3:0
2:3
1:2
- : -
branky (asistence): 05:58 Dominik Beneš (Vojtěch Semerád), 10:43 Vojtěch Semerád (Dominik Beneš), 11:01 Mikuláš Krbec (Josef Novák), 24:27 Josef Novák (Lukáš Täuber), 27:44 Lukáš Täuber (Mikuláš Krbec), 58:40 Dan Semerád (Mikuláš Krbec)
branky (asistence): 28:40 Čeněk Kašpar (Jan Wojnar), 35:29 Michal Hudera (Jonáš Kůra), 36:45 Jonáš Kůra (Martin Mühlfait), 51:34 Petr Brautferger (Lukáš Měřička), 59:42 Martin Mühlfait (Filip Langer)

Florbal Ústí - PSN Tatran Střešovice 6:5
6. Dominik Beneš, 11. Vojtěch Semerád, 12. Mikuláš Krbec, 25. Josef Novák, 28. Lukáš Täuber, 59. Dan Semerád - 29. Čeněk Kašpar, 36. Michal Hudera, 37. Jonáš Kůra, 52. Petr Brautferger, 60. Martin Mühlfait; rozhodčí: Josef Monzer - Lukáš Procházka; vyloučení: 2:5; využití: 1:0; diváků: 69; zásahy brankářů: Marek Netopilík 26 - Martin Frühbauer 26; po třetinách: 3:0, 2:3, 1:2;
60:00
Komentář trenéra domácích p. Stummera: Po rozpačitém začátku jsem se dostali do hry a začali jsme kontrolovat hru. Bohužel od poloviny zápasu jsem se zalekli vedení a dělali jsem spoustu individuálních chyb. Nicméně zasloužené vítězství proti agresivně hrajícímu soupeři. Děkuji divákům a pořadatelům
60:00
Střely ve třetí třetině 9:12
60:00
Komentář trenéra hostí p. Jandy: Děkuji soupeři za zápas. Myslím, že takový zápas nás směrem k play-off jenom posílí, pokud si z něj vezmeme to správné.
60:00
59:55
Na závěr strkanice v rohu, míček mají domácí
59:45
Tak ještě jedna branka, klíčem bude vhazování. Vyhráli jej hosté
59:42
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Martin Mühlfait, asistoval Filip Langer (6:5).
59:30
To už snad domácí ubrání
59:00
Minuta do konce, červení opět v šesti hráčích v poli
58:40
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Dan Semerád, asistoval Mikuláš Krbec (6:4).
57:45
Šance v podání Beneše, Vavrušky a Semeráda skončila mezi nohama bránících hráčů, které zachytili přihrávku
57:00
Sledujeme stále podobný obrázek hosté mají více ze hry domácí se snaží o rychlé kontry
56:00
Drama vrcholí. Branku k dobru mají stále domácích. Po zásahu rozhodčích následuje vhazování
53:14
Vyloučen hráč Marek Pixa družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
53:10
Trma vrma před domácí brankou končí naštěstí míčkem v rohu
52:30
HOsté jsou na buly úspěšní, vyhráli jich dnes naprostou většinu a tak jsou opět na míčku
51:34
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Petr Brautferger, asistoval Lukáš Měřička (5:4).
51:10
Dan Semerád po rozehrávce kousíček mimo. Pokus hostí zablokován
50:45
Esterka teď hodně mimo.
50:00
Deset minut do konce a bude to drama. Míček poskakoval v domácím brankovišti a potom břevno ochránilo domácí od další pohromy
47:01
Vyloučen hráč Dominik Beneš družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání.
46:40
Vyloučen hráč Jan Wojnar družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za bránění ve hře.
43:20
Hosté se tlačí do zakončení, střílí téměř z každé pozice. Převahu si zatím přenesli i do třetího dějství
42:30
Tatranští napadají vysoko, domácí jsou v rozehrávce nejistí. Další postup červených zastavil Stibor
41:45
Ještě to bude boj. Hosté cítí šanci. Vavruška střílel, přes hokejku jednoho z obránců šel míček nad. Hned poté Esterka také netrefil
40:50
Domácí po tajmu stáhli hru na dvě lajny, vypadá to, že stejně budou pokračovat i v třetí třetině
40:00
40:00
Střely ve druhé části 12:12
40:00
39:55
Hosté se snažili momentální převahu ještě znásobit a hráli asi 25 vteřin bez brankaře
39:30
Spousta zbytečných nepovedených přihrávek na slepo zatím jakékoli snahy domácích hatí. Pixa z volného úderu trefuje mimo
39:00
Zbývá minuta, hosté jsou nadále aktivnější.
38:15
Domácí jsou teď trochu pod dekou, ale snaží se jí setřást. Kombinace se však nedaří.
37:25
A další pokus tentokrát v podání Braufergera zastavil Netopilík
36:45
Timeout Florbal Ústí
36:45
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Jonáš Kůra, asistoval Martin Mühlfait (5:3).
36:00
Krbec s Täuberem si rozehrávku zkomplikovali a následný pokus hostí do brankoviště nedoletěl
35:29
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Michal Hudera, asistoval Jonáš Kůra (5:2).
35:15
Krbec chtěl vyslat Nováka, ale Wojnar byl pozorný. Vzápětí střílel mimo Dan Semerád
34:20
Ani hostům se rozehrávka příliš nedaří. Jsou zastavování již na polovině. Dlouhým pasem se dostali až za branku, tam je domácí faulovali
33:30
Domácí mohli jít 3 na osamoceného obránce, Vojta Semerád podcenil přihrávku a akci zastavil
32:45
Domácí se dopouštějí chyb v rozehrávce a sami tak připravují pozice pro hosty, jako teď. Netopilík byl pozorný
30:40
Domácí dobře rozestavěli svůj útočný val a zatápěli obraně Tatranu, Esterka netrefil čiště
28:40
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Čeněk Kašpar, asistoval Jan Wojnar (5:1).
28:30
Měřička po chybě Esterky mohl snížit, míček mu sjel a zachytil jej Netopilík
27:44
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Lukáš Täuber, asistoval Mikuláš Krbec (5:0).
27:05
Hosté jsou opět ve čtyřech, krátkou přesilovku 5 na 3 přežili
26:29
Vyloučen hráč Jan Wojnar družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
25:45
Stibor mohl navýšit, ze vzduchu míček trefil nepřesně. V oslabení mohl snížit Kůra, golman domácí podržel
25:15
Beneš trefil břevno
24:51
Vyloučen hráč Filip Langer družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
24:27
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Josef Novák, asistoval Lukáš Täuber (4:0).
24:10
Jedovatou střelu Kašpara zkrotil Netopilík
23:45
Krbec se snažil dorážet, dopustil se však faulu na brankaře. Na druhé straně pokus Pixy k brance nedoletěl
23:00
Vlček zablokoval dva po sobě jdoucí pokusy Mühlfaita
22:45
Kašpar se snažil tečovat nabídku před brankou, míček skončil v rohu
21:55
Přetahovanou u mantinelu nakonec vyhrál Kašpar, hosté uklidňují hru rozehrávkou na vlastní polovině
21:10
Domácí rozehráli z rohu, nacvičená akce skončila střelou Beneše do jednoho z obránců
18:40
I domácí si vyzkoušejí přesilovku, ta se jim však příliš nedaří.
17:47
Vyloučen hráč Jonáš Vaculík družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za hra na zemi.
17:25
Novák opět sám, vychytal ho Frühbauer
16:20
Nepřesnosti na obou stranách, nikdo dlouho míček nepodrží. Nebezpečně, ale mimo střílel Měřička
15:45
Mühlfait střílel jen do Beneše, ale hosté u balonku zůstanou. Novák sebral Navrátilovi míček a směřoval sám na branku, netrefil
15:05
Domácí jsou v plném počtu
14:40
Pixa se dostal do střelecké pozice, strážce domácí svatyně opět na místě
14:05
Domácí zdrželi hosty za jejich brankou. Teď již jsou oba týmy rozestavěné na domácí polovině
13:05
Domácí se sice zlobili, ale verdikt rozhodčích byl jasný.
13:02
Vyloučen hráč Dan Semerád družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání.
12:30
Stiborův pokus zablokoval Hudera. Domácí se k míčku vrátili a mohou založit další akci.
11:45
Pixa dostal dobrou přihrávku na střed, z otočky trefil jen střed branky a tam připraveného Netopilíka
11:05
Krásná kombinace domácích až do prázdné a je to o tři branky
11:01
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Mikuláš Krbec, asistoval Josef Novák (3:0).
10:43
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Vojtěch Semerád, asistoval Dominik Beneš (2:0).
10:30
Od poloviny střílel kapitán hostí Hudera, Netopilík byl připraven
10:10
Stibor jednoruč poslal přihrávku na Haráka do velkého brankoviště, ten nezpracoval.
09:30
Již menší marodka umožňuje dnes domácím hru na tři formace. Chybu v rozehrávce udělal Esterka, hosté ji nepotrestali
08:40
Domácí rozehrávali z rohu, nic z toho nebylo. Kontr hostí zastavil na polovině Täuber
07:50
Již poněkolikáté se snažil zakončovat agilní Wojnar, trefil jen boční konstrukci branky
07:10
Vojta Semerád Měřičku nepustil podél mantinelu, hosté začínají znovu u svojí branky. Ten samý hráč na druhé straně vyzkoušel pozornost hostujícího golmana
05:58
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Dominik Beneš, asistoval Vojtěch Semerád (1:0).
05:50
Kombinace na jeden dotek v podání dvojice Mochan, Vaculík skončila v rohu
05:25
Krbec se dostal po nedobré rozehrávce do potíží, ale domácí situaci nakonec zvládli a budou rozehrávat v solidní pozici, Stibor pálil vedle
04:35
Fuchsig s Benešem se dostávali do šance, v rozhodující chvíli míček neposlechl
03:45
Domácí byli chvíli na balonku, pak jej nepřesnou přihrávkou ztratili, následně se provinili faulem
02:55
Opět to byl Wojnar z rohu, střela neprošla k Netopilíkovi. Na druhé straně zahrozil Vlček
02:00
Wojnar vyběhl z rohu, ale bez míčku, ten mu domácí sebrali v rozporu s pravidly
01:30
Brautferger nahazoval do brankoviště, nikdo s přítomných míček netrefil
00:50
Po počátečním oťukávání, kdy po buly měl míček v moci Tatran střílel Mühlfait, střela se mu nepovedla
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Josef Monzer a Lukáš Procházka.
00:00
00:00
Line-up hostů PSN Tatran Střešovice: brankář: Martin Frühbauer; hráči v poli: Martin Mühlfait, Marek Pixa, Lukáš Měřička, Jan Wojnar, Čeněk Kašpar
00:00
Line-up domácích Florbal Ústí: brankář: Marek Netopilík; hráči v poli: Dominik Beneš, Pavel Vlček, Adam Stibor, Vojtěch Semerád, Martin Fuchsig
00:00
Dobrý večer ze zasněženého Ústí nad Labem. K dohrávce 15. kola nejvyšší soutěže juniorů se na palubovce haly připravují již oba týmy, utkání zanedlouho začne. Přeji příjemné počtení