6:1
1:0
2:1
- : -
branky (asistence): 05:21 Jiří Juhaňák (Petr Kadlec), 07:43 Jiří Juhaňák (Jiří Bauer), 11:34 Jakub Mendrek (Petr Kadlec), 11:40 Petr Voltner (Vít Hrubý), 16:26 Vít Hrubý (Jan Křiva), 19:32 Jiří Bauer (Jiří Koutný), 28:00 Jiří Koutný (Ville Alkki), 46:30 David Coufal (Jiří Bauer), 46:48 Jakub Mendrek (Petr Kadlec)
branky (asistence): 10:57 Pavel Jurčík (Lukáš Petřík), 50:25 Tomáš Olbert (Martin Nagy)

Bulldogs Brno - Panthers Otrokovice 9:2
6. Jiří Juhaňák, 8. Jiří Juhaňák, 12. Jakub Mendrek, 12. Petr Voltner, 17. Vít Hrubý, 20. Jiří Bauer, 29. Jiří Koutný, 47. David Coufal, 47. Jakub Mendrek - 11. Pavel Jurčík, 51. Tomáš Olbert; rozhodčí: Lukáš Svrček - Radim Waliczko; vyloučení: 3:1; využití: 1:1; diváků: 49; zásahy brankářů: Filip Kuhn 17 - Kevin Majrich 15; po třetinách: 6:1, 1:0, 2:1;
60:01
Komentář trenéra hostů Karla Ševčíka: Na zápas jsme přijeli pouze s dvanácti hráči, bohužel máme rozsáhlou marodku. V první třetině jsme vyrobili několik individuálních chyb, chybělo nasazení a někteří byli hlavami ještě ve škole nebo v práci. Druhou a třetí třetinu jsme již odbojovali a odehráli důstojně v rámci možností. Soupeři děkujeme za zápas.
60:01
Střely celkově, Domácí: 24, Hosté: 19
60:01
Komentář trenéra domácích Jana Kadlece: Žili jsme hrou a o výsledku rozhodli v úvodní třetině. Pak už to byl až na naše povedené oslabení vyrovnaný zápas.
60:00
Střely ve třetí části, Domácí: 3, Hosté: 8
60:00
59:01
Právě probíhá poslední minuta třetí části.
56:46
Hráči si vzájemně nedarují ani kousek hřiště a hra tak nabírá na obrátkách.
55:34
Kuhn podržel svůj tým, když vychytal nečekanou střelu z hokejky Jurčíka.
54:00
Hosté opět pohrozili protiútokem, ale Brněnská obrana vše uhasila.
53:08
Hraje se ve vysokém tempu.
52:05
Mendrek pohrozil střelou z otočky, jenže branku minul.
50:25
Branku družstva Panthers Otrokovice vstřelil Tomáš Olbert, asistoval Martin Nagy (9:2).
50:25
Hosté využili tlaku v přesilovce a využili tak svoji šanci ke vstřelení branky.
49:30
Vyloučen hráč Václav Černoch družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za vysoká hokejka.
47:52
Po četných faulech, domácí rozehrávají na straně soupeře v rohu hřiště.
46:48
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Jakub Mendrek, asistoval Petr Kadlec (9:1).
46:48
V poslední minutě Otrokovická obrana zaspala a domácí využili jasných šancí k navýšení stavu.
46:30
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil David Coufal, asistoval Jiří Bauer (8:1).
45:56
Hosté se usazují na polovině soupeře a zkouší překonat domácího brankáře, jenže Brněnská obrana je k tomu moc nepouští.
44:57
Vyloučen hráč David Sládeček družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za vysoká hokejka.
44:24
Petřík vyzkoušel pozornost brankáře Kuhna, ale ten s takovou střelou neměl žádný problém.
43:42
Po skvělé souhře prvního domácího útoku, dostal Coufal přesnou přihrávku, ale trefil pouze Otrokovického brankáře.
43:09
Domácí rozehrávají na polovině soupeře.
42:14
Koníček opět vyslal přihrávku, která měla oči, ale jeho spoluhráč nedokázal po skvělé obranné práci Brněnské obrany zakončit.
40:39
Domácí drží míček a v poklidu zakládají postupný útok.
38:21
Kuhn právě ubránil svoji branku fantastickým zákrokem.
37:32
Domácí Bulldogs aktivně brání svoji svatyni.
36:37
Vyloučen hráč Jiří Koutný družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání.
36:37
Hosté mají výhodu a zkoušejí tak hru bez brankáře.
36:13
Domácí se usadili na polovině hostů a pomalu se zabydlují.
35:23
Koníček se pokusil o střelu na bránu domácích, ale trefil pouze bránícího hráče.
34:53
Probíhá tvrdý boj o míček v rohu hřiště.
33:32
Hosté opět pohrozili protiútokem, ale domácí brankář dokázal včas zareagovat a branku uchránit.
32:15
Po chybách v obraně Otrokovických přišla nebezpečná šance pro domácí, kterou díky skvělému zákroku Michajloviče nedokázali proměnit.
31:00
Ve hře se střídá jeden protiútok za druhým na obou stranách,
29:27
Koníček vybojoval míček ve středu hřiště a vyslal nebezpečnou přihrávku před bránu domácích, ale Mira Kladivo míček odkopl.
28:00
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Jiří Koutný, asistoval Ville Alkki (7:1).
28:00
Po první nepřesné střele Koutného, svůj druhý pokus o dorážku napravil vstřelenou brankou.
26:30
Mladý Bobáčik přesnou krosovou přihrávkou našel svého spoluhráče, ale ten branku přestřelil.
24:00
Hosté po přestávce jakoby ožili a v napadání jsou agresivnější,
23:12
Utkání se mění na fotbalové joga bonito.
22:24
Bauer skvělým návratem ubránil útok hostů.
21:26
Jurčík právě nebezpečně pohrozil střelou z rozehrávky, ale jen tak tak minul.
20:44
Hosté právě pohrozili protiútokem, ale Kuhn střelu lehce vyrazil.
19:32
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Jiří Bauer, asistoval Jiří Koutný (6:1).
19:32
Bauer navyšuje přesnou dělovkou do brány soupeře.
18:52
Koutný poslal krásný fotbalový centr na Alkkiho a ten také krásně fotbalově zpracoval, ale poté míček ztratil.
18:27
Michajlovič právě dvěma skvělými zákroky podržel svůj tým.
16:26
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Vít Hrubý, asistoval Jan Křiva (5:1).
16:26
Po skvělé souhře, Hrubého, Voltnera a Křivi, znamená pro Panthery další inkasovaná branka.
16:14
Chybná rozehrávka v podání domácích, ale Kuhn opět podržel.
15:10
Po brejku Otrokovických domácí Kuhn podržel svůj tým a míček vyrazil.
14:44
Po skvělé souhře v útočném pásmu, Koutný smolně minul branku soupeře.
14:00
Útok domácích hrozí častými brejky.
12:40
Petřík ztratil míček při rozehrávce a hra je v režii Bulldogs,
11:40
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Petr Voltner, asistoval Vít Hrubý (4:1).
11:40
Po zaspání Otrokovické obrany Petr Voltner zavěsil přesnou střelou.
11:34
10:57
Branku družstva Panthers Otrokovice vstřelil Pavel Jurčík, asistoval Lukáš Petřík (2:1).
10:57
Po nepřesných přihrávkách a četných chybách v obraně domácí inkasovali.
09:20
Hosté mají s rozehrávkou mírné problémy, kvůli skvělému napadání domácích.
08:50
Po skvělé přihrávce Bauera, Černoch přestřelil a minul bránu.
08:14
Po výhodě, rozehrávají hosté na své polovině.
07:43
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Jiří Juhaňák, asistoval Jiří Bauer (2:0).
07:11
Domácí bombardují branku soupeře, který hraje v oslabení.
06:46
Vyloučen hráč Lukáš Volek družstva Panthers Otrokovice na 2 minuty za vysoká hokejka.
05:21
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Jiří Juhaňák, asistoval Petr Kadlec (1:0).
05:21
Po postupném útoku, domácí vstřelili úvodní branku zápasu, když se Juhaňák ocitl nechráněný před bránou soupeře.
04:00
Hosté po chybě Voltnera získali míček a ohrozili domácího brankáře, ale ten střelu vychytal.
02:24
Hra má už od začátku vysoké tempo, v rukavičkách se rozhodně nehraje.
01:37
Po obranném faulu rozehrávají hosté.
00:43
Domácí drží míček a zahajují postupný útok.
00:01
Úvodní buly vyhráli domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Svrček a Radim Waliczko.
00:00
00:00
Line-up hostů Panthers Otrokovice: brankář: Kevin Majrich; hráči v poli: Matěj Kostka, Martin Szweda, Lukáš Volek, Lukáš Petřík, Pavel Jurčík
00:00
Line-up domácích Bulldogs Brno: brankář: Filip Kuhn; hráči v poli: Jiří Bauer, Jiří Koutný, David Coufal, Václav Černoch, Ville Alkki