráčům za výkon a soupeři přeji hodně stesti při dalších zápasech
60:00
Hodnocení trenéra domácích: Soupeř dnes využil všech našich chyb a díky tomu si odváží tři body
60:00
Střely ve 3. třetině 7 : 8
60:00
57:30
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Miloš Procházka, asistoval Petr Stejskal (3:9).
54:19
Vyloučen hráč Daniel Bořetický družstva FBK Piráti Sokol Chrudim na 2 minuty za bránění ve hře.
53:45
Timeout TJ Centropen Dačice
53:20
Pešavovu střelu do odkryté branky výborně vychytal Krejčí
50:23
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Radovan Kubek, asistoval Daniel Holeček (3:8).
50:23
Střídání brankáře. Nový brankář Adam Pacinda družstva FBK Piráti Sokol Chrudim
49:05
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Radek Šindelář, asistoval Martin Pešava (3:7).
49:05
Šindelář se dostal k přesné dorážce ve velkém brankovišti a mění stav utkání
48:15
Timeout FBK Piráti Sokol Chrudim
48:15
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Kryštof Kůs, asistoval Pavel Gellner (2:7).
35:23
Vyloučen hráč Martin Pešava družstva FBK Piráti Sokol Chrudim na 2 minuty za hra rukou.
31:41
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Radovan Kubek, asistoval Pavel Gellner (2:6).
30:00
Vyloučen hráč Daniel Brtnický družstva FBK Piráti Sokol Chrudim na 2 minuty za bránění ve hře.
27:33
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Jakub Kofroň, asistoval Radek Šindelář (2:5).
27:33
Kofroň si počkal na správnou chvíli a střelou nad nohu brankáře dává gól
27:02
Hosté přečíslení čtyři na dva nedokázali využít
24:03
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Radovan Kubek bez asistence (1:5).
21:11
Domácí vstoupili do 2.třetiny aktivněji. Kofroňe vychytal včasným zákrokem Krejčí
20:00
20:00
Střely po 1.třetině 8:16
20:00
19:53
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Oldřich Pecha, asistoval Pavel Gellner (1:4).
06:57
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Jan Pecha, asistoval Miloš Procházka (1:3).
06:57
Pecha neměl probém doklepnout sraženou střelu do odkryté branky
06:00
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Jakub Kofroň, asistoval Petr Kučera (1:2).
06:00
Kofroň s Kučerou se dostali do situace dva na jednoho, ve které si věděli rady
04:52
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Miloš Procházka, asistoval Daniel Holeček (0:2).
04:52
Procházka tečoval před brankou střelu Holečka a navyšuje vedení hostů již o dva góly
03:00
Kofroň se dostal do samostatného úniku, svou šanci však neproměnil
02:03
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Pavel Gellner bez asistence (0:1).
02:03
Gellner si z volného úderu našel přesně to místo, které Bulis neměl pokryté. Dačice se ujímají vedení
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Sommer a David Kytler.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Centropen Dačice: brankář: Michal Krejčí; hráči v poli: Petr Stejskal, Oldřich Pecha, Kryštof Kůs, Radovan Kubek, Pavel Gellner
00:00
Line-up domácích FBK Piráti Sokol Chrudim: brankář: Brandon Bulis; hráči v poli: Radek Šindelář, Tomáš Doseděl, Václav Svratecký, Petr Kučera, Daniel Bořetický