0:2
0:1
5:3
- : -
branky (asistence): 45:24 Michal Klápa (Jan Řehoř), 47:15 Dušan Přívara (Tomáš Nushart), 54:33 Marek Soukup (Tomáš Nushart), 55:47 Dušan Přívara (Jan Řehoř), 56:08 Tomáš Nushart (Marek Soukup)
branky (asistence): 06:41 Vojtěch Zezulka (Adam Růžek), 11:51 David Šimek (Patrik Kieler), 38:52 Vojtěch Bagin (Martin Kisugite), 46:04 Martin Šimek (Patrik Kieler), 47:26 Patrik Kieler (Martin Šimek), 48:21 Martin Kisugite (Vojtěch Bagin)

Kanonýři Kladno - FbŠ Bohemians 5:6
46. Michal Klápa, 48. Dušan Přívara, 55. Marek Soukup, 56. Dušan Přívara, 57. Tomáš Nushart - 7. Vojtěch Zezulka, 12. David Šimek, 39. Vojtěch Bagin, 47. Martin Šimek, 48. Patrik Kieler, 49. Martin Kisugite; rozhodčí: Jiří Dolanský - Vojtěch Sýkora; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 122; zásahy brankářů: Tomáš Cmíral 18 - Ivan Ponomarev 14; po třetinách: 0:2, 0:1, 5:3;
60:00
Komentář trenéra hostí Michala Jedličky: Pro nás důležitá výhra. Pro diváky nic moc podívaná, ale hrálo se o dost. Kladno bylo dobrý, akorát v šesti. Díky
60:00
Komentář trenéra domacích Jana Zahalky: I přes mohutný tlak v třetí třetině se nám dnes nepovedlo vyválčit z dnešního zápasu ani bod. Prezentovali jsme se lepší obrannou hrou, ale dvě třetiny jsme nebyli schopni proměňovat naše šance a to nás nakonec stálo celý zápas.
60:00
59:00
Probíhá polsední minuta třetí třetiny.
57:01
Vyloučen hráč Tomáš Kindl družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za nesportovní chování.
56:08
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Tomáš Nushart, asistoval Marek Soukup (5:6).
55:47
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Dušan Přívara, asistoval Jan Řehoř (4:6).
55:00
Kladno v šesti.
54:33
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Marek Soukup, asistoval Tomáš Nushart (3:6).
54:33
Nushart nahodil balonek na Soukupa, který střelou ze vzduchu snižuje na 3:6.
54:31
Timeout Kanonýři Kladno
52:59
Řehoř stříí těsně mimo.
48:21
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Martin Kisugite, asistoval Vojtěch Bagin (2:6).
48:21
Kisugite střelou z první překonává Cmírala.
47:26
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Patrik Kieler, asistoval Martin Šimek (2:5).
47:26
Kieler z předbrankového prostoru dává pátý gól Bohemians.
47:15
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Dušan Přívara, asistoval Tomáš Nushart (2:4).
47:15
Přívara ze vzduchu nádherně trefil balonek a Ponomarev byl bezmocný.
46:04
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Martin Šimek, asistoval Patrik Kieler (1:4).
46:04
Šimek z předbrankového prostoru vrací Bohemce tříbrankové vedení.
45:24
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Michal Klápa, asistoval Jan Řehoř (1:3).
45:24
Střely Klápy nad nohu Ponomareva a je tu první gól Kladna.
45:20
Řehoř trefuje horní tyč!
44:40
Střela Soukupa prosvištila okolo branky.
42:20
Backhandová střela Louvara končí za bránou.
40:00
40:00
Střely v 2. třetině: Kladno - 4, Bohemians - 6
40:00
38:52
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Vojtěch Bagin, asistoval Martin Kisugite (0:3).
37:53
Po pádu Buriana se v zajímavé pozici ocitl Polášek, ten ovšem vůbec netrefil bránu.
35:24
Bohemians kontroluje hru a drží balonek na svých holích.
31:20
Soukup trefil horní tyč!
29:24
Kladno hraje v plném počtu.
27:24
Vyloučen hráč Ondřej Richtr družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za nedovolené vrážení.
26:21
Slivka prověřil Ponomareva těžkou střelou po zemi, gólman Bohemians byl ovšem velmi pozorný.
23:59
Přívara se dostal ke střele ve středu plochy, Ponomarev byl připravený.
21:44
Šimek střílí těsně mimo.
20:01
Úvodní buly druhé třetiny vyhrává Kladno.
17:00
Střela do tyčky hráč Patrik Kieler družstva FbŠ Bohemians .
15:24
Růžek netrefil doslova prázdnou bránu.
11:51
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil David Šimek, asistoval Patrik Kieler (0:2).
11:51
Kieler našel Šimka krásnou přihrávkou přes šířku hřiště a Šimkovi nedělalo problém zakončit do odkryté branky.
11:13
Vyloučen hráč Michal Klápa družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za hrubost.
10:01
Kladno kombinuje na své půlce a nikam se nežene.
06:41
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Vojtěch Zezulka, asistoval Adam Růžek (0:1).
06:41
Zezulka střelou nad nohu Cmírala otevírá skóre dnešního utkání.
05:15
Klápa trefil tyč!
03:33
Cabejšek se dostal do samostatného úniku, ale Cmíral si s jeho střelou poradil.
01:05
Cmíral včas nevyhodil balonek a rozhodčí píská zdržování hry. Uvidíme tedy volný úder z předbrankového prostoru.
00:01
Úvodní buly utkání vyhrává Bohemka.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Dolanský a Vojtěch Sýkora.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ Bohemians: brankář: Ivan Ponomarev; hráči v poli: Martin Kisugite, Lukáš Kuncman, Vojtěch Bagin, Jakub Šárka, Daniel Cabejšek
00:00
Line-up domácích Kanonýři Kladno: brankář: Tomáš Cmíral; hráči v poli: Alois Burian, Ondřej Slivka, Jan Louvar, Tomáš Nushart, Dušan Přívara