4:6
- : -
FBC Liberec
FBC Liberec
branky (asistence): 05:21 Radek Valeš (Tomáš Marek), 10:11 Prokop Ferdan (Lukáš Veselý), 13:43 Radek Valeš (Lukáš Veselý), 18:57 Lukáš Veselý (Radek Valeš), 20:32 Prokop Ferdan (Radek Valeš), 24:49 Matěj Klucho (Prokop Ferdan), 46:25 Daniel Kroupa (Petr Salát), 50:14 Prokop Ferdan (Matěj Klucho), 54:28 Radek Valeš, 56:35 Prokop Ferdan (Lukáš Veselý)
branky (asistence): 33:07 Daniel Maxa (Tomáš Vávra), 39:32 Patrik Dóža (Martin Pražan), 44:18 Filip Chmelíček (Patrik Dóža), 46:51 Marek Vávra (Martin Pražan), 48:31 Patrik Dóža (Tomáš Sýkora), 53:50 Marek Vávra (Patrik Dóža), 55:00 Patrik Dóža, 59:03 Marek Vávra (Michal Strachota)

FBC Liberec - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 10:8
6. Radek Valeš, 11. Prokop Ferdan, 14. Radek Valeš, 19. Lukáš Veselý, 21. Prokop Ferdan, 25. Matěj Klucho, 47. Daniel Kroupa, 51. Prokop Ferdan, 55. Radek Valeš, 57. Prokop Ferdan - 34. Daniel Maxa, 40. Patrik Dóža, 45. Filip Chmelíček, 47. Marek Vávra, 49. Patrik Dóža, 54. Marek Vávra, 56. Patrik Dóža, 60. Marek Vávra; rozhodčí: Jiří Müller - Matouš Novosad; vyloučení: 3:3; využití: 0:0; diváků: 528; zásahy brankářů: Lukáš Chyna 22 - Daniel Mück 7, Jan Barák 18; po třetinách: 4:0, 2:2, 4:6;
60:00
Komentář trenéra domácích Jana Krále: Fantastický výkon před fantastickou kulisou nám dnes zařídil 3 naprosto zasloužené body. Sice ke konci trošku drama, ale nevadí. Děkujeme divákům za podporu a na viděnou v příštím roce. Hezké svátky všem.
60:00
Střely celkem: Domácí - 35, Hosté - 30
60:00
Hráč utkání diváků: Lukáš Chyna
60:00
Komentář trenéra hostí Davida Podhráského: Přestože jsme věděli co nás čeká, tak jsme předvedli naprosto ostudný výkon, za který jsme si žádné body nezasloužili, byť i tak jsme je mohli získat.
60:00
Střely: Domácí -14 Hosté - 14.
60:00
59:03
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Marek Vávra, asistoval Michal Strachota (10:8).
58:38
Vyloučen hráč Radek Valeš družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání.
58:29
Trestné střílení družstva FBC Liberec neproměnil Matěj Klucho.
58:29
Vyloučen hráč Michal Kotlas družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
56:35
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Prokop Ferdan, asistoval Lukáš Veselý (10:7).
56:08
Salát zkusil bekhendem založit útočnou akci
55:48
Chyna pozorný před dorážkou
55:32
Vyloučen hráč Dan Kašovský družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za hrubost.
55:32
Vyloučen hráč Radek Valeš družstva FBC Liberec na 2 minuty za hrubost.
55:00
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Patrik Dóža z trestného střílení (9:7).
55:00
Bohm zfauloval Dóžu, Liberec je tak potrestán dvěma minutami a trestným střílením
54:28
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Radek Valeš bez asistence (9:6).
54:28
Valeš okradl chodovského obránce o balon a odpovídá na Vávrův gól
53:50
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Marek Vávra, asistoval Patrik Dóža (8:6).
52:35
Hra je plná napětí, hala hřmí pod diváckou podporou a Liberec si stále drží vedení
51:38
Salát zavezl balon na útočnou polovinu
50:14
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Prokop Ferdan, asistoval Matěj Klucho (8:5).
50:14
Parádní střelu před publikem názorně předvedl Ferdan, který přesně zakončil pod břevno
48:31
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Patrik Dóža, asistoval Tomáš Sýkora (7:5).
48:31
K Dóžovi se dostal balonek, ten ho doťuknul do branky
46:51
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Marek Vávra, asistoval Martin Pražan (7:4).
46:51
Pražan poslal na střed, kde míček dokázal usměrnit za nohu Chyny Vávra
46:25
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Daniel Kroupa, asistoval Petr Salát (7:3).
46:25
Kroupa našlápl a vymetl růžek Barákovy branky
45:19
Strachota nastřeluje Chynovu masku
44:18
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Filip Chmelíček, asistoval Patrik Dóža (6:3).
44:18
Dóža zavezl balonek na útočnou pulku a poslal po lajně na Chmelíčka, který zakončuje do prázdné brány
39:32
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Patrik Dóža, asistoval Martin Pražan (6:2).
39:32
Dóža si vyjel od mantinelu a svým přesným projektilem stylu amerického snipera přibližuje chodov na dostřel Liberce
39:08
Chyna opět chytl nebezpečnou Dóžovu dorážku
38:26
Kroupa si pomohl k míčku rukou a rozhodčí odpískávají faul
37:20
Hůza si přistrčil soupeře a balonek ihned poslal za nohu Baráka, rozhodčí ale gol neuznávají kvuli faulu
33:07
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Daniel Maxa, asistoval Tomáš Vávra (6:1).
33:07
Chyna vykryl nebezpečnou střelu, vznášející míček však zapadl za jeho záda a Chodov snižuje
32:38
Barák namazal na čepel Valeše, ten si míček chvíli potahal a prověřil Baráka
31:08
Procházka se prosmýkl kolem mantinelu a vymíchal si vše co mu stálo v cestě až na chytajícího Baráka
30:01
Ke konci se Liberec tlačil do brány, Barák, však odvrátil všechny šance
29:00
Míček během svého oslabení kontroluje míček
28:00
Vyloučen hráč Patrik Dóža družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za blokování hokejky.
28:00
Dóža zastavil nebezpečnou šanci za cenu faulu
27:26
Hra se nyní točí ze strany na stranu
25:13
Chodovští si horko těžko vytvářejí šanci ke střele, a když už tak pouze přestřelují
24:49
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Matěj Klucho, asistoval Prokop Ferdan (6:0).
24:49
Střídání brankáře. Nový brankář Jan Barák družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV
24:49
Valeš rozehrával z rohu a poslal na Ferdana, který poslal na volného Klucha a ten zvyšuje
20:32
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Prokop Ferdan, asistoval Radek Valeš (5:0).
18:57
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Lukáš Veselý, asistoval Radek Valeš (4:0).