3:2
4:0
1:5
- : -
branky (asistence): 01:52 Miroslav Hanzlíček (Ondřej Hanuš), 05:00 Martin Žemlička (Aleš Limberg), 09:58 Václav Staněk (vlastní branka), 22:06 Miroslav Hanzlíček (Erik Štěrba), 30:40 Aleš Limberg (Jakub Solar), 34:50 Erik Štěrba (Lukáš Pardubský), 37:39 Martin Žemlička (Aleš Limberg), 42:32 Martin Odlas (Jan Odlas)
branky (asistence): 11:03 Václav Hejplík (Lukáš Malý), 14:58 Michael Kudláček (Ondřej Havelka), 44:33 Ondřej Havelka (Michael Kudláček), 49:59 Petr Žáček (Michael Kudláček), 53:21 Michal Měřička (Ondřej Havelka), 55:51 Václav Hejplík, 57:31 Petr Žáček (Lukáš Malý)

FBC DDM Kati Kadaň A - FBC Štíři Č. Budějovice 8:7
2. Miroslav Hanzlíček, 6. Martin Žemlička, 10. Václav Staněk, 23. Miroslav Hanzlíček, 31. Aleš Limberg, 35. Erik Štěrba, 38. Martin Žemlička, 43. Martin Odlas - 12. Václav Hejplík, 15. Michael Kudláček, 45. Ondřej Havelka, 50. Petr Žáček, 54. Michal Měřička, 56. Václav Hejplík, 58. Petr Žáček; rozhodčí: Lukáš Grundler - Jakub Matějka; vyloučení: 6:3; využití: 0:4; diváků: 85; zásahy brankářů: Zdeněk Burda 23 - Jakub Kunst 21; po třetinách: 3:2, 4:0, 1:5;
60:00
59:59
Komentář trenára FBC Štíři Č. Budějovice Lukáš Malý: Děkujeme za zápas Kadani a dobrý pořadatelský tým. Zápas jsem prohráli drouhou třetinou do které jsme již nastoupily nekoncentrovaní a potom nám nestačilo dvacet minut třetí třetiny, aby jsme skóre vyrovnaly.
59:59
Ale ani ta se nevyplácí a domácí vyhrávají!!!
59:59
Komentář Trenára domácích FBC DDM Kati Kadaň Erik Štěrba: Konečně se na nás usmálo štěstí a konečně jsme vyhráli doma v normální hracím čase. Diváků se omlouváme za infarktový konec utkání.
58:08
A už je to jen o jeden jediný gól ale domácí už začínají hrát.
57:31
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Petr Žáček, asistoval Lukáš Malý (8:7).
56:13
Domácí přestávají hrát ale konec zápasu ještě není tak se skóre rychle mění, už jen pouze na dvoubrankový rozdíl.
55:51
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Václav Hejplík bez asistence (8:6).
54:32
Domácí kapitán Žemlicka se po chybě Budějovické obrany dostal sám před brankáře ale štěstí mu nepřálo a skóre zůstává stejné.
53:22
Kadaňská obrana pořád nenašla ten správný recept na bránění přesilovek Štírů a tak inkasují již 4 gól v přesilovce.
53:21
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Michal Měřička, asistoval Ondřej Havelka (8:5).
52:58
Hosté v dnešním utkání již daly tři góly z přesilovek ale obrana Katů je nepouští ani z jejich poloviny.
51:31
Vyloučen hráč Erik Štěrba družstva FBC DDM Kati Kadaň A na 2 minuty za bránění ve hře.
51:06
Hosté si po gólu začali více věřit a tlačí se dopředu a nepouštějí domácí k balónku.
49:59
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Petr Žáček, asistoval Michael Kudláček (8:4).
49:25
Vždy míček skončí v nohou obráců jednoho nebo druhého týmu.
48:51
Hraje se kupodivu již delší dobu bez střelby a to na obou stranách.
46:32
Štíři měli šanci snížit náskok když měli standartku na velkám brankovišti ale domácí Limberg rozehrávajícího hráče rozhodil natolik že nedokázal ani vystřelit.
44:33
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Ondřej Havelka, asistoval Michael Kudláček (8:3).
44:13
Vyloučen hráč Ondřej Hanuš družstva FBC DDM Kati Kadaň A na 2 minuty za sekání.
42:33
Opět brácha na bráchu a další krásný gól v popdání bratrů Odlasů.
42:32
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň A vstřelil Martin Odlas, asistoval Jan Odlas (8:2).
37:39
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň A vstřelil Martin Žemlička, asistoval Aleš Limberg (7:2).
37:35
Hra ve čtyřech domácím evidentně svěčí dostali se k několka střelám ale k žádnému gólu.
35:36
Vyloučen hráč Martin Odlas družstva FBC DDM Kati Kadaň A na 2 minuty za nesportovní chování.
35:36
Vyloučen hráč Ondřej Havelka družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za nesportovní chování.
35:35
Domácí akce Bratrů odlasů dva na jednoho ze které nevzešel gól a menší hádka mez M. Odlasem a O. Havelkou která vyůstia v dvouminutový trest pro oba.
34:50
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň A vstřelil Erik Štěrba, asistoval Lukáš Pardubský (6:2).
34:14
Domácí brankář Burda se ocitl v ošemetné situaci když se jeden z Štírů dostal sám před brankou k zakončení a následně i k dorážce ale zanic s čím by jsi neporadil.
32:43
Domácí hrají přesilovku velice dobře už se dostaly do tří krásných šancí, ale ani dorážka jim nepomohla.
31:41
Vyloučen hráč Marek Slepička družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za zdržování hry.
30:41
Limberg střílí gól téměř z nulového úhlu, který následně rozhodčí neuznaly ale po poradě ho opět uznali.
30:40
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň A vstřelil Aleš Limberg, asistoval Jakub Solar (5:2).
28:12
Útočník hostů Froněk se dostal sám před domácího Burdu ale ten jeho pokus posílá helmou do sítě.
26:58
Do režije zápasu se dostávají Štíři ale Kadňská obrana je nepouští ani vystřelit.
24:48
V druhé třetině jsou domácí Kati více na balónku a převažují i herně, když se snaží střílet za každé situace,
22:55
Nádherná střela domácího kapitána Žemičky která končí pod rukou brankáře který nevěděl kam se míček odrazil, ale nikdo se k dorážce nedostal a skóre zůstává neměné.
22:06
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň A vstřelil Miroslav Hanzlíček, asistoval Erik Štěrba (4:2).
21:32
Domácí Kati hrají na balónku a na polovině soupeře ale stále žádný gól.
20:33
Úvodní buly opět vyhrávají Štíři ale nyní se do útoku tolik nehrnou.
20:00
20:00
19:59
Střely v první třetině: FBC DDM Kati Kadaň 10:9 FBC Štíři Č. Budějovice
19:56
I v oslabení se dostává Limberg do akce před pranku ale končí ve výstroji brankáře.
18:13
16:08
Oba týmy chodí tvrdě do soubujů, takže často vidíme nějakého z hráčů na zemi.
14:58
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Michael Kudláček, asistoval Ondřej Havelka (3:2).
14:10
České budejovice si vyzkoušeli hru v šesti už v první třetině když měli výhodu po faulu Limberga
13:58
Vyloučen hráč Aleš Limberg družstva FBC DDM Kati Kadaň A na 2 minuty za sekání.
11:33
Rychlá shoda událostí a máme tu dva góly oba v režii Štírů ale každý do jiné branky.
11:03
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Václav Hejplík, asistoval Lukáš Malý (3:1).
09:58
Vlastní branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Václav Staněk (3:0).
09:49
Vyloučen hráč Daniel Dolanský družstva FBC DDM Kati Kadaň A na 2 minuty za nedovolené vrážení.
09:15
První půlku přesilovky Kati odehrály na své půlce a bránili se nátlaku Štírů.
08:22
Vyloučen hráč Jakub Tomšíček družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za nesportovní chování.
07:34
Zápas se odehrává v rychlém tempu na obou stranách hřiště.
06:04
I když Štíři jsou většinu času na míčku tak Kati využívají jejich chyb a trestají je.
05:00
03:42
Nátlak Štírů pokračuje ale i individuální akci jednoho z hostů domácí brankář Burda v klidu ukončuje.
01:53
Nádherné nahození domácího Hanuše na zapomenutého Hanzlíčka před brankou soupeře a ten na druhý pokus brankáře překonal.
01:52
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň A vstřelil Miroslav Hanzlíček, asistoval Ondřej Hanuš (1:0).
00:30
Úvodní buly zápasu vyhrávají Štíři a tlačí se dopredu ale domácí Kati je nepouštějí na vlastní polovinu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Grundler a Jakub Matějka.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Štíři Č. Budějovice: brankář: Jakub Kunst; hráči v poli: Václav Hejplík, Ondřej Havelka, Jakub Tomšíček, Lukáš Froněk, Michal Měřička
00:00
Line-up domácích FBC DDM Kati Kadaň A: brankář: Zdeněk Burda; hráči v poli: Petr Chládek, Michal Plomer, Jan Odlas, Martin Odlas, Radek Zelinka