0:4
1:4
3:1
- : -
branky (asistence): 24:26 Marek Zouzal (vlastní branka), 44:13 Johan Liebich (Tomáš Růžek), 51:01 Tomáš Růžek (Adam Hušek), 58:57 Jaroslav Benda (Matěj Mikšovský)
branky (asistence): 01:56 Ondřej Hurt (David Žďárský), 07:03 Ondřej Hurt (Martin Knutelský), 10:19 Lukáš Voves (Antonín Semerád), 19:12 Lukáš Voves (Martin Vachuda), 23:24 Daniel Šterbák (Ondřej Hurt), 24:13 Antonín Semerád (Jan Lang), 28:36 Marek Zouzal (Lukáš Kovařík), 30:03 Petr Tlapa (Marek Zouzal), 45:40 Petr Tlapa

FbC Hradec Králové - ACEMA Sparta Praha 4:9
25. Marek Zouzal, 45. Johan Liebich, 52. Tomáš Růžek, 59. Jaroslav Benda - 2. Ondřej Hurt, 8. Ondřej Hurt, 11. Lukáš Voves, 20. Lukáš Voves, 24. Daniel Šterbák, 25. Antonín Semerád, 29. Marek Zouzal, 31. Petr Tlapa, 46. Petr Tlapa; rozhodčí: Ondřej Pech - Jaroslav Štolc; vyloučení: 2:3; využití: 0:0; diváků: 64; zásahy brankářů: David Šimeček 25 - Jan Eckhardt 37; po třetinách: 0:4, 1:4, 3:1;
60:00
59:59
Komentář trenéra domácích: Dnes jsme neodehráli vůbec špatné utkání, i když to při pohledu na konečný výsledek tak nevypadá. Bojovný a týmový výkon po celý zápas a předvedená hra za kterou se nemusíme stydět. Musíme zlepšit důraz v předbrankovém prostoru, odkud jsme dnes dostali čtyři branky. Klukům děkujeme za zápas a soupeři gratulujeme k výhře.
59:59
Komentář trenéra hostů: Zápas byl rozhodnutý po dvou třetinách. Ve třetí třetině jsme se soustředili na to, aby nedocházelo k soubojům a my jsme odjeli na vánoce zdraví. Apeluji na Unii, aby nedovolila hrát juniorská utkání v této hale. Děkujeme soupeři za utkání.
59:56
Tutovku hosté neproměnili a tak pravděpodobně desítka dnes nepadne.
58:57
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Jaroslav Benda, asistoval Matěj Mikšovský (4:9).
58:57
A přeci se domácím podařilo ještě snížit střelou Bendy.
58:21
Pokus domácích o rychlé rozehrání hry ukončil hvizd rozhodčích.
57:31
Timeout ACEMA Sparta Praha
57:03
Konečně změna, šanci domácí zmařili nepřesnou střelou.
56:15
Obraz hry se nemění, bojovné leč nepřesné z obou stran.
53:52
Další pasáž hry s kupou nepřesností na obou stranách bez náznaku šancí.
51:01
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Tomáš Růžek, asistoval Adam Hušek (3:9).
51:01
Tentokrát domácí dokázali zakončit přesně a po chvilce hry v plném počtu skórují.
50:20
Hosté při přesilovce drželi míček v útočném pásmu, ale šanci si nevypracovali.
48:15
Vyloučen hráč Johan Liebich družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za vražení zády.
45:40
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Petr Tlapa bez asistence (2:9).
45:40
Byl gól nebo břevno ? Rozhodčí řekl gól, tak jsou protesty domácích marné.
44:13
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Johan Liebich, asistoval Tomáš Růžek (2:8).
44:13
Pěknou kombinaci domácí zakončovali do prázdné brány.
41:30
Velkou příležitost domácí nedotáhli do zdárného konce.
40:44
Vyloučen hráč Tomáš Kučera družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za hrubost.
40:44
Vyloučen hráč Martin Vachuda družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za hrubost.
40:00
40:00
38:30
Velkou šanci při přesilovce domácí nevyužili, následný brejk sparťanů dobře vyřešil gólman Šimeček.
37:34
Vyloučen hráč Lukáš Voves družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za sekání.
36:50
První hezkou kombinační akci domácích likviduje sparťanský brankář bez problémů.
35:50
Pasáž nepřesné hry na obou stranách končí náznakem šance domácích.
33:26
Ošetřování hostujícího brankáře přineslo krátké přerušení hry.
32:50
Domácím se nedaří prosadit se v útočném pásmu, mírný tlak je bez efektu.
30:03
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Petr Tlapa, asistoval Marek Zouzal (1:8).
30:03
Opět jednoduchý protiútok hostí se 2 přihrávkami zakončen přesnou střelou.
28:36
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Marek Zouzal, asistoval Lukáš Kovařík (1:7).
24:26
Vlastní branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Marek Zouzal (1:6).
24:13
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Antonín Semerád, asistoval Jan Lang (0:6).
23:24
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Daniel Šterbák, asistoval Ondřej Hurt (0:5).
23:24
Chybu domácího obránce hosté nekompromisně trestají.
21:00
Nadějný protiútok domácích zakončen nedůraznou střelou Součka.
20:00
20:00
19:12
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Lukáš Voves, asistoval Martin Vachuda (0:4).
19:12
Sotva se vyloučený Vachuda vrátil do hry, podílel se na další brance.
18:30
Velká šance domácích, kteří v přesilovce nedokázali dotlačit do branky míček na čáře.
16:50
Trestné střílení družstva FbC Hradec Králové neproměnil Vít Heger.
16:50
Vyloučen hráč Martin Vachuda družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za blokování hokejky.
16:50
Domácí z brejku dostali míček do branky hostí, bohužel až po odpískání obranného faulu. Nájezd. Vítek Heger neproměnil.
15:30
V této fázi hosté v klidu kontrolují hru.
10:19
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Lukáš Voves, asistoval Antonín Semerád (0:3).
10:19
Domácí se snaží, ale v útoku jsou neškodní. hosté udělují lekci z produktivity. Střelu Semeráda doráží Voves.
07:03
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Ondřej Hurt, asistoval Martin Knutelský (0:2).
07:03
Jednoduchý protiútok hostí zakončen přesnou střelou Ondřeje Hurta.
05:20
Závar před brankou hostí bez gólového efektu.
04:14
Tentokrát trefují horní tyč domácí.
03:06
První šanci domácích likviduje brankář hostí.
01:56
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Ondřej Hurt, asistoval David Žďárský (0:1).
01:56
Druhou šanci již hosté proměňují.
00:30
První šance hostů, domácí zachránila horní tyč.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Pech a Jaroslav Štolc.
00:00
00:00
Line-up hostů ACEMA Sparta Praha: brankář: Jan Eckhardt; hráči v poli: Martin Vachuda, Lukáš Voves, Antonín Semerád, Jan Lang, Marek Veselý
00:00
Line-up domácích FbC Hradec Králové : brankář: David Šimeček; hráči v poli: Vojtěch Koudela, Daniel Hládek, Adam Ruprich, Ondřej Souček, Tomáš Kučera