3:1
0:1
0:4
- : -
branky (asistence): 15:34 Lucia Košturiaková (Adéla Polívková), 18:13 Adéla Polívková (Dagmar Surá), 19:03 Lucie Pilíková
branky (asistence): 01:12 Petra Mandátová (Zuzana Šponiarová), 21:08 Zuzana Šponiarová (Petra Mandátová), 47:24 Denisa Ferenčíková (Veronika Enenkelová), 48:06 Denisa Ferenčíková (Kamila Paloncyová), 48:42 Denisa Ratajová (Denisa Ferenčíková), 49:36 Ivana Šupáková (Zuzana Šponiarová)

Herbadent FK Jižní Město - 1. SC TEMPISH Vítkovice 3:6
16. Lucia Košturiaková, 19. Adéla Polívková, 20. Lucie Pilíková - 2. Petra Mandátová, 22. Zuzana Šponiarová, 48. Denisa Ferenčíková, 49. Denisa Ferenčíková, 49. Denisa Ratajová, 50. Ivana Šupáková; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Martin Reichelt; vyloučení: 1 + Dagmar Surá 5:5; využití: 2:0; diváků: 98; zásahy brankářů: Jana Christianová 14 - Šárka Vávrová 16; po třetinách: 3:1, 0:1, 0:4;
60:02
Komentář trenérky domácích Karolíny Šatalíkové: Dnes naše hráčky odmakaly zápas na 100%, dokázaly víc hrát míček, ale individuální chyby nás stále srážejí dolů. Tým jako Vítkovice toho umí využít a dokázaly to i dnes.
60:01
Komentář trenéra hostů pana Jiřího Veleckého: Dneska jsme neodehráli zápas tak kvalitně, jak bychom chtěli. Minimálně dvě třetiny jsme nebyli lepší než soupeř a v naší hře a fungování bylo dost věcí, které by se z naší strany v zápasech objevovat neměly. Třetí třetinu jsme pak odehráli hodně na sílu a semknutě, přineslo to pro nás ovoce.
60:00
Střely ve třetí třetině: Herbadent - 6, Vítkovice - 9
60:00
59:00
Vítkovice kontrolují míček a vypadá to, že i stav utkání.
58:12
Vítkovice velice dobře brání a Herbadent se jen těžko dostává do útoku.
57:00
Vítkovice hrají za brankou Herbadentu.
55:20
Košturiaková po zemi zkusila snížit. Vítkovická brankářka byla pozorná.
54:07
Herbadent chybuje a Ratajová málem zvýšila skore, trefila tyč.
53:06
Polívková střílí, vítkovická brankářka vyrazila.
52:05
Hráčky Herbadentu bojují, ale do zakončení se nemůžou dostat.
51:07
Herbadent se snaží útočit, ale ztrácí míčky na mantinelech.
49:40
Vítkovice nepolevují a stále se derou do branky.
49:36
Timeout Herbadent FK Jižní Město
49:36
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Ivana Šupáková, asistoval Zuzana Šponiarová (3:6).
49:36
Série chyb v obraně stála Herbadent vedení.
48:42
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Denisa Ratajová, asistoval Denisa Ferenčíková (3:5).
48:06
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Denisa Ferenčíková, asistoval Kamila Paloncyová (3:4).
47:24
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Denisa Ferenčíková, asistoval Veronika Enenkelová (3:3).
47:24
Enenkelová dorážkou poslala míček pod nohama Christianové do branky.
46:36
Vítkovice tlačí, a mají šance Herbadent si pomáhá drobnými fauly.
45:06
Enenkelová prudkou střelou dostala míček za záda Christianové, ale jen do tyče.
43:40
Surá vystřelila z výběhu jen do rukou vítkovické brankářky.
42:50
Herbadent kombinuje za brankou Vítkovic.
42:22
Halfarová se zkusila prosmýknout kolem Zabavské, neúspěšně.
41:15
Zápas graduje a hraje se ve vysokém tempu.
39:13
A teď zase tlačí Herbadent, kontroluje míček, ale přihrávky jsou nepřesné.
38:01
Vítkovice tlačí a drží míček na polovině soupeřek.
37:40
Procházková se tlačila po mantinelu, vybojovala standartku.
36:20
Skořepová vystřelila z dálkya Čapková se snažila dorazit odražený míček.
35:55
Po sérii vyloučení jsou oba týmy zase v plném počtu.
34:50
Zápas se hraje opravdu ve vysokém tempu.
34:07
Pilíková je dnes nezastavitelná zase byla v úniku. Její střela byla zblokovaná.
32:54
Pilíková s Billou v krásné akci a vítkovická brankářka vyšvihla luxusní zákrok.
32:07
Vyloučen hráč Denisa Ratajová družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za hrubost.
32:07
Čapková v úniku po mantinelu a byla zastavena pouze za cenu faulu.
31:27
Vyloučen hráč Michaela Šponiarová družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
31:27
Vyloučen hráč Anna Niemcová družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za bránění ve hře.
31:27
Pilíková se rozběhla, upalovala na branku a vykoledovala si hned dva fauly.
30:46
Vyloučen hráč Dagmar Surá družstva Herbadent FK Jižní Město na 5 minut za vysoká hokejka.
30:46
Surá neuhlídala v souboji svou hokejku.
30:01
Vítkovice v postupném útoku, dostaly se do šance a Christianová nohama vytěsnila míček.
28:15
Christianová čelí sérii střel a jistými zákroky drží Herbadent.
27:19
Vítkovice zatím konrolují svou přesilovku.
26:40
Vyloučen hráč Martina Čapková družstva Herbadent FK Jižní Město na 2 minuty za nedovolené vrážení.
25:33
Ratajová tvrdou střelou od mantinelu prověřila Christianovou.
24:16
Surá zkusila překvapit, ale její střela byla zblokovaná.
23:50
V zápase vidíme spoustu tvrdých soubojů.
22:47
Kubišová zase běžela sama na branku, ale byla pod tlakem vracejících se obránkyň. Míček jí sjel z čepele.
22:23
Míček je pod kontrolou Vítkovic.
21:08
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Zuzana Šponiarová, asistoval Petra Mandátová (3:2).
21:08
Šponiarová vystřelila z dálky přes clonící hráčky a Christianová míček jen škrtla rukou.
20:20
Vhazování vyhrál Herbadent a drží míček na své polovině.
19:03
Branku družstva Herbadent FK Jižní Město vstřelil Lucie Pilíková bez asistence (3:1).
19:03
Pilíková nastartovala svoje rychlé nohy, utekla vítkovické obraně a jistou střelou zvyšuje.
18:13
Branku družstva Herbadent FK Jižní Město vstřelil Adéla Polívková, asistoval Dagmar Surá (2:1).
17:40
Adéla Polívková nadvakrát překonala vítkovickou brankařku.
17:40
Herbadent zatím jiste přihrává míček kolem čtyř hráček Vítkovic.
16:44
16:44
Tlak a aktivita se Herbadentu vyplatili a Niemcová poslala Surou za mantinel.
16:20
Herbadent povzbuzen brankou teď tlačí na Vítkovice.
15:34
Branku družstva Herbadent FK Jižní Město vstřelil Lucia Košturiaková, asistoval Adéla Polívková (1:1).
15:34
Košturiaková krásně trefila horní roh vítkovické branky.
14:50
Přesilovka se Herbadentu zatím příliš nedaří, nedokáže zkrotit balonek a pořádně ho přihrát.
14:07
Vyloučen hráč Ivana Šupáková družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
14:07
Herbadent se dostával do slibné akce a Šupáková si pomohla faulem.
13:06
Vítkovice mají opět míček pod kontrolou a kombinují na polovině Herbadentu. Christianová jistými zákroky drží Herbadent ve hře.
12:16
Steinbachová vystřelila od mantinelu, tečovaná střela se otřela o vítkovickou brankářku.
11:11
Šupáková a Šponiarová se dostaly do přečíslení, Christianová výborným zákrokem chytá.
10:20
Zabavská střílí z dálky, vítkovická brankářka chytá.
08:49
Vítkovice kontrolují míček.
08:20
Kubišová vybojovala balonek a rozbíhala útok, vítkovické hráčky jí musely zastavit jen za cenu faulu.
07:19
Košturiaková obrala obránkyni o balonek a pokračovala sama na branku, ale pomohla si faulem.
02:20
Kubišová šla sama na vítkovickou brankařku.
01:12
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Petra Mandátová, asistoval Zuzana Šponiarová (0:1).
01:12
Vítkovické hráčky zavřely Herbadent na jeho polovině a střela Petry Mandátové se ujala.
00:30
Sádková střílela ze standartky jen do dobře postavené zdi.
00:01
Úvodní vhazování pro Vítkovice.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Kostinek a Martin Reichelt.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC TEMPISH Vítkovice: brankář: Šárka Vávrová; hráči v poli: Nikola Černá, Michaela Šponiarová, Katarína Klapitová, Ivana Šupáková, Kamila Paloncyová
00:00
Line-up domácích Herbadent FK Jižní Město: brankář: Jana Christianová; hráči v poli: Martina Skořepová, Dominika Kubišová, Adéla Polívková, Dominika Steinbachová, Viktória Bobotová
00:00
Vážení internetoví diváci, vítám vás u on line přenosu ze 13.kola extraligy žen mezi týmy FK Herbadent Praha a 1.SC Tempish Vítkovice.