3:0
1:2
2:2
- : -
branky (asistence): 09:42 Jan Krejča, 09:54 Martin Vachuda (Antonín Semerád), 12:08 Jan Lang (Lukáš Voves), 24:07 Ondřej Hurt (Jiří Horák), 47:44 Lukáš Kovařík (Marek Veselý), 54:17 Daniel Šterbák (Ivan Pergler)
branky (asistence): 34:08 Dominik Sláma (Michal Stráský), 37:02 Matěj Hronek (Patrik Fabián), 46:54 Matěj Hronek (Patrik Fabián), 55:05 Petr Koláčný (Patrik Fabián)

ACEMA Sparta Praha - itelligence Bulldogs Brno 6:4
10. Jan Krejča, 10. Martin Vachuda, 13. Jan Lang, 25. Ondřej Hurt, 48. Lukáš Kovařík, 55. Daniel Šterbák - 35. Dominik Sláma, 38. Matěj Hronek, 47. Matěj Hronek, 56. Petr Koláčný; rozhodčí: Jakub Nábělek - Radek Štengl; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 23; zásahy brankářů: Patrik Zítka 29 - Kryštof Bartek 19; po třetinách: 3:0, 1:2, 2:2;
60:00
Komentář trenéra hostů Davida Kyzlinka: Sparta si vytvořila rozhodující náskok v první třetině a my jsme museli dotahovat její náskok. Šancí na otočení výsledku jsme si vytvořili dost, ale Sparta urputně bránila výsledek a uhájila ho. Děkuji hráčům za nasazení.
60:00
Počet střel ve třetí třetině/celkem - 6/25 : 15/33
60:00
Komentář trenéra domácích Martina Kratochvíla: Děkujeme soupeři, že se nevzdal, jeho snižování náskoku jsme mu usnadnili tím, že nám pochopení změny taktiky trvalo 20 minut. Nicméně my nechávám hráče koupat se v těchto situacích protože jsou to pro ně velké zkušenosti. Za zápas jim děkujeme a děkujeme i divákům.
60:00
59:32
Závěr třetiny hosté tlačí, ale obrana je pozorná
58:17
Velký závar před domácím brankářem, obránci byli pozorní a dostali míček do bezpečí
55:05
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Petr Koláčný, asistoval Patrik Fabián (6:4).
54:18
Opravdu velmi pohledná akce domácích vedla ke vstřelení gólu
54:17
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Daniel Šterbák, asistoval Ivan Pergler (6:3).
48:53
Před brankou hostí byli teď útočníci Sparty ve velké šanci, vyslali na branku několik rychlých střel, ale gól z toho nebyl
47:53
Sparta odpověděla rychlým gólem a opět je rozdíl o dvě branky
47:44
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Lukáš Kovařík, asistoval Marek Veselý (5:3).
47:20
Zvýšenou aktivitu nakonec využilo Brno ke snížení na rozdíl jediné branky
46:54
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Matěj Hronek, asistoval Patrik Fabián (4:3).
38:58
Hra u mantinelů se velmi přiostřila, uklidnění snad přinese blížící se přestávka
37:10
Brno je v této fázi hry velmi aktivní, domácí se téměř nedostávají k založení útoku
34:08
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Dominik Sláma, asistoval Michal Stráský (4:1).
32:32
Dnes se zdravotnice Evička opravdu nenudí. Už ošetřuje asi 4 zranění. Snad ani jedno nebude vážné.
28:51
I před druhou brankou došlo ke srážce dvou hráčů, naštěstí oba dokázali odejít ze hřiště sami
28:04
Další prudká střela hostí, směřovala přesně do brankáře
25:52
Před domácí brankou došlo ke srážce dvou hráčů, kdy hostující Kozel musel být ošetřován, ale nakonec odešel ze hřiště po svých pouze s doprovodem spoluhráčů
24:19
Sparta je ve druhé třetině aktivnějším týmem, hráči jsou v neustálem pohybu
24:07
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Ondřej Hurt, asistoval Jiří Horák (4:0).
20:58
Rozdělenou přesilovku Brno nevyužilo a vyslalo na domácí branku pouze jednu branku
19:17
Vyloučen hráč Lukáš Voves družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení.
18:33
Časomíra zřejmě pochytila vánoční náladu a bliká víc než je záhodno. Stromečky by mohly závidět.
12:10
Lang při své střele našel jedinou mezírku mezi brankovou konstrukcí a brankářem a přesně tam umístil míček. Sparta vede již 3:0
12:08
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Jan Lang, asistoval Lukáš Voves (3:0).
11:25
Zouzal rychlým přeběhnutí celého hřiště vytvořil Spartě další velkou šanci, která tentokrát gólem neskončila
10:00
Dvěma rychlými góly se Sparta ujímá dvoubrankového vedení
09:54
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Martin Vachuda, asistoval Antonín Semerád (2:0).
09:42
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Jan Krejča bez asistence (1:0).
08:24
Chyba při rozehrání standartní situace poslala domácí zpět na vlastní polovinu a Brnu přinesla další brankovou příležiotst
07:02
Postupný útok domácích zastavila drobná nepřesnost v rozehrávce
05:29
Hurt opět přesně vystihl rozehrávku brněnských obránců a vydal se vstříc brankáři, ten byl připraven a míček vyrazil.
04:21
Domácí pozorně vykryli rozehrávku hostí a z rychlého protiútoku prověřili Bartekovu pozornost
03:17
Také domácí se již dostali k útočné akci, Hurt však trefil jen Barteka
02:22
Na začátku utkání jsou hosté aktivnějším týmem a již několikrát vyzkoušeli pozornost Zítky
00:23
První střelu vyslal na brankáře hostující útočník
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Nábělek a Radek Štengl.
00:00
00:00
Line-up hostů itelligence Bulldogs Brno: brankář: Kryštof Bartek; hráči v poli: Ondřej Krejčí, Petr Koláčný, Michal Stráský, Patrik Fabián, Matěj Hronek
00:00
Line-up domácích ACEMA Sparta Praha: brankář: Patrik Zítka; hráči v poli: Jiří Horák, Marek Zouzal, Jan Krejča, Ondřej Hurt, Daniel Riley