0:2
5:4
- : -
ELITE PRAHA
branky (asistence): 44:19 Aneta Tvrzníková (Kristýna Vejvodová), 46:23 Natálie Bartošová (Michaela Lingová), 47:03 Barbora Vavřinová (Natálie Bartošová), 50:54 Eliška Čermáková, 56:04 Barbora Vavřinová
ELITE PRAHA
branky (asistence): 32:14 Sara Ryman (Lucie Denková), 34:33 Ivana Miklíková (Sara Ryman), 41:20 Ivana Miklíková (Sara Ryman), 52:08 Eliška Reischlová (Kristýna Vranová), 55:23 Petra Nosková (Sara Ryman), 55:45 Jessica Zlámalová (Sara Ryman)

TJ Sokol Královské Vinohrady - ELITE PRAHA 5:6
45. Aneta Tvrzníková, 47. Natálie Bartošová, 48. Barbora Vavřinová, 51. Eliška Čermáková, 57. Barbora Vavřinová - 33. Sara Ryman, 35. Ivana Miklíková, 42. Ivana Miklíková, 53. Eliška Reischlová, 56. Petra Nosková, 56. Jessica Zlámalová; rozhodčí: Jan Drška - Jiří Meisner; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Anna Kutnarová 23 - Martina Gécová 11, Lucie Zelená 2; po třetinách: 0:0, 0:2, 5:4;
60:00
Body ani diváci se tu dnes moc neohřáli, ještě tu ale od šesti hodin budou soupeřit Muži A proti FB Hurrican Karlovy Vary. Ode mne je to pro dnešek všechno, načtenou zase někdy u online přenosu.
60:00
Komentář asistenta trenéra domácích, Pavla Doubka: "Z prvních dvou třetin dnešního zápasu by měl radost možná jen člen Fanklubu defenzivního florbalu, myslím tím naší nechuť zakončovat. Ve třetí třetině jsme tuto věc lehce pozměnili a dostali se do zápasu. Děkujeme soupeři za férové utkání a gratulujeme k zasloužené výhře."
60:00
Střely ve třetí třetině: SKV - 7; ELITE - 8
60:00
Komentář trenéra hostů, Michala Vojáčka: "I když jsme po druhé třetině vedli, tak jsme hráli velice lehkovážně, čehož soupeř dokázal ve třetí třetině vyžít a utkání zaslouženě otočit. Naštěstí jsme poté dokázali přidat a ukázali morálku. Jme rádi, za cenné vítězství a soupeři děkujeme za napínavý zápas."
60:00
Střely celkem: SKV - 18; ELITE - 29
60:00
59:59
Ani deset vteřin power-play nepřineslo domácím bod. Zápas tak přeci jen končí vítězstvím ELITE.
59:49
Vinohrady nemají klid k odvolání golmanky.
58:56
Reischlová se sama před Kutnarovou, nic ale nevymyslela.
58:22
Změť těl stála v cestě střele Honzové.
56:38
Satisfakce za chudé dvě třetiny, v Rieger aréně se strhla přestřelka a týmy se ve vedení střídají. Teď momentálně přišel tým hostů o dvoubrankové vedení. Snižovala opět Vavřinová.
56:04
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Barbora Vavřinová bez asistence (5:6).
55:45
Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady
55:45
Branku družstva ELITE PRAHA vstřelil Jessica Zlámalová, asistoval Sara Ryman (4:6).
55:23
Branku družstva ELITE PRAHA vstřelil Petra Nosková, asistoval Sara Ryman (4:5).
55:23
Ryman si proběhla celé hřiště a na poslední chvíli nahrála Noskové, ta vrací svůj tým do vedení.
52:08
Branku družstva ELITE PRAHA vstřelil Eliška Reischlová, asistoval Kristýna Vranová (4:4).
52:08
A je opět srovnáno, Reischlová bez problému prostřeluje dělící vzdálenost od branky .
52:00
Anička Kutnarová ve stoji chytá míček jako projektil a bez mrknutí oka.
51:13
Nejen, že domácí hráčky ustály už druhé oslabení, pár sekund po návratu vyloučené posílá Eliška Čermáková SKV do vedení!!
50:54
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Eliška Čermáková bez asistence (4:3).
48:46
Vyloučen hráč Petra Honzová družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za bránění ve hře.
48:46
Další přesilovka ELITE. Nejmenší domácí hráčka poslala soupeřku nekompromisně za mantinel.
47:03
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Barbora Vavřinová, asistoval Natálie Bartošová (3:3).
47:03
A SKV vyrovnává! Během ani ne tří minut vstřelil domácí celek tři branky a stav je opět nerozhodný! Vyrovnávací branku vstřelila juniorka Bára Vavřinová!
46:23
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Natálie Bartošová, asistoval Michaela Lingová (2:3).
46:23
Krásný kopeček zapadl za záda Zelené. Snižující branku vstřelila motorová myš Naty Bartošová.
44:19
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Aneta Tvrzníková, asistoval Kristýna Vejvodová (1:3).
44:19
Střídání brankáře. Nový brankář Lucie Zelená družstva ELITE PRAHA
44:19
Tak přeci je naděje, Tvrzníková z jedničky do prázdné.
44:05
Sluníčko se schovalo a nad Vinohrady se doslova stahují mračna. Za oknem je mlha a domácí tým ztrácí na soupeřky už tři branky.
41:20
Branku družstva ELITE PRAHA vstřelil Ivana Miklíková, asistoval Sara Ryman (0:3).
41:20
PO střetu dvou hokeje se míček odráží do branky. Autorka gólu tomu sama moc nerozumí a nasazuje omluvný výraz.
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině: SKV - 6; ELITE - 11
40:00
38:55
V první půli přesilovky se domácím dařilo držet přesilovkouvou formaci, v druhé části se ale ELITE o trkalo a kombinace SKV bojkotovalo. Ani tato přesilovka nebyla využita.
36:58
Přesilovku si zahrají i domácí, po šermířském souboji se na trestnou židličku posadila kapitánka domácích.
36:51
Vyloučen hráč Estera Vehar družstva ELITE PRAHA na 2 minuty za blokování hokejky.
35:55
Další nebezpečná střela ELITE. Volného míčku se zmocnila Honzová a přeběhla celé hřiště, střela šla těsně nad branku Gécové.
34:33
34:33
Další nepřesná střela ELITE si našla svou cestu za brankovou čáru.
32:14
Branku družstva ELITE PRAHA vstřelil Sara Ryman, asistoval Lucie Denková (0:1).
32:14
SKV si své štěstí vybralo. Nahození z půlky už domácí brankářka neviděla.
31:28
Třetí tyčka ELITE! Kutnarová ani netuší, kde je míček.
30:38
Anička Kutnarová hasí co se dá. Rozhodně při ní stojí všichni florbalový bozi.
29:22
ELITE teď vypustilo dvě jedovaté střely, jedna vyražena, druhá zacinkala tyčka.
28:48
Stav utkání neodpovídá jeho tempu.
26:28
Je to onlinové klišé, ale aktuálně se hra nedá popsat jinak, než že se hraje ze strany na strany. Ve velikém tempu.
25:28
Pěkná akce SKV směrem na jednu stranu, odraženého balonku se okamžitě chápe ELITE a upaluje na druhou, rovněž bez gólu.
23:25
Zmatek v malém brankovišti Gécové, SKV nevyužilo nehlídaného balonku.
21:58
Pauza se nijak nepodepsala na tempu hry a ruhá dvacetiminutovka je opět rychlá.
20:00
20:00
Střely v první třetině: SKV - 5, ELITE - 11
20:00
19:23
Sladkovská naslepo přihrávala do středu, nevšimla si ale soupeřky a ta šla skoro sama na branku.
18:13
Další nevyužitá prázdná branka za zády domácí brankařky.
17:02
Namísto kombinací se teď jak SKV tak i ELITE spoléhá na brejky od branky k brance.
15:06
Oslabení domácí tým ustál bez inkasování, stále čekáme na první branku.
13:36
První přesilovka utkání a ELITE usazené na polovině domácích.
13:06
Vyloučen hráč Anežka Dobisiková družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání.
12:46
Za Kutnarovou zazvonila tyčka, míček ji však prošel za zády a opustil prostor malého brankoviště. O pár momentů později předvádí další skvělý zákrok.
10:02
Gécová v brance ELITE chytá i se zraněním pravé ruky. V úspěšných zákrocích ji to nelimituje.
08:49
Hraje se ve velkém tempu, ale ke golmankám se dostává minimum střel.
05:44
Kutnarová v brance vychytala jasnou střelu do prázdné a několikrát během prázdné chvíle zachraňovala bezbrankový stav.
03:44
Hosté zaktivnily hru a domácí musí blokovat jejich střely.
02:02
ELITE vypíchlo domácí rozehrávku a Kutnarová špičkou nohy vypíchla jejich první pokus.
01:22
První minuty patří domácímu týmu, který dlouho kombinoval na půlce ELITE.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Drška a Jiří Meisner.
00:00
00:00
Line-up hostů ELITE PRAHA: brankář: Martina Gécová; hráči v poli: Barbara Jelínková, Petra Nosková, Kristýna Vranová, Eliška Reischlová, Nikola Mrázková
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Královské Vinohrady: brankář: Anna Kutnarová; hráči v poli: Kristýna Vejvodová, Petra Honzová, Michaela Lingová, Aneta Tvrzníková, Kristýna Jarešová
00:00
Dobré odpoledne, vítejte u online přenosu utkání Extraligy žen mezi domácími TJ Sokol Královské Vinohrady a ELITE PRAHA.