4:2
1:2
0:1
0:0
branky (asistence): 11:22 Vít Heger (Adam Hušek), 12:12 Tomáš Kučera, 12:36 Tomáš Matoulek (Matěj Mikšovský), 17:53 Johan Liebich (Matyáš Velc), 33:02 Matyáš Velc (Vít Heger)
branky (asistence): 04:54 Jan Kulhavý (Martin Štarman), 10:07 David Žáček (Vojtěch Kaluža), 23:15 David Žáček (Lukáš Slabý), 30:57 David Žáček (Jan Savický), 47:41 Jan Savický (Adam Šmíd), rozhodující nájezd Patrik Petr

FbC Hradec Králové - Sokol Pardubice 5:6pn
12. Vít Heger, 13. Tomáš Kučera, 13. Tomáš Matoulek, 18. Johan Liebich, 34. Matyáš Velc - 5. Jan Kulhavý, 11. David Žáček, 24. David Žáček, 31. David Žáček, 48. Jan Savický, Patrik Petr; rozhodčí: Lukáš Čížek - Lukáš Laštovička; vyloučení: 3:2; využití: 1:2; diváků: 158; zásahy brankářů: David Šimeček 26 - Jakub Víšek 16; po třetinách: 4:2, 1:2, 0:1, 0:0;

Ukončeny trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva FbC Hradec Králové hráč Matyáš Velc , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Sokol Pardubice hráč Patrik Petr a vstřelil rozhodující gól (5:6).

Nájezd na branku provedl z družstva FbC Hradec Králové hráč Vít Heger , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Sokol Pardubice hráč Jan Savický a vstřelil gól.
65:00
Zahájení trestná střílení.
65:00
64:59
Komentář trenéra domácích Jakub Černý: Dnes jsme předvedli koncentrovaný výkon.Velmi nás těší týmový duch a pozitivní motivace během celého utkání.Myslím, že po bodu si oba týmy rozdělily zcela zaslouženě. Nájezdy jsou už loterie. Děkujeme fanouškům za podporu po dobu utkání.
64:59
V Třebši uvidíme nájezdy!
64:59
Komentář trenéra hostů Milana Randy: Naprosto zbytečná ztráta bodu. Soupeř využil z minima maximum. Mrzí mě neproměněné tutovky a zbytečné čtyři obdržené branky v první třetině. Výhra se ale počítá a jsem rád, že tabulkou stále stoupáme výš.
59:59
Bod zůstává doma! FbC překvapilo Pardubického soka a ukradlo mu bod. V prodloužení a případných samostatných nájezdech uvidíme rozuzlení o bonusový bod.
54:14
Hra se přiostřuje, ale rozhodčí zůstavají v poklidu,florbalisti nejsou taky žádné baletky!
47:41
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Jan Savický, asistoval Adam Šmíd (5:5).
47:41
A je vyrovnáno! Pardubice ukazují velmi kvalitní přesilovou hru, kterou opět využívají ve svůj prospěch! Savický zůstal nepokryt u pravé tyče Šimečka a vyrovnává na 5:5
47:20
Mikšovský dostal nepříjemně loktem do obličeje a je již ošetřován
46:10
Vyloučen hráč Matyáš Velc družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za sekání.
46:10
Pardubice mají významnou šanci vyrovnat skóre za katr putoval domácí Velc za sekání a hosté si zahrají přesilovku
44:32
Šimeček v dvou krásných zákrocích drží hradecké naděje na úspěch!
42:48
Třetí třetina začala opět velmi aktivně z pohledu obou týmů, ta FbC netrefil odkrytou branku Světlík, Koubek se k odraženému míčku na druhé straně nedostal
40:00
40:00
39:59
Střely ve druhé třetině - Hradec Králové 6 , Pardubice 10
38:08
Divočejší pasáž hry je k vidění v Třebši! Přečíslení na obou stranách kryjí jistí gólmani!
35:10
Pardubice se tlačí do útoku a svírají domácí na jejich vlastní polovině, gólovou šanci ale jejich snažení zatím nepřináší
33:03
Nádherná florbalová akce naopak v podání Hradce Králové! Na jeden dotyk předvedli domácí akci, když Heger sklepával od mantinelu na střed, kde Velc backhandem propasíroval míček až za Víška! Hala bouří!
33:02
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Matyáš Velc, asistoval Vít Heger (5:4).
32:10
V Třebši jedemeopět od nuly a hra tomu odpovídá na obou stranách se přitvrzuje a oba celky chtějí zvrátit skóre na svoji stranu
30:57
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil David Žáček, asistoval Jan Savický (4:4).
30:57
Nádherná akce hostujícího když při přesilové hře sehráli svoji kombinaci na výbornou a Žáček uzavírá hattrick!
30:09
Vyloučen hráč Tomáš Matoulek družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za bránění ve hře.
30:04
Šimeček měl nyní víc šancí než rozumu, když nebezpečná střela z dálky mu proplula mezi nohama ku štěstí domácích proplula přes malé brankoviště mimo tři tyče
29:00
Koubek se svým pokusem mezi tři tyče nevešel
28:03
Drobného zaváhání v rozehrávce hostujících nevyužil kapitán Černý, hrozbu uhasil Šmíd
25:45
Vysoká návštěva v Třebešské hale divoce povzbuzuje florbalisty, ve vzduchu visí branka!
25:04
Oba týmy hrají v plném počtu
23:15
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil David Žáček, asistoval Lukáš Slabý (4:3).
23:15
Souhra Slabého s Žáčkem končí snížením na 3:4! Nutno podotknou že Pardubičtí působí aktivnějším dojmem než domácí borci
23:04
Vyloučen hráč Tomáš Růžek družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za hrubost.
23:04
Vyloučen hráč Adam Šmíd družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za hrubost.
23:04
Slovní roztržka v rohu mezi Růžkem a Šmídem nemohl skončit jinak než oboustranným vyloučením,hra pokračuje ve čtyřech mužích na obou stranách
22:46
A další vynikající blok domácích borců v akci Heger
22:17
Liebich v dobrém bloku proti střele Kulhavého
20:25
Pardubice se postupně dostávají do útoku, jejich pokus ale zmařil dobrým obranným blokem Liebich,který vysunul do úniku Černého,Víšek ale na svém místě
20:00
20:00
19:59
Střely v 1.třetině Hradec Králové 9,Pardubice 12
19:58
Velmi aktivní první třetina tohoto derby! Domácí tým již prohrával o dvě branky z hole Kulhavého a Žáčka, dobrým pohybem otočil vývoj zápasu, když přesilovou hru využil Vítek Heger, k němu se přidal Tomáš Kučera a Tomáš Matoulek. Definitivní tečku za vývojem první třetiny uzavřel Johan Liebich.
19:27
Šimeček drží dvoubrankový náskok svého týmu, když dvěma dobrými zákroky vychytal hostující borce
17:53
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Johan Liebich, asistoval Matyáš Velc (4:2).
17:53
Domácí tým hraje velmi aktivně a aktivita se vyplácí! Dalekonosnou střelu Liebicha Víšek neudržel a ku radosti hlasitého publika FbC Navyšuje náskok!
12:36
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Tomáš Matoulek, asistoval Matěj Mikšovský (3:2).
12:12
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Tomáš Kučera bez asistence (2:2).
11:22
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Vít Heger, asistoval Adam Hušek (1:2).
10:26
Trestné střílení družstva FbC Hradec Králové neproměnil Matěj Mikšovský.
10:26
Vyloučen hráč Dominik Pinček družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za sekání.
10:07
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil David Žáček, asistoval Vojtěch Kaluža (0:2).
04:54
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Jan Kulhavý, asistoval Martin Štarman (0:1).
03:00
Domácí přitlačili soupeře, bohužel však bez efektu
01:00
Hra velmi vyrovnaná
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Čížek a Lukáš Laštovička.
00:00
00:00
Line-up hostů Sokol Pardubice: brankář: Jakub Víšek; hráči v poli: Lukáš Slabý, Dominik Pinček, Adam Šmíd, Patrik Petr, David Petržela
00:00
Line-up domácích FbC Hradec Králové : brankář: David Šimeček; hráči v poli: Johan Liebich, Tomáš Černý, Matyáš Velc, Vít Heger, Tomáš Růžek