1:2
2:1
1:4
- : -
branky (asistence): 09:46 Adéla Dlouhá (Klára Leierová), 27:03 Lucie Veidlová (Vendula Plíšková), 28:02 Klára Leierová (Hana Koníčková), 46:56 Petra Havlíková (Marcela Štěpánová)
branky (asistence): 11:42 Iveta Hyršlová (Hana Poláková), 12:11 Aneta Šmídová (Monika Slavíková), 21:02 Monika Slavíková (Eva Preisslerová), 45:22 Monika Slavíková (Lucie Šindelářová), 49:19 Hana Poláková (Iveta Hyršlová), 57:52 Adéla Bočanová, 59:31 Hana Poláková

Crazy girls FBC Liberec - FbŠ E.P. Bohemians 4:7
10. Adéla Dlouhá, 28. Lucie Veidlová, 29. Klára Leierová, 47. Petra Havlíková - 12. Iveta Hyršlová, 13. Aneta Šmídová, 22. Monika Slavíková, 46. Monika Slavíková, 50. Hana Poláková, 58. Adéla Bočanová, 60. Hana Poláková; rozhodčí: Přemysl Bališ - Peter Varga; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 74; zásahy brankářů: Marcela Štěpánová 32 - Jitka Omelková 15; po třetinách: 1:2, 2:1, 1:4;
60:00
Komentář trenéra domácích (Petr Horáček): Se soupeřem jsme dokázali hrát 2 třetiny vyrovnanou hru a přetahovat se o vedeni v zápase, bohužel našim nedúrazem v našem brankovišti nám padaly hloupě branky. Nicméně musím hráčky pochválit, ze bojovaly až do konce třetí třetiny. Soupeř měl vítězství vydřené a nedali jsme jim nic zadarmo. Soupeřkám blahopřeji a přeji jim šťastnou cestu domu.
60:00
Střely na branku celkem: Domácí - 19; Hosté - 38
60:00
Komentář trenéra hostů (Michal Vojáček): Ve druhé trřtine jsme si vytvořili spoustu brankových příležitostí, bohužel jsme je nedokázali proměnit. A proto jsme se proti nadšeně bojujícímu Liberci strachovali o body až do konce utkání. Nakonec jsme se dokázali prosadit a zúročit naše zkušenosti. Děkujeme soupeři za hezký zápas.
60:00
Nejlepší hráčky utkání: Domácí: Marcela Štěpánová; Hosté: Monika Slavíková
60:00
Střely na branku: Domácí - 9; Hosté - 16
60:00
59:31
Branku družstva FbŠ E.P. Bohemians vstřelil Hana Poláková bez asistence (4:7).
59:23
Timeout Crazy girls FBC Liberec
59:00
Omlouváme se Vám, ale měli jsme technické potíže.
57:52
Branku družstva FbŠ E.P. Bohemians vstřelil Adéla Bočanová bez asistence (4:6).
52:58
Domácí hráčky cítí šanci na bodový zisk a zarputile bojují o každý míček.
52:12
Po přihrávce Koníčkové se ve skvělé příležitosti objevila Dostalíková, které sjel míček po hokejce.
51:15
Hráčky Bohemians jsou na míčku a tlačí se za další brankou.
50:10
Koníčková vystřelila na branku, ale střela letí vysoko nad.
49:20
Štěpánová zlikvidovala střelu a první dorážku, na druhou dorážku ale neměla nárok a Bohemians opět vede.
49:19
Branku družstva FbŠ E.P. Bohemians vstřelil Hana Poláková, asistoval Iveta Hyršlová (4:5).
48:45
Skvělou střelu vyslala Dostalíková, ale hostující brankářka jí zlikvidovala.
48:21
Hosté se tlačí do branky, jejich střely jsou ale nepřesné.
46:57
Skvělá indiviuální šance Havlíkové vyústila ve střelu na přední tyč, která znamená vyrovnání.
46:56
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Petra Havlíková, asistoval Marcela Štěpánová (4:4).
45:23
Liberec se snaží o vyrovnání nepříznivého stavu.
45:22
Branku družstva FbŠ E.P. Bohemians vstřelil Monika Slavíková, asistoval Lucie Šindelářová (3:4).
44:43
Dobrou šanci měly domácí hráčky, Leierové ale sjel míček z hokejky.
43:35
Skvělým zákrokem opět podržela svůj tým domácí brankářka.
43:06
Bohemians jsou aktivnější, ale Liberec zodpovědně brání. Hráčky Bohemians nedostávají nic zadarmo.
42:38
Šamanina vyslala skvělou střelu na zadní tyč, ta letěla bohužel těsně vedle.
42:03
Domácí po faulu rozehrávají v útočném pásmu.
41:49
Standartní situaci z dobré pozice mají hosté.
41:02
Začátek třetiny je opatrný a ani jeden tým nechce udělat chybu.
39:10
Blíží se konec třetiny a Liberec se tlačí do útoku.
38:07
Liberec i tentokrát přežil přesilovku hostí. Obranná čtveřice zametla svými holemi všechny míčky do bezpečí.
37:41
Po hře vysokou hokejkou nyní domácí rozehrávají.
36:53
Brankářka domácích si dobře postavila své tyče.
36:03
Velmi přísné vyloučení, domácí hráčky jsou opět ve 4.
36:02
Vyloučen hráč Šárka Mlejnková družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
35:35
Na míčku jsou hosté a rychlou kombinací se snaží skórovat.
34:57
Zpoza vlastní branky až do útočné části hřiště vyvezla míček Koníčková.
33:40
Liberecké hráčky přežily oslabení a skóré se nemění.
32:52
Liberec zatím velmi dobře brání a blokuje střely hostí. Domácí brankářka musela zasahovat zatím jen jednou.
31:36
Po špatném střídání hrál Liberec v šesti a trvalo to příliš dlouhou dobu. Rozhodčí si všimli.
31:35
Vyloučen hráč Michaela Klánová družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za špatné střídání.
30:52
Hra se přelévá ze strany na stranu.
29:35
Domácí brankářka má dnes svůj den a likviduje mnoho šancí soupeřek.
28:35
Liberec je velmi aktivní a snaží se o otočení stavu.
28:02
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Klára Leierová, asistoval Hana Koníčková (3:3).
27:04
Branka opravdu krásná. Lob přes celé hřiště, který ještě před dopadem vstřelila do branky Veidlová.
27:03
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Lucie Veidlová, asistoval Vendula Plíšková (2:3).
26:12
K nebezpečné dorážce se dostala Dostalíková, její střela letěla těsně mimo.
24:50
Šamanina běžela podél mantinelu a vystřelila, hostující brankářka šanci zneškodnila a rychle rozehrála. Z výhozu vzežek brejk, který vychytala Štěpánová.
23:30
Největší problém děla domácím hráčkám rozehrávka v útočném pásmu, z jejich ztrát jsou nebezpečné protiútoky, ze kterých Bohemians vytěžila zatím všechny branky.
23:00
Dobrou střelu vyslala Dlouhá.
21:47
Domácí hráčky jsou na míčku a kombinací se snaží dostat ke slibné příležitosti, zatím však neúspěšně.
21:02
Branku družstva FbŠ E.P. Bohemians vstřelil Monika Slavíková, asistoval Eva Preisslerová (1:3).
20:17
Tečovaná střela Koníčkové téměř zapadla za hostující brankářku.
20:01
Úvodní buly druhé třetiny získaly domácí hráčky.
20:00
20:00
20:00
19:54
V závěru třetiny se řítila na branku domácích útočnice. Havlíková jí doběhla a míček jí vzala.
19:02
Veidlová přihrávala před prázdnou branku Dostalíkové, přihrávka byla bohužel zblokována.
17:43
Hráčky Bohemians mají nyní více ze hry, naštěstí pro domácí jejich hra nepramení v další branky.
16:56
Tvrdou střelu vyslala Koníčková, ta však letí nad branku.
16:04
Bohemians kombinuje na středu hřiště.
14:56
Hra se v posledních vteřinách přelévá ze strany a oba týmy si vytvářejí zajímavé příležitosti.
13:23
Liberec se snaží hrát aktivně, jejich dobré přechody do útoku končí na nepřesnostech v útočném pásmu. Z těchto nepřesností pramení protiútoky z kterých Bohemians těží.
12:11
Branku družstva FbŠ E.P. Bohemians vstřelil Aneta Šmídová, asistoval Monika Slavíková (1:2).
11:43
Poláková se řítila sama na branku domácích, její pokus zlikvidovala Štěpánová. Odražený míček ale do odkryté branky doklepla Hyršlová.
11:42
Branku družstva FbŠ E.P. Bohemians vstřelil Iveta Hyršlová, asistoval Hana Poláková (1:1).
11:07
Dobrou šanci hostí zneškodnila domácí brankářka.
09:47
Adéla Dlouhá napřáhla z velké dálky a trefuje se přesně do branky hostí.
09:46
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Adéla Dlouhá, asistoval Klára Leierová (1:0).
08:21
Dostalíková si obhodila obránkyni a sama se řítila na brankářku hostí, bohužel trefila pouze její ruku.
07:50
Sérií dobrých zákroků podržela svůj tým Štěpánová.
06:10
Liberec aktivně napadá a neumožňuje Bohemians v klidu rozehrát.
04:50
Přihrávka na osamocenou hráčku nezachytila domácí obrana, její střelu dobrým zákrokem chytila Štěpánová.
04:20
Hostující hráčky velmi rychle kombinují, domácí obrana zatím eliminuje veškerou snahu o vstřelení branky.
02:50
Ke střele ze středu hřiště se dostaly hostující hráčky, míček ale letěl vedle.
01:50
Na míčku hráčky hostí. Postupnou kombinací se snaží dostat do útoku.
01:05
Sama se na branku řítila domácí Veidlová, ale nastřelila břevno. Míček se odrazil k Mlejnková, které dorazila pouze do hostující brankářky.
00:38
Domácí hráčky se snažily o první rychlý přechod do protiútoku, ale snaha skončila na nepřesné rozehrávce.
00:01
Úvodní buly získaly domácí hráčky.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Přemysl Bališ a Peter Varga.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ E.P. Bohemians: brankář: Jitka Omelková; hráči v poli: Iveta Hyršlová, Hana Poláková, Nela Havlíková, Karla Kalecká, Adéla Bočanová
00:00
Line-up domácích Crazy girls FBC Liberec: brankář: Marcela Štěpánová; hráči v poli: Martina Dostalíková, Klára Leierová, Adéla Dlouhá, Hana Koníčková, Oxana Šamanina