1:3
3:1
1:1
0:1
branky (asistence): 18:55 David Verunáč (Jan Školník), 26:21 Jan Pozler, 28:37 Jan Školník (Michal Pleskot), 32:47 Pavel Kurka (David Verunáč), 52:09 Tadeáš Knížek (Pavel Kurka)
branky (asistence): 10:26 Pavel Gellner (Tomáš Kubek), 12:30 Daniel Holeček (Oldřich Pecha), 13:52 Radovan Kubek (Pavel Gellner), 27:50 Radovan Kubek (Daniel Holeček), 57:06 Radovan Kubek (Daniel Holeček), 63:40 Miloš Procházka (Radovan Kubek)

Orel Přelouč - TJ Centropen Dačice 5:6p
19. David Verunáč, 27. Jan Pozler, 29. Jan Školník, 33. Pavel Kurka, 53. Tadeáš Knížek - 11. Pavel Gellner, 13. Daniel Holeček, 14. Radovan Kubek, 28. Radovan Kubek, 58. Radovan Kubek, 64. Miloš Procházka; rozhodčí: Daniel Jireček - Karel Balla; vyloučení: 3:4; využití: 1:1; diváků: 45; zásahy brankářů: Jakub Albrecht 16 - Lukáš Vacuška 13; po třetinách: 1:3, 3:1, 1:1, 0:1;
63:40
63:40
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Miloš Procházka, asistoval Radovan Kubek (5:6).
63:40
Komentář kapitána hostí Radovana Kubka: Jsme velice rádi za 2 body. Po prakticky celém zápase odehraném v 8 lidech děkuji všem hráčům za bojovný zápas. Hodně štěstí soupeřům do dalších bojů. Komentář trenéra domácích Přemysla Bulíčka: bez komentáře.
60:00
60:00
59:59
Střely ve třetí třetině: domácí - 6, hosté - 3.
59:24
Vyloučen hráč Petr Stejskal družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za sekání.
57:14
Vyloučen hráč Daniel Holeček družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za hra na zemi.
57:06
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Radovan Kubek, asistoval Daniel Holeček (5:5).
56:54
Timeout Orel Přelouč
55:37
Vyloučen hráč Michal Pleskot družstva Orel Přelouč na 2 minuty za nesportovní chování.
52:09
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil Tadeáš Knížek, asistoval Pavel Kurka (5:4).
40:00
40:00
39:59
Střely na bránu ve druhé třetině: domácí - 7, hosté - 9.
37:52
Vyloučen hráč Petr Stejskal družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za hrubost.
37:52
Vyloučen hráč Michal Pleskot družstva Orel Přelouč na 2 minuty za hrubost.
32:47
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil Pavel Kurka, asistoval David Verunáč (4:4).
31:40
Vyloučen hráč Oldřich Pecha družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
28:37
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil Jan Školník, asistoval Michal Pleskot (3:4).
27:50
26:21
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil Jan Pozler bez asistence (2:3).
20:00
20:00
19:59
Střely po první třetině: domácí - 5, hosté - 9.
19:41
Vyloučen hráč Martin Reinert družstva Orel Přelouč na 2 minuty za sekání.
18:55
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil David Verunáč, asistoval Jan Školník (1:3).
13:52
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Radovan Kubek, asistoval Pavel Gellner (0:3).
12:30
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Daniel Holeček, asistoval Oldřich Pecha (0:2).
11:50
Marešova střela končí mimo hřiště.
10:26
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Pavel Gellner, asistoval Tomáš Kubek (0:1).
07:22
Kurka střílí, balónek se odráží o gólmanovu hruď.
06:38
Verunáč střílí, střela ale byla ztečována a končí za bránou.
05:45
Kubek střílí na bránu, Albrecht s přehledem chytá.
03:54
Kubek se teď sám dostal před bránu bohužel mu to ale sjelo a gól tak neproměnil.
02:57
Hra je zatím bez gólu. Ani jedna strana si zatím nevytvořila žádné šance.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Jireček a Karel Balla.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Centropen Dačice: brankář: Lukáš Vacuška; hráči v poli: Petr Stejskal, Radovan Kubek, Pavel Gellner, Oldřich Pecha, Kryštof Kůs
00:00
Line-up domácích Orel Přelouč : brankář: Jakub Albrecht; hráči v poli: Michal Pleskot, Martin Reinert, Jan Pozler, Ladislav Jezdinský, Jan Školník