2:1
1:2
0:3
- : -
branky (asistence): 13:51 Ivan Pergler (Jiří Mutínský), 16:00 Jiří Horák (Jan Krejča), 27:53 Petr Tlapa (Ivan Pergler)
branky (asistence): 14:45 Jakub Boček (Tomáš Ngo), 22:44 Štěpán Čejka, 35:55 Jakub Hromada (Štěpán Čejka), 52:41 Radek Fejfar, 55:10 Andrej Svatoš (Jakub Hromada), 56:34 Filip Rulíšek (Jakub Hromada)

ACEMA Sparta Praha - BLACK ANGELS 3:6
14. Ivan Pergler, 17. Jiří Horák, 28. Petr Tlapa - 15. Jakub Boček, 23. Štěpán Čejka, 36. Jakub Hromada, 53. Radek Fejfar, 56. Andrej Svatoš, 57. Filip Rulíšek; rozhodčí: Jiří Kropáček - Tomáš Novák; vyloučení: 3:2; využití: 0:0; diváků: 59; zásahy brankářů: Jan Eckhardt 21 - Petr Kabelka 36; po třetinách: 2:1, 1:2, 0:3;
60:00
Komentář trenéra domácích Martina Kratochvíla: Dnes bylo jasné, že kdo dá gól ve třetí třetině, vyhraje zápas. Paradoxně jsme ho dostali při našem tlaku.
60:00
Komentář trenéra hostí Jakuba Zalubila: Dnes jsme předvedli jeden z našich nejlepších výkonů v sezóně. Povedl se nám nástup do utkání. Jediná škoda byla, že jsme v něm nedali více branek. V zápase nás podržel brankář a rozhodla naše vstřelená branka ve třetí třetině.
60:00
59:21
Nervózní závěr třetiny ještě rozvířilo vyloučení hned dvou sparťanů
59:12
Vyloučen hráč Jan Krejča družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za sekání.
59:12
Vyloučen hráč Matěj Kozdera družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za sekání.
58:37
Závěr třetiny patří domácím
57:30
Domácí se nevzdávají a i nadále se snaží o vstřelení gólu.Na jejich hokejkách je bohužel víc nepřesnosti než by bylo potřeba
56:35
Svoji větší aktivitu hosté proměnili v další gól
56:34
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Filip Rulíšek, asistoval Jakub Hromada (3:6).
55:50
Po kombinaci Zouzal Krejča míří střela bohužel nad branku hostí
55:11
Na prudkou Svatošovu střelu z poloviny hřiště byl ale již Eckhardt krátký a hosté se ujímají dvoubrankového vedení
55:10
Timeout ACEMA Sparta Praha
55:10
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Andrej Svatoš, asistoval Jakub Hromada (3:5).
55:05
Eckhardt teď domácí podržel
53:46
Domácí hezky rozehráli standardní situaci,ale prudká střela z dálky opět skončila pouze na hrudi brankáře Kabelky
53:26
Další tyčku orazítkoval tentokrát Krejča
52:42
Snahu o vedení domácích zmařil další gól hostů
52:41
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Radek Fejfar bez asistence (3:4).
51:47
PO přerušení hry pro ošetření hostujícího brankáře domácí sportovně vrací míček hostům
51:14
Zouzal prudkou střelou orazítkoval pouze tyčku
49:59
Nyní se hosté snaží projít na polovinu domácích. Hra u mantinelů se přiostřuje.
48:20
Sparta se vehementně snaží prostřelit obranu hostí. Teď jsme mohli vidět 4 pekelné střely, bohužel pro domácí neskončila ani jedna v brance.
47:05
Domácí teď dobře ubránili prostor před Eckhardtem
45:55
Před odkrytou částí Kabelkovy svatyně stál osamocený Semerád,ale v rozhodující chvíli minul míček
38:40
Vyloučen hráč Jakub Boček družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání.
35:56
z jedné z ojedinělých akcí hosté vstřelují vyrovnávací gól
35:55
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Hromada, asistoval Štěpán Čejka (3:3).
32:19
Hosté zahrozili z rychlého protiútoku , ale Eckhardt míček viděl dobře a vyrazil ho z prostoru branky
30:12
Domácí po vedoucím gólu jsou mnohem aktivnější a hosty k vážnější akci nepouštějí
27:53
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Petr Tlapa, asistoval Ivan Pergler (3:2).
24:36
Vyloučen hráč Pavel Bartoš družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za blokování hokejky.
22:45
Z další střely hostí již vzešlo vyrovnání, když Čejka prostřelil Eckhardta
22:44
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Štěpán Čejka bez asistence (2:2).
18:45
V závěru třetiny mají domácí častěji míček na svých hokejkách a snaží se ještě do přestávky zvýšit své vedení
17:12
Hra začíná být malinko nervózní a plynulost je narušována častým přerušováním rozhodčími
16:01
Díky narůstajícímu tlaku se domácí opět ujímají vedení
16:00
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Jiří Horák, asistoval Jan Krejča (2:1).
14:46
Hosté potřebovali k vyrovnání necelou minutu
14:45
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Boček, asistoval Tomáš Ngo (1:1).
13:52
Po pěkné kombinaci střílí vedoucí gól domácích Ivan Pergler
13:51
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Ivan Pergler, asistoval Jiří Mutínský (1:0).
13:32
Se střelou od půlicí čáry neměl Eckhardt větší problémy
12:31
Riley jen těsně minul branku
11:25
Po vyrovnání počtu hráčů na ploše se aktivity ujali opět hosté a zkouší střílet na branku domácích i z větší vzdálenosti
10:45
Sparta hraje v plném počtu
09:44
Polovinu oslabení domácí ubránili, dokonce hosty nepustili do vážnější akce
08:44
Vyloučen hráč Ondřej Hurt družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za hrubost.
08:11
Po delší době se dostali domácí na dostřel Kabelky, ale ten byl pozorný
07:28
Další pokus o útočnou akci domácích skončil už na polovině hřiště
06:07
Několik za sebou jdoucích útoků hostí vždy zablokovali dobře bránící hráči Sparty
03:31
Po rozehrané standardní situaci téměř jistému gólu zabránila dobře postavená zeď domácích
02:35
Konečně se k útoku dostali i domácí, ale Kabelku v brance hostí nepřekvapili.
01:46
První střela hostů, Eckhardt byl připraven a míček vyrazil.
01:10
Hosté zamkli domácí na jejich polovině a nepouští hru přes půlicí čáru
00:01
Úvodní buly vyhráli domácí, ale hra zůstala na jejich polovině
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Kropáček a Tomáš Novák.
00:00
00:00
Line-up hostů BLACK ANGELS: brankář: Petr Kabelka; hráči v poli: Tomáš Ngo, Petr Krob, Jakub Boček, Matěj Boček, Radek Fejfar
00:00
Line-up domácích ACEMA Sparta Praha: brankář: Jan Eckhardt; hráči v poli: Jiří Horák, Marek Zouzal, Jan Krejča, Ondřej Hurt, Daniel Riley