2:1
3:2
2:2
- : -
branky (asistence): 02:27 Lukáš Zrzavý (Luděk Charouzek), 07:51 Petr Poduška (Lukáš Zrzavý), 27:44 Martin Blažek (Jan Koten), 34:09 Jan Koten (Václav Fučík), 39:19 Václav Fučík, 53:49 Jan Knězů, 58:59 Martin Blažek
branky (asistence): 16:21 Adam Tesárek (Filip Machálek), 26:20 Filip Machálek (Marcel Jakubec), 38:40 Adam Tesárek, 46:34 Daniel Kotzur (Jiří Šrámek), 58:29 Jiří Šrámek (Marcel Jakubec)

Spartak Pelhřimov - 1. MVIL Ostrava WOOW 7:5
3. Lukáš Zrzavý, 8. Petr Poduška, 28. Martin Blažek, 35. Jan Koten, 40. Václav Fučík, 54. Jan Knězů, 59. Martin Blažek - 17. Adam Tesárek, 27. Filip Machálek, 39. Adam Tesárek, 47. Daniel Kotzur, 59. Jiří Šrámek; rozhodčí: Milan Baloun - Roman Šuvada; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; diváků: 88; zásahy brankářů: Zbyněk Venkrbec 18 - Vojtěch Kořínek 15; po třetinách: 2:1, 3:2, 2:2;
60:00
Vyjádření hosté: Je to pořád dokola, nezodpovědná hra jednotlivců. Strach ze hry na balonku při hře 1 vs 1. Pokud si tohle kluci neuvědomí, tak nemáme v této soutěži co dělat. Dnes jsme domácím darovali minimálně pět golu po našich chybách, tím pádem i tři zlaté body. Gratuluji soupeři k vítězství a děkuji divákům za zápas.
60:00
Vyjádření domácích: Zasloužený vítězství, i když vydřený. První třetina perfektní, ale nedokázali jsme proměnit naše šance, což soupeři nahrávalo a dokázal zápas zdramatizovat místo našeho jasného vedení a kontroly zápasu. Děkuji hráčům za bojovnost a divákům za parádní atmosféru.
60:00
Střely domácí 22, hosté 23
60:00
58:59
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Martin Blažek bez asistence (7:5).
58:59
Domácí Blažek využívá hru bez brankáře hostů a dává do prázdné brány
58:29
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil Jiří Šrámek, asistoval Marcel Jakubec (6:5).
55:44
Hra se začíná přiostřovat.
53:49
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Jan Knězů bez asistence (6:4).
53:49
Knězů šel sám na golmana a střelou pod víku zvyšuje vedení Pelhřimova
51:16
Trestné střílení družstva Spartak Pelhřimov neproměnil Václav Fučík.
51:16
Vyloučen hráč Lukáš Tomiczek družstva 1. MVIL Ostrava WOOW na 2 minuty za sekání.
49:09
Domácí si vytvořili pár nebezpečných situací, ale stav zůstává nezměněn
47:04
Vyloučen hráč Filip Slovák družstva 1. MVIL Ostrava WOOW na 2 minuty za sekání.
46:34
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil Daniel Kotzur, asistoval Jiří Šrámek (5:4).
46:25
MVIL nevyužil svojí přesilovou hru. Skore se nemění
44:20
Vyloučen hráč Lukáš Zrzavý družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za sekání.
44:20
MVIL si zahraje 2.přesilovou hru.
40:00
40:00
39:19
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Václav Fučík bez asistence (5:3).
39:19
Domácí Fučík se dostal do úniku a situaci 2 na 1 vyřešil střelou do horní poloviny brány
38:40
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil Adam Tesárek bez asistence (4:3).
38:40
Důraz na brankovišti a MVIL snižuje stav utkání.
37:50
Pekná šance hostů. Venkrbec kryje
34:21
Legenda domácích Honza ,,konev,, Koten dává neuvěřitelný gol. Bekhendem pod víko.
34:09
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Jan Koten, asistoval Václav Fučík (4:2).
32:01
Hra začíná nabírat na rychlosti a tvrdosti. Divákům se hra začíná líbít
27:44
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Martin Blažek, asistoval Jan Koten (3:2).
27:44
Nenápadnou střelou od mantinelu Blažek posílá domácí opět do vedení
26:20
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil Filip Machálek, asistoval Marcel Jakubec (2:2).
26:20
Hosté využívají přesilovou hru a srovnávají stav utkání.
25:47
Vyloučen hráč Jan Knězů družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za blokování hokejky.
25:06
Krev na hřišti. Domácí Fučík trefil došvihem protihráče do brady, který musí být ošetřen