1:2
1:2
3:3
- : -
branky (asistence): 16:42 Jiří Koutný (Jiří Bauer), 33:58 Jiří Juhaňák (Josef Žižka), 49:28 Jiří Koutný (Jiří Bauer), 51:52 Jiří Bauer (Jiří Juhaňák), 59:57 Jiří Koutný
branky (asistence): 14:34 Michal Strachota (Martin Pražan), 19:12 Dan Kašovský (Miloš Tyl), 23:56 Martin Pražan (Tomáš Sýkora), 26:48 Miloš Tyl (Patrik Dóža), 45:26 Michal Strachota (Tomáš Sýkora), 49:53 Martin Koutný (Petr Pražák), 59:20 Patrik Dóža (Miloš Tyl)

itelligence Bulldogs Brno - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 5:7
17. Jiří Koutný, 34. Jiří Juhaňák, 50. Jiří Koutný, 52. Jiří Bauer, 60. Jiří Koutný - 15. Michal Strachota, 20. Dan Kašovský, 24. Martin Pražan, 27. Miloš Tyl, 46. Michal Strachota, 50. Martin Koutný, 60. Patrik Dóža; rozhodčí: Petr Černý - Jiří Janoušek; vyloučení: 1:2; využití: 1:1; diváků: 279; zásahy brankářů: Kryštof Bartek 24 - Jan Barák 28; po třetinách: 1:2, 1:2, 3:3;
60:00
Komentář trenéra hostí Davida Podhráského : Chtěl bych hráče pochválit . Po posledních, ne zrovna přesvědčivých výkonech , jsme dnes předvedli zodpovědný výkon. a proti velmi dobře hrajícímu Brnu zvítězili.
60:00
Celkový počet střel : domácí 33, hosté : 31
60:00
Máme tu konec zápasu, měli jsme zde velmi excelentní souboj mezi domácími Bulldogs Brno a hosty : Fat - pipe Chodov, ve kterém zvítězili Chodov s tří gólovým náskokem.
60:00
Střely ve 3.třetině: domácí : 16 hosté: 10
60:00
Komentáře trenéru zněli asi takto : Bulldogs Brno , Jan Kadlec : Dnes budu kritický, utkání bylo z naší strany plné strachu, nedůrazu a neschopnosti splnit základní věci.Trénink zaměříme a věci z dnešního utkání.Největším rozdílem v dnešním utkání byla hra jednotlivce.V té Chodov dominoval
60:00
59:57
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Jiří Koutný bez asistence (5:7).
59:57
Jiří Koutný v sólové akci přidává jeden bezvýznamný gól. Konečné skóre 5:7. Jiří Koutný dovršil hattrick.
59:20
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Patrik Dóža, asistoval Miloš Tyl (4:7).
59:15
Buldoci povolují a je tady souboj dva na dva a Chodov zakončuje do prázdné brány.
58:16
Gólman zpět v bráně
57:48
Běží nám poslední 2 minuty zápasu, dav podporuje domácí, jak jen to jde.
57:12
Velmi riskantní rozhodnutí trenéra domácích hrát v šesti hráčich , když do konce zbývá 2 a půl minuty
56:54
Buldoci hrají prázdnou bránou.
56:30
Bulldoci se rvou jako praví bojovníci nechávají na hřišti opravdu srdíčko.
55:49
Velmi nebezpečné nahození míčku do domácího pásma.
55:20
Brankář Chodova vyhazuje míček.
54:20
Systematickým postupem přechází do útočného pásma ,kde zkouší pokořit chodovského gólmana , bez úspěchu.
53:58
Domácí brání svoji polovinu.
53:18
Domácí jsou velmi bojovný tým , snaží se neustále vyvíjet tlak na hostí branku.
52:31
V obranném pásmu domácích je nyní opravdu horko. Chodov je stále nabuzen z dvou gólového náskoku a nechce se jen tak jednoduše polevit.
51:53
Zvoní tyčky , od které míček putuje do branky. Buldoci stahují náskok
51:52
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Jiří Bauer, asistoval Jiří Juhaňák (4:6).
51:08
Ve hře nacházíme jednu střelu za druhou , velmi strhující utkání dnes sledujeme mezi domácími Bulldogs Brno a hosty Fat Pipe Chodov. Stav utkání je 3:6
49:55
A na střídačce domácích je velmi dusno.
49:53
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Martin Koutný, asistoval Petr Pražák (3:6).
49:28
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Jiří Koutný, asistoval Jiří Bauer (3:5).
49:28
Neuvěřitelný gól po dvaceti minutách přesilovky.
49:05
Vyloučen hráč Michal Kotlas družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za blokování hokejky.
49:00
buldoci měli ponechanou výhodu a teď přicházií šance snížit stav utkání, máme tu 2. přesilovku v zápase.
48:56
Další střela. a pozor bude se vylučovat.
48:00
Domácí trefují boční síťku brány. Hra se přesouvá na druhou stranu.
47:39
Domácí se nevzdávají a zkouší vyvíjet neustálý tlak.
47:26
Přízemní střela proletěla okolo brány hostí.
46:47
Buldoci ze středu ohrozili bránu , brankář měl opět , co dělat , aby tuto důraznou střelu pokryl.
46:20
Buldoci začínají být agresivní a důrazní.
45:27
Chodov zvyšuje stav utkání na tří gólový náskok.
45:26
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Michal Strachota, asistoval Tomáš Sýkora (2:5).
45:26
Neuvěřitelná střela z otočky , která našla pravý růžek branky domácích.
45:14
Hosté mají vhazování ze střední vzdálenosti.
44:28
Hráč bulldogs Brno Jiří Koutný zkouší únik po mantinelu , ale špatně zakončuje a branku netrefuje.
43:40
Hosté také střílí, ale gól nepadl
43:10
Nečekaná střela domácích , brankář na poslední chvíli chytil střelu.
42:53
Vhazování pro domácí.
42:33
Buldoci uklidňují hru. a drží míček na obranné polovině.
42:02
Hráči Chodova hrají v pěti.Přesilovka domácích byla bez gólová.
41:40
Přesilovka bude brzy končit.
41:05
2 nebezpečné střely zkoušeli Buldoci , brankář nekompromisně úspěšný.
40:24
Stále nám pokračuje přesilovka domácích.
40:01
Připravuje se na vhazování. Třetí třetina právě začíná. Míček mají hosté.
40:00
Střela do tyčky hráč Patrik Dóža družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV .
40:00
40:00
Máme tu opět konec tentokrát 2.třetiny. Stav po druhé třetině : 2:4 , počet střel : Buldoci : 11 ,Chodov : 11,
40:00
Čeká nás třetí , a tedy poslední třetina v zápase, uvidíme , co na nám týmy ještě ukážou.
40:00
39:50
Máme tu posledních 10 vteřin hry. Ještě poslední střela domácích.
39:22
Domácí hrají první přesilovku v zápase.
39:12
Vyloučen hráč Dan Kašovský družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za špatné střídání.
38:51
Domací mají výhodu a hrají v 6 hráčích na hřišti.
38:30
Bude se vylučovat.
38:00
Domácí překombinovali v útočném pásmu.
37:00
Viděli jsme okolo 5- ti velmi kuriózních střel na domácí bránu.
36:25
Nebezpečná střela , která poznamenala brankovou konstrukci. a další nebezpečná střela , kterou brankář zneškodnil.
36:19
Buldoci střídají a budou rozehrávat z rohu útočného pásma.
36:00
Vhazují hosté.
35:59
Míček opět mimo hřiště.
35:04
Domácí se snaží projít do útočného pásma , nebezpečné nahození před bránu, které si obránci hostí pokryli.
34:41
Hráč domácích odehrál míček mimo hrací plochu.
33:58
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Jiří Juhaňák, asistoval Josef Žižka (2:4).
32:36
Několik kombinací a přihrávek nám teď ukázali domácí.
32:06
Hráči Buldoku mají vhazování.
31:36
A dvě střely nám ukazují domací.
30:40
Menší zmatky na hřišti , hra se odehrává na půli hřiště , ale velmi nebezpečná střela , která trefila domácího brankáře.
30:08
U míčku opět Chodov
29:47
Hráči Chodova se zapletli do rozehrávky a dali tak šanci Buldokům.
29:28
Hosté střílí, ale netrefují .
29:04
Rozehrávka domácích v útočném pásmu.
27:57
Lukáš Jalový z týmu Bulldogs Brno zkouší ohrozit bránu, ale nakonec přihrává.
27:20
Hra nám pokračuje za stavu 1:4
26:48
Timeout itelligence Bulldogs Brno
26:48
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Miloš Tyl, asistoval Patrik Dóža (1:4).
26:48
Presink hostů se vyplatil, vstřelují další , již čtvrtý gól.
26:36
hosté ohrožují bránu od mantinelu.
26:06
Velký rozruch před bránou Chodova . Buldoci si nenechávají nic líbit.
25:44
Vhazování pro Buldoky.
25:19
Hráči Chodova nebezpečně napadají domácí bránu. Brankář Buldoků čaroval v bráně.
24:18
Další drobné přerušení , právě spadly mantinely. Míček mají na hokejkách hráči Buldoků
24:11
Hra pokračuje za stavu 1:3.
23:56
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Martin Pražan, asistoval Tomáš Sýkora (1:3).
23:56
Chodov přešel do proti útoku a vstřeluje gól.
23:03
K míčku se dostávají hosté.
22:32
Buldoci nádherně kombinují a vytváří hru.
22:00
Skákavá střela od půlky , brankář Chodova měl , co dělat.
21:36
Domácí v držení míčku.
21:10
Hráč Buldoku se zkoušel prosadit ,ale obránce byl nekompromisní.
20:20
Máme tu druhou část hrací části a s ní i odpočinuté hráče . Uvidime , co nám předvedou tentokrát
20:00
Střela do tyčky hráč Petr Pražák družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV .
20:00
Střela do tyčky hráč Miloš Tyl družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV .
20:00
20:00
Máme tu konec 1.třetiny a s ní i 10-ti minutovou pauzu. Stav utkání zůstává 1:2 . Střely po 1.třetině : Domácí : 6 , Hosté : 10
20:00
19:50
Máme tu posledních 10 sekund hry.
19:47
Stav utkání 1:2
19:20
Během deseti vteřin přesilové hry hostí vstřelili góla.
19:12
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Dan Kašovský, asistoval Miloš Tyl (1:2).
19:03
Vyloučen hráč David Coufal družstva itelligence Bulldogs Brno na 2 minuty za bránění ve hře.
19:03
19:03
Chodov má přesilovku.
18:52
Přidávají další střelu, kterou brankář vytěsnil svým tělem.
18:15
Hráči Chodova teď drží míček na útočné polovině.
17:46
Tým Chodova je trošku otřesený , Buldoci zasazují další střely na bránu.
17:00
Po neuvěřitelném úniku Jiřího Koutného je tu vyrovnávací gól na 1:1. Jíří Koutný si počkal na správnou chvíli a vymetl pravý růžek brány.
16:42
16:07
Úspěšný zákrok gólmana Buldoků
15:12
Utkání pokračuje za stavu 0 :1 , teď zkoušeli Buldoci střelu ,ale ta minula bránu.
14:34
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Michal Strachota, asistoval Martin Pražan (0:1).
14:34
Po neuvěřitelné kombinaci hráči chodova vstřelují gól
14:20
Zblokovaná střela. Chodov má vhazování za domácí bránou.
13:56
Nebezpečná situace Chodova. Přihrávka protihráče minula,
13:15
Vhazování na útočné polovině pro Buldoky. Buldoci střídají.
12:55
Vidíme stále přenášení hry. Z obranné poloviny na útočnou.
12:39
Buldoci střílí na bránu, brankář je úspěšný a střelu pokryl.
12:25
Nebezpečná střela , která lízla pravou tyč domácí brány.
12:10
Buldoci bojují za brankou hostí.
11:19
Rozehrává Chodov . Buldoci jsou velmi efektivní a rvou se jako draci.
11:02
Tlak před chodovskou bránou.
10:33
Buldoci v držení míčku, střídají hráče na hřišti.
10:03
Buldoci vhazují v útočném pásmu. A znovu. Nádherná přihrávka na druhou stranu hřiště. Těsná střela.
09:49
Nebezpečná střela Chodova, brankář byl úspěšný a střelu vyrazil
09:08
Viděli jsme spoustu šancí, jak na straně domácích tak na straně hostů, Stav po 9:00 minutách 0:0.
02:33
Zblokovaná střela v obranném pásmě Buldoků.
02:22
Dnes na tady na Vodové máme velmi běsnící dav , který podporuju svůj tým.
01:40
Hráč Chodova odstavil obránce Buldoků u mantinelu.
01:22
01:20
Míček mají na hokejkách hráči Chodova.
00:39
První nebezpečný střet před bránou Chodova.
00:20
V držení míčku jsou hráči Chodova.
00:01
Hráči nastupují na hřiště. Je tu první písknutí, což znamená, že hra začíná.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Černý a Jiří Janoušek.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Jan Barák; hráči v poli: Tomáš Sýkora, Martin Pražan, Michal Strachota, Patrik Dóža, Miloš Tyl
00:00
Line-up domácích itelligence Bulldogs Brno: brankář: Kryštof Bartek; hráči v poli: Lukáš Jalový, Vít Hrubý, Miroslav Kladivo, Jan Novotný, Martin Grlický