4:2
3:0
4:1
- : -
branky (asistence): 04:14 Jakub Černý (Daniel Macek), 08:51 Robert Košir (Michal Kareš), 09:22 Miroslav Horký (Daniel Macek), 12:39 Matyáš Kalina (Jakub Černý), 24:22 Robert Košir, 32:04 Daniel Macek (Miroslav Horký), 35:49 Jakub Černý (Matyáš Kalina), 46:39 Robert Košir (Michal Kareš), 51:28 Lukáš Ujhelyi (Miroslav Šnajdr), 53:23 Matěj Svatek, 58:51 Štěpán Mosler (Matěj Svatek)
branky (asistence): 01:25 Pavel Kožušník (Jakub Kantor), 13:27 Tomáš Vlach (Kamil Peřka), 41:28 Marián Kloza

FB Hurrican Karlovy Vary - Florbal PEGRES Havířov 11:3
5. Jakub Černý, 9. Robert Košir, 10. Miroslav Horký, 13. Matyáš Kalina, 25. Robert Košir, 33. Daniel Macek, 36. Jakub Černý, 47. Robert Košir, 52. Lukáš Ujhelyi, 54. Matěj Svatek, 59. Štěpán Mosler - 2. Pavel Kožušník, 14. Tomáš Vlach, 42. Marián Kloza; rozhodčí: Milan Baloun - Roman Šuvada; vyloučení: 3:0; využití: 0:1; diváků: 45; zásahy brankářů: Filip Černý 18 - Pavel Kotula 13; po třetinách: 4:2, 3:0, 4:1;
60:00
Komentář trenéra hostů: "Dneska nám vůbec nic nešlo, jak dopředu, tak dozadu. Celé utkání bylo z naší strany moc utrápené, soupeř nás přehrával z našich chyb a využíval jich velmi dobře. Děkujeme soupeři za hru a divákům za návštěvu."
60:00
Střely na branku ve třetí třetině: Karlovy Vary - 8 (celkem 24) Havířov - 7 (celkem 21)
60:00
Komentář trenéra domácích: "Dnes jsme šli již od první třetiny zápasu s jasným cílem vyhrát. Udělali jsme pro to maximum a zcela zaslouženě jsme dnes vyhráli. Děkujeme divákům, soupeři a přejeme jim šťastnou cestu domů."
60:00
59:59
Zápas končí, Karlovy Vary získávají veledůležité tři body v boji o playoff.
58:51
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Štěpán Mosler, asistoval Matěj Svatek (11:3).
58:51
Po inkasovaných jeslích si Mosler zpravil chuť gólem. Svatek ho našel volného na levé straně a Mosler trefil přesně pod víko.
57:38
A i Filip Černý si tohle utkání užívá. Další hezký zákrok.
55:33
Mosler si nepohlídal místo mezi nohama, kde byl prohozen. Alespoň dílčí úspěch pro hosty.
53:23
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Matěj Svatek bez asistence (10:3).
53:23
Desítka je na světě. Havířovští zřejmě rezignovali na jakýkoliv pokus o zvrat v utkání, čehož využívá Svatek.
52:15
"Ještě jeden." - To je přání 45 fanoušků, kteří dorazili do haly. Splní Hurikáni jejich přání?
51:38
Nejistého zákroku Kotuly využil důrazný Ujhelyi a troufám si říci, že je rozhodnuto. Šesti gólový náskok už by měl k výhře stačit.
51:28
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Lukáš Ujhelyi, asistoval Miroslav Šnajdr (9:3).
49:27
Tyč zazvonila za Filipem Černým. Hosté vrhají všechny síly do útoku.
47:14
Volný střed zůstal v obraně Varů, šanci na snížení zhatila nepřesná přihrávka v klíčové situaci. Dnes už poněkolikáté.
46:39
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Robert Košir, asistoval Michal Kareš (8:3).
46:39
A znovu. Druhá lajna nejprve zatlačila hosty, vybojovala volný úder a ta první nabídnutou šanci využívá.
45:29
Ovšem když už se první pětka domácích dostane do útoku, je z toho z 99% nebezpečná akce. Další taková končí nepřesnou střelou.
43:47
Havířov zvýšil obrátky, velký tlak si vytvořil proti první karlovarské lajně, střely jsou však hodně nepřesné.
41:46
Krásná sparťanská kombinace, balónek se od tyče odrazil někam pod gólmana, chvíli už to vypadalo, že je za brankovou čárou, ale rozhodčí rozpažuje.
41:28
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Marián Kloza bez asistence (7:3).
40:57
Kuba Černý v krásném souboji rameno na rameno poslal svého protivníka skoro až do šatny.
40:00
40:00
Střely na branku ve druhé třetině: Karlovy Vary - 8 Havířov - 8
40:00
39:58
Po jednom ze soubojů před Filipem Černým se strhla menší šarvátka, rozhodčí měli problém všechny hráče od sebe odtrhnout. Třetí třetina nám slibuje ještě zajímavou podívanou.
38:26
Jeden z havířovských hráčů si chtěl osedlat Gasparika, ten mu po odpískání svým pohledem dal jasně najevo, že tohle se mu příliš nelíbí.
38:21
Opět skvělé oslabení od Hurikánů.
36:33
Trestné střílení družstva Florbal PEGRES Havířov neproměnil Hynek Plášek.
36:33
Vyloučen hráč Michal Kareš družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za sekání.
36:33
Hosté měli k dispozici trestné střílení, Filip Černý skvěle vyčapal. Ale ani s tímto výrokem není střídačka Varů spokojena. Trenér Pánek už byl ve velmi důrazné diskuzi s rozhodčími.
35:49
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Jakub Černý, asistoval Matyáš Kalina (7:2).
35:49
A navíc přichází třešnička na dortu v podobě branky. Kuba Černý dostal balónek z vlastní poloviny až za brány soupeře, vybojoval volný úder. Ten rozehrál Maty Kalina a našel právě Kubu Černého, který trefil přesně.
35:25
Tohle oslabení zvládají domácí mnohem lépe. Jsou důrazní v předbrankovém prostoru, nepouští Havířov do nebezpečných pozic.
33:56
Vyloučen hráč Miroslav Šnajdr družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za bránění ve hře.
33:56
Šnajdr podruhé v zápase vyloučen, opět za bránění ve hře. A ani tentokrát podle všeho není spokojen s výrokem rozhodčích, stejně jako trenér Pánek.
33:30
Havířov měl standardní situaci z nebezpečná pozice, ale nepřesná přihrávka zazdila jakékoliv šance na snížení.
32:04
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Daniel Macek, asistoval Miroslav Horký (6:2).
31:34
Další hezká kombinace domácího družstva, gólem ale ani teď nekončí. Havířov na druhé straně florbalovost při útočných akcích postrádá.
30:35
Ujhelyi měl teď několik dobrých okamžiků na hřišti. Nejprve dvakrát prohodil hostujícího beka, který ho zastavil podle rozhodčích čistě, ačkoliv domácí střídačka vehementně protestovala. A následně se ten samý hráč ocitl na středu volný, jeho nebezpečnou střelu vyrazil Kotula.
28:36
Hra se trochu přiostřila, sérii několika tvrdších zákroků ukončují rozhodčí důrazným hvizdem.
25:51
Šnajdr pod tlakem poslal míček na hokejku Vlacha, kterého vychytal Černý. Hned po této akci utekl Ujhelyi do přečíslení a Vlach rychlým návratem zabránil zakončení.
24:51
Havířov utekl do přečíslení, skvělým návratem ho však zastavil Gasparik.
24:22
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Robert Košir bez asistence (5:2).
24:22
Ujhelyi si u mantinelu obhodil hostujícího hráče a dostal balónek do předbrankového prostoru, kde byl důrazný Košir a zvyšuje vedení Varů na 5:2.
22:21
Trenér Pánek hodně hlasitý po zákroku, který rozhodčí posoudil jako čistý.
20:28
První střelu ve druhé třetině si připisují hosté, lehká práce pro Černého.
20:00
20:00
Střely na branku v první třetině: Karlovy Vary - 8 Havířov - 6
20:00
19:59
A konec třetiny byl ještě velice zajímavý, několik střel na obou stranách, hra se přelévala nahoru dolů. Gól už ale nepadl.
18:51
A další nebezpečná střela hostů sice končí za Filipem Černým, ale ještě před brankovou čárou balónek odpálil Míra Šnajdr.
18:18
A Havířov opět hrozí z rychlého protiútoku, obránce včas na svém místě.
17:45
Krásně sehraný protiútok, Košir ale nezpracoval balónek před Kotulou a celá akce končí v rohu hřiště.
15:24
Havířov se po time-outu zklidnil na hokejkách a opět začíná zatápět domácím.
13:27
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Tomáš Vlach, asistoval Kamil Peřka (4:2).
13:27
A hosté první přesilovkou nepohrdají.
12:50
12:50
První vyloučení v zápase. Dvouminutový trest si odsedí Míra Šnajdr.
12:39
Timeout Florbal PEGRES Havířov
12:39
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Matyáš Kalina, asistoval Jakub Černý (4:1).
12:39
Tohle je studená sprcha pro hosty. Další rozebrání obrany a trenér na to okamžitě reaguje oddechovým časem.
09:22
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Miroslav Horký, asistoval Daniel Macek (3:1).
09:22
A domácí po nepovedeném začátku přebírají otěže zápasu, Havířovu odskakují už na rozdíl dvou branek.
08:51
08:51
No a jejich starší kolegové na hřišti jejich přání vyslyšeli. Sparťanská spolupráce mezi Karešem a Koširem končí gólem.
08:25
I malí Hurikáni, kteří zde dopoledne absolvovali turnaj elévů, jdou pořádně slyšet.
07:48
Kantor po souboji v rohu zůstává otřesen, hra je přerušena.
05:51
Iniciativu v zápase teď přebírají domácí, sparťanská lajna zatápí Kotulovi.
04:56
Horký na sebe upoutal pozornost havířovských obránců, naservíroval Černému, ale toho vychytal Kotula.
04:14
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Jakub Černý, asistoval Daniel Macek (1:1).
04:14
Nedáš, dostaneš. Havířov dobrou příležitost nevyužil, Kuba Černý už příležitostí nepohrdl a zařizuje vyrovnání.
03:47
No a z brejků by hosté dnes mohli být nebezpeční, pozorný Černý zabránil pohromě.
03:35
Domácí se poprvé na delší dobu usídlili polovině hostí, ale Šnajdrova střela končí těsně vedle.
01:37
A hosté si chvíli na to připravili další solidní příležitost, obrana Hurikánů by se měla rychle probrat.
01:25
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Pavel Kožušník, asistoval Jakub Kantor (0:1).
01:25
Laciná chyba v obraně Varů, kterou hosté nemilosrdně trestají.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Milan Baloun a Roman Šuvada.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal PEGRES Havířov: brankář: Pavel Kotula; hráči v poli: Kamil Peřka, Vojtěch Peřka, Marián Kloza, Tomáš Vlach, Vojtěch Mžyk
00:00
Line-up domácích FB Hurrican Karlovy Vary: brankář: Filip Černý; hráči v poli: Michal Zeman, Lukáš Ujhelyi, Robert Košir, Miroslav Šnajdr, Michal Kareš