4:2
2:0
2:2
- : -
branky (asistence): 03:12 Michal Sládek (Igor Macháček), 11:47 Šimon Kuczera (Matyáš Šindler), 12:41 Filip Hromádka (Wojciech Malajka), 17:54 Wojciech Malajka (Filip Hromádka), 30:00 Michal Sládek (Igor Macháček), 36:36 Wojciech Malajka (Šimon Kuczera), 58:31 Michal Sládek (Igor Macháček), 58:47 Michal Sládek
branky (asistence): 07:07 Marek Veselý (Daniel Riley), 17:32 Matěj Kozdera, 49:59 Petr Tlapa (Ivan Pergler), 56:54 Marek Veselý

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - ACEMA Sparta Praha 8:4
4. Michal Sládek, 12. Šimon Kuczera, 13. Filip Hromádka, 18. Wojciech Malajka, 31. Michal Sládek, 37. Wojciech Malajka, 59. Michal Sládek, 59. Michal Sládek - 8. Marek Veselý, 18. Matěj Kozdera, 50. Petr Tlapa, 57. Marek Veselý; rozhodčí: Martin Both - Vladimír Černín; vyloučení: 2:3; využití: 2:0; diváků: 60; zásahy brankářů: Ondřej Kolajta 24 - Patrik Zítka 25; po třetinách: 4:2, 2:0, 2:2;
60:00
Komentář k utkání vedoucího týmu Ostravy pana Jaroslava Heisera: Dnes jsme viděli bojovný zápas plný osobních soubojů a málo kombinačních akcí. Sice nám zahráli jen dvě lajny, ale i ty na Spartu stačily. Byli jsme po celou dobu lepším týmem a zaslouženě vyhráli. Jsme rádi za tři body. Děkujeme divákům a soupeři za utkání.
60:00
Střely ve třetí třetině 8-14
60:00
Komentář k utkání hostujícího trenéra pana Martina Kratochvíla: Odehráli jsem výborné utkání ze zkušenějším soupeřem. Stačilo pár gólů a bylo tady drama. Výborně nám zachytal gólman. Kluci makali na maximum, takže je dnes chválíme. soupeři děkujeme za utkání.
60:00
59:50
Hromádka ještě vyzkoušel střelu z půlky, ale neujala se. Utkání tak končí výsledkem 8:4 pro Ostravu.
58:47
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil Michal Sládek bez asistence (8:4).
58:47
Dva snadné góly pro Sládka. Nejprve z velkého brankoviště doklepl míček do prázdné brány a poté z vlastní poloviny přesně zamířil taktéž do prázdné klece.
58:31
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil Michal Sládek, asistoval Igor Macháček (7:4).
57:26
Timeout ACEMA Sparta Praha
56:54
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Marek Veselý bez asistence (6:4).
56:54
První nevyužitá přesilovka domácích a tak přichází trest v podobě snížení z hole Veselého.
55:18
Kuczera hledá křižnými passy Sládka. Ten se ne a ne trefit.
54:28
Trestné střílení družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava neproměnil Wojciech Malajka.
54:28
Vyloučen hráč Matěj Kozdera družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za hra v malém brankovišti.
54:07
Jeden protiútok za druhým. Gólmani se však činí.
52:47
Timeout FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
52:35
Šance střídá šanci. Většina z nich je však sparťanských hráčů.
50:59
Bravurním zákrokem se blýskl Kolajta a nepovoluje tak snížení soupeře na rozdíl dvou branek.
49:59
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Petr Tlapa, asistoval Ivan Pergler (6:3).
49:59
Tlapa přesně umístil míček k levé tyčce a stahuje náskok soupeře.
49:00
Warcop mířil do horního růžku branky, jeho pokus však Zítka lapil.
47:10
Knutelský si pěkně obhodil domácího obránce mezi nohama. Dostal se však do velkého úhlu odkud už nedokázal nic kloudnějšího vymyslet, než přihrát před bránu soupeře, kde stáli čtyři hráči Ostravy a nikde žádný sparťanský.
45:35
Krásná střela Kuczery a ještě krásnější zákrok Zítky.
44:04
Několikrát tečovaná střela Mutinského končí nad domácí bránou.
42:30
Střela sparťanského obránce z půlky hřiště končí na prstech Kolajty.
41:10
Sládek natahoval ke střele, ale nakonec si to rozmyslel a přihrál radši na nabíhajícího Hromádku. Přihrávka však nebyla správnou volbou, neboť Hromádka ji přebíral až za bránou soupeře a tak z potencionální gólové šance není nic.
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině 13-5
40:00
39:10
Blahút našel osamoceného Kuczeru před brankou soupeře. Kuczera však nestačil míček do branky usměrnit tak, aby mohl zvedat ruce nad hlavu a radovat se.
38:31
Jirek od mantinelu vypálil. Stopku mu maskou vystavil Kolajta.
36:36
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil Wojciech Malajka, asistoval Šimon Kuczera (6:2).
36:36
Malajka se nerozpakoval. Z hrotu rozehrávky vypálil a rozvlnil síťku Zítkovi svatyně!
35:57
Vyloučen hráč Daniel Riley družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za sekání.
34:44
Zákrok alá "Hašek" předvedl Zítka proti Šindlerovu pokusu a drží naděje sparťanských.
32:29
Šikovnost prokázal Chovanec, kdy dlouhý lob, který mu padal přes tělo dokázal z první usměrnit do brány. Nebýt pohotového zákroky Zítky, Ostrava by už vedla o čtyři góly.
31:59
Přízemní střelu na Kolajtu vyslal Linhart. Kolajta se s ní však popasoval.
30:00
30:00
Pěkná kombinace mezi Kuczerou, Macháčkem a zakončujícím Sládkem znamená využití přesilové hry Ostravy!
28:57
Vyloučen hráč Jiří Mutínský družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za hrubost.
27:10
První střela Sparty na bránu a to už máme za sebou minutu a čtyřicet sekund přesilové hry.
25:26
Vyloučen hráč Wojciech Malajka družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za hrubost.
25:26
Malajka nechal v souboji s Tlapou nohu a jde si odpočinout na 2 minuty.
24:00
Velká šance Kubiczka, který se vyskytl sám před bránou Zítky. Jeho pokus však Zítka stačil robinsonádou zlikvidovat.
23:19
Zase tu máme osobní obranu ze strany FBC. Jeví se jako účinná.
22:23
Sládek se prosmýkl mezi obranou hostí. Místo střely volil přihrávku na Macháčka, který poté střílel vysoko nad.
20:48
Spousta nepřesností a faulů na obou stranách. Tak začala druhá třetina.
20:00
20:00
Střely v první třetině 10-9
20:00
19:26
Standardní situace před domácí brankou nepřinesla žádné ovoce pro sparťanské.
17:54
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil Wojciech Malajka, asistoval Filip Hromádka (4:2).
17:54
Rychlé rozehrání standardky a Malajka nechytatelně pálí. Domácí odskakují na rozdíl dvou branek.
17:32
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Matěj Kozdera bez asistence (3:2).
17:32
Kozdera proběhl šíři hřiště s míčkem na holi. Až se od jednoho mantinelu dostal k tomu druhému, vyvěsil míček Kolajtovi pod břevno.
16:33
Hráči Ostravy běhají se Sparťany osobně. Ti moc neví, co si počít.
15:42
Homola leží na hřišti. Nevypadá to ale na nic vážného. Po chvíli se zvedá a odchází po vlastních na střídačku.
15:15
Malajka před sparťanskou bránou předhazoval Sládkovi, ten na míček však nedosáhnul.
12:41
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil Filip Hromádka, asistoval Wojciech Malajka (3:1).
12:41
Po necelé minutě přichází další gól z domácí strany. "Žblabuňku" vyslal Hromádka a kupodivu se ujala.
11:47
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil Šimon Kuczera, asistoval Matyáš Šindler (2:1).
11:47
Šindler celou dobu, kdy měl na holi míček naznačoval střelu. Nakonec shodil pod sebe Kuczerovi a ten zatloukl míček do brány!
10:50
Velká šance Sládka. Bohužel pro domácí nedokázal vyzrát na Zítku.
10:10
Kaloč byl podkopnut Langem. Od pořadatelského stolečku to vypadalo na úmyslný faul, ale píšťalka rozhodčího zůstala hluchá.
07:50
Střela Vovese končí v boční síťce.
07:07
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Marek Veselý, asistoval Daniel Riley (1:1).
07:07
Ze středu pod horní tyčku pálí Veselý.
05:15
Spousta přihrávek okolo obrany Ostravy a minimum střelby, tak vypadá přesilovka Sparty.
04:39
Vyloučen hráč Šimon Kuczera družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za hrubost.
04:01
Rozhodčí má vzpaženou ruku nad hlavou a to znamená signalizované vyloučení na domácí straně.
03:12
03:12
Macháček krásnou přihrávkou našel Sládka a ten se nemýlil!
02:57
Střela Štěrbáka mimo branku.
01:43
První vážnější šance na domácí straně. Kuczera z otočky pálí nad bránu.
00:10
K rozehrávce se jako první dostali hráči Ostravy a už zakládají postupný útok.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Both a Vladimír Černín.
00:00
00:00
Line-up hostů ACEMA Sparta Praha: brankář: Patrik Zítka; hráči v poli: Marek Veselý, Jiří Mutínský, Lukáš Voves, Matěj Kozdera, Jan Lang
00:00
Line-up domácích FBC ČPP Bystroň Group Ostrava: brankář: Ondřej Kolajta; hráči v poli: Marek Warcop, Wojciech Malajka, Filip Hromádka, Igor Macháček, Michal Sládek