1:1
2:1
2:3
0:0
branky (asistence): 16:08 Martin Kisugite (Jakub Šárka), 27:01 Patrik Kieler (Martin Šimek), 32:24 Adam Růžek (Tomáš Kindl), 43:57 Jakub Šárka (Vojtěch Bagin), 47:39 Lukáš Kuncman (Jakub Šárka)
branky (asistence): 01:45 Jakub Gruber (Petr Kološ), 26:12 Radek Krajcigr (Jiří Curney), 44:18 Jan Natov (Jiří Curney), 47:02 Josef Pluhař (Jan Jelínek), 56:18 Jakub Gruber (Josef Pluhař), rozhodující nájezd Jiří Curney

FbŠ Bohemians - Technology Florbal MB 5:6pn
17. Martin Kisugite, 28. Patrik Kieler, 33. Adam Růžek, 44. Jakub Šárka, 48. Lukáš Kuncman - 2. Jakub Gruber, 27. Radek Krajcigr, 45. Jan Natov, 48. Josef Pluhař, 57. Jakub Gruber, Jiří Curney; rozhodčí: Martin Valenta - Michal Žďárský; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 1153; zásahy brankářů: Ivan Ponomarev 25 - David Rytych 18; po třetinách: 1:1, 2:1, 2:3, 0:0;

Ukončeny trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva Technology Florbal MB hráč Jiří Curney a vstřelil rozdílový gól (5:6).

Nájezd na branku provedl z družstva FbŠ Bohemians hráč Jakub Šárka , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Technology Florbal MB hráč Jan Jelínek a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FbŠ Bohemians hráč Martin Kisugite a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Technology Florbal MB hráč Jiří Curney a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Technology Florbal MB hráč Petr Kološ , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FbŠ Bohemians hráč Jakub Šárka a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FbŠ Bohemians hráč Patrik Kieler , ale gól nevstřelil.
65:00
Zahájení trestná střílení.
65:00
Střely v prodloužení: FbŠ Boheminas - 1 MB - 1
65:00
Komentář trenéra hostí Jana Pazdery: "Mrzí nás hlavně teď, v poslední minutě. Prodloužení bylo z obou stran opatrné. V nájezdech kluci potvrdili své kvality. Nejen našim příznivcům přeji příjemné prožití vánočních svátků a spokojenost do nového do roku. Díky moc za zápas."(2)
65:00
Komentář trenéra domácích Michala Jedličky: "Ve třetí třetině Boleslav ukázala svou sílu, kdy stáhla hru na 2 lajny a i přesto jsme si vytvořili pár šancí a přesilovku, kterou jsme měli proměnit. Proto si myslím, že bod je po dnešku málo." (2)
65:00
Utkání se nerozhodlo v základní části, ani v prodloužení, proto budou následovat samostatné nájezdy
65:00
Komentář trenéra hostí Jana Pazdery: "Dnešní utkání se dost podobalo našem prvnímu střetnutí. Bohemka na nás vyčkávala v dobrém obranném bloku na své polovině a vyrážela do brejků. Naštěstí ne všechny dokázala proměnit. Když jsme se postupně rozehrávali na míčku k lepšímu výkonu, který gradoval ve třetí třetině, ve které jsme si vytvořili mnohem více šancí, než jsme dokázali proměnit." (1)
65:00
Komentář trenéra domácích Michala Jedličky: "Před parádní atmosférou jsme do zápasu vstoupili trochu vlažně a hned jsme prohrávali 1:0. Od té doby jsme začali hrát minimálně vyrovnané utkání. Ve druhé třetině jsme měli spoustu 100% šancí, které jsme měli využít a odskočit. (1)
63:07
Kuncman na střed hřiště na Šárku, tomu však míček podjel po hokejkou a nestačil nic udělat
56:18
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jakub Gruber, asistoval Josef Pluhař (5:5).
53:48
Vyloučen hráč Tomáš Novák družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za bránění ve hře.
49:50
MB bude mít standardní situaci těsně za velkým brankovištěm, přihrávka šla na Nováka, ten se ale mýlí
49:31
Krajcigrovu střelu odkopl před Ponomarevem Cabejšek
48:38
Kryštof Krbec velmi příkladně znemožnil střelu a odstavil Curneyho od míčku
47:39
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Lukáš Kuncman, asistoval Jakub Šárka (5:4).
47:39
Šárka z rohu nahoru na Kuncmana, ten si to vyběhl a vyslal skrytou střelu těsně nad nohu Rytycha
47:02
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Josef Pluhař, asistoval Jan Jelínek (4:4).
47:02
Po sporném faulu na mantinelu u půlky hřiště, kombinují hosté do prázdné branky a vyrovnávají tak stav. Postaral se o to Josef Pluhař
45:53
Diváci v hale ožili po dvou vstřelených brankách v úvodu třetí třetiny a ženou své favority k dalším gólům
44:18
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jan Natov, asistoval Jiří Curney (4:3).
44:18
Rychlá odpověď MB, nepokrytý Natov s klidem uklízí za záda Ponomareva
43:57
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Jakub Šárka, asistoval Vojtěch Bagin (4:2).
39:27
Kisugite opět sám před Rytychem, zkusil to jednou rukou, ale nepodařilo se mu míček zvednout dostatečně, aby ho přehodil
39:00
Toto utkání sleduje 1 153 skvělých diváků, děkujeme!
37:51
Bína předvedl pohlednou kličku a posunul na Novotného, Ponomarev chytá
35:42
Bomba Curneyho z půlky zblokována, o chvíli později chtěl vyzkoušet pozornost Ponomareva další bombou Jelínek, jeho pokus také zblokován
34:00
Kisugite v šanci v oslabení, byl na Rytycha sám, ale míček mu sjel z hokejky
33:49
Vyloučen hráč David Šimek družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání.
33:49
Početní výhodu si také vyzkoušejí hosté
32:50
Petr Novotný nastřeluje pouze boční síťku
32:24
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Adam Růžek, asistoval Tomáš Kindl (3:2).
32:24
Domácí nedokázali využít přesilovou hru, ale skórují právě teď. Adam Růžek bombou k tyči zařizuje vedení pro Bohemians
32:00
Novák si poradil za vlastní brankou s dvěma napadajícími hráčky
30:52
David Šimek od mantinelu nad Rytychovu branku
30:14
Vyloučen hráč Jakub Gruber družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za blokování hokejky.
30:14
Máme tu první vyloučení zápasu, na trestnou lavici si jde odpočinout Jakub Gruber. Uvidíme jak si s početní výhodou poradí hráči Bohemky
29:04
Curney opět na Krajcigra, ale míček mu tentokrát uskočil
27:01
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Patrik Kieler, asistoval Martin Šimek (2:2).
27:01
S odpovědí si domácí na čas moc nedávali. Martin Šimek vyzvlal Patrika Kielera do úniku, se situací poradil a střelou tahem uklízí míček za záda Rytycha
26:12
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Radek Krajcigr, asistoval Jiří Curney (1:2).
26:12
Chybu domácích trestají kombinací do prázdné branky zakončující Krajcigr a nahrávající Curney
24:41
Teď na hřišti můžeme vidět několik nepřesností domácích, ale i přesto zůstává balónek na jejich hokejkách
22:53
Martin Kisugite na Vojtu Bagina, ten však trefuje pouze Rytycha
21:50
Krásná kombinace v režii Kieler-Martin Šimek-David Šimek, ale poslední jmenovaný nedokázal procpat míček za záda Rytycha
21:02
Natov našel Krajcigra na zadní tyčce, ale Krajcigr měl společnost a domácí obránce ho nenechal zakončit
19:59
V této třetině se už nic nestane, můžeme říct, že ze začátku dominovali na hřišti spíše hráči z MB, ale postupně se hra i skóre vyrovnalo
17:59
Radek Krajcigr se ocitl úplně sám před Ponomarevem, ale zakončení se mu nevyvedlo podle jeho představ
16:08
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Martin Kisugite, asistoval Jakub Šárka (1:1).
16:08
Znovu Jakub Šárka u střely, tentokrát byl úspěšnější, Kisugite jeho střelu tečoval a Šárka si připisuje asistenci u vyrovnávacího gólu
15:36
Šárka si prohodil hostujícího obránce na mantinelu a řídil se sám na Rytycha, zvolil střelu ze střední vzdálenosti, avšak nedokázal trefit branku