1:1
1:0
4:1
- : -
branky (asistence): 01:27 Tomáš Chroust, 28:01 Radek Krajcigr (Jiří Curney), 41:12 Tomáš Chroust (Petr Kološ), 42:48 Radek Krajcigr (Petr Kološ), 48:26 Tomáš Chroust, 58:44 Radek Krajcigr (Jiří Curney)
branky (asistence): 05:26 Pavel Jurčík (Michal Nagy), 43:21 Martin Nagy (Tomáš Sovják)

Technology Florbal MB - Hu-Fa Panthers Otrokovice 6:2
2. Tomáš Chroust, 29. Radek Krajcigr, 42. Tomáš Chroust, 43. Radek Krajcigr, 49. Tomáš Chroust, 59. Radek Krajcigr - 6. Pavel Jurčík, 44. Martin Nagy; rozhodčí: Milan Baloun - Roman Šuvada; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 307; zásahy brankářů: David Rytych 15 - Radovan Michajlovič 18; po třetinách: 1:1, 1:0, 4:1;
60:00
Komentář trenéra hostů p. Ševčíka (1): "Na zápas jsme přijeli dobře připravení, chtěli jsme odbojovat minimálně bod. Dvě třetiny nám to jakž takž vycházelo a stav 2:1 byl dobrý jako výchozí pro závěrečný tlak Bohužel jsme v poslední třetině udělali několik individuálních chyb, a to nás stálo zápas. Potěšil mne náš herní projev, ale chceme se stále zlepšovat a musíme odstranit zejména slabou střeleckou produktivitu."
60:00
Střely ve třetí třetině (celkově). Domácí: 10 (24) Hosté: 7 (17)
60:00
Komentář trenéra domácích p. Pazdery (2): "Věděli jsme, že když soupeři odskočíme, tak to bude rozhodující, protože nám dnes Otrokovice byly schopny dělat problémy jen po rychlých protiútocích. Díky za zápas."
60:00
Komentář trenéra hostů p. Ševčíka (2): " Skvěle zahráli zejména Lukáš Petřík a Radovan Michajlovič, ale pochvalu za bojovnost a přístup si zaslouží celý tým. Soupeři děkujeme za zápas."
60:00
Nejlepší hráči dnešního utkání. Za domácí střelc tři branek Tomáš Chroust a za hosty dnes vynikající Radovan Michajlovič.
60:00
Komentář trenéra domácích p. Pazdery (1): "Pro nás velice náročné utkání. Soupeř nás prověřil v trpělivé hře s míčem, a zároveň jsme museli být velice disciplinovaní do obrany. Většinu zápasu se hra odehrávala na polovině Otrokovic, kde soupeř výborně bránil."Dvě třetiny jsme nebyli schopni najít recept na výborně bloky a vynikající výkon Michajloviče. Naštěstí se nám herní převaha podařila zúročit ve třetí třetině."
60:00
59:09
Tomáš Chroust se ocitl v další dobré šanci. Zřejmě chce být dnes nejlepším střelcem sám a nechce se o tuto pozici dělit s Krajcigrem.
58:44
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Radek Krajcigr, asistoval Jiří Curney (6:2).
58:44
Domácí z brejku upravují na 6:2. Michajlovič byl proti nahrávce Curneyho a následném zakončení Krajcigra úplně bezmocný.
58:16
Další výtečný zákrok Michajloviče, tentokrát proti střele Jelínka.
57:04
Novák vystihl rozehrávku hostů a předložil míček Tomáši Chroustovi, který trefuje konstrukci.
56:25
Curneymu se zatím nedaří najít Jelínka, a tak raději sám prověřuje Michajloviče.
55:27
Domácí se postavili do rozestavení a vytvářejí tlak na čtveřici bránících hráčů, kteří stále nestačili vystřídat.
54:41
Vyloučen hráč Tomáš Olbert družstva Hu-Fa Panthers Otrokovice na 2 minuty za sekání.
54:41
Domácí nevyužili výhodu 6 na 5 a uvidíme jestli nyní využijí klasickou přesilovku 5 na 4.
54:05
Rozhodčí signalizují odložené vyloučení, uvidíme tedy první přesilovou hru utkání.
53:19
Otrokovice dostávají domácí pod tlak svou rozehrávkou, zatím se jim však nepodařilo nic vymyslet.
51:41
Do hry se zapojuje také Jiří Bouška a hned v prvním střídání si připisuje také první střelu.
50:42
Na dnešní utkání si našlo cestu 307 diváků, děkujeme!
49:15
Opět šance na obou stranách. Nejdříve Sovják našel Jurčíka, ale ten nedokázal v samostatném nájezdu obejít Rytycha. Hned poté, se dostal do šance Novotný, který ještě uvolnil na křídle Bínu, ten však trefuje nad.
48:26
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Tomáš Chroust bez asistence (5:2).
48:26
Domácí téměř ihned odskakují na rozdíl tří gólů, když Tomáš Chroust dokázal využít nepřesné rozehrávky hostů a kompletuje hattrick.
48:16
Jurčík minul obrovskou šanci. Po rychlém protiútoku mu poslal nabídku před prázdnou bránu Sovják.
46:48
Kostka po chybě Novotného trefuje tyč! Otrokovice zatápějí domácí obraně především díky křídlu, které zůstává za obranou domácích.
45:40
Pluhař ze středu pěkně nabil Tomáši Chroustovi, kterého ale výtečně vychytal Michajlovič.
44:23
Oba týmy vlétly do třetí třetiny ve vysokém tempu, které stále drží a vidíme divácky velmi atraktivní florbal.
43:21
Branku družstva Hu-Fa Panthers Otrokovice vstřelil Martin Nagy, asistoval Tomáš Sovják (4:2).
43:21
Otrokovice se však vzápětí dostávají opět na dostřel, když Sovják nejprve trefil Rytycha, ten balónek pouze vyrazil před sebe, kde stál dobře připravený Martin Nagy.
42:48
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Radek Krajcigr, asistoval Petr Kološ (4:1).
42:48
Krajcigr si také připisuje druhý gól v dnešním utkání. Úplně stejně jako u Tomáše Chrousta vyslal nejdříve Kološ tvrdou střelu na branku a Krajcigr byl stejně jako Tomáš Chroust nejdůraznější při dorážení.
42:32
Čevela od půlící čáry prověřil Rytycha, ten je však stále pozorný.
41:45
Bína z velkého úhlu vymetl pouze boční síťku Michajlovičovy branky.
41:12
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Tomáš Chroust, asistoval Petr Kološ (3:1).
41:12
Tomáš Chroust byl i tentokrát nejdůraznější před brankou soupeře a připisuje si druhý gól v dnešním utkání.
40:26
Olbert v rychlém protiútoku hostů trefil pouze Rytycha.
40:15
Do třetí třetiny posílají domácí i Jana Jelínka, který se ihned ocitl v šanci.
40:00
40:00
Nejlepší hráči dnešního utkání. Za domácí střelec tří branek Tomáš Chroust a za hosty dnes výborný Radovan Michajlovič.
40:00
Střely ve druhé třetině (celkově). Domácí: 6 (14) Hosté: 4 (10)
40:00
39:41
Výborná šance Krajcigra, který ze své obvyklé pozice před brankou trefuje pouze Michajloviče.
38:36
Opět velmi aktivní Jurčík. Trefil sice Kostkovu přihrávku nádherně, ale pouze za cenu hraní vysokou holí.
37:26
Teď se musel ukázat i Rytych, když z protiútoku pálil Sovják
36:46
Domácí stále tlačí hosty, ale bohužel pro ně zatím bezvýsledně. Balónky, které nechytí obránci zatím výborně pokrývá Michajlovič.
35:24
Pluhař si pěkně obhodil Vyorala, ale Koníček mu v poslední chvíli odebral balónek.
34:26
Domácí opět zamkli hosty na jejich obrané polovině, ale vytěžili pouze střelu Natova mimo.
32:42
Výborná střela Krzyžanka od půlící čáry, ale Michajlovič výborně viděl a tygřím skokem obránce domácích vychytal.
32:11
Petřík nedokázal využít zaváhání Krzyžanka a od levého mantinelu trefuje pouze Rytycha.
30:47
Novák rozehrál od mantinelu pouze na Rozumka, ten ale minul branku domácích snad o dva metry.
29:52
Nabídku Kostky trefil ze vzduchu Sovják nad Rytychovu branku.
28:47
I druhá pětka domácích dostala hosty pod tlak, ale Gruber ze středu trefuje nad branku hostů.
28:01
28:01
Protiútok trojice Natov-Curney-Krajcigr zakončuje s notnou dávkou štěstí Krajcigr.
27:29
Novotný netrefil Bínovu nabídku a nabídl tak hostům šanci k protiútoku.
26:34
Krchňáček u mantinelu obehrál Nováka, ale zakončuje mimo Rytychovu branku.
26:06
Utkání se nám pomalu vyhrocuje. Souboje u mantinelů jsou čím dál tvrdší.
24:13
Velmi nepříjemmný střet Martina Nagyho a Novotného, po kterém zůstává útočník hostů ležet na hřišti, podle všeho zranění hlavy.
23:55
Tak to bylo velmi zajímavé! Michajlovič vyrazil střelu Křenka a Nagy možná zahrál vysokou holí, ale rozhodčí i přes prostesty domácí střídačky odmítají jakékoliv diskuze.
23:12
Krajcigr a Natov si příliš nerozuměli a míček tak získává Michajlovič.
22:10
Hra se nám po prvních dvou minutách uklidnila a domácí opět kombinují.
21:31
Kološ našel obloukem Grubera, ten však trefuje pouze Michajloviče.
20:20
Otrokovice vstupují do první třetiny o poznání aktivněji, než do první a napadají domácí rozehrávku.
20:00
20:00
Střely v první třetině. Domácí: 8 Hosté: 6
20:00
19:57
Curney vyslal poslední střelu třetiny, Michajlovič však vše dobře viděl a celou situaci si pohlídal.
18:30
Bohužel tu máme první zranění zápasu. Kološ uklouzl a spadnul přímo na Zapletala, který zůstává ležet na zemi se zraněným kolenem.
17:14
Vyorala, který se ocitl zapomenutý za obranou domácích. vychytal Rytych.
16:30
Elitní pětka Boleslavi už dobrou minutu kombinuje na polovině soupeře, ale k ničemu se zatím nedostává.
14:53
Rozumek z úhlu vyzkoušel pozornost Rytycha, který se nenechal nachytat a vyslal do protiútoku Bínu, ten ovšem míří pouze mimo.
13:35
Martin Nagy sice prostřelil Rytycha, ale ten dokázal svojí nohou vytěsnit balónek mimo branku.
13:08
Curney z bezprostřední blízkosti trefuje pouze Kostku.
12:22
Domácí opět dostávají hosty pod tlak, ale zatím se nedostávají do žádných střelecký příležitosté.
11:03
Pluhař po pěkném výběhu trefuje pouze čepel hostujícího obránce.
10:07
Křenek zkusil prostřelit ze vzduchu obranu hostů, ale narazil na dobře připravený obranný blok.
09:27
Pěkný průnik Kološe nedorazil ani Tadeáš Choust ani Bína, velká škoda pro domácí.
08:30
Osamocený Martin Nagy v dobré pozici netrefuje balónek, velké zaváhání domácí obrany.
07:19
Krajcigr nebyl úspěšný v situaci 1 na 1 v souboji s Koníčkem a nedostal se tak k zakončení.
06:58
Další rychlý protiútok Otrokovic zakončuje Michal Nagy pouze mimo Rytychovu branku.
05:26
Branku družstva Hu-Fa Panthers Otrokovice vstřelil Pavel Jurčík, asistoval Michal Nagy (1:1).
05:26
A je vyrovnáno. Míček z rohu dostal Čevela na Nagyho, ten posunul na Jurčíka, který vymetl šibenici Rytychovy branky.
04:10
Hosté se dostávají poprvé k tlaku po chybné rozehrávce Krzyžanka, ale přichází o míč po chybě Petříka.
03:18
Druhá pětka domácích se opět dostává do šance, tentokrát z rychlého protiútoku pálil Gruber.
02:17
Hosté se zatím nedostávají k balónku a domácí je stále přetlačují.
01:27
01:27
První střela utkání a hned první gól. Z dorážky se prosazuje Tomáš Chroust.
00:46
Domácí hledají prostor v obraně hostů, ale ti jsou zatím pozorní.
00:01
Úvodní buly zápasu vyhrávají domácí a ihned dostávají hosty pod tlak.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Milan Baloun a Roman Šuvada.
00:00
00:00
Line-up hostů Hu-Fa Panthers Otrokovice: brankář: Radovan Michajlovič; hráči v poli: Matěj Kostka, Miroslav Koníček, Lukáš Uhrinovský, Lukáš Petřík, Pavel Jurčík
00:00
Line-up domácích Technology Florbal MB: brankář: David Rytych; hráči v poli: Radim Křenek, Petr Krzyžanek, Ondřej Fojta, Jan Natov, Radek Krajcigr
00:00
Přeji pěkný večer všem čtenářům online zápisu dnešního utkání. Otrokovice se dnes pokusí oplatit Mladé Boleslavi porážku z loňské čtvrtfinálové série, ve které favorit vyhrál jasně 4:0 na zápasy. Oba týmy spolu zatím odehrály v této sezoně jeden zápas a na palubovce Otrokovic zvítězila Mladá Boleslav 6:3. Přeji příjemnou zábavu.