1:2
0:0
1:2
- : -
branky (asistence): 07:51 Jan Svoboda (Milan Meliš), 55:22 Mikuláš Komárek (Jan Svoboda)
branky (asistence): 00:43 Sebastián Bobáčik (Karel Ťopek), 11:33 Martin Nagy (Karel Ťopek), 40:37 Sebastián Bobáčik (Karel Ťopek), 50:39 Dominik Vyoral (Pavel Jurčík)

Tatran Střešovice - Panthers Otrokovice 2:4
8. Jan Svoboda, 56. Mikuláš Komárek - 1. Sebastián Bobáčik, 12. Martin Nagy, 41. Sebastián Bobáčik, 51. Dominik Vyoral; rozhodčí: Jakub Nábělek - Radek Štengl; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 61; zásahy brankářů: Michal Rebro 20 - Radovan Michajlovič 28; po třetinách: 1:2, 0:0, 1:2;
60:00
Vyjádření trenéra hostí, p. Ševčíka (2/2): Skvělý Radovan Michajlevič v brance a poctivě bránící celý tým nakonec znamenal vítězství a postup. Výraznými osobnostmi byli Karel Ťopek a Michal Nagy, celý tým zaslouží obrovskou pochvalu za poctivý přístup a nasazení. Soupeři děkujeme za zápas a přejeme hezké svátky.
60:00
Vyjádření trenéra domácích, p. Beneše: Možná lehce podceněná první třetina dala ráz celému utkání. Soupeř se dostal do vedení a pak skvěle bránil, nám dnes nebylo přáno. Gratulujeme soupeři, přejeme šťastnou cestu domů. Všem veselé vánoce a štastný nový rok.
60:00
Vyjádření trenéra hostí, p. Ševčíka (1/2): Na Tatran jsme přijeli v oslabené sestavě, bez Luáše Petříka a Tomáše Soviaka a museli jsme hodně improvizovat se sestavou: Semkli jsme se s cílem na Tatranu odbojovat zápas. Vyšel nám úvod a nováčkovské góly Sebastiana Bobáčika nás nakoply.
60:00
Střely ve třetí třetině 12:10.
60:00
59:59
Takové obležení brány jsem dlouho neviděl, ale vstřelit gól se nedaří.
59:17
Tatran to bude zkoušet šest na čtyři.
59:16
Vyloučen hráč Marek Zapletal družstva Panthers Otrokovice na 2 minuty za vysoká hokejka.
58:42
Rebro vypadá, že se připravuje běžet na střídačku, ale zatím je stále ve hře.
58:15
I přes početní nevýhodu se Tatranu daří hrát nebezpečně.
57:15
Timeout Panthers Otrokovice
57:15
Vyloučen hráč Jan Kolísko družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za blokování hokejky.
56:41
Zapletal zachytil nahrávku, ale z velké vzdálenosti netrefil prázdnou bránu.
55:54
Tatran se dále snaží v šesti.
55:22
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Mikuláš Komárek, asistoval Jan Svoboda (2:4).
55:22
Konečně se zadařilo, Komárek dostal míček za Michajlovičova záda.
55:09
Vypadá to, že zatím bude hrát v šesti jen jedna střešovická lajna.
54:28
Vítovcova střela na Michajloviče nestačila.
53:35
Slavík skazil náhru, ale Bobáčik jen vyhazuje.
53:09
Tatran nastupuje na hrací pole v šesti.
53:08
Timeout Tatran Střešovice
53:06
Benešova střela zkončila na Michajlovičovi.
51:32
Beneš trefuje tyčku.
51:27
Melišovu povedenou střelu Michajlovič vyrazil.
51:22
Další pěkná šance Tatranu ale MIchajlovič ji zastavil.
50:39
Branku družstva Panthers Otrokovice vstřelil Dominik Vyoral, asistoval Pavel Jurčík (1:4).
50:39
A Otrokovice znovu navyšují vedení po rychlém protiútoku.
49:29
Slavík se dostal k pěknému zakončení, ale trefil pouze tyčku.
49:18
Pěkná Melišova střela z otočky ztečovaná mimo bránu.
48:31
Ani volný úder ani další šance nekončí gólově.
48:23
Strkanice v brankovišti Otrokovic a následovat bude volný úder Tatranu.
46:38
Další pěkný volný úder Otrokovic, ale střela skončila v bloku.
45:53
Na Tatranu je vidět snaha o vstřelení gólu, ale nikomu se nedaří dobře zakončit.
44:38
Další pěkný pokus Tatranu, tentokráte Komárka a znovu jsme hned viděli jetště nebezpečnější protiútok Otrokovic.
42:40
Tatran znovu hraje aktivněji a na míčku, ale výpady Otrokovic jsou pořád nebezpečné.
40:37
Branku družstva Panthers Otrokovice vstřelil Sebastián Bobáčik, asistoval Karel Ťopek (1:3).
40:37
Zato Bobáčik byl úspěšnější a střelou od mantinelu překonal Rebra.
40:18
Svoboda hned v úvodu v obrovské šanci nadvakrát neuspěl.
40:00
40:00
Střely v druhé části 9:6.
40:00
39:46
Míček je za tatranskou bránou a vypadá to, že v této třetině žádný gól neuvidíme.
39:07
Krchňáčak měl před sebou odkrytou bránu, ale vystřelil příliš vysoko.
38:20
Teď zase pěkná šance Tatranu, ale ani střela ani dorážka Michajloviče nepřekonala.
37:28
Teď naopak velká šance Otrokovic, ale také netrefují branku.
35:08
Tatran stále většinu času na míčku, ale nedokáže přes množství svých šancí vyrovnat.
32:36
Další neúspěšná šance Tatranu - Ullman nedkázal míček usměrnit ze vzduchu do brány.
30:21
Rebro předvedl pěkný zákrok proti Bobáčikovi.
29:33
Svoboda a Ullman se dokázali dostat k dalším dvěma pěkným příležitostem, ale ani jeden netrefil bránu.
27:23
Ani další Kolískův pokus, tentokrát ovšem ze složité pozice, nemířil do brány.
27:05
Kolísko střílel těsně vedle.
26:03
Tatran si udržuje herní převahu, ale nedokáže vstřelit gól.
24:56
Vítovcovu střelu Michajlovič jen vyrazil, ale Švejkovský nedokázal míček doklepnout do sítě.
24:02
Švejkovský se pěkně uvolnil, ale potom nevystřelil dost přesně.
23:28
Mühlfaitova střela letěla těsně nad.
22:18
Tatran předvedl pěknou kombinaci, ale zakončení se už nepodařilo tak pěkně.
21:20
Tentokráte to zkoušel Kolísko, ale ani ten Michajloviče nepřekonal.
20:46
Melišova nenápadná střela k bližší tyči na vyrovnání nestačila.
20:00
20:00
Střely v první třetině 7:8.
20:00
19:22
Tatran se snaží o vyrovnání, ale nevychází zakončení.
17:05
Kolískova střela ztečovaná těsně nad bránu.
16:39
Bobáčikovu střelu z voleje vyrazil Rebro nohou.
14:42
Benešova střela z nebezpečné pozice zblokovaná obranou.
13:57
S Benešovým náhozem měl Michajlovič potíže, ale za záda ho nepropustil.
12:23
Tvrdou střelu Kostky od půlky vytěsnil Rebro.
11:33
Branku družstva Panthers Otrokovice vstřelil Martin Nagy, asistoval Karel Ťopek (1:2).
11:33
Pěkně provedený volný úder vrací Otrokovicím vedení.
10:02
Tentokrát Vyorala nadvakrát zastavil Rebro.
09:44
Vyoral z otočky trefil jen Deutsche.
08:45
Vítovcova střela se odrazila od nohy Beneše a letěla nebezpečně blízko brány Otrokovic.
07:51
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Jan Svoboda, asistoval Milan Meliš (1:1).
07:51
Teď už Svoboda v brankovišti soupeře podstatně úspěšnější! Vyrovnává stav zápasu.
07:35
Melišova střela trefila jen tyčku a Svoboda nedokázal dorazit míček za Michajloviče.
06:52
Tatran je teď více na míčku, ale protiútoky Otrokovic se zdají nebezpečnější než šance domácích hráčů.
05:52
Střela Krchňáčka na odkrytou bránu trefila jen břevno.
05:05
Beneš vyzkoušel od půlky Michajlovičovu pozornost, ale ten se žádné chyby nedopustil.
03:05
Tlapákova přihrávka proskákala brankovištěm Otrokovic, ale nikdo na ni nedosáhnul.
01:30
Tatran se snaží na gól rychle odpovědět, ale Otrokovice podržel Michajlovič.
00:43
00:43
Máme tu první gól - v rychlém protiútoku se prosazuje Bobáčik.
00:27
Svoboda se pokusil ohrozit bránu soupeře, ale jeho střela byla zblokovaná.
00:01
Úvodní buly vítězná pro Tatran.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Nábělek a Radek Štengl.
00:00
00:00
Line-up hostů Panthers Otrokovice: brankář: Radovan Michajlovič; hráči v poli: Matěj Kostka, Dominik Vyoral, Miroslav Koníček, Tomáš Olbert, Pavel Jurčík
00:00
Line-up domácích Tatran Střešovice: brankář: Michal Rebro; hráči v poli: Marek Deutsch, Filip Ullmann, Martin Mühlfait, Milan Meliš, Jan Svoboda