1:2
3:0
0:0
- : -
branky (asistence): 00:26 Hana Poláková (Iveta Hyršlová), 20:20 Hana Poláková (Adéla Bočanová), 24:59 Adéla Bočanová (Iveta Hyršlová), 39:21 Adéla Bočanová (Veronika Rybičková)
branky (asistence): 02:53 Pavla Kajfoszová (Zuzana Šuranyiová), 07:15 Zuzana Šuranyiová (Pavla Kajfoszová)

FbŠ E.P. Bohemians - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 4:2
1. Hana Poláková, 21. Hana Poláková, 25. Adéla Bočanová, 40. Adéla Bočanová - 3. Pavla Kajfoszová, 8. Zuzana Šuranyiová; rozhodčí: Jan Drška - Jiří Meisner; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 45; zásahy brankářů: Jitka Omelková 24 - Veronika Tomšová 20; po třetinách: 1:2, 3:0, 0:0;
60:00
Komentář trenéra hostů Jakuba Robenka: "Od nás konečně adekvátní výkon. Dneska holky zaslouží pochvalu - konečně. Výsledek mě v současné chvíli až tolik nezajímá, protože snad konečně pochopily, jakou cestou se musí vydat. Bohemka nás dnes porazila díky perfektně řešeným protiútokům, ale jinak si troufnu říct, že jsme byli o kousek lepší a jen Naše impotence Nás dneska stála body."
60:00
Komentář trenéra domácích P: Zápas se odvíjel přesně podle mých předpokladů. Ostrava hrála tvrdý, celoplošný florbal s aktivním napadáním, který nám zatím dělá problémy. Klasická první třetina - prohra. Ve druhé třetině jsme se zmátořili a dali jsme krásné tři góly. Ve třetí třetině jsme se zbytečně dostali pod tlak soupeře, ale již jsme neinkasovali a uhráli jsme zasloužené tři body. Děkuji divákům a soupeři."
60:00
Střely ve třetině: Bohemians 5 - Ostrava 10.
60:00
59:25
Na zemi zůstává Poláková. Vypadá to an zranění kotníku.
58:08
Timeout FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
57:11
Ostrava zkouší v šesti.
56:25
Obří šance Ostravy. Míček tancoval po brankové čáře, domácí obrana ale zahasila.
55:51
Vyloučen hráč Monika Slavíková družstva FbŠ E.P. Bohemians na 2 minuty za bránění ve hře.
54:31
Ostrava má teď více ze hry, ale nedaří se jí střelecky prosadit.
53:19
Pastušková netrefila odkrytou branku.
52:20
Šindelářová likviduje nohou nahození Ostravy a zakládá protiútok.
51:24
Omelková opět drží svůj tým proti osamocené útočnici Ostravy.
48:42
Slavíková ve zdi obětavě zakousla balonek.
45:42
Série obrovských šancí Bohemky. Holky si tak dlouho dávaly přednost, až jim balonek sebrala obrana Ostravy.
44:44
Vrlíková v brejku zastavena až Omelkovou.
43:40
Rybičková zůstala na pár okamžiků ležet na zemi, ale vypadá to, že bude v pořádku.
42:41
Preisslerová zbourala soupeřky v rohu a rozhodčí si ji pozval "na kobereček".
41:11
Standardka Bohemky od poloviny hřiště. Klokanky si nevytvořily golovou šanci.
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině: Bohemians 7 - Ostrava 4.
40:00
39:21
Branku družstva FbŠ E.P. Bohemians vstřelil Adéla Bočanová, asistoval Veronika Rybičková (4:2).
38:47
Dlouhý balon na vysunutou hráčku Ostravy zpracovala obrana Bohemky.
38:06
Vyloučen hráč Nikol Škopková družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za nedovolené vrážení.
38:06
Za faul na Polákovou míří na trestnou lavici opět Škopková.
37:34
Bohemka kombinuje za brankou Ostravy, ale ke střele se nedostala.
36:10
Standardka Bohemky od mantinelu končí jen ve zdi Ostravy.
35:31
Přečíslení Ostravy končí nepřesnou přihrávkou v rohu hřiště.
33:35
Bezzubá hra na obě strany nelahodí oku fanouška ani jednoho z týmů.
31:20
Šindelářová se na polovině hřiště pustila do odvážné kličky.
28:19
Slavíková na poslední chvíli zastavila přihrávku před prázdnou branku.
26:07
Šrotová orazítkovala tyč Omelkové.
24:59
Branku družstva FbŠ E.P. Bohemians vstřelil Adéla Bočanová, asistoval Iveta Hyršlová (3:2).
24:59
Přečíslení 3 na 2 učebnicově zakončila Bočanová.
20:20
Branku družstva FbŠ E.P. Bohemians vstřelil Hana Poláková, asistoval Adéla Bočanová (2:2).
20:20
První útok Bohemky rozebral obranu Ostravy a Poláková střílela do prázdné branky
20:01
Hosté tentokrát úspěšnější na buly.
20:00
20:00
Střely v první třetině: Bohemians 12 - Ostrava 12.
20:00
18:20
Omelková podržela Bohemku proti přečíslení Ostravy.
15:45
Bohemce se nedaří přejít s rozehrávkou přes polovinu.
13:25
Bohemka dobře kombinuje na polovině Ostravy, ale ke střele se hráčky nedostaly.
12:43
10:25
Patakyová natáhla od mantinelu, Tomšová se štěstím zasáhla.
09:32
Poláková poskytla masáž svým soupeřkám u mantinelu.
07:15
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil Zuzana Šuranyiová, asistoval Pavla Kajfoszová (1:2).
06:30
Zittová prověřila Tomšovou ze střední vzdálenosti.
05:37
Preisslerová nastřelila tyč Ostravy.
02:53
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil Pavla Kajfoszová, asistoval Zuzana Šuranyiová (1:1).
02:53
Kajfoszová prostřelila skupinu těl, včetně toho domácí brankářky.
02:36
Ostrava z protiútoku pálí jen do bránící hráčky.
00:26
Branku družstva FbŠ E.P. Bohemians vstřelil Hana Poláková, asistoval Iveta Hyršlová (1:0).
00:26
Hyršlová ze středu posunula na Polákovou, která s přehledem prostřelila hostující brankářku.
00:01
První buly pro domácí zásluhou Bočanové.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Drška a Jiří Meisner.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ČPP Bystroň Group Ostrava: brankář: Veronika Tomšová; hráči v poli: Denisa Kotzurová, Markéta Vrlíková, Romana Skácelová, Nela Kapcová, Pavla Kajfoszová
00:00
Line-up domácích FbŠ E.P. Bohemians: brankář: Jitka Omelková; hráči v poli: Iveta Hyršlová, Hana Poláková, Karla Kalecká, Tímea Patakyová, Adéla Bočanová