- : -
FbC Plzeň
TJ Turnov
FbC Plzeň
branky (asistence): 19:41 Petr Linc (Daniel Nicklas), 35:13 Václav Zábran, 36:06 Tomáš Němeček (Matěj Ševčík), 37:08 Tomáš Němeček, 42:48 Daniel Nicklas (Petr Linc), 46:45 Jaromír Täuber, 51:34 Petr Linc (Stanislav Fencl)
TJ Turnov
branky (asistence): 23:06 Pavel Sekyra (Tomáš Vitásek), 36:41 Tomáš Vitásek (Adam Erler), 48:11 Tomáš Vitásek (Pavel Sekyra), 52:59 Pavel Sekyra

FbC Plzeň - TJ Turnov 7:4
20. Petr Linc, 36. Václav Zábran, 37. Tomáš Němeček, 38. Tomáš Němeček, 43. Daniel Nicklas, 47. Jaromír Täuber, 52. Petr Linc - 24. Pavel Sekyra, 37. Tomáš Vitásek, 49. Tomáš Vitásek, 53. Pavel Sekyra; rozhodčí: David Kytler - Tomáš Sommer; vyloučení: 2 + Jiří Paďourek 5:4; využití: 2:1; diváků: 63; zásahy brankářů: Lukáš Ščurko 21 - Jaroslav Švec 20; po třetinách: 1:0, 3:2, 3:2;
60:00
Komentář trenéra domácích p. Šimka: Věděli jsme s jakou taktikou soupeř přijede, naši hráči v podstatě na 99% splnili cíle zápasu. Za to zaslouží velikou pochvalu. Škoda, že soupeř nepřijel v plné sestavě. Utkání mohlo být vyrovnanější. Děkuji soupeři, rozhodčím, divákům a pořadatelům a přeji Turnovu šťastnou cestu domů.
60:00
Hráči utkání: FbC Plzeň - Petr Linc TJ Turnov - Tomáš Vitásek
60:00
Komentář trenéra hostí p. Markse: V silně zredukované sestavě jsme odehráli naše možné maximum. Můžeme jenom litovat neproměněných přesilových her, které mohly ovlivnit výsledek utkání v náš prospěch. Soupeř ukázal svoji kvalitu, ale věřím, že v plné sestavě odehrajeme lepší zápas.
60:00
Střely třetí části: FbC Plzeň 9 - TJ Turnov - 11
60:00
59:57
Kleiner anuloval Matěchu a máme tu konec zápasu!
55:41
Gólman teď několikrát podržel domácí, kteří jsou momentálně pod velkým tlakem.
55:22
Pohotový zákrok Ščurka proti Erlerově nepříjemné střele.
52:59
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Pavel Sekyra z trestného střílení (7:4).
52:59
Khek zatáhl záchranou brzdu a uvidíme druhý nájezd dnešního zápasu! Sekyra si na Ščurkovi smlsl.
51:34
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Petr Linc, asistoval Stanislav Fencl (7:3).
51:34
Neposedný balonek se odrazil k Fenclovi, který našel volného Lince a...
50:35
Další hezká Lincova akce, Nicklas tentokrát minul.
48:56
Timeout FbC Plzeň
48:11
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Tomáš Vitásek, asistoval Pavel Sekyra (6:3).
48:11
Smrtící standartka.
46:45
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Jaromír Täuber bez asistence (6:2).
46:45
Kapitán domácích tak jak ho neznáme! Skóruje přesnou střelou z půle!
46:11
Trestné střílení družstva FbC Plzeň neproměnil Daniel Nicklas.
46:11
Vyloučen hráč Štěpán Matěcha družstva TJ Turnov na 2 minuty za sekání.
46:01
Hráči teď utvořili na palubovce něco co vypadalo jako kulatá krychle.
42:48
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Daniel Nicklas, asistoval Petr Linc (5:2).
42:48
Linc se dnes odhodlal k přihrávce a stálo to tedy za to! Parádním pasem našel Nicklase, který se v podobných situacích mýlí maximálně jednou za deset let.
41:34
Linc a Matěcha si v krátkém časovém sledu vyzkoušeli funkčnosti svých holí.
40:40
Zábran se objevil ve slušné příležitosti. Dnes hraje s chutí.
40:00
40:00
Ve druhé části nám to tam konečně začalo padat. Střely: FbC Plzeň - 9 TJ - Turnov -8
40:00
39:10
Domácí FbC na mě dnes působí v obranné hře docela zodpovědně.
37:08
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Tomáš Němeček bez asistence (4:2).
37:08
Němeček s odpovědí nečekal prakticky vůbec, získal balonek uvolnil se a vymetl šibenici.
36:41
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Tomáš Vitásek, asistoval Adam Erler (3:2).
36:41
Tenhle si Ščurko za rámeček rozhodně nedá. Vitáskovo nahození na momentík ztratil z očí a balonek mu nešťastně propadl pod nohou.
36:06
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Tomáš Němeček, asistoval Matěj Ševčík (3:1).
36:06
Ševčíkovo vymotání se z rohu Švec ještě zlikvidoval, ale proti Němečkově dorážce byl bezmocný.
35:46
Utkání sleduje 63 diváků. Děkujeme!
35:13
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Václav Zábran bez asistence (2:1).
35:13
Zábran zabránil zmaru plzeňské přesilovky, vzal to na sebe a bombou k tyči překonal Ševce.
33:47
Vyloučen hráč Vojtěch Rondoš družstva TJ Turnov na 2 minuty za hrubost.
33:00
Turnov zpackal standartku a Nicklas se v oslabení objevil před bránou soupeře ve slibné šanci. Nic jiného přesilovka nepřinesla. Pro změnu tu máme další, ale v opačném gardu.
31:40
Vyloučen hráč Petr Kleiner družstva FbC Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře.
30:48
Plzeň přežila i následné oslabení.
28:02
Ševc teď doslova ukradl gól Lapuníkovi a na druhé straně vzápětí téměř stejným způsobem začaroval Ščurko! Velký potlesk pro oba maskované muže!
27:30
Chvíli budeme patrně svědky hry ve čtyřech.
27:21
Vyloučen hráč Tomáš Vitásek družstva TJ Turnov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
26:51
Domácí zatím výborně brání nebezpečnou přesilovku Turnova.
25:48
Vyloučen hráč Jiří Paďourek družstva FbC Plzeň na 5 minut za hrubost.
25:14
Hezký přechod Plzně zabil nepřesnou střelou Linc.
24:10
Namlsaný Sekyra udělal Paďourka, dal na Matěchu, ale pak zakročil jistý Ščurko.
23:06
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Pavel Sekyra, asistoval Tomáš Vitásek (1:1).
23:06
Vitáskovu křížnou přihrávku uklidil do prázdné Sekyra.
22:32
Vyloučen hráč Tomáš Němeček družstva FbC Plzeň na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
21:23
Němeček se zamotal před bránou a je z toho standartka pro Plzeň, ze které nic není.
20:00
20:00
První třetina přinesla opatrnější vstup do utkání. Poté se domácí probrali a zvýšili iniciativu, avšak Turnov je nebezpečný při protiútocích. Střely: FbC Plzeň - 9 TJ Turnov - 6
20:00
19:41
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Petr Linc, asistoval Daniel Nicklas (1:0).
19:41
Po všech příležitostech, kterými Linc pohrdl, se nyní prosazuje střelou ze střední vzdálenosti!
19:17
Přesilovka přinesla jen Kleinerův pokus a Zábranovu zblokovanou střelu.
17:20
První přesilovka zápasu pro Plzeň, na balónku jsou však hosté.
17:17
Vyloučen hráč Adam Buriánek družstva TJ Turnov na 2 minuty za hrubost.
16:40
Täuber skvěle zrušil protiútok Turnova vytrčením své hole.
15:19
Poněkud hlušší část zápasu se snažil narušit Kleiner, netrefil však zařízení.
12:34
Další zákrok Ševce! Tentokrát vychytal Němečka.
10:30
Zatím nejhezčí akce zápasu! Ševčík sklepl ze vzduchu přihrávku na Kleinera, toho skvěle vychytal Švec!
08:20
Zábranova slušná střela z půle. Zatím sledujeme pohledný florbal, chybí jen góly.
05:30
Linc se ocitl sám na středu, bekhendové zakončení likviduje Švec.
04:20
Ščurko zlikvidoval nahození i následnou dorážku. První vážnější šance zápasu pro Turnov.
03:55
Na druhé straně hřiště se pomalu zastřeluje Nicklas.
03:30
Grmolcova slibná střela zblokována.
02:40
Vidíme opatrnější začátek zápasu. Oba týmy budou hrát pouze na 2 formace.
01:15
Täuber se z výhodné pozice rozhodl nezakončit.
00:42
První standartka pro domácí skončila střelou mimo.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Kytler a Tomáš Sommer.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Turnov: brankář: Jaroslav Švec; hráči v poli: Martin Hejduk, Daniel Bursa, Štěpán Matěcha, Vojtěch Rondoš, Pavel Sekyra
00:00
Line-up domácích FbC Plzeň: brankář: Lukáš Ščurko; hráči v poli: Václav Khek, Tomáš Němeček, Petr Kleiner, Václav Zábran, Matěj Ševčík
00:00
Hezký večer z Plzně, čeká nás atraktivní utkání týmů z horních pater Národní ligy.