0:3
4:3
2:4
- : -
branky (asistence): 24:49 Šimon Kuczera, 30:02 Wojciech Malajka (Filip Heczko), 30:27 Dominik Eichner (Filip Hrabal), 37:32 Dominik Klimscha (Šimon Kuczera), 44:09 Wojciech Malajka (Filip Hrabal), 55:17 Michal Sládek (Dominik Klimscha)
branky (asistence): 01:43 David Šimek, 08:44 David Šimek (Vojtěch Bagin), 18:14 Jakub Šárka, 25:07 David Šimek (Kryštof Krbec), 33:34 Pavel Čihák, 39:51 Radek Mandík (Daniel Cabejšek), 42:03 Martin Šimek (Tomáš Kindl), 44:37 Vojtěch Bagin (Martin Šimek), 58:51 Kryštof Krbec (Martin Šimek), 59:40 Martin Kisugite

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - FbŠ Bohemians 6:10
25. Šimon Kuczera, 31. Wojciech Malajka, 31. Dominik Eichner, 38. Dominik Klimscha, 45. Wojciech Malajka, 56. Michal Sládek - 2. David Šimek, 9. David Šimek, 19. Jakub Šárka, 26. David Šimek, 34. Pavel Čihák, 40. Radek Mandík, 43. Martin Šimek, 45. Vojtěch Bagin, 59. Kryštof Krbec, 60. Martin Kisugite; rozhodčí: Libor Gavlas - Lukáš Mikula; vyloučení: 2:4; využití: 2:1; diváků: 205; zásahy brankářů: Jakub Klobučník 19 - Ivan Ponomarev 9; po třetinách: 0:3, 4:3, 2:4;
60:00
Komentář trenéra domácích Martina Smetáka: Důležitý zápas, který jsme dnes nezvládli. Nemůžeme prohrávat 3-0 po pár minutách. Blahopřeji soupeři.
60:00
Střely na branku ve třetí části: Ostrava - 4 , Bohemians - 10
60:00
Komentář trenéra hostů Michala Jedličky : Dneska pro nás hrozně duležitý utkání, jsme moc rádi že jsme Ostravě vrátili porážku z Děkanky. Přejeme jí hodně štěstí do dalších bojů.
60:00
59:40
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Martin Kisugite bez asistence (6:10).
58:51
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Kryštof Krbec, asistoval Martin Šimek (6:9).
58:05
Vyloučen hráč Matěj Smeták družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za sekání.
57:18
Tři minuty do konce a u míčku hosté.
55:30
Ostrava očividně ještě neřekla poslední slovo a podníká další útočné ražení.
55:17
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil Michal Sládek, asistoval Dominik Klimscha (6:8).
55:15
Timeout FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
54:26
Útok FBC teď přerušil faul a hrát tak budou hosté.
51:23
Ponomarev se teď ve svém brankovišti zapotil, ale domácím radost neudělal.
48:37
Klobučník teď vytěsnil jistý gól.
47:25
Hra je hodně vyostřená na obou stranách a k vidění je florbal v dost rychlém tempu.
45:08
Hosté mají vždy v rukávu připravenou rychlou odpověď pro domácí celek.
44:37
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Vojtěch Bagin, asistoval Martin Šimek (5:8).
44:09
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil Wojciech Malajka, asistoval Filip Hrabal (5:7).
44:08
Malajka neskutečným blafákem snižuje.
43:42
FBC u míčku ale zatím jen na polovině hřiště.
42:03
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Martin Šimek, asistoval Tomáš Kindl (4:7).
41:31
Šimkovi střela absolutně nesedla a povedlo se mu tak skoro orazítkovat časomíru.
40:22
Míčku se ujali domácí hráči.
40:00
40:00
Střely na branku ve druhé třetině : Ostrava - 8 , Bohemians - 10.
40:00
39:51
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Radek Mandík, asistoval Daniel Cabejšek (4:6).
38:01
Ponomarev teď musel dalším zákrokem držet vedení Bohemky.
37:32
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil Dominik Klimscha, asistoval Šimon Kuczera (4:5).
37:31
Dominik "Calim" Klimscha rozvlnil síťku a snižuje stav utkání.
36:10
Bouřlivou atmosféru v hale tvoří dnes 205 diváků.
33:34
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Pavel Čihák bez asistence (3:5).
33:13
Tlak hostů na stranu Klobučníka, který drží nezměněné skóre.
31:40
Střídačka Bohemky teď mírně nabroušená , jelikož rozhodčí nechal faul bez povšimnutí.
30:27
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil Dominik Eichner, asistoval Filip Hrabal (3:4).
30:26
Eichnerova přesná střela končí ve víku.
30:02
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil Wojciech Malajka, asistoval Filip Heczko (2:4).
30:01
Rychlé využítí přesilovky 5 na 3.
29:58
Vyloučen hráč Adam Růžek družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za bránění ve hře.
29:28
Vyloučen hráč Tomáš Kindl družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
29:27
Kindl hodně zbytečným faulem znovu oslabuje svůj tým.
28:05
FBC si teď dokázalo vytvořit mírnou převahu ale bez pomyslné sklizně ovoce.
26:44
Kuczera si šikovně naběhl ale střela letěla bohůžel mimo.
25:42
Vyloučen hráč Tomáš Kindl družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání.
25:07
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil David Šimek, asistoval Kryštof Krbec (1:4).
25:07
Šimkův hattrick mění skóre opět ve prospěch hostů.
24:49
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil Šimon Kuczera bez asistence (1:3).
23:11
Několik po sobě jdoucích šancí Bohemky , musel likvidovat brankář Klobučník.
21:48
Ostrava se usídlila u branky Bohemky, ale do zakončení se jí dostat nedaří.
20:55
Hrabal vyzkoušel backhand ale mimo.
20:01
Míček získávají hosté.
20:00
20:00
Stčely na branku v první třetině: Ostrava - 3 , Bohemians - 9.
20:00
19:11
Hrabalův pokus končí hodně vysoko nad.
18:14
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Jakub Šárka z trestného střílení (0:3).
17:16
Vyloučen hráč Kryštof Krbec družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za bránění ve hře.
15:46
Kindl se teď se svými spoluhráči moc nepohodl a daroval tak míček soupeři dosti lacino.
13:43
Ostrava se zatím nemůže dopracovat k žádné velké šanci.
11:12
Početní výhoda hostů zatím bez výraznějšího ohrožení branky.
09:37
Vyloučen hráč Marek Klečka družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za sekání.
08:44
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil David Šimek, asistoval Vojtěch Bagin (0:2).
08:22
Hosté mají ze hry prozatím mnohem víc a Ostrava jim prozatím jen dýchá na záda.
06:42
Neskutečnou šanci měl na hokejce Kisugite ale prázdnou branku netrefil.
05:42
Šikovnou otočku teď zkusil Heczko ale trefuje mimo.
04:58
Klobučník se teď musel hodně ohlížet , jelikož míček kolem něj skákal hodně neposedně.
03:35
Kombinace se teď ujal Malajka ale bez výsledku.
02:12
Hru teď kontrolují hráči FBC ale jen na své polovině.
01:43
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil David Šimek bez asistence (0:1).
00:45
Šárka se protlačil až do protiútoku, ale podařilo se mu trefit jen brankovou konstrukci.
00:01
Úvodní buly ve prospěch Bohemky.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Libor Gavlas a Lukáš Mikula.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ Bohemians: brankář: Ivan Ponomarev; hráči v poli: Pavel Čihák, Kryštof Krbec, David Šimek, Vojtěch Bagin, Jakub Šárka
00:00
Line-up domácích FBC ČPP Bystroň Group Ostrava: brankář: Jakub Klobučník; hráči v poli: Šimon Kuczera, Dominik Klimscha, Michal Sládek, Filip Heczko, Matěj Smeták