0:3
- : -
FBK Jičín
FBK Jičín
branky (asistence): 07:34 Gabriela Žůrková (Andrea Satýnková), 17:24 Gabriela Žůrková (Lucie Kloutvorová), 35:48 Lucie Kloutvorová (Gabriela Žůrková), 37:54 Šárka Chlumská
branky (asistence): 45:45 Ivana Lamková (Veronika Bedleková), 47:27 Martina Bernardová (Eliška Kučerová), 53:03 Eva Krauskopfová (Petra Šusterová)

FBK Jičín - Panthers Praha 4:3
8. Gabriela Žůrková, 18. Gabriela Žůrková, 36. Lucie Kloutvorová, 38. Šárka Chlumská - 46. Ivana Lamková, 48. Martina Bernardová, 54. Eva Krauskopfová; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Martin Reichelt; vyloučení: 3:3; využití: 0:0; diváků: 90; zásahy brankářů: Veronika Samková 19 - Kristýna Horňáková 25; po třetinách: 2:0, 2:0, 0:3;
60:00
Střely v poslední části hry: Jičín 12, Panters 9.
60:00
Komentář trenéra domácích P. Čiháčka: první dvě třetiny jsme byli lepším týmem na hřišti, třetí třetinu nás soupeř vyškolil v aktivitě a třikrát nás potrestal, čímž zdramatizoval průběh zápasu. Soupeři děkujeme a přejeme mnoho štěstí.
60:00
Komentář trenéra hostí L. Jenšíka: Stále stejná pohádka, individuální chyby našich klíčových hráček. Pokud se toto nezmění nemůžeme pomýšlet na tři body. Po tomto zápase se již připravujeme na závěr sezony. Děkuji soupeři i fanouškům.
60:00
59:30
Poslední půl minuty do konce zápasu, Jičín hraje přesilovku, je na polovině soupeře.
59:25
Vyloučen hráč Nela Škopánová družstva Panthers Praha na 2 minuty za bránění ve hře.
59:15
Panters bez golmanky.
58:52
Jičín rozehrává, dostává se na polovinu soupeře.
58:51
Timeout Panthers Praha
58:12
Jičín se osvobozuje z tlaku vyhozením.
57:48
Samková čaruje! Pochybě Floriánové se na ni řítila jedna ze soupeřek, ale ona nepovolila!
56:35
Jičín měl dvě dobré šance, ale nepodařilo se je přetavit v gól.
55:18
Zbývá cca 5 minut do utkání a bude to mazec.
54:43
Kosová ukázala šikovné a hbité ruce, ale i její střela letí mimo.
53:03
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Eva Krauskopfová, asistoval Petra Šusterová (4:3).
53:03
Platí nedáš, dostaneš. Nevyužitá přesilovka a vzápětí obdržený gól.
52:45
Samková zachránila svůj tým proti soupeřkám, které se dostaly do úniku 2 na 1.
52:06
Ani teď se nepodařilo přesilovku využít. Obě družstva v 5.
51:25
Zbývá 20 s přesilovky, Jičínu se nedaří propracovat se k jasné šanci.
50:03
Jičín dostává výhodu přesilové hry poté, co Krauskopfová zbořila Müllerovou u mantinelu. Podařilo se jim zavřít soupeře na jeho polovině.
49:46
Vyloučen hráč Eva Krauskopfová družstva Panthers Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení.
49:20
Drbohlavová měla gól na hokejce, nepodařilo se.
48:23
Jičín je nyní evidentně nervóznější a jeho hráčky dělají drobné chyby
47:27
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Martina Bernardová, asistoval Eliška Kučerová (4:2).
47:27
Na pokus Bernardové už Samková nestačila. Dva slepené góly a osud utkání je otevřený.
47:05
Panters po vstřeleném gólu znovu ožily, nyní musela další jejich pokus hasit tygřím skokem Samková.
45:45
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Ivana Lamková, asistoval Veronika Bedleková (4:1).
45:45
Lamková je první, kdo dnes překonává Samkovou, přitom to vypadalo, že ji střela úplně nesedla.
44:34
Müllerová chtěla ještě svoji práci vyšperkovat přihrávkou na svoji spoluhráčku, přihrávka ale neprošla.
43:42
Chlumská dnes září aktivitou, nyní opět motala hlavy soupeřkám na jejich polovině.
42:42
Všechny střely Panters končí zblokované nebo sražené za mantinel.
41:48
Panters neskládá zbraně. Zkouší to s hráčkou stabilně na brankovišti Jičína.
40:59
Jičín zatím nepůjčil soupeři míček. Tohle jsou excelentní kombinace.
40:01
Poslední třetinu zahajuje na míčku Jičín.
40:00
40:00
Střely ve druhé části hry: Jičín 8, Panters 7.
40:00
39:00
Kosová posílá na mantinel soupeřku a rozhodčí ji důrazně upozorňuje, že takto se tu hrát nebude.
37:54
Branku družstva FBK Jičín vstřelil Šárka Chlumská bez asistence (4:0).
37:54
Chlumská ukazuje,, že důraz před brankou soupeře se vyplácí!
36:40
Jičín přežil už třetí oslabení, dokonce zvýšil své vedení a nálada v hale je zas o něco lepší.
35:48
Branku družstva FBK Jičín vstřelil Lucie Kloutvorová, asistoval Gabriela Žůrková (3:0).
35:48
Jičín dobře bránil a nakonec se mu daří ve vlastním oslabení skórovat!!!
34:35
Vyloučen hráč Leona Müllerová družstva FBK Jičín na 2 minuty za bránění ve hře.
33:58
Střela Žůrkové sražena vysoko nad. Ale její náběh měl opravdu grády.
32:29
Panters se ženou za snížením rozdílu ve skóre a vyrovnaly aktivitu Jičína na hřišti.
31:03
Hra byla přerušena kvůli zranění domácí Růžičkové, ta je odvedena do šatny.
30:56
Jičín přežil i druhé oslabení, Samková se vyznamenala jedním vynikajícím zákrokem.
30:02
První minuta vyloučení pryč, Jičín brání vytrvale.
29:12
Panters dostávají šanci po přísném vyloučení udělat výrazný krok ke dramatizaci zápasu. Zatím se dostaly k jedné střela, ta šla mimo.
28:53
Vyloučen hráč Žaneta Kůželová družstva FBK Jičín na 2 minuty za bránění ve hře.
28:23
Panters po delší době v tlaku, Jičín si ale pomáhá vyhozením.
27:23
Nepřesnost Růžičkové v rozehrávce, ani tu Panters netrestá.
24:50
Tomaščinová tváří v tvář Samkové zklamala svůj tým.
23:53
Domluvený signál Žůrková-Satýnková, druhá jmenovaná ale netrefila míček.
23:05
Rychlé tempo hry nutí oba týmy k nepřesnostem, kdo využije zaváhání soupeře jako první?
21:22
Exnarová krásně získala míček, ale nedokázala ho dostat na své spoluhráčky.
20:35
Kloutvorová hledala vracečkou Žůrkovou, ale ta nedokázala protlačit míček do sítě.
20:01
Druhou třetinu zahajuje na míčku Panters.
20:00
20:00
Střely v první části hry: Jičín 9, Panters 6.
20:00
19:55
Jičín oslabení přežil bez úhony.
19:45
Výborný blok Mikoláškové, následně zasahuje Samková!
18:30
Jičín se zatím učině brání přesilovce, Panters se nedaří usadit se na útočné polovině.
17:49
Vyloučen hráč Lucie Růžičková družstva FBK Jičín na 2 minuty za sekání.
17:24
Branku družstva FBK Jičín vstřelil Gabriela Žůrková, asistoval Lucie Kloutvorová (2:0).
17:24
Kloutvorová získala míček po souboji na půlce, ale místo střelby volila přihrávku na úplně osamocenou Žůrkovou, která zavěsila.
15:55
A další střela z hokejek Panters, tentokrát Lachmannová. Pražanky přidávají na obrátkách.
15:01
Nováková se prodrala do brankoviště, ale kloudnou střelu už ji znemožnilo množství hokejek před ní.
13:57
Krauskopfová před sebou měla prázdnou bránu, ale střela z voleje ji vůbec nesedla.
12:43
Teď to zavánělo problémem v jičínské obraně. Rozehra Panters z rohu a Jičín si nedostatečně rozebral hráčky. Panters nabídnutou šancí pohrdly.
11:34
Další akci Jičína zakončovala Floriánová, ale té to dnes zatím lítá mírně nad.
10:41
Jičín je v dosavadní části zápasu značně aktivnější a má ze hry více.
09:20
Růžičková odvedla hodně černé práce, nakonec se dostala i ke střele, ale na ni už nezbyla potřebná síla.
07:34
Branku družstva FBK Jičín vstřelil Gabriela Žůrková, asistoval Andrea Satýnková (1:0).
07:34
Na souhru Žůrková-Satýnková už ale nestačila. Jičín jde do vedení.
07:12
Dvakrát za sebou teď zachránila svůj tým Horňáková.
05:54
Satýnková vyslala svoji střelu, ale i ta letí mimo.
04:50
Jičínu se nepodařilo dobře rozehranou přesilovku využít.
04:38
Hra je hned od začátku pořádně tvrdá.
03:58
Jičín o míšek přišel a nedaří se mu ho získat zpět.
03:02
Jičínu se podařilo při přesilovce zavřít soupeře na jeho polovině. Podaří se vstřelit gól?
02:45
Vyloučen hráč Kristýna Lochmannová družstva Panthers Praha na 2 minuty za hra rukou.
02:21
Chlumská už v druhé šanci za krátkou chvíli.
01:34
Müllerová nepřesnou přihrávkou poslala soupeřky do protiútoku, nic z něj ale nebylo, střela letěla úplně mimo.
01:14
Chlumská se snažila umístit do branky sražený míček, ale netrefila ho ideálně.
00:34
První zákrok Samkové, ale tato střela ji nemohla rozhodit.
00:01
První buly utkání pro domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Kostinek a Martin Reichelt.
00:00
00:00
Line-up hostů Panthers Praha: brankář: Kristýna Horňáková; hráči v poli: Lucie Kalinová, Martina Bernardová, Petra Šusterová, Anežka Slaná, Kristýna Lochmannová
00:00
Line-up domácích FBK Jičín: brankář: Veronika Samková; hráči v poli: Gabriela Žůrková, Leona Müllerová, Lucie Florianová, Andrea Satýnková, Lucie Kloutvorová