1:3
3:1
1:2
- : -
branky (asistence): 08:46 Adam Tesárek (Lukáš Tomiczek), 30:36 Filip Machálek (Dan Kašovský), 35:37 Dan Kašovský (Marek Klečka), 36:01 Adam Tesárek (Lukáš Tomiczek), 57:00 Jakub Robenek (Adam Tesárek)
branky (asistence): 02:53 Vojtěch Mžyk (Marián Kloza), 07:00 Tomáš Kozlík (Pavel Kožušník), 17:30 Jiří Krečmer (Pavel Kožušník), 20:21 Marián Kloza (Vojtěch Mžyk), 42:58 Richard Kraus (Dominik Folwarczný), 48:58 Ondřej Glogar (Pavel Kožušník)

1. MVIL Ostrava WOOW - Florbal PEGRES Havířov 5:6
9. Adam Tesárek, 31. Filip Machálek, 36. Dan Kašovský, 37. Adam Tesárek, 58. Jakub Robenek - 3. Vojtěch Mžyk, 8. Tomáš Kozlík, 18. Jiří Krečmer, 21. Marián Kloza, 43. Richard Kraus, 49. Ondřej Glogar; rozhodčí: Pavel Kačer - Ondřej Vašíček; vyloučení: 3:2; využití: 1:0; diváků: 172; zásahy brankářů: Vojtěch Kořínek 25 - Pavel Kotula 29; po třetinách: 1:3, 3:1, 1:2;
60:00
Střely celkem: 34:31.
60:00
Komentář domácího trenéra Tomáše Svačinky: ,,První polovinu utkání jsme vysloveně zaspali, byli jsme málo aktivní v obraně a soupeř zaslouženě trestal. Od poloviny zápasu jsme se dotáhli na soupeře gólově, ale dneska to prostě na Havířov nestačilo, byl všude dřív, byl rychlejší a my jsme dělali zbytečné chyby v obranné fázi. Máme na čem pracovat, jak v obraně, tak v zakončení. Děkuji soupeři za zápas. A divákům také."
60:00
Komentář trenéra hostů pana Kubíčka: ,,Velmi kvalitní utkání, myslím si, že divákům se musela nejvíce líbit třetí třetina. Děkujeme soupeři za moc kvalitní utkání a divákům za návštěvu."
60:00
Střely ve třetí třetině: 8:13.
60:00
59:51
Tyčka Havířova.
59:01
Tesárek dorážel z půl metru Dombrovského střelu, ale Kotula vytěsnil nad.
57:35
Kašovský nabil Šrámkovi, který ale bekendem nepřekonal Kotulu.
57:00
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil Jakub Robenek, asistoval Adam Tesárek (5:6).
57:00
Tesárek v rychlém protiútoku procpal míček na nabíhajícího Robenka, který střelou do víka ještě více dramatizuje závěr dnešního utkání.
56:27
Kožušník pouze do bloku.
55:48
Šrámek šel v oslabení sám na Kotulu, ten mu ale míček při kličce vykopl.
54:44
Vyloučen hráč Marcel Jakubec družstva 1. MVIL Ostrava WOOW na 2 minuty za hrubost.
54:44
Jakubec dohrál soupeře u mantinelu a půjde si odpočinout na trestnou.
52:25
Tomiczek v jasné šanci ještě nahrával na Tesárka, ale přihrávku vystihl obránce hostů.
51:37
Havířovu se přesilovka příliš nevyvedla, zavřel sice MVIL na jeho půlce, ale do žádné vyložené šance se nedostal.
50:25
Pláškova bomba z půlky mířila pouze doprostřed branky.
49:39
Vyloučen hráč Daniel Cabiš družstva 1. MVIL Ostrava WOOW na 2 minuty za hra na zemi.
48:58
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Ondřej Glogar, asistoval Pavel Kožušník (4:6).
48:58
Glogar z velkého brankoviště zvyšuje na rozdíl dvou gólů.
48:25
Tomiczek ve 100% šanci trefil po Robenkově přihrávce místo prázdné branky hokejku bránícího hráče.
47:19
Peřka v obrovské šanci u pravé tyčky domácí branky, Kořínek reflexivně vyráží.
46:24
Krečmer si udělal výlet do útoku, nikým neatakován prošel až do hloubi obranné půlky MVILu, ale jeho pokus byl tečován za mantinel.
45:35
Bezděčík předvedl rychlé nohy, v protiútoku oběhl obránce jako kužel, ale kličku na přední tyčku si Kořínek pohlídal.
44:01
Kožušník se snažil lišácky přelstít Kořínka z úhlu střelou na bližší tyčku, ten ale jeho úmysl vystihl.
43:18
Jakubec v šanci, ale netrefuje bránu.
42:58
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Richard Kraus, asistoval Dominik Folwarczný (4:5).
42:58
Folwarczný prošel středem, zadovkou přenechal Krausovi, který se štěstím propasíroval balón do branky mezi nohami Kořínka.
42:16
Vlachův pokus z půlky zkrotil Kořínek.
42:02
Klečka zpoza těla poslal přízemní střelu těsně vedle tyčky.
41:42
Kašovského střela od mantinelu byla pro Kotulu lahůdkou.
41:05
Glogar z bezprostřední blízkosti přestřeluje.
40:57
Střela Šochmana z výjezdu by zblokována domácí obranou.
40:35
Mžyk z dorážky netrefil odkrytou branku.
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině: 14:9.
40:00
39:40
Rychlý protiútok domácích, Klečka s Kašovským si vyměnili balón, ale druhý jmenovaný nezakončil přesně.
38:06
MVIL je na koni.
36:28
Machálek mohl strhnout vedení na stranu domácích, ale střela ze středu mu vůbec nesedla.
36:01
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil Adam Tesárek, asistoval Lukáš Tomiczek (4:4).
36:01
Druhý gól během 24 sekund , míček dostal se štěstím a za pomoci odrazu od bránicích hráčů za Kotulova záda Tesárek.
35:37
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil Dan Kašovský, asistoval Marek Klečka (3:4).
35:37
Klečka nahrával křížem na úplně volného Kašovského, který snižuje na rozdíl jediné branky.
35:26
Perfektní zákrok Kotuly! Kašovský posunul balón na volného Klečku, který mířil dobře pod břevno, ale havířovský gólman mu zkazil radost.
34:50
Svačinkova střela měla dobrý směr, Kotula toho moc neviděl, ale i přesto dokázal na poslední chvíli zasáhnout.
33:01
Robenek se z rohu snažil vzduchem nahrávat na Tomiczka, který nabíhal na druhou tyčku, Kotula trochu zazmatkoval a letící míček si málem srazil do vlastní branky.
32:38
Bezděčíkova přízemní střela byla sražena do rohu.
31:18
Dombrovského chybu se nepodařilo hostům potrestat, Kořínek Glogarovu střelu vyráží za mantinel.
30:36
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil Filip Machálek, asistoval Dan Kašovský (2:4).
30:36
Mvil dokázal nabídnutou početní výhodu rychle zužitkovat, Machálek se prosadil přesnou střelou na vzdálenější tyčku.
30:19
Trestné střílení družstva 1. MVIL Ostrava WOOW neproměnil Jakub Robenek.
30:19
Vyloučen hráč David Beneš družstva Florbal PEGRES Havířov na 2 minuty za sekání.
29:32
Vyloučen hráč Dominik Folwarczný družstva Florbal PEGRES Havířov na 2 minuty za hrubost.
29:32
Vyloučen hráč Adam Tesárek družstva 1. MVIL Ostrava WOOW na 2 minuty za hrubost.
29:32
Rozhodčí nejprve zvedali ruku po faulu Folwarczného, v nabídnuté výhodě ale fauloval Tesárek a bude se hrát ve čtyřech.
28:39
Mžyk je dnes při chuti, v minisouboji s Kořínkem opět úspěšnější domácí brankář.
26:45
Dombrovský hasil skluzem protiútok Torpeda po Svačinkově chybě.
26:01
Po Dombrovského skákavé nahrávce se snažil zakončit Robenek, ale hostující obránce stačil střelu zablokovat.
24:18
Ve stoprocentní šanci teď zaváhal Kozlík.
22:48
Na druhé straně se objevil v šanci Mžyk, ale domácí gólman byl na místě.
22:12
Přečíslení 3 na 2 zakončoval Robenek ze středu, ale trefil pouze Kotulu.
21:45
Glogar se ocitl na malou chvilku osamocen ve velkém brankovišti domácích, ale nezakončil dostatečně důrazně, Kořínek sebral balón bez problémů do rukou.
20:21
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Marián Kloza, asistoval Vojtěch Mžyk (1:4).
20:21
Skvělý úvod druhé třetiny ze strany hostů - Mžyk předložil Klozovi do prázdné, Kořínek neměl sebemenší šanci.
17:30
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Jiří Krečmer, asistoval Pavel Kožušník (1:3).
17:30
Krásná spolupráce na jejímž konci vymetl Krečmer víko Kořínkovy branky.
16:15
Kašovský z otočky posílá míček za mantinel.
15:55
Tomiczek vyslal nenápadnou střelu, Kotula pouze vyrazil před sebe, tam ještě dorážel Robenek, ale Kotula i napodruhé zasáhl.
13:42
Tesárek v přečíslení zvolil střelu, ale míček letěl do opačného rohu.
11:48
Kožušník počkal se zakončením do poslední možné chvíle ale střelou kolem ležícího Kořínka trefil pouze břevno.
10:18
Kotula teď fantasticky vychytal Kašovského.
09:10
Glogar z levé strany mířil do horní části Kořínkovy branky, tomu se však podařilo míček vyrazit.
08:46
08:46
Tesárek šel po Tomiczkově přistrčení sám středem a střelou k tyči nad nohu Kotuly snižuje.
08:12
Kotula vychytal Kašovského výjezd od mantinelu.
07:35
Mžyk si vyjel zpoza branky, ale zakončil pouze do Kořínka.
07:00
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Tomáš Kozlík, asistoval Pavel Kožušník (0:2).
06:08
Kožušník na sebe natáhl dva bránící hráče a snažil se nahrát na volného Kozlíka, ale přihrávku vystihl Cabiš.
05:59
První lajna domácích teď na dobrou minutu zavřela hosty na jejich půlce, ale z tlaku se jim nepodařilo vytěžit vůbec nic.
04:28
Mžyk opět v šanci, ale trefil jen dobře postaveného Kořínka.
02:53
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Vojtěch Mžyk, asistoval Marián Kloza (0:1).
02:53
Mžyk byl o poznání úspěšnější a otevírá skóre dnešního zápasu.
02:01
První šance Havířova, Kožušník přestřeluje.
01:45
Kotzur v šanci, ale trefil Kotulovu nohu.
00:14
Po nedůrazném zásahu hostujícího obránce v brankovišti se k míčku dostal Robenek, ale bekendem vysoko přestřelil.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Kačer a Ondřej Vašíček.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal PEGRES Havířov: brankář: Pavel Kotula; hráči v poli: Vojtěch Mžyk, Kamil Peřka, Ondřej Kučera, Marián Kloza, Tomáš Vlach
00:00
Line-up domácích 1. MVIL Ostrava WOOW: brankář: Vojtěch Kořínek; hráči v poli: Jakub Robenek, Adam Tesárek, Lukáš Svačinka, Michal Dombrovský, Lukáš Tomiczek