5:1
2:2
3:2
- : -
branky (asistence): 05:30 Daniel Maxa (Jan Diviš), 10:21 Daniel Maxa (Jan Vacenovský), 12:34 Martin Řezáč (Jan Běloch), 17:09 Daniel Maxa, 19:54 Jan Vacenovský (Tadeáš Daněk), 25:20 Jan Vacenovský (Daniel Maxa), 37:10 Jan Diviš (Martin Řezáč), 40:28 Martin Řezáč (Vojtěch Plaček), 58:29 Michal Strnad (Jan Běloch), 59:04 Jiří Lebeda (Jakub Sklenář)
branky (asistence): 03:03 Marek Zouzal (Jan Krejča), 26:38 Ondřej Hurt (Jan Eckhardt), 29:38 Jan Krejča (Matěj Kozdera), 52:14 Marek Zouzal (Jan Krejča), 57:50 Marek Zouzal (Jan Krejča)

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - ACEMA Sparta Praha 10:5
6. Daniel Maxa, 11. Daniel Maxa, 13. Martin Řezáč, 18. Daniel Maxa, 20. Jan Vacenovský, 26. Jan Vacenovský, 38. Jan Diviš, 41. Martin Řezáč, 59. Michal Strnad, 60. Jiří Lebeda - 4. Marek Zouzal, 27. Ondřej Hurt, 30. Jan Krejča, 53. Marek Zouzal, 58. Marek Zouzal; rozhodčí: Milan Baloun - Roman Šuvada; vyloučení: 3:4; využití: 1:1; diváků: 57; zásahy brankářů: František Trojan 38 - Patrik Zítka 10, Jan Eckhardt 17; po třetinách: 5:1, 2:2, 3:2;
60:00
Komentář trenéra domácích FAT PIPE FLORBAL CHODOV pana Třešňáka: Dneska jsme získali důležité tři body proti houževnatému soupeři. I přes konečný větší rozdíl ve skóre, jsme ve hře měli spoustu nedostatků a máme na čem pracovat. Díky klukům a soupeři.
60:00
Komentář asistenta trenéra hostů pana Kodalíka: Bohužel jsme nezvládli vstup do zápasu. Druhá a třetí třetina už byl vyrovnaný zápas. Děkujeme soupeři za utkání. Dnes rozhodl skvělý výkon soupeřova gólmana.
60:00
Nejlepším hráčem Chodova se po právu stal Fanda Trojan. Na druhé straně byl zvolen Hurt Ondřej.
60:00
59:37
Dva slepené góly dostaly Spartu do kolen.
59:04
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Jiří Lebeda, asistoval Jakub Sklenář (10:5).
58:29
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Michal Strnad, asistoval Jan Běloch (9:5).
58:16
Diviš se teď nebránil svým emocím a zakřičel na celou halu. Na co si stěžoval nebo čím byl frustrován to nikdo neví.
57:50
Timeout ACEMA Sparta Praha
57:50
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Marek Zouzal, asistoval Jan Krejča (8:5).
57:50
Tak tahle přihrávka od Krejči měla oči. Našla Zouzala a ten neměl moc potíží s uklizením.
57:05
Maxa se ve svém kostýmu Batmana proletěl za mantinel.
56:10
Ve vzduchu teď zavonělo několik dvouminutových trestů. Rozhodčí to ovšem neucítili.
53:54
Filip Kříž se postavil ke standartní situaci jako chlap, pak vzal balónek a přestřelil bránu.
52:14
52:05
Plaček postavil Noemovu archu před střelecký pokus Sparty a zachránil tak Chodov před potopou.
50:10
Střelecký pokus Krejči odstartoval na Měsíc.
47:56
Trojan neuvěřitelnými zákroky zachraňuje Chodovský 5ti brankový náskok.
47:36
Sparta teď drží Chodov na své půlce.
45:50
Černý na Pletku, zpět na Černého, který mohl zakončit do prázdné, ale nesmyslně se rozhodl ještě nahrát a zahodil tak celou šanci.
45:12
Dnešní utkání sleduje 57 diváků.
42:39
Filip Kříž teď ukázal svůj přehled. Bohužel ho ukázal až po písknutí rozhodčích.
41:20
Tak takové zpracování, které předvedl Vacenovský, by se dalo nazvat jedním slovem. Mimořádné.
40:28
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Martin Řezáč, asistoval Vojtěch Plaček (8:3).
40:28
S přečíslením 3 na 2 si Chodov poradil náramně.
40:00
40:00
Střely v 2. třetině Chodov: 9 Sparta: 17
40:00
Kdo se rozhodl přijít sem podpořit své oblíbence, tak rozhodně neprohloupil. Zápas by se dal nazvat atraktivním.
40:00
39:40
Horák se pomstil Divišovi za jeho gól a nasadil mu takové jesle, že Diviš šel radši střídat. Akce poté skončila na Trojanovi.
39:00
Hra začíná být taková nemastná, neslaná.
37:10
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Jan Diviš, asistoval Martin Řezáč (7:3).
37:10
Druhý jeho pokus už našel adresáta.
36:39
Při pokusu o střelu se sám Diviš položil na zem. Střela tomu také odpovídala.
31:20
Sparta tlačí. Zatím bez výsledku.
30:22
Vyloučen hráč Adam Kulík družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
29:38
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Jan Krejča, asistoval Matěj Kozdera (6:3).
29:38
Tak to co teď vyslal Krejča na bránu, to byla Střela s velkým S.
28:12
Vyloučen hráč Jan Diviš družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
28:12
Nebude, protože Jan Diviš byl vyloučen kvůli sekání.
27:30
Gól v oslabení už Sparta jeden dala. Bude se skutečnost opakovat?
27:26
Vyloučen hráč Lukáš Veber družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za sekání.
26:38
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Ondřej Hurt, asistoval Jan Eckhardt (6:2).
26:38
Bekhend políbený od Boha poslal do Chodovské svatyně Hurt Ondřej.
25:20
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Jan Vacenovský, asistoval Daniel Maxa (6:1).
25:05
Trojan opět předvedl výtečný zákrok. Dneska mu vše vychází.
24:54
Vyloučen hráč Filip Tlapa družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za hrubost.
24:40
Kulík hledal Volka. Nenašel.
23:40
Trojan má fazónu. Předvedl další zákrok jako z učebnice Lva Jašina.
22:13
Nervózní vstup do 2. třetiny od obou týmů. Nic pohledného pro diváka.
19:54
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Jan Vacenovský, asistoval Tadeáš Daněk (5:1).
19:54
Vacenovský dorazil poměrně jednoduchý balón a navyšuje na 5:1.
19:09
Tak takovou přihrávku, kterou vymyslel Sklenář, nečekal snad vůbec nikdo. Maxa si s ní ale neporadil.
18:10
Kolik chybělo Divišovi k dorážce do prázdné brány? Asi tak 30cm.
17:09
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Daniel Maxa z trestného střílení (4:1).
17:09
Trestné střílení proměnil Maxa s přehledem. Nájezd byl nařízen kvůli faulu Semeráda.
16:40
Velice slibný protiútok Sparty skončil na špatném zpracovaní.
15:50
Sparta zatím drží balónek na půlce CHodova.
15:07
Vyloučen hráč Jiří Horák družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za bránění ve hře.
12:34
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Martin Řezáč, asistoval Jan Běloch (3:1).
12:34
Řezáč neuvěřitelnou kličkou obešel obránce a se zakončením už pak neměl sebemenší problém.
11:45
Napadání Chodova Sparta zatím lehce přehrává.
10:21
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Daniel Maxa, asistoval Jan Vacenovský (2:1).
09:44
Přesilovka Sparty nevyužita. Vlastně ani nebylo poznat, že se jednalo o přesilovku.
08:48
Krejčovu tvrdou střelu zablokoval heroickým zákrokem Doubek.
07:44
Vyloučen hráč Jakub Sklenář družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
07:01
Krejčova zlomená hokejka se proletěla po celém hřišti.
05:30
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Daniel Maxa, asistoval Jan Diviš (1:1).
05:30
Maxa neskutečným projektilem vyrovnává stav utkání.
03:52
Vyloučen hráč Marek Veselý družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za sekání.
03:03
03:03
Vidíme první gól. Sparta ze středu prostřeluje Trojana.
01:40
První akce z čepele Volka skončila na golmanovi Sparty.
01:00
První minutu na balónku Sparta.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Milan Baloun a Roman Šuvada.
00:00
00:00
Line-up hostů ACEMA Sparta Praha: brankář: Patrik Zítka; hráči v poli: Jiří Horák, Marek Zouzal, Jan Krejča, Adam Drastich, Matěj Kozdera
00:00
Line-up domácích FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: František Trojan; hráči v poli: Jan Běloch, Jan Diviš, Martin Řezáč, Michal Strnad, Vojtěch Plaček