3:0
1:0
5:0
- : -
branky (asistence): 04:48 Jana Vávrová (Tereza Urbánková), 11:54 Karolína Suchá (Magdaléna Plášková), 13:40 Magdalena Klímová, 25:50 Martina Řepková (Jana Vávrová), 45:55 Petra Beránková (Tereza Urbánková), 56:36 Petra Beránková (Adéla Jůzová), 57:10 Jana Vávrová (Tereza Urbánková), 57:43 Veronika Loudová (vlastní branka), 59:49 Magdaléna Plášková (Magdalena Klímová)

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - Crazy girls FBC Liberec 9:0
5. Jana Vávrová, 12. Karolína Suchá, 14. Magdalena Klímová, 26. Martina Řepková, 46. Petra Beránková, 57. Petra Beránková, 58. Jana Vávrová, 58. Veronika Loudová, 60. Magdaléna Plášková; rozhodčí: Zbyněk Pěnička - Michal Šafář; vyloučení: 2:1; využití: 1:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Kristýna Provázková 12 - Alena Vokatá 29; po třetinách: 3:0, 1:0, 5:0;
60:00
Počet střel ve 3. třetině: Chodov - 11; Liberec - 2
60:00
Pokračování komentáře hostujícího trenéra: Sice se nám nepodařilo vstřelit žádný gól, myslím si, že se přítomným divákům musel florbal líbit. Soupeř vyhrál zaslouženě."
60:00
Komentář k utkání trenéra hostí Jana Horáčka: "Přijeli jsme sem určitě nebránit. Chtěli jsme hrát útočný florbal. Rozhodně jsme nechtěli hrát zataženou hru na vlastní polovině a snažili jsme se hrát dopředu. Věděli jsme o soupeřových kvalitách, což se potvrdilo i v počtu střel, ale i přesto musím svoje hráčky pochválit, že se nebály hrát.
60:00
Komentář k utkání trenérky domácích Michaely Marešové: "Opět zápas, v kterém jsme si mohly otestovat hlavně naše útočné schopnosti a dovednosti. Myslím, že holky zápas bavil, i když mně vadily mnohé bezstarostně nedotažené akce, absence černé práce před bránou soupeře. Celkově odmakaný, živý zápas s obrovským množstvím šancí a nulou pro naši gólmanku."
60:00
59:49
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Magdaléna Plášková, asistoval Magdalena Klímová (9:0).
59:35
Vávrová ještě zkusila navýšit skóre.
59:00
Probíhá poslední minuta 3. třetiny.
57:43
Vlastní branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Veronika Loudová (8:0).
57:43
A míček končí opět v síti, a aby toho nebylo málo, vlastňáček...
57:10
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Jana Vávrová, asistoval Tereza Urbánková (7:0).
57:10
A domácí odskakují na rozdíl 7 gólů.
56:36
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Petra Beránková, asistoval Adéla Jůzová (6:0).
56:36
Domácí kapitánka střílí druhý gól když doštouchla balónek do brány hostí.
54:30
Momentálně je zápas bez velkých šancí na skórování,
47:50
Řepková trefuje tyč, dorážka Urbánkové šla mimo.
45:55
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Petra Beránková, asistoval Tereza Urbánková (5:0).
45:55
Beránková krásným obejitím ze strany posílá míček do pravého růžku a Chodov do 5-brankového vedení,
44:26
Vyloučen hráč Vendula Plíšková družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za bránění ve hře.
44:26
Jůžová hned po skončení trestu běžela na branku, Plíšková jí nedovoleně faulovala. Přesilovku si tak zahraje i domácí tým.
43:40
Chodov v oslabení drží balońek a Liberec se k němu těžce dostává.
42:10
Vyloučen hráč Adéla Jůzová družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nesportovní chování.
42:10
Sotva Liberci skončila přesilovka, začala hned další.
38:46
Vyloučen hráč Gabriela Tožičková družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
38:46
Máme tu první přesilovku.
37:00
Menší závar před brankou domácích gól hostů stále nepřinesl.