3:1
1:1
2:1
- : -
branky (asistence): 05:41 Jan Natov (Jiří Curney), 15:24 Tomáš Chroust, 18:41 Ondřej Fojta, 28:15 Jan Jelínek (Tomáš Chroust), 52:37 Josef Pluhař (Jakub Gruber), 57:29 Jakub Gruber (Petr Kološ)
branky (asistence): 08:21 Jakub Kolísko, 32:55 Tomáš Svačinka (Marek Beneš), 55:15 Mikuláš Komárek (Marek Beneš)

Technology Florbal MB - Tatran Střešovice 6:3
6. Jan Natov, 16. Tomáš Chroust, 19. Ondřej Fojta, 29. Jan Jelínek, 53. Josef Pluhař, 58. Jakub Gruber - 9. Jakub Kolísko, 33. Tomáš Svačinka, 56. Mikuláš Komárek; rozhodčí: Jiří Dolanský - Vojtěch Sýkora; vyloučení: 3:2; využití: 0:0; diváků: 607; zásahy brankářů: Lukáš Bauer 17, David Rytych 1 - Tomáš Kafka 15, Michal Rebro 1; po třetinách: 3:1, 1:1, 2:1;
60:00
Komentář domácího trenéra p. Pazdery : Zasloužená výhra, i když je pravdou, že jsme se nevyvarovali výpadků v naší hře, v kterých nás Tatran přehrával. Oba týmy si vytvořily větší množství šancí, než dokázaly proměnit. Jsem spokojen, jak jsme zvládli závěrečnou dlouhou tatranskou power-play. Děkujeme divákům za podporu.
60:00
Hráči utkání : domácí hráč číslo 24 Josef Pluhař, hosté hráč číslo 28 Jakub Kolísko
60:00
Střely ve třetí třetině : domácí 7, hosté 5
60:00
Komentář hostujícího trenéra p. Beneše : Dnešní utkání rozhodla naše malá aktivita v úvodu utkání a herní činnosti jednotlivce, ve kterých byl soupeř o třídu lepší. Pozitivem je, že ve druhé půlce zápasu jsme byli lepším týmem a soupeře jsme přehrávali. Celkově je výhra Mladé Boleslavi ale zasloužená.
60:00
Střely celkem : domácí 22, hosté 21
60:00
59:55
Melišova rána mezi tři tyče nezamířila.
59:30
Půl minuty před koncem třetí třetiny Tatran drží míček na svých holích.
59:00
Minutu před koncem zaváží Pluhař míček za Kafkovu branku.
58:13
Kafka zpět v brance a musí čelit náporu první boleslavské formace.
57:29
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jakub Gruber, asistoval Petr Kološ (6:3).
57:29
Gruber vrací svému týmu třígólové vedení zasunutím míčku do prázdné klece.
56:32
Krzyžanek s obrovským přehledem vyvezl míček přes tři hráče na útočnou polovinu, Kafka se musel vrátil zpět do branky,
56:00
Komárek o pár centimetrů minul Bauerovu branku.Pěkná střela.
55:15
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Mikuláš Komárek, asistoval Marek Beneš (5:3).
55:15
Komárek po Benešově přihrávce snižuje na 3:5.
54:35
Tatran s odkrytou klecí zkouší zvrátit stav utkání.
54:18
Timeout Tatran Střešovice
54:17
Dvojice Gruber - Pluhař opět v akci...Gruber tentokrát jako střelec minul zařízení.
53:17
Curney vymyslel exkluzivní nahrávku na Krajcigra, ten ji však nedokázal zúročit.
52:37
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Josef Pluhař, asistoval Jakub Gruber (5:2).
52:37
Dechberoucí kombinace Pluhaře a Grubera končí brankou prvního jmenovaného.
51:43
Deutsch nedokázal odstavit Curneyho do míčku, ten nahrál na Křenka, jehož střelu hostující obránci ke Kafkovi nepustili.
51:00
Třetí útočná formace Boleslavi skvěle napadala za brankou soupeře, hosté však zůstávají u míčku.
49:38
Domácí florbalisté přečkali i toto oslabení a nyní kombinují na vlastní polovině,
49:03
Ostrý souboj Jelínka a Beneše v rohu posoudil rozhodčí jako čistý a Tatran může pokračovat dále ve své kombinaci,
48:45
Vítovcův výběh nezamířil mezi tři tyče.
48:16
Necelá minuta do konce přesilovky, Technologové rozehrávají z rohu.
47:12
Trestné střílení družstva Tatran Střešovice neproměnil Jakub Kolísko.
47:12
Střídání brankáře. Nový brankář David Rytych družstva Technology Florbal MB
47:12
Vyloučen hráč Radim Křenek družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
47:12
Rytych, který na nájezd vystřídal Bauera, vychytal Jakuba Kolíska při trestném střílení a Tatran bude hrát přesilovku.
46:32
Benešova pumelice míří zhruba dvacet centimetrů vedle domácí branky.
46:01
Křenek po křižné přihrávce jen těsně minul Kafkovu svatyni.
45:05
Míček pro Tatran, který rozehrává zpoza vlastní branky.
44:19
Domácí přesilovou hru nevyužili a hraje se 5 na 5.
42:19
Trestné střílení družstva Technology Florbal MB neproměnil Jiří Curney.
42:19
Střídání brankáře. Nový brankář Michal Rebro družstva Tatran Střešovice
42:19
Vyloučen hráč Tomáš Svačinka družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za hra v malém brankovišti.
42:19
Curney neproměnil trestné střílení,při kterém ho vychytal Rebro a po něm se do branky vrací Kafka.
41:02
Kouč domácích Pazdera nejspíše zužuje hru na dvě obranné dvojice - Jelínek nastupuje s Kološem.
40:30
Křenek s Krzyžankem zakládají postupný útok.
40:00
40:00
Skóre bylo jen kosmeticky upraveno, náskok domácích zůstává po druhé třetině dvougólový.
40:00
Střely v druhé třetině : domácí 7, hosté 11
40:00
39:57
Bauer ránu polapil.
39:50
Po Krzyžankově faulu rozehrávají Střešovice.
39:27
Domácí oslabení přečkali, Tatran však stále drží míček.
38:56
Benešova bomba mířila do šibenice, domácí brankář Bauer ji však konečky prstů vytěsnil.
37:54
První střela, kterou vypustil Vítovec, však ovoce nepřináší.
37:23
Tatran dostává možnost přesilové hry, aby se dostal na dostřel jednoho gólu.
37:22
Vyloučen hráč Jan Jelínek družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za bránění ve hře.
36:31
Střešovice sevřely Boleslav, ke střele se dostal Beneš, tu s velkými problémy vytěsnil Bauer.
35:15
Jelínek ubránil akci 2 na 1 a získává míček pro domácí.
34:16
Ani hosté však nebyli nejpřesnější, a tak bude rozehrávat domácí Mladá Boleslav.
33:34
Fojta nezpracoval Novákovu prudkou přihrávku a bude hrát hostující Tatran.
32:55
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Tomáš Svačinka, asistoval Marek Beneš (4:2).
32:55
Beneš vrátil míček na Svačinku, který se rozhodl jít do výběhu a z něj se nemýlil.
32:27
Zakonov se velmi důrazně stará o Komárka v rohu. Míček pro Tatran.
31:52
Krajcigr zahodil obrovskou šanci na navýšení, když trestuhodně minul z bezprostřední blízkosti.
31:18
Po několika nepřesnostech Bauer uklidňuje hru.
30:43
Jelínek v rohu čistě odzbrojil Beneše, následně však nepřesně nahrál a u míčku jsou opět hostě.
30:02
Dvě vteřiny po polovině zápasu rozehrává Tatran z rohu u své branky.
29:07
Tatran napadá a Boleslav drží míček za brankou, konkrétně Křenek s Natovem.
28:15
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jan Jelínek, asistoval Tomáš Chroust (4:1).
28:15
Jelínek po Chroustově nahrávce a následné bekhendové kličce zvyšuje boleslavské vedení.
27:36
Utkání sleduje 607 diváků. Děkujeme.
27:05
Křenek netrefil Krzyžankovu vzdušnou nahrávku a na míčku je Tatran.
26:36
Po nepřesné střele Tatranu bude Boleslav rozehrávat z rohu.
25:33
Ani Tatran svoji početní výhodu nevyužil a hraje se v plném počtu.
25:08
Gruber vybojoval faul a Boleslav bude rozehrávat.
23:56
Neskutečný zákrok domácího Bauera proti střele Deutsche. To byla skutečně paráda.
23:33
Vyloučen hráč Ondřej Fojta družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za blokování hokejky.
22:58
Tatran má výhodu, bude se vylučovat.
22:10
Pluhař v samostatném úniku trefuje pouze tyčku.
21:40
Pepa Pluhař vymyslel fantastickou nahrávku na Chrousta,jeho střelu Kafka likviduje.
21:20
Po Pluhařově faulu budou rozehrávat hosté.
20:46
Boleslav bude rozehrávat z rohu, míčku se ujme druhá formace.
20:01
Buly opět pro Tatran.
20:00
20:00
Do druhé dvacetiminutovky si domácí Technology přenášejí poměrně slibný dvougólový zákrok.
20:00
Střely : domácí 8, hosté 5
20:00
19:52
Natov zjevně dostal nepříjemný zásah,avšak vypadá to, že bude v pořádku.
19:50
Curney nabil Natovovi na střed,jeho střela však byla zblokována,
18:41
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Ondřej Fojta bez asistence (3:1).
18:41
Jiří Bouška skvělým napadání donutil Němečka k chybné přihrávce, která našla pouze na středu číhajícího Ondřeje Fojtu, který napálil míček nekompromisně k tyčce.
18:01
Tečovaná střela letí těsně vedle branky Lukáše Bauera.
17:05
Tatran napadá boleslavské beky, ti pouze vyhazují.
16:19
Fojtova střela ze středu míří těsně nad.
15:24
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Tomáš Chroust bez asistence (2:1).
15:24
Tomáš Chroust se nejlépe zorientoval před Kafkovou bránou a vrací domácím vedení.
14:37
Curneyho pětka vybojovala míček,rychle se přesunula na útočnou polovinu,ke střele se však nedostala.
13:23
Secvičenou akci Tatranu likviduje fantastickým zákrokem Bauer.Svoboda na něj nevyzrál.
12:50
Individuální akce mladíka Zakonova končí nepřesnou střelou asi půl metru vedle levé tyče.
12:14
Krajcigr pálí při brejku,branku netrefuje.
11:22
Technologové semkli Tatran na jejich půlce,avšak gól z toho nevytěžili.
10:05
Hosté hrají v plném počtu. Domácím se přesilovka vůbec nepovedla.
09:09
Diskutabilní okamžik - Curney na brankové čáře odpaluje míček z boleslavské klece.
08:21
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Jakub Kolísko z trestného střílení (1:1).
08:21
Po Jelínkově sekání se z nájezdu prosazuje Jakub Kolísko a máme srovnáno 1:1.
08:02
Vyloučen hráč Mikuláš Komárek družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za vražení zády.
07:38
Tatran se snaží zklidnit hru a tak si přihrává na vlastní půli.
05:41
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jan Natov, asistoval Jiří Curney (1:0).
05:41
Natov po nahrávce Curneyho ze středu posílá domácí do vedení.
04:18
Další šance po ose Gruber-Pluhař-Gruber,opět neúspěšná.
03:39
Krzyžanek krásně našel Natova,ten minul pouze o pár centimetrů.
02:35
Hosté zklidnili hru,nyní kombinují na vlastní půlce.
01:48
Kološova výborná střela,Kafka s problémy kryje.
01:14
Gruber vypíchl míček,nahrál Pluhařovi,ten však vystřelil pouze do bloku.
00:57
Natov přihrál Krzyžankovi,ten však minul.
00:01
Úvodní buly pro hosty.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Dolanský a Vojtěch Sýkora.
00:00
00:00
Line-up hostů Tatran Střešovice: brankář: Tomáš Kafka; hráči v poli: Radim Fořt, Tomáš Svačinka, Jakub Slavík, Mikuláš Komárek, Petr Brautferger
00:00
Line-up domácích Technology Florbal MB: brankář: Lukáš Bauer; hráči v poli: Radim Křenek, Petr Krzyžanek, Jiří Curney, Jan Natov, Radek Krajcigr
00:00
Vítám Vás u online přenosu zápasu mezi domácími Technology Florbal Mladá Boleslav a hostujícími Tatran Střešovice. Přeji příjemnou zábavu.